Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

poseidvnas

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα.
μια ερωτηση
Καποδιστριου και Αριστοτελους (μετα γινεται Σωκρατους) εκει στην γωνια με τις μαυρουλες ειναι και μια ψηλη ξανθια αρκετα αδυανατη, αλλοδαπη που δεν μιλαει καλα τα ελληνικα.......οταν φορτωσει τους παει σε καποιο ξενοδοχειο κατω απο την Μαρνης....εχει καποιος πληροφοριες;;;ξερουμε τι παιζει;;;;
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
παιδια καλησπερα.
μια ερωτηση
Καποδιστριου και Αριστοτελους (μετα γινεται Σωκρατους) εκει στην γωνια με τις μαυρουλες ειναι και μια ψηλη ξανθια αρκετα αδυανατη, αλλοδαπη που δεν μιλαει καλα τα ελληνικα.......οταν φορτωσει τους παει σε καποιο ξενοδοχειο κατω απο την Μαρνης....εχει καποιος πληροφοριες;;;ξερουμε τι παιζει;;;;
Ψηλα τακουνια φοραει και την βλεπεις ψηλη. Λινα απο το Γκαλινα, απο την Ρωσια. Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα για να συνεννοηθεις, αλλωστε δεν θα κανεις και φιλολογικη αναλυση του Καβαφη. Ταριφα 20€ συν το ξενοδοχειο (+10 αν σε παει στο Δωδωνη). καθεται απο 20 εως 30',δεκτικη σε οτι σταση την βαλεις αλλα με βιαστικες κινησεις να τελειωσεις οσο πιο γρηγορα γινεται. Πιπα ανευ, σεξ με σκουφι, δεχεται τελειωμα στο στομα. Αδυνατο κορμι, οχι ιδιαιτερα χαλαρο, ηλικια 32-35 θα ελεγα,απο κοντα φαινεται σπασμενο προσωπο. Καλη για ενα γρηγορο περασμα να φευγουν τα χοντραδια, με χαμηλη τιμη αλλα δεν ειναι και απο αυτο που θα πεις "αξεχαστη".   
 

stopsaksimooloi

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2016
Μηνύματα
41
Like
4
Πόντοι
0
ως καινουριος...και νεουδι...θα ηθελα να κανω την πρωτη μου ερωτηση :cheesy:
μιας και με το αθλημα δεν εχω αποκτησει ακομα επαφη,αλλα διαβαζοντας το φορουμ μου ανοιξε η ορεξη
ωστοσο ειμαι Onfeet,οποτε εχει κανεις καμια καλη ιδεα για πιατσα που θα βολεψει σε κατι τετοιο,ειτε με μπαμ μπαμ καταστασεις(καπου διαβασα ενας συμπολεμιστης χωθηκε σε γκαραζ) η με ξενοδοχειο ΧΧΧ κοντα
(οχι οτι θελω να βαλω αλλον να ψαχνει για μενα,απλα σημειωνω οτι εχω σοβαρη αδυναμια στους βυζους)

βοηθηστε εναν καινουριο συμπολεμιστη σας!(ολες οι συμβουλες ευπροσδεκτες)

Καμια ιδεα συναδελφοι?
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Η αλβανιδοκωλάρα διακοπάρει ακόμα;
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Καμια ιδεα συναδελφοι?

Λοιπον φιλε κατεβα Ομονοια και πηγαινε στην πλατεια Λαυριου (αρχη 3ης Σεπτεμβριου).
Στη γυρω περιοχη κυκλοφορουν οι κοπελες (3ης Σεπτεμβριου-Αριστοτελους-Χαλκοκονδυλη-Καποδιστριου) και αριστερα προς την πλατεια Βαθης.
Ξενοδοχεια υπαρχουν εκει,αλλα μη σε ανησυχει αυτο τα κοριτσια τα ξερουν παρα πολυ καλα  :grin:
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Πάντως να ξέρει ο φίλος ότι στις πιάτσες είναι γενικά ψόφια τα πράγματα. Δύσκολα βρίσκεις κάτι αξιόλογο που να τιμάει τα λεφτά που θα σκάσεις. Επίσης επειδή είσαι νεουδι λες από πιάτσα (και όχι μόνο) πάντα σκουφί...
 

stopsaksimooloi

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2016
Μηνύματα
41
Like
4
Πόντοι
0
σκουφι κρανος μη σου πω και ασπιδα συναδελφε αυτα εννοουντε...
Συναδελφε on92 εχεις να μου προτεινεις καποιο ξενοδοχειο η αντιστοιχα καποιο να αποφυγω?ισως καποια τιμη?
Η τιμη της κοπελιας πανω κατω(δεν λεμε να τρακαρεις το θεομουνο και να κανεις θεμα την τιμη,κατι που ωστοσο αποκλυω)
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
καποδιστριου....23.00....η μαυρουλα γκλορια απο την γκανα.....την πηρα το προηγουμενο σαββατο....κομοδινο απο τα λιγα....την απεφυγα...30 ευρω και 10 στο ξενοδοχειο
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
καποδιστριου....23.00....η μαυρουλα γκλορια απο την γκανα.....την πηρα το προηγουμενο σαββατο....κομοδινο απο τα λιγα....την απεφυγα...30 ευρω και 10 στο ξενοδοχειο
πολλά..πλέον..καλό βυζι κωλο είχε?
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
μιχανη καπελακι και κεντρο
πλστεια βαθης απο εκει που ειναι η μεγαλη καφετερια ειχε δυο τελιωμενα πρεζακια και ενας παππους μεσα πο το αμαξι επιασε κουβεντα
τελικα οι παπουδες γουσταρουν πρεζογκομενες δεν ξερω γιατι
σωκρατους ειχε κατι μαυρες γωνια με καποδιστριου μια γκλορια και αλλες δυο
καποδιστριου στο χοτελ ειχε κοζμο κ κοσζμακι δυο τραβελια καλα και τσουρμο γυφταρογκομενες
αχαρνων ενα τραβελη ξανθο κικλοφορουσε με δυο αραβες μεγαλους χαχα
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Παντως παιδια επειδη εχουμε ζησει μεγαλεια σε αυτη την περιοχη ( πλ βαθης τριγωνο κλπ ) οποτε περναω τωρα απο εκει ξενερωνω αφανταστα .
Δεν υπαρχει τιποτα καλο εκτος απο τις παλιες καλες "μεγαλοκοπελες" απο ουκρανια που παιζουν τιμια ..........
Ολα τα αλλα ειναι για τον πεουλο ........
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Σημερα στις 12 το μεσημερη εθεαθη ψιλη μαυρη αδυνατη σομα σαν μπαρμπι καυτο σορτσ ψαχνοταν αλλα δεν προλαβαινα λιγο πιο κατο απο την πλατεια βαθυ...αν την εχει παρη κανεις ασ δοση τα φοτα του :rockon:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Σημερα στις 12 το μεσημερη εθεαθη ψιλη μαυρη αδυνατη σομα σαν μπαρμπι καυτο σορτσ ψαχνοταν αλλα δεν προλαβαινα λιγο πιο κατο απο την πλατεια βαθυ...αν την εχει παρη κανεις ασ δοση τα φοτα του :rockon:
απο φατσα?ρε φιλε οι περισσοτερες μαυρες ειναι γενικως ασχημες η ειναι η ιδεα μου?τις παλιες εποχες ειχε ωραια μωρα βαρβακειο η ηταν μαπα γενικως και τοτε?ασε που παχαινουν γρηγορα η περισσοτερες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
απο φατσα?ρε φιλε οι περισσοτερες μαυρες ειναι γενικως ασχημες η ειναι η ιδεα μου?τις παλιες εποχες ειχε ωραια μωρα βαρβακειο η ηταν μαπα γενικως και τοτε?ασε που παχαινουν γρηγορα η περισσοτερες
Ασχημουλα ηταν και οχι πολλα μαλλια πολυ μεγαλο μετοπο αλλα κορμι φωτια σκινι ψιλη με βυζακι εαρι πεταχτο και ρογιτσες οπου φαινονταν μεσα απο το στενο μπλουζακι της
 

Jimmii

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Λίγο πιο κάτω πλατεία Βάθης δλδ που ακριβώς;
 

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
παιδια περασα πριν κανα μισαωρο απο τριγωνο και ειδα πολυ κοσμο και αρκετα ομορφο..δεν εχω ξαναδει αλλη φορα τοσες μαζεμενες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom