Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
7
Like
3.811
Πόντοι
736
γ σεπτεμβριου πριν το υψος στη στουρναρη ειναι ξανθια νεαρη μαλλον ρωσσιδα με κοντο καυτο σορτσακι τακουνια ασπρα κ τοπακι

κουρεμα κοντο αγοριστικο ηλικεια κοντα στα 25


ειναι πρωι

Τό είδα και εγώ χτές μεσημεράκι με σορτσάκι και κωλομέρια τούμπανο και όλο πισωκοίταγε
 

sam1380

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μια πλεον στην αρxη της συγγρου πριν το reina ξανθια με τεραστιο στηθος πριν το παρκακι εξω απο ενα μαγαζι με eνοικιασεις αυτοκινητων ειναι τρανσ ή γυναικα; γνωριζει κανεις τιποτα; φορασει σηνυθως ενα μακρυ φορεμα
 

marki

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
144
Κριτικές
9
Like
90
Πόντοι
11
Χθες το βράδυ κάρφωσα την Μελίνα την Αλβανοπουλα (κατα δήλωσή της) στην παραλιακή. Είχε στήσει ενέδρα μετά το βενζινάδικο στο παλαιό αεροδρόμιο του Ελληνικού μαζί με ένα ακόμα άλογο! Έχοντας και ορισμένα ταξιδια στο εξωτερικο στην πλατη οφείλω να πω πως όσες κάνουν πιατσα στην παραλιακή ειναι απείρως καλύτερες απο κάτι ψοφιες που συναντά κανείς σε δρόμους του εξωτρικου (Ιταλια, Γερμανία κλπ κλπ)
 

chevalier

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Περιγραφή (ηλικία, χαρακτηριστικά κλπ), ώρα?
 

smileumenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Καλημερα μαγκες παει καιρος που εχω να γραψω οτιδηποτε στο σαιτ αλλα το παρακολουθω..καποιες αναποδιες με cg με ωθουν να δοκιμασω πιατσα.ετσι για την αλλαγη ρε παιδι μου..δεν εχω ομως καμια γνωση επι του θεματος αν μπορει καποιος να δωσει καμια πληροφορια θα το εκτιμουσα αφανταστα.... :rockon:
Τό είδα και εγώ χτές μεσημεράκι με σορτσάκι και κωλομέρια τούμπανο και όλο πισωκοίταγε

20+5 ξενοδοχειο ή 40+5 κωλο......πηδιεται καλα; ξερει κανεις; δινει αβερτα κωλο;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



μαγκες σας αρεσε που ανακαλυψα το πουτανοτεμαχιο του δρομου?  :hi:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Είναι καιρό η Αλεξάνδρα αλλά ο Ντόπα έχει αποχαυνωθεί και μάς την εμφάνισε σαν καινούρια. >:(

Μακρυά από δαύτην φίλε,μεγάλη φόλα.

Εδώ με το ζόρι δίνει μουνί,φαντάσου τί γίνεται με τον κώλο.
 

smileumenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Είναι καιρό η Αλεξάνδρα αλλά ο Ντόπα έχει αποχαυνωθεί και μάς την εμφάνισε σαν καινούρια. >:(

Μακρυά από δαύτην φίλε,μεγάλη φόλα.

Εδώ με το ζόρι δίνει μουνί,φαντάσου τί γίνεται με τον κώλο.

Ευχαριστω
 

Dikoume

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2016
Μηνύματα
840
Like
122
Πόντοι
6
Είναι καιρό η Αλεξάνδρα αλλά ο Ντόπα έχει αποχαυνωθεί και μάς την εμφάνισε σαν καινούρια. >:(

Μακρυά από δαύτην φίλε,μεγάλη φόλα.

Εδώ με το ζόρι δίνει μουνί,φαντάσου τί γίνεται με τον κώλο.
Κάτσε να περάσω μετά από εκεί,να δεις τι έχει να γίνει.  :)
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
367
Κριτικές
5
Like
850
Πόντοι
81
βολτα κλασικη στην σολωνος και προς τα κατω, απεξω απο το λιτο 3 κορασιδες, μια χοντρη ξανθια, η ιωαννα μελαχρινη και η σοφια ξανθια. τσιμπουκι απο σοφια ξανθια, διαχρονικη αξια και σπιτι. την ιωαννα με το μαυρο μαλλι την εχει παρει καποιος; και αν ναι τι εντυπωσεις; ερωτηση προς σοφια για παρτουζα με ιωαννα περι τιμης κτλ μου ειπε 30 η καθεμια.

αυτα, καλημερα ;-)
 

best_hunder

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες, μια ερωτηση μια Δημητρα στη Λαυριου (milfονι) κοντουλα που ειναι εχει τα κιλακια της αλλα δειχνει ωραια...
Εχει κανεις καποια εμπειρια?
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Χθες μεσάνυχτα στο τρίγωνο: 2 τραβέλια με το σωματότυπο του Karelin, 3 μαύρες εκ των οποίων η μια έμοιαζε περισσότερο με τουρίστρια, η άλλη μπάζο και η τρίτη με κωλάρα που όμοια της δεν έχω ματαδεί. Σωκράτους & Βερανζέρου ζόμπυ πρεζούδες που πετάνε ηπατίτιδα από τα μάτια. Καποδιστρίου μια νταρντάνα κοιμισμένη & κάτι ακόμα που έμοιαζε με μούμια. Με λίγα λόγια μόνο οι 2 μαύρες ήταν γαμήσιμες, πιπώσιμες μάλλον.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
7
Like
3.811
Πόντοι
736
Μια πλεον στην αρxη της συγγρου πριν το reina ξανθια με τεραστιο στηθος πριν το παρκακι εξω απο ενα μαγαζι με eνοικιασεις αυτοκινητων ειναι τρανσ ή γυναικα; γνωριζει κανεις τιποτα; φορασει σηνυθως ενα μακρυ φορεμα

Τραβελάκι είναι συναγωνιστή!!!Με χώρο εκεί κοντά.
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.023
Πόντοι
1.106
Χθες το βράδυ κάρφωσα την Μελίνα την Αλβανοπουλα (κατα δήλωσή της) στην παραλιακή. Είχε στήσει ενέδρα μετά το βενζινάδικο στο παλαιό αεροδρόμιο του Ελληνικού μαζί με ένα ακόμα άλογο! Έχοντας και ορισμένα ταξιδια στο εξωτερικο στην πλατη οφείλω να πω πως όσες κάνουν πιατσα στην παραλιακή ειναι απείρως καλύτερες απο κάτι ψοφιες που συναντά κανείς σε δρόμους του εξωτρικου (Ιταλια, Γερμανία κλπ κλπ)
:rockon:
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.023
Πόντοι
1.106
Χθεσινοβραδινη τσαρκα Ποσειδωνος μετα τη disco boom boom γωνια με τη Θησεως στο ρευμα προς Πειραια, 24αρι Τσεχακι (δε θυμαμαι ονομα) με πρασινα ματια  πανυψηλο (1.80 χωρις τα τακουνια για πλακα) με ατελειωτα αδυνατα κι ολοισια ποδια ξανθο μακρυ πλατινε μαλλι μπλε ελεκτρικ κολλητο φορεμα καθοταν σε ενα καγκελακι του δρομου με μισανοιχτα ποδαρακια να φαινεται το μουνακι της μεσα απο το διαφανες τουλι του εσωρουχου της ενημερωσε για 30 πηδημα στο αμαξι και συν 15 αν ηθελα ξενοδοχειο - δεν παω με δυο αγορακια στο ιδιο δωματιο φωναξε και διακριτικα απομακρυνθηκε και 100μ παρακατω 2 Ρουμανοβλαχες η μια χοντρη 40αρα νταρντανα 1.65 υψος με εμφανη σημαδια απο μαυρισμα γυρω στο ντεκολτε - αδιαφορη θειτσα και η 25αρα Ιωαννα που καναμε πλακιτσες (καρε μαλλι ψηλη γυρω στο 1.72 μελαχρινη με προσωπο οπως της Αννας Παπαχαραλαμπους που επαιζε την Ερατω στο σηριαλ αλλα λιγο πιο σκληρα γυφτε χαρακτηριστικα, κοκκινο μπλουζακι - camel trophy καφε σορτσακι με μπαλαρινα φλατ παπουτσακι και ποδαρες ολοισιες) ενημερωσε επισης για 30 αμαξι και +15 ξενοδοχειο.
:huh:
30€ sex?
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
με τις ινδές που στηνονται στην Σατωβριανδου εχει κανεις εμπειρία? Γενικα ειναι μπαζα αλλα σημερα ειχε κανα 2 καλα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.535
Πόντοι
3.656
με τις ινδές που στηνονται στην Σατωβριανδου εχει κανεις εμπειρία? Γενικα ειναι μπαζα αλλα σημερα ειχε κανα 2 καλα

Συνάδελφε εδώ και λίγα καλοκαίρια, προσπάθησα να μιλήσω σε μια (πολύ μέτρια) γιατί είχα ακούσει για το Κάμα Σούτρα κι ήθελα να δω αν αξίζει. Ευτυχώς γύρισε ο αέρας και μου ήρθε στη μύτη μια μυρωδιά, που πήγα να ξεράσω. Ανάμεικτη κωλίλα / ιδρωτίλα /απλυσιά με μείγμα μπαχαρικών. Αν το αντέχεις, τι να σου πω. Μέχρι και οι γύφτισσες, πλένονται πια. Αυτή ήταν και η εμπειρία μου. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom