Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τι θες να μαθεις φιλος??? εγω τις βλεπω συνεχεια στη πατησιων γιατι μενω κοντα. Αν και δεν μου αρεσουν οι μαυρες εχω δωσει κανα δυο τσιμπουκακια
ωραίος φίλε.thanks....στους περισσότερους δεν αρεσουν  νομίζω.άσε που είναι  και ξεπετες.Για κανένα τσιμπούκι μόνο κανουν
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
ωραίος φίλε.thanks....στους περισσότερους δεν αρεσουν  νομίζω.άσε που είναι  και ξεπετες.Για κανένα τσιμπούκι μόνο κανουν

Φιλε μονο τσιμπουκι εχω δωσει, οποτε δεν ξερω για σεξ, αλλα ενας γνωστος μου που εσπρωχνε στο αυτοκινητο του, μου ειπε οτι ειναι ξεπετες!!! Επισης μια αλλη φορα τη πατησε με μια αραπινα (μαυρη ξεκωλιαρα) γιατι ζητησε μονο τσιμπουκι και της εδωσε 10 (στο σεξ ζητανε 20) στη πορεια καυλωσε και ηθελε και να γαμησει, οποτε το λογικο θα ηταν να εδινε αλλα 10. Της εδωσε το 20αρικο περιμενοντας να του δωσει πισω το δεκαρικο, αλλα τα κρατησε ολα και του ειπε οτι το σεξ ειναι 20 χαχαχαχα οταν αυτος αρχισε να φωναζει εσκασε ενας μαυρος την εβγαλε απο το αμαξι και του ειπε να φυγει. Ο φιλος λογικα την εκανε δεν θα πεθαινε και για 30 ευρω. Απο τοτε δεν ξαναπηγε στις μαυρες!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
126
Like
7.848
Πόντοι
7.885
Κανείς δεν ξέρει?  :think:

Οι μαύρες είναι απατεώνισσες μύστη  :jerking: :jerking:,ψεύτρες και άσχετες με το γαμήσι  :tickedoff: :headbang: :headbang:.Το μόνο που αξίζει είναι η κωλάρα τους και γενικά έχουν ωραίο δέρμα αλλά τίποτα άλλο  :S :S.Ούτε καν πίπα δεν ξέρουν να κάνουν,τσάμπα και το 5ευρω που θα δώσετε  :rockon: :rockon:.Πριν το σιχαμερό δίδυμο Καμίνη-Λοβέρδου είχες μια πιθανότητα να πετύχεις και καμιά καλή όπως μου είχε κάτσει εμένα  :grin: :grin:,μετά άστα να πάνε  :orchestra: :hi:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οι μαύρες είναι απατεώνισσες μύστη  :jerking: :jerking:,ψεύτρες και άσχετες με το γαμήσι  :tickedoff: :headbang: :headbang:.Το μόνο που αξίζει είναι η κωλάρα τους και γενικά έχουν ωραίο δέρμα αλλά τίποτα άλλο  :S :S.Ούτε καν πίπα δεν ξέρουν να κάνουν,τσάμπα και το 5ευρω που θα δώσετε  :rockon: :rockon:.Πριν το σιχαμερό δίδυμο Καμίνη-Λοβέρδου είχες μια πιθανότητα να πετύχεις και καμιά καλή όπως μου είχε κάτσει εμένα  :grin: :grin:,μετά άστα να πάνε  :orchestra: :hi:
που σου έκατσε εσένα.?από που την ειχες πάρει?γενικως απο θεμα εμφανισης πιστευεις  οτι αξίζουν  οι περισσότερες στο σύνολο .βυζια .κωλοι προσωπα κτλπ. στην πλειοψηφία  τους?
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
καλο μηνα
πριν απο μερικες μερες ειχα περασει αργα απεξω απο το ξεν λητω και ειχε 4 κοπελες μια μου γυαλισε αρκετα ηταν γυρω στο 1,65 καλο σωματακι μελαχρινο και ισως κατω απο 30 με μια προσχαρη φατσουλα και ωραιο κωλαρακι φορουσε ενα μαυρο κολαν δυστηχως δεν μπορεσα να την παω μεσα να την τεσταρω μηπως ομως ξερετε κατι παραπανω;
επισης οσο βολταρα στην περιοχη στην βαρανερου και 3 σεπτεμβριου γωνια αναμεσα στις κολόνες αραζε μια μιλφ ηταν αρκετη ωρα εκει απομερα αλλα ντραπικα να την ρωτησω αν ηταν της δουλειας μου φανηκε πολυ καλο αρχοντομιλφο μηπως ξερετε τιποτα;
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τύπε αποκλείεται να μην είχε κάτι καλτ πάνω της  :S :S,μήπως ήταν πρεζάκι σε αρχικό στάδιο,μήπως ήταν καμιά άστεγη,μάνα που βγήκε στο κλαρί για το παιδί της  :huh: :grin: :grin:,ή έστω καμιά σημαδεμένη,μαχαιρωμένη κάτι τέτοιο τέλος πάντων  :erection: :erection: :orchestra:
τυπε παραδοξως δεν ειχε τπτ καλτ πανω της..πεντακαθαρη, χωρις σημαδακια απο ενεσεις κλπ, και πολυ καλη στις υπηρεσιες της..κι ολα αυτα με μολις 20 ευρω..βεβαια αν καποιος θελει ακαποτη πιπα πρεπει να δωσει ενα 10ρικο παραπανω..αραζει στην γωνια Χαλκοκονδυλη και Γ Σεπτεμβριου δεξια οπως οδηγουμε στην Γ Σεπτεμβριου..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Προχθές βράδυ από Χαλκοκονδύλη, λίγο κάτω από το ξενοδοχείο ήταν μια ξέμπαρκη μελαχροινή, μακριά μαλλιά, κανονικό σώμα, περίπου στα 35. 20 το γαμήσι + 10 το ξενοδοχείο μου είπε. Την ρώτησα για φωτογραφίες/βίντεο και μου είπε "βεβαίως, χωρίς πρόσωπο με επιπλέον 10 ευρώ!". Εκπαιδευμένη! Δεν πήγα τελικά, τις ψιλοφοβάμαι αυτές.
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Προχθές βράδυ από Χαλκοκονδύλη, λίγο κάτω από το ξενοδοχείο ήταν μια ξέμπαρκη μελαχροινή, μακριά μαλλιά, κανονικό σώμα, περίπου στα 35. 20 το γαμήσι + 10 το ξενοδοχείο μου είπε. Την ρώτησα για φωτογραφίες/βίντεο και μου είπε "βεβαίως, χωρίς πρόσωπο με επιπλέον 10 ευρώ!". Εκπαιδευμένη! Δεν πήγα τελικά, τις ψιλοφοβάμαι αυτές.
αυτη πρεπει ναταν τυπε..ειναι καλη και ξηγημενη..κακως την φοβηθηκες..Βιολετα την λενε και ειναι Αλβανιδα..ειναι αστερι μιλαμε.. :rockon:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
αυτη πρεπει ναταν τυπε..ειναι καλη και ξηγημενη..κακως την φοβηθηκες..Βιολετα την λενε και ειναι Αλβανιδα..ειναι αστερι μιλαμε.. :rockon:

Μμμμάλιστα, μάλιστα. Θα την έχω υπόψη μου, δεν ξέρω... είμαι λίγο επιφυλακτικός με τις ξέμπαρκες.
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Μμμμάλιστα, μάλιστα. Θα την έχω υπόψη μου, δεν ξέρω... είμαι λίγο επιφυλακτικός με τις ξέμπαρκες.
και γω φοβαμαι οπως και συ ειδικα σε αυτες τις περιοχες..αυτη ομως ειναι πολυ καλη και ευγενικη, ενω δεν βιαζεται καθολου..αν μαλιστα τις δωσεις κατι τις παραπανω θα περασεις πολυ καλα..
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Μμμμάλιστα, μάλιστα. Θα την έχω υπόψη μου, δεν ξέρω... είμαι λίγο επιφυλακτικός με τις ξέμπαρκες.
Δεν ειναι αυτη η Βιολετα, φιλε μου. Η Βιολετα πιατσαρει συνηθως στην γωνια του Joy. Καθεται μεχρι 1 με 1.30' το βραδυ. Κλασσικη Αλβανιδα, με συμπαθητικο κορμι για την ηλικια της, αλλα και κλασσικη νοοτροπια "να τελειωνουμε" γρηγορα, οχι βιαστικα. Καλη για ξεμπουκωμα, να φευγουν τα χοντραδια, αλλα μεχρι εκει. Απο τις περιπτωσεις που δεν λες, παω να την ξαναβρω με ευχαριστηση.
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Δεν ειναι αυτη η Βιολετα, φιλε μου. Η Βιολετα πιατσαρει συνηθως στην γωνια του Joy. Καθεται μεχρι 1 με 1.30' το βραδυ. Κλασσικη Αλβανιδα, με συμπαθητικο κορμι για την ηλικια της, αλλα και κλασσικη νοοτροπια "να τελειωνουμε" γρηγορα, οχι βιαστικα. Καλη για ξεμπουκωμα, να φευγουν τα χοντραδια, αλλα μεχρι εκει. Απο τις περιπτωσεις που δεν λες, παω να την ξαναβρω με ευχαριστηση.
περασμα πριν απο λιγο απο τριγωνο και χαλκοκονδυλη..δεν υπαρχει ψυχη..οσο για την Βιολετα που λες φιλε δεν συμφωνω..η κοπελα ειναι ξηγημενη..ειδικα για ενα 20αρικο ειναι vfm  :2on1:
 

lellos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν μισή ώρα από πλ. Λαυρίου πεζός λόγω δουλειάς. Όλα τα "κορίτσια" :vomit: μαζεμένα στην κλούβα, και οι παππούδες στην πλατεία να κοιτάζουν με απόγνωση... :2funny:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Πέρασμα πριν μισή ώρα από πλ. Λαυρίου πεζός λόγω δουλειάς. Όλα τα "κορίτσια" :vomit: μαζεμένα στην κλούβα, και οι παππούδες στην πλατεία να κοιτάζουν με απόγνωση... :2funny:

Αυτό συμβαίνει αρκετά συχνά τον τελευταίο καιρό. Έχω περάσει αρκετές φορές και δεν έχω βρει ψυχή. Κάποιες φορές είναι στο στενό απέξω από το ξενοδοχείο μαζεμένες, κάποιες φορές νέκρα εντελώς. Κάνουν έφοδο οι ΔΙ.ΑΣ. στην Γ' Σεπτεμβρίου και κρύβονται?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
126
Like
7.848
Πόντοι
7.885
που σου έκατσε εσένα.?από που την ειχες πάρει?γενικως απο θεμα εμφανισης πιστευεις  οτι αξίζουν  οι περισσότερες στο σύνολο .βυζια .κωλοι προσωπα κτλπ. στην πλειοψηφία  τους?

Παλιά ιστορία μύστη,τις καλές εποχές που οι μαύρες υπήρχαν σε αφθονία σε όλο το κέντρο  :rockon: :rockon:.Αυτή την είχα πετύχει γωνία Καποδιστρίου με Αριστοτέλους και τα είχαμε φτιάξει αφού σύντομα κάναμε ρομαντικό ακα γαμήσι που και οι 2 είχαμε τεράστια ανάγκη  :knockinb: :fuck2: :grin: :grin: :orchestra:.Σας είπα το μόνο που αξίζει είναι το απαλό δέρμα τους και οι ωραίες κωλάρες τους  :erection: :erection: :hi:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Παλιά ιστορία μύστη,τις καλές εποχές που οι μαύρες υπήρχαν σε αφθονία σε όλο το κέντρο  :rockon: :rockon:.Αυτή την είχα πετύχει γωνία Καποδιστρίου με Αριστοτέλους και τα είχαμε φτιάξει αφού σύντομα κάναμε ρομαντικό ακα γαμήσι που και οι 2 είχαμε τεράστια ανάγκη  :knockinb: :fuck2: :grin: :grin: :orchestra:.Σας είπα το μόνο που αξίζει είναι το απαλό δέρμα τους και οι ωραίες κωλάρες τους  :erection: :erection: :hi:
έλα. πες ότι τρολαρεις και εσύ με το ακαποτο?σου βγήκε οικονομικά  σε σχέσει με την μέση ελληνίδα?καθαρη περιέργεια?
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Παλιά ιστορία μύστη,τις καλές εποχές που οι μαύρες υπήρχαν σε αφθονία σε όλο το κέντρο  :rockon: :rockon:.Αυτή την είχα πετύχει γωνία Καποδιστρίου με Αριστοτέλους και τα είχαμε φτιάξει αφού σύντομα κάναμε ρομαντικό ακα γαμήσι που και οι 2 είχαμε τεράστια ανάγκη  :knockinb: :fuck2: :grin: :grin: :orchestra:.Σας είπα το μόνο που αξίζει είναι το απαλό δέρμα τους και οι ωραίες κωλάρες τους  :erection: :erection: :hi:


ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ ΜΑΣ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!


:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Παλιά ιστορία μύστη,τις καλές εποχές που οι μαύρες υπήρχαν σε αφθονία σε όλο το κέντρο  :rockon: :rockon:.Αυτή την είχα πετύχει γωνία Καποδιστρίου με Αριστοτέλους και τα είχαμε φτιάξει αφού σύντομα κάναμε ρομαντικό ακα γαμήσι που και οι 2 είχαμε τεράστια ανάγκη  :knockinb: :fuck2: :grin: :grin: :orchestra:.Σας είπα το μόνο που αξίζει είναι το απαλό δέρμα τους και οι ωραίες κωλάρες τους  :erection: :erection: :hi:

:kneel: :kneel: :hi: :hi: :rockon: :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
126
Like
7.848
Πόντοι
7.885
έλα. πες ότι τρολαρεις και εσύ με το ακαποτο?σου βγήκε οικονομικά  σε σχέσει με την μέση ελληνίδα?καθαρη περιέργεια?

Μύστη μου έχουν κάνει αρκετοί αυτή την ερώτηση,οι περισσότεροι πιρφόροι  :rockon: :rockon:.Θα δώσω απλά ένα παράδειγμα για να καταλάβεις την διαφορά  :grin: :grin:.Όταν έβγαινα με την μαύρη τα βράδια και τι ρωτούσα τι θα ήθελε να φάει μου έλεγε ότι της φτάνει ένα κρουασάν και μια κόκα κόλα από το περίπτερο  :rockon: :rockon:.Καμιά φορά την πήγαινα μακ ντοναλτς και έτρωγε μόνο ένα τσιζ μπέργκερ  ;) ;).Και φυσικά μετά από αυτά τα έξοδα που έκανα για πάρτη της,απολάμβανα σκληρό αφρικάνικο γαμήσι όσο γούσταρα  :orchestra:.Πείτε μου τώρα αν έχετε πετύχει παρόμοια περίπτωση σε ελλεινίδα  :uglystupid: :think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom