Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Μύστη μου έχουν κάνει αρκετοί αυτή την ερώτηση,οι περισσότεροι πιρφόροι  :rockon: :rockon:.Θα δώσω απλά ένα παράδειγμα για να καταλάβεις την διαφορά  :grin: :grin:.Όταν έβγαινα με την μαύρη τα βράδια και τι ρωτούσα τι θα ήθελε να φάει μου έλεγε ότι της φτάνει ένα κρουασάν και μια κόκα κόλα από το περίπτερο  :rockon: :rockon:.Καμιά φορά την πήγαινα μακ ντοναλτς και έτρωγε μόνο ένα τσιζ μπέργκερ  ;) ;).Και φυσικά μετά από αυτά τα έξοδα που έκανα για πάρτη της,απολάμβανα σκληρό αφρικάνικο γαμήσι όσο γούσταρα  :orchestra:.Πείτε μου τώρα αν έχετε πετύχει παρόμοια περίπτωση σε ελλεινίδα  :uglystupid: :think:

ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ ΜΟΥ !!!

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

:kneel: :kneel: :kneel: :kneel:

:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μύστη μου έχουν κάνει αρκετοί αυτή την ερώτηση,οι περισσότεροι πιρφόροι  :rockon: :rockon:.Θα δώσω απλά ένα παράδειγμα για να καταλάβεις την διαφορά  :grin: :grin:.Όταν έβγαινα με την μαύρη τα βράδια και τι ρωτούσα τι θα ήθελε να φάει μου έλεγε ότι της φτάνει ένα κρουασάν και μια κόκα κόλα από το περίπτερο  :rockon: :rockon:.Καμιά φορά την πήγαινα μακ ντοναλτς και έτρωγε μόνο ένα τσιζ μπέργκερ  ;) ;).Και φυσικά μετά από αυτά τα έξοδα που έκανα για πάρτη της,απολάμβανα σκληρό αφρικάνικο γαμήσι όσο γούσταρα  :orchestra:.Πείτε μου τώρα αν έχετε πετύχει παρόμοια περίπτωση σε ελλεινίδα  :uglystupid: :think:
Ε σαφώς.δεν είναι συχνό φαινόμενο  στην μέση ελλεινιδα το παραπάνω σκηνικό ειδικότερα  τις παλιότερες εποχές..βέβαια σήμερα ίσως να έχουν  βελτιωθεί οι συμπεριφορές  τους λόγο της οικονομικής  κατάστασης κάπως.πάντως την απλότητα της παραπάνω κατάστασης ακόμα και τώρα ίσως  να μην την βιώνεις.μπορεί  και να είμαι λάθος.. :hi:
 

P_G88

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
1
Μύστη μου έχουν κάνει αρκετοί αυτή την ερώτηση,οι περισσότεροι πιρφόροι  :rockon: :rockon:.Θα δώσω απλά ένα παράδειγμα για να καταλάβεις την διαφορά  :grin: :grin:.Όταν έβγαινα με την μαύρη τα βράδια και τι ρωτούσα τι θα ήθελε να φάει μου έλεγε ότι της φτάνει ένα κρουασάν και μια κόκα κόλα από το περίπτερο  :rockon: :rockon:.Καμιά φορά την πήγαινα μακ ντοναλτς και έτρωγε μόνο ένα τσιζ μπέργκερ  ;) ;).Και φυσικά μετά από αυτά τα έξοδα που έκανα για πάρτη της,απολάμβανα σκληρό αφρικάνικο γαμήσι όσο γούσταρα  :orchestra:.Πείτε μου τώρα αν έχετε πετύχει παρόμοια περίπτωση σε ελλεινίδα  :uglystupid: :think:

Ο Κωστάκης είναι ο Θεός μας! Προσκυνάμε ασύστολα!  :kneel: :kneel:  :kneel:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.895
Like
526
Πόντοι
36
Μύστη μου έχουν κάνει αρκετοί αυτή την ερώτηση,οι περισσότεροι πιρφόροι  :rockon: :rockon:.Θα δώσω απλά ένα παράδειγμα για να καταλάβεις την διαφορά  :grin: :grin:.Όταν έβγαινα με την μαύρη τα βράδια και τι ρωτούσα τι θα ήθελε να φάει μου έλεγε ότι της φτάνει ένα κρουασάν και μια κόκα κόλα από το περίπτερο  :rockon: :rockon:.Καμιά φορά την πήγαινα μακ ντοναλτς και έτρωγε μόνο ένα τσιζ μπέργκερ  ;) ;).Και φυσικά μετά από αυτά τα έξοδα που έκανα για πάρτη της,απολάμβανα σκληρό αφρικάνικο γαμήσι όσο γούσταρα  :orchestra:.Πείτε μου τώρα αν έχετε πετύχει παρόμοια περίπτωση σε ελλεινίδα  :uglystupid: :think:
[/quote ευγε :thumbsup:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.895
Like
526
Πόντοι
36
Προχθές βράδυ από Χαλκοκονδύλη, λίγο κάτω από το ξενοδοχείο ήταν μια ξέμπαρκη μελαχροινή, μακριά μαλλιά, κανονικό σώμα, περίπου στα 35. 20 το γαμήσι + 10 το ξενοδοχείο μου είπε. Την ρώτησα για φωτογραφίες/βίντεο και μου είπε "βεβαίως, χωρίς πρόσωπο με επιπλέον 10 ευρώ!". Εκπαιδευμένη! Δεν πήγα τελικά, τις ψιλοφοβάμαι αυτές.
καλοοοοοοοοο
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δυστυχώς,παρα την οικονομική κρίση,η ελλεϊνίδα θέλει τον άνδρα πιο πιρφορο και τον επιζητά εναγωνίως,με σκοπό την ασφάλειά της και να περνάει καλά.
κοίτα να δεις είμαι 27. βεβαια  δεν έχω ίσως την εμπειρία  που  έχουν  άλλοι με τις γυναίκες εδω..απλά θεωρώ πως ίσως να έχουν  βελτιωθεί τα πράγματα  κάπως και ο μέσος άντρας  τουλάχιστον  νεότερης  ηλικίας να γαμαει λιγο πιο εύκολα..ότι το δίνουν παρά πολλές κάτω από τις γνωστές  προϋποθέσεις  οι οποιες δεν ειναιν ιδιαιτερα ευχαριστες για τον αντρα ισχύει σε μεγάλο ποσοστό..όσος γνωστούς ξέρω τα φτιάχνουν  και τις στέλνουν  αμέσως αφού  δεν τις αντέχουν..το παίζουν  λιγο καλές στην αρχή για να τους δέσουν  και μετά αρχίζει  το φόρτωμα  του γαϊδάρου νομίζοντας πως ο αλλος θα καθίσει να τρώει τα σκατά του για να τον βάζει για 5 με δεκα λεπτά σε μια τρυπα..ακόμα και ο φίλος μου Βέλγιο  που είναι αρκετά μουνοδουλος δεν άντεξε και την έστειλε  τη χοντρή ψυχανωμαλη χοντροχυμενη τουρκοβελγιδα.Από αυτόν δεν το περίμενα  :2funny:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.243
Κριτικές
81
Like
8.026
Πόντοι
7.865
Ε σαφώς.δεν είναι συχνό φαινόμενο  στην μέση ελλεινιδα το παραπάνω σκηνικό ειδικότερα  τις παλιότερες εποχές..βέβαια σήμερα ίσως να έχουν  βελτιωθεί οι συμπεριφορές  τους λόγο της οικονομικής  κατάστασης κάπως.πάντως την απλότητα της παραπάνω κατάστασης ακόμα και τώρα ίσως  να μην την βιώνεις.μπορεί  και να είμαι λάθος.. :hi:
Δυστυχώς,παρα την οικονομική κρίση,η ελλεϊνίδα θέλει τον άνδρα πιο πιρφορο και τον επιζητά εναγωνίως,με σκοπό την ασφάλειά της και να περνάει καλά.
 

shadowfox

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
135
Κριτικές
9
Like
306
Πόντοι
281
ξερεις κανεις αν υπαρχει καμια πιατσα στα δυτικα προαστια? οχι κρος και τραβελια, γνησια θηλυκα
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
ξερεις κανεις αν υπαρχει καμια πιατσα στα δυτικα προαστια? οχι κρος και τραβελια, γνησια θηλυκα

Έχει στον Κηφισό στα ΚΤΕΛ και υπάρχει και σχετικό νήμα.

Θα το βρεις εύκολα και το νήμα και τις πουτάνες.  :grin:

Συνήθως βγαίνουν 2-3 Αλβανίδες.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.895
Like
526
Πόντοι
36
:
κοίτα να δεις είμαι 27. βεβαια  δεν έχω ίσως την εμπειρία  που  έχουν  άλλοι με τις γυναίκες εδω..απλά θεωρώ πως ίσως να έχουν  βελτιωθεί τα πράγματα  κάπως και ο μέσος άντρας  τουλάχιστον  νεότερης  ηλικίας να γαμαει λιγο πιο εύκολα..ότι το δίνουν παρά πολλές κάτω από τις γνωστές  προϋποθέσεις  οι οποιες δεν ειναιν ιδιαιτερα ευχαριστες για τον αντρα ισχύει σε μεγάλο ποσοστό..όσος γνωστούς ξέρω τα φτιάχνουν  και τις στέλνουν  αμέσως αφού  δεν τις αντέχουν..το παίζουν  λιγο καλές στην αρχή για να τους δέσουν  και μετά αρχίζει  το φόρτωμα  του γαϊδάρου νομίζοντας πως ο αλλος θα καθίσει να τρώει τα σκατά του για να τον βάζει για 5 με δεκα λεπτά σε μια τρυπα..ακόμα και ο φίλος μου Βέλγιο  που είναι αρκετά μουνοδουλος δεν άντεξε και την έστειλε  τη χοντρή ψυχανωμαλη χοντροχυμενη τουρκοβελγιδα.Από αυτόν δεν το περίμενα   :2funny:
:thumbsup: :thumbsup:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.243
Κριτικές
81
Like
8.026
Πόντοι
7.865
κοίτα να δεις είμαι 27. βεβαια  δεν έχω ίσως την εμπειρία  που  έχουν  άλλοι με τις γυναίκες εδω..απλά θεωρώ πως ίσως να έχουν  βελτιωθεί τα πράγματα  κάπως και ο μέσος άντρας  τουλάχιστον  νεότερης  ηλικίας να γαμαει λιγο πιο εύκολα..ότι το δίνουν παρά πολλές κάτω από τις γνωστές  προϋποθέσεις  οι οποιες δεν ειναιν ιδιαιτερα ευχαριστες για τον αντρα ισχύει σε μεγάλο ποσοστό..όσος γνωστούς ξέρω τα φτιάχνουν  και τις στέλνουν  αμέσως αφού  δεν τις αντέχουν..το παίζουν  λιγο καλές στην αρχή για να τους δέσουν  και μετά αρχίζει  το φόρτωμα  του γαϊδάρου νομίζοντας πως ο αλλος θα καθίσει να τρώει τα σκατά του για να τον βάζει για 5 με δεκα λεπτά σε μια τρυπα..ακόμα και ο φίλος μου Βέλγιο  που είναι αρκετά μουνοδουλος δεν άντεξε και την έστειλε  τη χοντρή ψυχανωμαλη χοντροχυμενη τουρκοβελγιδα.Από αυτόν δεν το περίμενα  :2funny:
Μάγκα μου,όλες κάνουν αρπαχτές και γαμιόνται με πολύ κόσμο.Απλά θα βρούν κάποιον που φαίνεται λίγο μαλάκας,θα του κάνουν την καλή για λίγο με σκοπό να δούν αν μασάει.Αν τον δούν πολύ βολικό,ξεκινάει το φόρτωμα.Και παρά το γεγονός ότι πολλοί θα κάνουν ότι γουστάρει η κάθε καργιόλα,όπως όλοι κάναμε ή θα κάνουμε κάποτε στη ζωή μας,αντί να χαίρονται,πέφτεις στα μάτια τους.Είσαι μαλθακός.Έτσι θα πούν.Και φυσικά ειναι πιο εύκολο να γαμήσεις σήμερα,καθώς πλέον ζούμε εν μέσω ηθικού εκφυλισμού.Η γενιές του '90 και του '00 είναι πολύ απελευθερωμένες,καθώς οι γονείς,δηλαδή η δική μου γενιά,σας άφησε πολύ λάσκα και δεν δώσαμε ηθικές αρχές.Γαμούσε ο γιος μου μια κοπελιά και ο πατέρας της στο δίπλα σωμάτιο φώναζε να βάλουν καπότα.Σωστή η παρατήρηση του πατρός,αλλά δεν ξέρω αν είχα την κόρη μου στο διπλανό δωμάτιο να τη γαμάνε ποιά θα ήταν η αντίδρασή μου.Τέσπα.Καλά έκανε ο φίλος σου που την παράτησε την τουρκάλα,όπως επίσης καλά κάνουν οι άλλοι του κύκλου σου που τις παρατάνε.Δεν χρειάζεται να ανάγουμε σε ντίβα την κάθε καργιόλα.Αλλά με αγαπούληδες που κάνουν ντίβες τις πουτάνες,πηγαίνοντας λουλούδια,σοκολατάκια κτλ σε μπουρδέλα,στούντιο και πιάτσες δεν πάμε μπροστά.
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
ξερεις κανεις αν υπαρχει καμια πιατσα στα δυτικα προαστια? οχι κρος και τραβελια, γνησια θηλυκα

Σκαραμαγκάς , μαύρες κυρίως, 7-10 ευρώ η πίπα. Έχω καιρό να παω, δεν ξέρω αν έχει αλλάξει η κατάσταση λόγω κέντρου φιλοξενίας προσφύγων που έφτιαξαν κάπου εκεί
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μάγκα μου,όλες κάνουν αρπαχτές και γαμιόνται με πολύ κόσμο.Απλά θα βρούν κάποιον που φαίνεται λίγο μαλάκας,θα του κάνουν την καλή για λίγο με σκοπό να δούν αν μασάει.Αν τον δούν πολύ βολικό,ξεκινάει το φόρτωμα.Και παρά το γεγονός ότι πολλοί θα κάνουν ότι γουστάρει η κάθε καργιόλα,όπως όλοι κάναμε ή θα κάνουμε κάποτε στη ζωή μας,αντί να χαίρονται,πέφτεις στα μάτια τους.Είσαι μαλθακός.Έτσι θα πούν.Και φυσικά ειναι πιο εύκολο να γαμήσεις σήμερα,καθώς πλέον ζούμε εν μέσω ηθικού εκφυλισμού.Η γενιές του '90 και του '00 είναι πολύ απελευθερωμένες,καθώς οι γονείς,δηλαδή η δική μου γενιά,σας άφησε πολύ λάσκα και δεν δώσαμε ηθικές αρχές.Γαμούσε ο γιος μου μια κοπελιά και ο πατέρας της στο δίπλα σωμάτιο φώναζε να βάλουν καπότα.Σωστή η παρατήρηση του πατρός,αλλά δεν ξέρω αν είχα την κόρη μου στο διπλανό δωμάτιο να τη γαμάνε ποιά θα ήταν η αντίδρασή μου.Τέσπα.Καλά έκανε ο φίλος σου που την παράτησε την τουρκάλα,όπως επίσης καλά κάνουν οι άλλοι του κύκλου σου που τις παρατάνε.Δεν χρειάζεται να ανάγουμε σε ντίβα την κάθε καργιόλα.Αλλά με αγαπούληδες που κάνουν ντίβες τις πουτάνες,πηγαίνοντας λουλούδια,σοκολατάκια κτλ σε μπουρδέλα,στούντιο και πιάτσες δεν πάμε μπροστά.
δεν υπάρχει  σωστή  συχνότητα  στο πηδημα.Υπάρχουν  ακόμα πολλές αχρείαστες παρεμβολές φίλε μου.και αυτές της δημιουργεί η γκόμενά συνήθως.βιολογικά δεν ξέρω αν οι γ κομενες γαμιουνται για το πηδημα αποκλειστικά  όσο εμείς.?αν όχι. ?πάντα θα Υπάρχουν οι λοιπές μαλακιες και ανικανοποιητοι στο  χώρο του ζευγαρώματος αφου δεν θα μπορεί  να καλυφθεί  σωστά η ζητηση
 

wf

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι καινουριος  στην αθηνα  ,θελω  να ρωτησω  αν ξερει καποιος τι παιζει  με καποιες 40+  που κανουν πιατσα δωρου και  σατωβριανδου  γωνια σε ενα καφε  , ειναι κανα δυο εκφυλλες  καυλιαρες , ετσι οπως τις  εκοψα ενα πρωινο που περασα , ευχαριστω παιδια
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ειμαι καινουριος  στην αθηνα  ,θελω  να ρωτησω  αν ξερει καποιος τι παιζει  με καποιες 40+  που κανουν πιατσα δωρου και  σατωβριανδου  γωνια σε ενα καφε  , ειναι κανα δυο εκφυλλες  καυλιαρες , ετσι οπως τις  εκοψα ενα πρωινο που περασα , ευχαριστω παιδια
πολυ περίεργος είσαι.Δεν μπορούμε  να τα ξέρουμε  ολα
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Σκαραμαγκάς , μαύρες κυρίως, 7-10 ευρώ η πίπα. Έχω καιρό να παω, δεν ξέρω αν έχει αλλάξει η κατάσταση λόγω κέντρου φιλοξενίας προσφύγων που έφτιαξαν κάπου εκεί

που γίνετε αυτό παίκτη μου και τι ώρες;;
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
που γίνετε αυτό παίκτη μου και τι ώρες;;

στον σκαραμαγκα, στα πρωτα φαναρια της λεωφορου σχιστου, βγαινοντας απο την εθνικη αθηνων κορινθου, στα πρωτα φαναρια δεξια , εχει 5-6 μαυρες συνηθως, και κανα 2 βουλγαρογυφτισσες. Οι μαυρες με 10 ευρω η πιπα, καποιες φορες και 7 .
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.786
Κριτικές
9
Like
1.538
Πόντοι
266
Στον Κηφισο μετα τα ΚΤΕΛ κατω απο την γεφυρα στον παραδρομο για Περιστερι εθεαθησαν ενα ξανθο και ενα μελαχρινο....Ξερετε κατι?
μπορεις να περιγραψεις εμφανιση?
 

mits69

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Στον Κηφισο μετα τα ΚΤΕΛ κατω απο την γεφυρα στον παραδρομο για Περιστερι εθεαθησαν ενα ξανθο και ενα μελαχρινο....Ξερετε κατι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom