Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Περιπολο σημερα Λαυριου-οκανα-σοφοκλεους λιγα τα σημαντικα, οι συνεχομενες "παρεμβασεις"εχουν επιρεασει την ομαλη λειτουργια της πιατσας.
Ενα αξιο αναφορας ξανθο (οξυζενε)εκ Ρωσιας γλυκιτατο, συμπαθεστατο, ονοματι νατασα αξιζει δοκιμης.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Περιπολο σημερα Λαυριου-οκανα-σοφοκλεους λιγα τα σημαντικα, οι συνεχομενες "παρεμβασεις"εχουν επιρεασει την ομαλη λειτουργια της πιατσας.
Ενα αξιο αναφορας ξανθο (οξυζενε)εκ Ρωσιας γλυκιτατο, συμπαθεστατο, ονοματι νατασα αξιζει δοκιμης.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Πήγα προχτές να το δοκιμάσω αυτό το άτακτο πορνίδιο.Ήταν στο περίπτερο στην γωνεία με κάτι άλλες φίλες τις εκεί.Τις μίλησα αλλά την είδα και βαριώταν τρελά αφού τις μίλαγα και κοίταγε αλλού.......!Δεν έδωσα σημασία και προχώρησα παρακάτω αλλά δεν είχε τίποτα το αξιόλογο.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Χθες κατα της 3 το βραδυ  ηταν 2 ξανθα πολυ καλα μεχρι της 4 ομως προσπαθουσα να τους μιλησω και δεν τα καταφερα γιατι οποτε περναγα εσκαγαν συνεχεια μπατσοι και ετρεχαν. μου την εδωσαν στα νευρα. γυρω γυρω ναρκωτικα και μαλακιες και αυτοι κυνηγουσαν τις γκομενες.
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
να πατε να τις βρειτε στα δικαστηρια!! :2funny: :2funny: οπως προχτες που εσκασε η αλλη με μινι εφαρμοστο φορεμα κοκκινο με την ρωγα εξω και προσπαθουσε να πεισει την δικαστινα οτι δεν εκανε πιατσα!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

odyr16

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
74
Like
82
Πόντοι
0
Σήμερα κατά τις 18.30 στη Χαλκοκονδύλη. Ένα υπέροχο μελαχρινό πλασματάκι.
20 χρονών από την Αλβανία. Μαρίνα είναι το όνομά της. 30 ευρώ η ίδια και 10 το ξενοδοχείο.
Την συνηστώ ανεπιφύλακτα. Ήταν υπέροχη!!
παιδιά την εχς πάρει 3 φορές, είναι πολυ καλή, κα8αρή κ πάντα κάνει τα αδύνατα δυνατά να σου βρεί τα ρέστα!! μου είχε πει οτι έρχεται κ σε σπίτια κ πήγε να μου δ΄ςσει το κιν της αλλα είμαι απο επαρχία οπότε της εξήγησα οτι δεν χρείαζεται κ όποτε θέλω την βρίσκω, ξεκινάει κατά της 11:30 στο γνςστό πλακόστρωτο, με τα πολλά μπάζα!!
σασ την προτείνω!!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
περιγραφη της ;
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
ξεκινάει 11¨30 το πρωί?και μέχρι πόσο κάθεται εκεί;
 

takisathina70

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
χθες πηρα μια πιτσιρικα ελληνιδα απο πλατεια βαθης δεν θυμαμαι ονομα.απογοητευση.με τραβηξε το καυλιαρικο ντυσιμο και το νεαρο της ηλικιασ.γυρω στα 20 κοκκινο κοντο μαλλι πιασμενο κοτσο  ωραιο σωμα αν και λιγο χαλαρο. αλλα στο δωματιο πικρα.κοιμοταν ορθια και ειχε το μαστουρωμενο βλεμμα μαλλον ειχε πιει.ασε που ηταν τσαμπουκαλεμενη λεω θα φαμε και ξυλο τωρα.δεν την ξαναπλησιαζω.50 ευρω ηθελε μονο για γαμησι.και γαμησα ενα πτωμα!
 

krifobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χθες πηρα μια πιτσιρικα ελληνιδα απο πλατεια βαθης δεν θυμαμαι ονομα.απογοητευση.με τραβηξε το καυλιαρικο ντυσιμο και το νεαρο της ηλικιασ.γυρω στα 20 κοκκινο κοντο μαλλι πιασμενο κοτσο  ωραιο σωμα αν και λιγο χαλαρο. αλλα στο δωματιο πικρα.κοιμοταν ορθια και ειχε το μαστουρωμενο βλεμμα μαλλον ειχε πιει.ασε που ηταν τσαμπουκαλεμενη λεω θα φαμε και ξυλο τωρα.δεν την ξαναπλησιαζω.50 ευρω ηθελε μονο για γαμησι.και γαμησα ενα πτωμα!

ελπιζω να εβαλες καποτα ε?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παιδια. ξέρει κανεις μια παρα πολυ χοντρη στην Πλατεία Λαυρειου που ειναι σε ενα καφενείο τι ώρες κανει πιατσα
 

takisathina70

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
εβαλα για τα 5 ολοκληρα λεπτα που μου εκανε την τιμη να μου κατσει!! και δεν επαιρνε και πιπα.και μου ζητησε μετα να την παω να φαει γλυκο και να πιει καφε.εχουμε τρελαθει!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Φορέας του AIDS εννοείς? Αυτό είναι ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ! Σε ποιά πιάτσα κι από ποιά κοπέλα την πάτησε ο φίλος του? Πως έγινε η φάση; Πρέπει να ενημερωθούμε ΟΛΟΙ και να προσέχουμε ακόμα περισσότερο... ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΠΑΝΤΑ !!!

Οσο για τον φίλο σου, μακάρι να γινόταν να του ευχηθούμε περαστικά... αλλά τουλάχιστον η ιατρική έχει προχωρήσει και υπάρχουν κατάλληλες θεραπείες για την καλύτερη αντιμετώπιση της ασθένειάς του...
καλα αρχιδια μελλοθανατος ειναι ο τυπος Θα πεθανει ΣΙΓΟΥΡΑ!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ε και κατι αλλο το ξερετε οτι η Ουκρανια εχει το νουμερο 1 αριθμο θυματων απο AIDs 30000 dead in 2003 check this out
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
καμια χοντρη στη περιοχη ξερεται. Η γυναικα μου λειπει και εχω ανεση για μια βδομαδα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
παιδια. ξέρει κανεις μια παρα πολυ χοντρη στην Πλατεία Λαυρειου που ειναι σε ενα καφενείο τι ώρες κανει πιατσα

Είναι μια Ουκρανέζα χοντρή, συνήθως Πέμπτη μετα τις 10 το πρωί...Αν λες αυτή...
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν ξερω αν ειναι αυτη. Ποσο χοντρη ειναι ...μου ειπαν οτι παιζει μια πολυ χοντρη
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • Frosw.jpg
    Frosw.jpg
    14,8 KB · Εμφανίσεις: 26

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τοσο χοντρη ειναι και η γυναικα μου. Αλλα γουσταρω κατι διαφορετικο ρε παιδια τωρα που ειναι στο χωριο με τα παιδια.
για πεστε για αυτην την Ουκρανεζα ποσα κιλα ειναι
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
τοσο χοντρη ειναι και η γυναικα μου. Αλλα γουσταρω κατι διαφορετικο ρε παιδια τωρα που ειναι στο χωριο με τα παιδια.
για πεστε για αυτην την Ουκρανεζα ποσα κιλα ειναι

δηλαδη εσυ θες πιο χοντρη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom