Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε συναθλητη, δεν καταλαβες περι τινος προκυτε?????
επεσε διαφημιστικο απο το φιλαρακι της για να ανθισουν ξανα η δουλειες της γνωστης κατερινας που οσοι την εχουν τιμηση παιρνουν μαυρο δρομο μετα!!!!
ας ειναι καλα τα κοροιδα που πιστευουν τα παντα με τη πρωτη  και δεν την ψαχνουν καπως βαθυτερα.

 

akntam

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
guts αυτό το μουνάκι είναι τόσο χάλια όσο το περιγράφεις; Δεν έχω εμπειρία από Καποδιστρίου και ετοιμαζόμουν να το ψάξω μόλις είδα τις φωτό.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ρε παιδια εκει ολες ειναι βρωμιαρες.
Και με τις ζεστες τωρα το καλοκαιρι πρεπει να γαματε με μασκα.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
guts αυτό το μουνάκι είναι τόσο χάλια όσο το περιγράφεις; Δεν έχω εμπειρία από Καποδιστρίου και ετοιμαζόμουν να το ψάξω μόλις είδα τις φωτό.
ασε μη το ρωτας, ειδικα τωρα με τις ζεστες οπως λεει και ο συναθλητης pisoxostis θα χρειασθεις μασκα για να μην παθεις απο την μυρωδια. ασε και τον ιδρωτα που θα ποτιση στο δερμα σου απο αυτο το πορνιδιο.
ενταξει φιλε αλλα να ξερεις ενα πραγμα,    οτι γυαλιζει δεν ειναι απαραιτητα χρυσος!!!!
μπορεις να μου πεις οτι εαν δεν ειναι χρυσος θα μπορει να ειναι διαμαντι, εεε και εγω σου λεω οτι μπορει να ειναι και υγρη γλυτσα!!!
στη προκειμενη περιπτωση αυτο ταιριαζει!!!!
 

akntam

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ασε μη το ρωτας, ειδικα τωρα με τις ζεστες οπως λεει και ο συναθλητης pisoxostis θα χρειασθεις μασκα για να μην παθεις απο την μυρωδια. ασε και τον ιδρωτα που θα ποτιση στο δερμα σου απο αυτο το πορνιδιο.
ενταξει φιλε αλλα να ξερεις ενα πραγμα,    οτι γυαλιζει δεν ειναι απαραιτητα χρυσος!!!!
μπορεις να μου πεις οτι εαν δεν ειναι χρυσος θα μπορει να ειναι διαμαντι, εεε και εγω σου λεω οτι μπορει να ειναι και υγρη γλυτσα!!!
στη προκειμενη περιπτωση αυτο ταιριαζει!!!!
Δεν νομίζω να θέλω άλλη περιγραφή... με κάλυψες!!!
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλο ειναι τα λεμε και τα θετικα και τα αρνητικα.
ειμαστε μια ομαδα συναθλητων και θα πρεπει να ενημερωνουμε σωστα και με οτι πληροφορια εχουμε για το καλο ολων μας.
αυτης της θεσης ειμαι!!!!!!
να ειμαστε καλα και οτι κανουμε παντα με προσοχη γιατι μια ζωη την εχουμε!!!!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
ΒΟΛΤΑ ΕΧΘΕΣ γυρω στις 02-03 γενικα νεκρα ,σολωνος οπως και στην καποδιστριου.Κατω κατω στην σολωνος ειδα ενα ξανθο στα ασπρα που μου φανηκε καλο,αλλα μεχρι να ξανακανω την γυρα,ειχε εξαφανιστει.Τα μπατσικα εδιναν και επαιρναν λες και δεν εχουν να κανουν αλλη δουλια οι μαλακες.Στην καποδιστριου ενα σαχο ασημι πηγαινε αναποδα και τον τσακωσανε...ξαναγυριζοντας στην σολωνος πετυχα παλι το ξανθο,αννα το ονομα της,μαλλον αλβανιδα γυρωστα 22,αν και δεν ρωτησα.Πιπα στο αμαξι,μετρια,αλλα καλο βυζι και αψογος κολος,σφιχτος-πετρα και καλη σουφρα που την καρφωνα οσο αυτη εγλυφε :bottom: :bottom:
το μαλλι 30 ευρω...μετα τηνεκανα και εγω για :sleeping: :sleeping:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
φιλε συναθλητη, δεν καταλαβες περι τινος προκυτε?????
επεσε διαφημιστικο απο το φιλαρακι της για να ανθισουν ξανα η δουλειες της γνωστης κατερινας που οσοι την εχουν τιμηση παιρνουν μαυρο δρομο μετα!!!!
ας ειναι καλα τα κοροιδα που πιστευουν τα παντα με τη πρωτη  και δεν την ψαχνουν καπως βαθυτερα.
μπα γιατι το λες; :2funny: :2funny:μα καλα για τοσο μαλακες μας περνανε;;;;
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γιατι να μην πεσει και ενα διαφημιστικο???? χανουν τιποτα???
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Σολωνος και Χαρ.Τρικουπη στην πρωτη σταση λεωφορειου στο δεξι σας χερι εχει δει ενα τρελο ξανθο απο Ουγγαρια οπως μου εχει πει / εχει και προγραμμα και για 1 ωρα αλλα ειναι στα 150€ αν θυμαμαι καλα / πολυ καλο κομματι εκ πρωτης οψεως αν και χωρις ρουχα δεν ξερω μηπως εχει καποιες ατελειες ???? / εγω παντως αν δεν ηταν του δρομου θα την φορτωνα μεχρι το πρωι .....
 

Zourlaris81

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Σολωνος και Χαρ.Τρικουπη στην πρωτη σταση λεωφορειου στο δεξι σας χερι εχει δει ενα τρελο ξανθο απο Ουγγαρια οπως μου εχει πει / εχει και προγραμμα και για 1 ωρα αλλα ειναι στα 150€ αν θυμαμαι καλα / πολυ καλο κομματι εκ πρωτης οψεως αν και χωρις ρουχα δεν ξερω μηπως εχει καποιες ατελειες ???? / εγω παντως αν δεν ηταν του δρομου θα την φορτωνα μεχρι το πρωι .....

Την εχω δει και εγω αυτη που λες φιλε μου. Αρκετα καλο κομματι για τα δεδομανε της περιοχης, αλλα και γενικοτερα. Αν καποιος ηδονολαγνος γνωριζει περισσοτερες λεπτομερειες ας τις μοιραστει μαζι μας.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
και ο χιστις την εχει δει αυτη ! 30ευρω πιπα στο αμαξι του ειχε πει και 50 για σεξ ...αλλα την ωρα του παζαρεματος ηρθε απο πισω μου ενα μπατσικο μου αναψε φαρο ....σαν μου μου λεει "παρε πουλο" .......δεν προλαβα παραπανο λεπτομερειες
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
τι ωρεσ ειναι εκει το ξανθο παιδια??
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Σολωνος και Χαρ.Τρικουπη στην πρωτη σταση λεωφορειου στο δεξι σας χερι εχει δει ενα τρελο ξανθο απο Ουγγαρια οπως μου εχει πει / εχει και προγραμμα και για 1 ωρα αλλα ειναι στα 150€ αν θυμαμαι καλα / πολυ καλο κομματι εκ πρωτης οψεως αν και χωρις ρουχα δεν ξερω μηπως εχει καποιες ατελειες ???? / εγω παντως αν δεν ηταν του δρομου θα την φορτωνα μεχρι το πρωι .....
ρε συ υπουργε λες για μια κοντη και αδυνατη(σχετικα)που φορα συνηθως κιτρινα? η κανενα κολαν στενο?για αυτην ειχα αναφερει στην πισω σελιδα στην εξοδο μου το σαββατο.ειναι στην σταση μολις στριψεις την χαρ τρικ απο σολωνος.αυτην (αν θυμαμαι καλα)την ειχα πετυχει στην ρεσεψιον του "αττικη" χοτελ και μιλησαν βουλγαρικα με αυτην που ειχα παρει εγω...μια πατσαβουρα(πεταμενο το 60αρι)......μη μασας για ουγγαρια.........μη χεσωωω.
και παλι σου λεω αν ειναι αυτη -κοντη με λεπτα χαρακτηριστικα σωματος
 

liverpoolmail

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ......ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ ΠΙΑΤΣΕΣ ΕΙΜΑΙ.......ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ CG ΚΑΙ CG.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΣΕΙ ΤΩΡΑ -ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΦΟΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ-ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ.ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ (ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΟΙ ΤΙΜΕΣ),ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΣΩ ΣΕ ΤΡΑΒΕΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΓΡΙΕΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΟΝ
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Nαι αυτη με το κιτρινο την ειχα δει και εγω την παρασκευη η το σαββατο που μας περασε.....
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
:think:Ρε παλικαρια μια ερωτηση απο παλια! Στον σταυρο 'Μεσογεια' πριν γινει η Αττικη οδος εβλεπα μια με τζιν φουστα και πουκαμισο που εκανε πιατσα την πετυχα μετα απο χρονια στα βριλησια κοντα στο χτημα Συγκρου. Τι ειναι αυτη , ξερει κανεις? Πρεπει να ειναι πολυ βρομιαρα. :think:
και τρελλή.
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
1
λέτε να πάω καμιά βόλτα τώρα? θα έχει τίποτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom