Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.882
Πόντοι
7.885
μιά χαρά ήταν το Ελυζιουμ, με το καλοριφερ , με τα ζεστά νερά, τι θέλουνε την ανακαίνηση?

Καμιά καπότα πεταμένη  μόνο ξεχνούσαν όταν μάζευαν το δωμάτια  :rockon: :rockon:,αλλά τι καλτ χοτέλι θα ήταν αλλιώς  :grin: :grin:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566

[size=30pt]BOUEFA[/size]

2ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

billy13 - Kostakis27

 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Στο κεντρο εξω απο τους γνωστους ηλιακους βρισκοταν σημερα η Μαρια η Βουλγαρα μιλφ (αυτη με τα μαυρα+μαυρες μποτες μεχρι γονατο και φουστα). 30ε full. Καθε βραδυ μεχρι τις  900.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Στο κεντρο εξω απο τους γνωστους ηλιακους βρισκοταν σημερα η Μαρια η Βουλγαρα μιλφ (αυτη με τα μαυρα+μαυρες μποτες μεχρι γονατο και φουστα). 30ε full. Καθε βραδυ μεχρι τις  900.
που ακριβως λες;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
ANNA, ΑΛΒΑΝΙΔΟΚΩΛΑΡΑ Νο2...φίλη της Άντζελας. Τυπικά ευγενική...όχι φιλιά...ακάποτο τσιμπούκι, στήσιμο στα 4 και χύσιμο στα κωλομάγουλα. 35 ευρώ σύνολο.

τύποι το μωρό που το βρίσκουμε και ποιες ώρες????!! ευχαριστώ :rockon: :rockon:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μια μελαχρινη που φοραει ολο κολαν ειναι;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εντωμεταξυ χθες το απογευμα εθεαθη μια ξανθια με κολαν ασπρο περι τα 30+ με κοντο μαλλι πρωτη φορα την ειδα
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
χα χα, ό,τι νάναι.
Τι σχέση έχει η ανακαίνιση με την ξεχασμένη καπότα ?
Αυτό έχει να κάνει με την αλλαγή υπηρετικού προσωπικού, όχι με τα ντουβάρια και τους σωλήνες.

Τη Μιμόζα (δούλευε εκεί) τη θυμάται κανείς ?



Καμιά καπότα πεταμένη  μόνο ξεχνούσαν όταν μάζευαν το δωμάτια  :rockon: :rockon:,αλλά τι καλτ χοτέλι θα ήταν αλλιώς  :grin: :grin:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
τελικά ποια θεωρείται πιο value for money στις πιάτσες στο κέντρο?
απόψεις?
 

neronas1987

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
καθως γυρνουσα με τη μηχανη απο ΚΤΕΛ Λιοσιων πριν λιγο ειδα δυο gilfonia 3ης σεπτεμβριου και χαλκοκονδυλη,τα οποια ειχα να τα δω πολυ καιρο και μου εβαλαν ιδεες να παρκαρω και να κανω ενα σουλατσο που ειχα καιρο..εξω απο LITO ειχε 4-5 κομματια,οι περισσοτερες γνωστες φατσες,αυτες που ξεχωρισα καπως ηταν μια ξανθια με κοντο μαλλι,τζιν και κοκκινες μποτες,με χοντρα μπουτια και αλλη μια με ραστα μαλλια μου φανηκε καπως αξιογαμητη..καθως κατεβαινα καποδιστριου ειδα μια πιτσιρικα μαυρα μαλλια και ασπρο δερμα με κοτσιδα μαλλι και ωραια κωλαρα με μαυρο κολαν και ενω ημουν ετοιμος να ορμησω χτυπαει τηλεφωνο,μιλαω κανα 5 λεπτο και μολις επιστρεφω βλεπω οτι το φορτωσε αλλος συναγωνιστης και πηγαινε προς το LITO,τους ακολουθησα προς τα εκει για να τη δω καλυτερα,μου φανηκε παρα πολυ καλο για τα δεδομενα της περιοχης,αν καταλαβε καποιος συναγωνιστης ποια ειναι και ξερει καμια πληροφορια παραπανω ας μας πει..ετσι επεστρεψα απραγος μιας και λυπηθηκα να δωσω χρηματα για καποια απο τις υπολοιπες,μιας και μου καρφωθηκε το αλλο μωρακι..επισης μια αξιογαμητη ηταν πισω απο τις στασεις στην 3ης σεπτεμβριου,με τζιν παντελονι,γοβες,αλλο λογω σκοταδιου δεν διεκρινα χρωμα μαλλιων και ματιων,εκεινη την ωρα μιλαγε με κατι μελαμψους
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
καθως γυρνουσα με τη μηχανη απο ΚΤΕΛ Λιοσιων πριν λιγο ειδα δυο gilfonia 3ης σεπτεμβριου και χαλκοκονδυλη,τα οποια ειχα να τα δω πολυ καιρο και μου εβαλαν ιδεες να παρκαρω και να κανω ενα σουλατσο που ειχα καιρο..εξω απο LITO ειχε 4-5 κομματια,οι περισσοτερες γνωστες φατσες,αυτες που ξεχωρισα καπως ηταν μια ξανθια με κοντο μαλλι,τζιν και κοκκινες μποτες,με χοντρα μπουτια και αλλη μια με ραστα μαλλια μου φανηκε καπως αξιογαμητη..καθως κατεβαινα καποδιστριου ειδα μια πιτσιρικα μαυρα μαλλια και ασπρο δερμα με κοτσιδα μαλλι και ωραια κωλαρα με μαυρο κολαν και ενω ημουν ετοιμος να ορμησω χτυπαει τηλεφωνο,μιλαω κανα 5 λεπτο και μολις επιστρεφω βλεπω οτι το φορτωσε αλλος συναγωνιστης και πηγαινε προς το LITO,τους ακολουθησα προς τα εκει για να τη δω καλυτερα,μου φανηκε παρα πολυ καλο για τα δεδομενα της περιοχης,αν καταλαβε καποιος συναγωνιστης ποια ειναι και ξερει καμια πληροφορια παραπανω ας μας πει..ετσι επεστρεψα απραγος μιας και λυπηθηκα να δωσω χρηματα για καποια απο τις υπολοιπες,μιας και μου καρφωθηκε το αλλο μωρακι..επισης μια αξιογαμητη ηταν πισω απο τις στασεις στην 3ης σεπτεμβριου,με τζιν παντελονι,γοβες,αλλο λογω σκοταδιου δεν διεκρινα χρωμα μαλλιων και ματιων,εκεινη την ωρα μιλαγε με κατι μελαμψους
μεγαλη ξεπετα και καριολα. Μακρια - απο τις πιο κακομαθημενες αλβανοπουτανες....
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μεγαλη ξεπετα και καριολα. Μακρια - απο τις πιο κακομαθημενες αλβανοπουτανες....
η αντζελα μηπως εννοει;υπαρχει και αλλη παντως με κολαν η οποια επισης ειναι αλβανεζα αν και δεν την εχω παρει
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.183
Πόντοι
19.795
Πριν απο κανενα μηνα περνωντας εξω απο το ξενοδοχειο Λητω, ειδα και εγω ενα ξανθο μετριου αναστηματος λεπτο με κοντο μαλλι.
Πολωνεζα κατα δηλωση της, δεν το πιστευω ομως, κανα δυο πολωνικα που της ειπα εκανε οτι δεν ακουσε, καλη στις υπηρεσιες της,
οχι τιποτα ιδιαιτερο, δεν εκλαψα τα λεφτα μου. Ονομα δεν συγκρατησα. Παντως νομιζω οτι στο Λητω και στα περιξ τριγυρνουν 2-3 αξιολογα εμφανισιακα κομματια.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
η αντζελα μηπως εννοει;υπαρχει και αλλη παντως με κολαν η οποια επισης ειναι αλβανεζα αν και δεν την εχω παρει
οχι φιλε, γιατι περιγραφει το ξεκωλο την ξανθια με τα κοντα μαλλια...Η αλβανιδοκωλαρα ειναι η μαυρομαλλουσα με το μακρυ....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Πριν απο κανενα μηνα περνωντας εξω απο το ξενοδοχειο Λητω, ειδα και εγω ενα ξανθο μετριου αναστηματος λεπτο με κοντο μαλλι.
Πολωνεζα κατα δηλωση της, δεν το πιστευω ομως, κανα δυο πολωνικα που της ειπα εκανε οτι δεν ακουσε, καλη στις υπηρεσιες της,
οχι τιποτα ιδιαιτερο, δεν εκλαψα τα λεφτα μου. Ονομα δεν συγκρατησα. Παντως νομιζω οτι στο Λητω και στα περιξ τριγυρνουν 2-3 αξιολογα εμφανισιακα κομματια.
Ειναι τσιγγανοφυφτισα απο την Βουλγαρια. Μαλακιες λεει. Μενει μεσα στο Λητο....Ξεπετα για μενα...Αλλα αφου περασες καλα, οκ ;)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Ειναι τσιγγανοφυφτισα απο την Βουλγαρια. Μαλακιες λεει. Μενει μεσα στο Λητο....Ξεπετα για μενα...Αλλα αφου περασες καλα, οκ ;)
τι λεει και γω την ειδα προχθες αξιζει;
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Για μενα οχι...Βιαστικοθοδωρα και ατσαλη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom