Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οσο πιο χοντρη ειναι τοσο καλυτερα. Ξερει κανεις καμμια σοβαρα μιλαω
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • FatGirl_FatFriday_Swimsuit_10Nov06.jpg
    FatGirl_FatFriday_Swimsuit_10Nov06.jpg
    27 KB · Εμφανίσεις: 25
  • adult_nude_fat_girl.jpg
    adult_nude_fat_girl.jpg
    23,5 KB · Εμφανίσεις: 33

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
η πανω φωτο ειναι φανταστικη ...... ολες τις γουσταρω. δεν μου αρεσει αυτη στην κατω φωτο
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ρε φιλε τι ψαχνεις χοντρη και να πληρωσεις κιολας ; μπες στο μεσα σε 2 ωρες βρισκεις ανετα χοντρη να σου κατσει αμεσως....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
Πρεπει ναναι γύρω στα 120 κιλά...
 

msex

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά την εχς πάρει 3 φορές, είναι πολυ καλή, κα8αρή κ πάντα κάνει τα αδύνατα δυνατά να σου βρεί τα ρέστα!! μου είχε πει οτι έρχεται κ σε σπίτια κ πήγε να μου δ΄ςσει το κιν της αλλα είμαι απο επαρχία οπότε της εξήγησα οτι δεν χρείαζεται κ όποτε θέλω την βρίσκω, ξεκινάει κατά της 11:30 στο γνςστό πλακόστρωτο, με τα πολλά μπάζα!!
σασ την προτείνω!!

Συναδελφοι, ποια οδος ειναι αυτη που αναφερεται ως γνωστο πλακοστρωτο με τα πολλα μπαζα;;;
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Καλημέρα παίδες,
χτες το βράδυ γύρω στις 11 παρά ,περνούσα από Καλλιρόης και στο ύψος του μετρό (Καλλιρόης και Ηρακλέους) ήταν ένα τρελό νιμού,Ελληνίδα έδειχνε,ξανθό που έκανε μπαμ ότι ψάχνει πελάτη.Ήμουν με το αυτοκίνητο και δεν μπόρεσα να πλησιάσω στο πεζοδρόμιο,ωστόσο μετά από 10 -15 λεπτά που ξαναπέρασα,είχε εξαφανιστεί.Ξέρει κανείς κάτι για το συγκεκριμένο σημείο??
Πρόσεχε στην συγκεκριμένη περιοχή... Να θυμάσαι πως το τραβεστί στα γαλατικά λέγεται Συγγρουφίξ
 

takisathina70

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
χθες πηρα μια πολωνεζα μαλλον ξανφια κοντουλα απο οκανα μου ειπε 100 ευρω η ωρα  και στο εικοσαλεπτο μου εφυγε! :jerking:εχε χαρη που ειμαι κυριος.
 

krifobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χθες πηρα μια πολωνεζα μαλλον ξανφια κοντουλα απο οκανα μου ειπε 100 ευρω η ωρα  και στο εικοσαλεπτο μου εφυγε! :jerking:εχε χαρη που ειμαι κυριος.

ε ρε μαπες που επρεπε να τις ριξεις...... :headbang:
 

Shinobi

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Χτες το βράδυ πήγα Σόλωνος στη κατηφόρα, στο ύψος της Χαλκοκονδύλη πήρα μία βουλγάρα τσιγγάνα από Σόφια καταγωγή, δε ρώτησα όνομα. Παραδίπλα είχε μία ρουμάνα σα πρεζού φάνηκε. Τέσπα η βουλγάρα ήταν μελαχροινή, ωραίο κωλαράκι μέτριο ύψος 167-168 εκ. κάπως όμως περίεργα δοντάκια.

Τέσπα τη ζήτησα να τη δώσω πίπα χωρίς καπό, μου έφερε αντίσταση στην αρχή μετά μου ζήτησε τα 60 ευρώ μόνο για τη πίπα χωρίς και αν ήθελα να τη γαμήσω να πληρώσω παραπάνω. Με πήγε σε ένα παρακμιακό ξενοδοχείο παρακάτω έσκασα και εκεί 10 ευρώ. Πήρε ένα νταβά τηλ του πε ότι ήταν στο ξενοδοχείο

Αρχιδια πίπα έκανε πάντως άθλια, δεν τον έπαιρνε ούτε καν μέσα και προσπαθούσε μόνο με τα χείλη να μου τον ακουμπήσει χωρίς γλώσσα και κάθε λίγο έφτυνε η σκουπίζονταν γιατί την ενοχλούσε το λίγο πρόσπερμα που έβγαζα. Στο τέλος έχυσα στα βυζιά της και τραβήχτηκε κιόλας.

Αυτό που με φόβισε όμως και τη ρώτησα και δεν απάντησε είναι πως είχε ένα σημάδι στο μπούτι σαν θετίκό τέστ φυματίωσης μαντού. Πήγα μετά και βούτηξα το πούτσο μου στο αντισηπτικό/αντιβακτηριδιακό καθώς και όσα μέλη του σώματος μου ακούμπησαν πάνω της.

Αν κάποιος έχει καμία πληροφορία για τη συγκεκριμένη παρακαλώ ενημερώστε. Επαναλαμβάνω Σόλωνος κάτω χαμηλά στη στροφή, όπως παίρνεις τη χαλκοκονδύλη τέρμα πάνω. Με ανυσηχεί το ιατρικό της προφίλ και τα παράσημα που φοράει ιδιαιτέρως γιατί στο σεξουαλικό είναι μπάμια.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εισαι τρελος που κανεις διχως καπο με τετοια ειδους πορνιδια.
πρεπει να σκεφτομαστε και ολας ορε μωρε!!!!!!!!!!!!!
οχι ετοια τρελα και μαλιστα με τα πρεζονια που κυκλοφορουν εκει!!!!
τι να σου κανει το ανισυπτηκο μετα εαν εχεις τσιμπισει κατι βαθυτερο.
τεσ πα ........... προσοχη και παλι προσοχη!!!!
 

bizoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
σε ποια πιατσα του κεντρου και των νοτιων προαστιων μπορουμε να παμε για να βρουμε ενα θηλυκο?ειναι κανενας που να ξερει?
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Χτες το βράδυ πήγα Σόλωνος στη κατηφόρα, στο ύψος της Χαλκοκονδύλη πήρα μία βουλγάρα τσιγγάνα από Σόφια καταγωγή, δε ρώτησα όνομα. Παραδίπλα είχε μία ρουμάνα σα πρεζού φάνηκε. Τέσπα η βουλγάρα ήταν μελαχροινή, ωραίο κωλαράκι μέτριο ύψος 167-168 εκ. κάπως όμως περίεργα δοντάκια.

Τέσπα τη ζήτησα να τη δώσω πίπα χωρίς καπό, μου έφερε αντίσταση στην αρχή μετά μου ζήτησε τα 60 ευρώ μόνο για τη πίπα χωρίς και αν ήθελα να τη γαμήσω να πληρώσω παραπάνω. Με πήγε σε ένα παρακμιακό ξενοδοχείο παρακάτω έσκασα και εκεί 10 ευρώ. Πήρε ένα νταβά τηλ του πε ότι ήταν στο ξενοδοχείο

Αρχιδια πίπα έκανε πάντως άθλια, δεν τον έπαιρνε ούτε καν μέσα και προσπαθούσε μόνο με τα χείλη να μου τον ακουμπήσει χωρίς γλώσσα και κάθε λίγο έφτυνε η σκουπίζονταν γιατί την ενοχλούσε το λίγο πρόσπερμα που έβγαζα. Στο τέλος έχυσα στα βυζιά της και τραβήχτηκε κιόλας.

Αυτό που με φόβισε όμως και τη ρώτησα και δεν απάντησε είναι πως είχε ένα σημάδι στο μπούτι σαν θετίκό τέστ φυματίωσης μαντού. Πήγα μετά και βούτηξα το πούτσο μου στο αντισηπτικό/αντιβακτηριδιακό καθώς και όσα μέλη του σώματος μου ακούμπησαν πάνω της.

Αν κάποιος έχει καμία πληροφορία για τη συγκεκριμένη παρακαλώ ενημερώστε. Επαναλαμβάνω Σόλωνος κάτω χαμηλά στη στροφή, όπως παίρνεις τη χαλκοκονδύλη τέρμα πάνω. Με ανυσηχεί το ιατρικό της προφίλ και τα παράσημα που φοράει ιδιαιτέρως γιατί στο σεξουαλικό είναι μπάμια.
μεγια το παρασημο.ποσο μαλακας πρεπει να σαι για να παρεις απο κει πουτανα να σου κανει ακαποτο...δηλαδη για hiv δεν φοβασαι?
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
σε ποια πιατσα του κεντρου και των νοτιων προαστιων μπορουμε να παμε για να βρουμε ενα θηλυκο?ειναι κανενας που να ξερει?
Σόλωνος,Καποδιστρίου και πέριξ Γ Σεπτεμβρίου για κέντρο τα πιο συνηθισμένα....νότια ψάξε προς καλαμάκι υπάρχει και σχετικό θέμα αλλά νομίζω με μπάζα...
 

Shinobi

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μεγια το παρασημο.ποσο μαλακας πρεπει να σαι για να παρεις απο κει πουτανα να σου κανει ακαποτο...δηλαδη για hiv δεν φοβασαι?

Γάματα μη το ψάχνεις, το θέμα είναι πως ήταν άλλη μία μοιραία μαλακία στη ζωή μου. Ελπίζω να μη τη πληρώσω ακριβά και αυτή τη φορά. Και με προφυλακτικό πάντως που μου έκανε πίπα παλαίοτερα ιερόδουλος πάλι έφυγα με βαρύτατη λοίμωξη. Το ερώτημα είναι αν η συγκεκριμένη είναι άρρωστη, και άν έχει κανείς παραπάνω πληροφορίες (ούτε πως τη λένε δε ρώτησα)

Βέβαια μου κάνει εντύπωση που λές "να πάρεις απο κει πουτάνα". Δλδ εσύ ανήκεις στη κατηγορία των ανθρώπων που πιστευουν πως τα πρακτορεία με τις ευρωπουτάνες ή τα μπουρδέλα είναι ασφαλή? Εγώ νομίζω ότι έγκειται στο άτομο το ίδιο αν θέλει να σου μεταδώσει κάτι που έχει ή όχι. Και δυστηχώς αν θέλει, δε τη γλιτώνεις με τπτ. 
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
παιδια μια μαλακισμενη ερωτηση εχω να κανω αυτες τις κορασιδες τις καταλαβαινεις απο το ντυσιμο στις περιοχες αυτες?Μη την πεσουμε σε καμια και φαμε καμια τσαντα στο κεφαλι.Γι αυτο ρωταω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom