Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

gerontikos 27

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2015
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
σχολαω απο τη δουλεια ... κατεβαινω στο υψος της λαυριου μπροστα μου ενας ταριφας σταματαει σε μια κοπελα (νομιζα πελατισα για ταξι) και μιλαει μιλαει ... στα @@ του ... κινηση απο πισω αρχιζουν να κορναρουν τιποτα αυτος τον προσπερναω και εχει το καθισμα τερμα πισω η κοιλια ακουμπαει στο τιμονι και εχει βγαλει το χερι εξω και χαιδευει το χερι καλντεριμιτζους !

ρομαντικος ταριφ

ξεροχυνω με ορο καλντεριμιτζου !!!! respect πορνε μ...
 

IeronimosBoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
357
Like
46
Πόντοι
1
Επανεμφανιστηκε χθες η Μελαντια στην πλατεια Λαυριου, η ρουμανα (βλεπε αλβανίδα?) με τις ωραιες πίπες της! Θέλει όμως προσοχή γιατι παίρνει θάρρος και μετα απο λίγο αρχιζει να ζητάει ότι θέλει! Κοντούλα με ωραίο σωματακι και κωλαράκι, μελαχρινή πια αραζει συνήθως στο τζοις. κώλο δεν, αλλα πιπα πρωτη!
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.786
Κριτικές
9
Like
1.538
Πόντοι
266
Τώρα στο τρίγωνο!τα μαζεψανε τα κοριτσια :police: :police: :police:...μείναμε μόνο τα μπάζα έξω από joys...απολαμβάνω τον καφέ μου μαζί με ρομαντικός πορνογερους που παίρνουν μάτι τα κοριτσια... :pipa3:
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
τυποι να ενημερωσω..χτες πηρα ενα καλο τεμαχιο Γ'Σεπτεμβριου και Χαλκοκονδυλη..το ονομα της Βιολετα, ηλικια γυρω στα 35..ενα 20αρικο πηρε το οποιο το τιμησε δεοντως..πολυ καλη χωρις βιασυνες..
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.786
Κριτικές
9
Like
1.538
Πόντοι
266
τυποι να ενημερωσω..χτες πηρα ενα καλο τεμαχιο Γ'Σεπτεμβριου και Χαλκοκονδυλη..το ονομα της Βιολετα, ηλικια γυρω στα 35..ενα 20αρικο πηρε το οποιο το τιμησε δεοντως..πολυ καλη χωρις βιασυνες..
μηπως ηταν σκιννυ?
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.786
Κριτικές
9
Like
1.538
Πόντοι
266
καμια σκιννυ που γουσταρω εχει παρει το ματι σου?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
126
Like
7.848
Πόντοι
7.885
τυποι να ενημερωσω..χτες πηρα ενα καλο τεμαχιο Γ'Σεπτεμβριου και Χαλκοκονδυλη..το ονομα της Βιολετα, ηλικια γυρω στα 35..ενα 20αρικο πηρε το οποιο το τιμησε δεοντως..πολυ καλη χωρις βιασυνες..

Τύπε αποκλείεται να μην είχε κάτι καλτ πάνω της  :S :S,μήπως ήταν πρεζάκι σε αρχικό στάδιο,μήπως ήταν καμιά άστεγη,μάνα που βγήκε στο κλαρί για το παιδί της  :huh: :grin: :grin:,ή έστω καμιά σημαδεμένη,μαχαιρωμένη κάτι τέτοιο τέλος πάντων  :erection: :erection: :orchestra:
 

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
τυποι να ενημερωσω..χτες πηρα ενα καλο τεμαχιο Γ'Σεπτεμβριου και Χαλκοκονδυλη..το ονομα της Βιολετα, ηλικια γυρω στα 35..ενα 20αρικο πηρε το οποιο το τιμησε δεοντως..πολυ καλη χωρις βιασυνες..
---Καλημέρα ....για κανε καποια περιγραφή & που ακβριβως την βρηκες?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
126
Like
7.848
Πόντοι
7.885
Πριν 2 βδομάδες περίπου είχα πετύχει τυχαία στην πλ.λαυρίου,ακριβώς απέναντι από το α.τ ομονοίας τελειωμένο ρασοφόρο να κυκλοφορεί με δίχαλο και να αγκαλιάζεται με ρομαντικό μελαμψό αγόρι  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Φαινόταν για κανονικός παππάς,μήπως τον έχει τσεκάρει και κανένας άλλος μύστης  :uglystupid: :think: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Πριν 2 βδομάδες περίπου είχα πετύχει τυχαία στην πλ.λαυρίου,ακριβώς απέναντι από το α.τ ομονοίας τελειωμένο ρασοφόρο να κυκλοφορεί με δίχαλο και να αγκαλιάζεται με ρομαντικό μελαμψό αγόρι  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Φαινόταν για κανονικός παππάς,μήπως τον έχει τσεκάρει και κανένας άλλος μύστης  :uglystupid: :think: :grin: :grin:

kostaki ειναι χρονια στην πιατσα ο παπας ;)

34pm64g.jpg
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
126
Like
7.848
Πόντοι
7.885
kostaki ειναι χρονια στην πιατσα ο παπας ;)

34pm64g.jpg

Μύστη μου εγώ τον πέτυχα γύρω στις 02:30 ξημερώματα  :rockon: :rockon:,μάλλον επειδή κυκλοφορώ πάντα μετά τα μεσάνυχτα δεν τον είχα ξαναπετύχει  :S :S.Μου είχε πει και ο μαύρος θάνατος ότι του την είχε πέσει και του ζητούσε να τον γαμήσει και έφαγε την καραμούζα του  :jerking: :jerking: :birdman: :birdman: :tickedoff:.Αυτό είναι το παπαδαριό,τελειωμένα πουσταριά και κρυφολούγκρες  :birdman: :birdman: :birdman:.Άντε τραβάτε πιρφόροι να τους φιλάτε τα χέρια και να πάρετε τις ευχές τους  :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Μύστη μου εγώ τον πέτυχα γύρω στις 02:30 ξημερώματα  :rockon: :rockon:,μάλλον επειδή κυκλοφορώ πάντα μετά τα μεσάνυχτα δεν τον είχα ξαναπετύχει  :S :S.Μου είχε πει και ο μαύρος θάνατος ότι του την είχε πέσει και του ζητούσε να τον γαμήσει και έφαγε την καραμούζα του  :jerking: :jerking: :birdman: :birdman: :tickedoff:.Αυτό είναι το παπαδαριό,τελειωμένα πουσταριά και κρυφολούγκρες  :birdman: :birdman: :birdman:.Άντε τραβάτε πιρφόροι να τους φιλάτε τα χέρια και να πάρετε τις ευχές τους  :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:
Τα ράσα δεν κάνουν τον παπά  ;)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Τύπε αποκλείεται να μην είχε κάτι καλτ πάνω της  :S :S,μήπως ήταν πρεζάκι σε αρχικό στάδιο,μήπως ήταν καμιά άστεγη,μάνα που βγήκε στο κλαρί για το παιδί της  :huh: :grin: :grin:,ή έστω καμιά σημαδεμένη,μαχαιρωμένη κάτι τέτοιο τέλος πάντων  :erection: :erection: :orchestra:

:2funny: :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μάγκες.απο μαύρες τι λένε οι πιάτσες? :hi:
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Κανείς δεν ξέρει?  :think:

Τι θες να μαθεις φιλος??? εγω τις βλεπω συνεχεια στη πατησιων γιατι μενω κοντα. Αν και δεν μου αρεσουν οι μαυρες εχω δωσει κανα δυο τσιμπουκακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom