Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε για να μην πω τιποτα βαρυ,βρητε καμια γκομενα..τι να πω πρεπει να εισαι πολυ κακομοιρης για να γαμας πουτανα την σημερον ημερα,που οι γκομενες ειναι τοσο ευκολες.
Ρε πλακα μας κανεις;Και τα σχεδον 200 μηνυματα που εχεις στειλει τι τα εστειλες;Μηπως νομιζεις οτι οι μισοι και παραπανω απο δω μεσα δεν εχουμε γκμενα;Εκτος κι αν βρηκες τωρα κι εσυ μετα απο καιρο απ οτι φαινεται και βγηκες τωρα να μας κραξεις.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
ρε για να μην πω τιποτα βαρυ,βρητε καμια γκομενα..τι να πω πρεπει να εισαι πολυ κακομοιρης για να γαμας πουτανα την σημερον ημερα,που οι γκομενες ειναι τοσο ευκολες.
Σύντροφε, δεν ξέρω την ηλικία σου, αλλά θα καταλάβεις πολλά πράγματα μεγαλώνοντας.
Ο σωστός άντρας είναι ένας ακατάπαυστος κηνυγός.
Την ομορφότερη και καλύτερη γκόμενα ή γυναίκα να έχεις, όταν θα πάς μια βόλτα και θα σου χαμογελάσει το κοριτσάκι στο πεζοδρόμιο, κάτι θα σκιρτίσει μέσα σου.
Αυτά που λές τα έλεγα και εγώ όταν είχα γνωρίσει τον πρώτο μου μεγάλο έρωτα και για μια 2ετία περίπου θεωρούσα μοιάσματα όσους ασχολούνταν με τέτοια πράγματα (μπουρδέλα, πιάτσες κτλ.).
Να αγαπάς και να τιμάς τη κοπέλα σου και ποτέ να μην κάνεις παράλληλες σχέσεις. Μπορείς όμως να καταπολέμας τις ορμές σου σε αυτά τα μέρη γιατί διαφορετικά θα είσαι δυστυχησμένος.
 

Επισκέπτης
Σύντροφε, δεν ξέρω την ηλικία σου, αλλά θα καταλάβεις πολλά πράγματα μεγαλώνοντας.
Ο σωστός άντρας είναι ένας ακατάπαυστος κηνυγός.
Την ομορφότερη και καλύτερη γκόμενα ή γυναίκα να έχεις, όταν θα πάς μια βόλτα και θα σου χαμογελάσει το κοριτσάκι στο πεζοδρόμιο, κάτι θα σκιρτίσει μέσα σου.
Αυτά που λές τα έλεγα και εγώ όταν είχα γνωρίσει τον πρώτο μου μεγάλο έρωτα και για μια 2ετία περίπου θεωρούσα μοιάσματα όσους ασχολούνταν με τέτοια πράγματα (μπουρδέλα, πιάτσες κτλ.).
Να αγαπάς και να τιμάς τη κοπέλα σου και ποτέ να μην κάνεις παράλληλες σχέσεις. Μπορείς όμως να καταπολέμας τις ορμές σου σε αυτά τα μέρη γιατί διαφορετικά θα είσαι δυστυχησμένος.
bazas αποδειδο respect σιναγονιστι!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
  Και  για να δίνεις συμβουλές σαν αυτές στο bourdela.com τι πρέπει να είσαι?

Ρε πλακα μας κανεις;Και τα σχεδον 200 μηνυματα που εχεις στειλει τι τα εστειλες;Μηπως νομιζεις οτι οι μισοι και παραπανω απο δω μεσα δεν εχουμε γκμενα;Εκτος κι αν βρηκες τωρα κι εσυ μετα απο καιρο απ οτι φαινεται και βγηκες τωρα να μας κραξεις.

Μη τον παίρνετε στα σοβαρά, μια μαλακία είπε το παιδί, θα του περάσει.
Από τα 200 περίπου μηνύματα του τα 199 είναι στα οπαδικά, και βρήκα ΕΝΑ ΜΟΝΟ για πουτάνες, που λέει το εξής:

Αγοραίος Έρωτας / Πιάτσες Αθήνα / Απ: Πουτανόπιατσες Αθήνας  στις: 22-12-2007, 19:37:35 
παιδια περνουσα τυχαια απο σωλονος,και πετυχα ενα πολυ καλο ξανθο ελληνακι,γυρω στα 20,ονοματι μαρυλενα.πιπα 20,σεξ 40,μου ειπε.στο αμαξι.σε παει σε ενα παρκινγκ κοντα εκει που κανει πιατσα.εχει τυχει σε κανεναν?παρα πολυ καλη παιδια,επαθα πλακαη κοπελα το ζει.μου εδωσε και τηλ,αλλα την πηρα κανα δυο φορες και δεν απανταει..


Άρα είναι σα να είναι το δεύτερο ποστ του, οπότε τον συχωράμε γι αυτό που ήρθε να μας πει.

Από ποδόσφαιρα δε ξέρω, για να καταλάβω τι έχει γράψει.
 

sofoklis30

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2005
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες εχω τρελλαθει με τα μπουτια της καρμεν και λεω να την δοκιμασω. τι λέτε, αξιζει?
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες εχω τρελλαθει με τα μπουτια της καρμεν και λεω να την δοκιμασω. τι λέτε, αξιζει?
φιλε συναθλητη δεν θα σου το προτεινα. τα μπουτια ειναι βιτρινα. προσπαθει με αυτο το τροπο να παρει πελατες. η κοπελα ειναι ενα σκετο μηδενικο. ειναι της ξεπετας και καθολου καθαρη.
καλυτερα επελεξε καποια αλλη. σε σχετικο θρεντ θα βρεις πληροφοριες οπως για την εκτιμηση τη καρμεν.
φιλε δεν λεει!!!!
 

mikro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Απογευματινή βόλτα από πλατεία  Λαυρίου με κατάθεση στη Τίνα. Το κοριτσάκι είναι πραγματικά σωστή επαγγελματίας. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο κάνει ένα ντουζάκι χωρίς καν να της το ζητήσεις. Απόλυτα ευχαριστημένος και μάλιστα με σκέψη για επανάληψη της επίσκεψης.

 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Παιδιά καλησπέρα. Απογευματινή βόλτα από πλατεία  Λαυρίου με κατάθεση στη Τίνα. Το κοριτσάκι είναι πραγματικά σωστή επαγγελματίας. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο κάνει ένα ντουζάκι χωρίς καν να της το ζητήσεις. Απόλυτα ευχαριστημένος και μάλιστα με σκέψη για επανάληψη της επίσκεψης.
ΧΑ ΧΑ ΧΑ οξω πουσ.....απο την παραγκα
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
ποιος ξερει / εχει παρει το ανω τεμάχιο να πει πληροφοριες??

ειναι τρελλο μωρό απο εμφανιση, αλλα φαινεται αστατου χαρακτήρος και ξεπετα...
οποιος γνωριζει ας καταθεσει αποψη

εγω την εχω παρει μια φορα!!

εχει πολυ καλο σωμα κ ακομα καλυτερο βυζακι αν κ λιγο μικρο!

ειναι αλβανιδα αλλα μιλαει ελληνικα σαν ελληνιδα αφου ειναι γυρω στα 20 αν θυμαμαι καλα και εχει πανω απο 10 χρονια εδω.

δεν ηταν ξεπετα ουτε ομως τιποτα το φοβερο

αξιζει μια δοκιμη!
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Ρε παιδια τη Παρασκευη το βραδυ οπως γυρνουσα απο διασκεδαση κοντα στη διασταυρωση Ιπποκρατους και Σολωνος ειδα ενα πολυ ωραιο κομματι εξω απο ενα Renault Clio να περιμενει για πελατη.Αν και ειχα παρεουλα και δεν μπορεσα να τη προσεξω καλα ουτε βεβαια να τη ρωτησω τιμες η γκομενα φαινοταν εξαιρετικη!!Και πολυ προσεγμενη.
Την εχει παρει καποιος?
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια τη Παρασκευη το βραδυ οπως γυρνουσα απο διασκεδαση κοντα στη διασταυρωση Ιπποκρατους και Σολωνος ειδα ενα πολυ ωραιο κομματι εξω απο ενα Renault Clio να περιμενει για πελατη.Αν και ειχα παρεουλα και δεν μπορεσα να τη προσεξω καλα ουτε βεβαια να τη ρωτησω τιμες η γκομενα φαινοταν εξαιρετικη!!Και πολυ προσεγμενη.
Την εχει παρει καποιος?
Ουτε ν το διανοηθεις φιλε.Μια φορα μπηκα στο αμαξι της και απο την 1η στιγμη εχε μια μαγκια οποτε κι εγω εξηγηθηκα αφου την εβλεπα ετσι και της ειπα οτι αργω μην αρχισει να μου τον παιζει και γενικα την εψαξα.Αρχισε να λεει για 10λεπτα και της λεω low puloς οποτε στραβωσε και στο 2λεπτο και φυγαμε.Φαινεται απ την αρχη το πραμα,θα το καταλαβεις.
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Δεν ξερω αν ειναι 40αρα.Παντως αν ειναι,τοτε ειναι απιστευτα περιποιημενη 40αρα και μαυρομαλλα.ειναι παντως με ενα μπλε Renault Clio.
 

pan13

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
ειδα παιδια μια στην Καποδιστριου στη γωνια,μελαχρινη ηταν σαν την γκομενα που παιζει στο "μπαμπα μην τρεχεις" και στην ταινια hardoce, ηταν πολυ καυλα, την εχει παρει κανεις?
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξερω αν ειναι 40αρα.Παντως αν ειναι,τοτε ειναι απιστευτα περιποιημενη 40αρα και μαυρομαλλα.ειναι παντως με ενα μπλε Renault Clio.

αυτη που λεω εγω τη λενε Τανια νομιζω.

ειναι κοντα στα 40 ισως λιγο λιγοτερο και εχει clio.

βεβαια την πςτυχαινω συνηθως πιο πανω απο την ιπποκρατους.

ειναι καλη γενικα κ δεν βιαζεται καθολου αλλα εχει λιγο πεσμενο βυζι.

ειναι λιγο μαγκακι αλλα ειναι πολυ φιλικη γενικα!

 

ASDFTX1

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
παιδια, στη καποδιστριου χαμηλα συνηθως , μια κατερινα, λεπτη κοντη που συνηθως πιανει τα μαλλια πισω, με οχι ισια δοντια... σας λεει κατι? 40 λεει...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
παιδια, στη καποδιστριου χαμηλα συνηθως , μια κατερινα, λεπτη κοντη που συνηθως πιανει τα μαλλια πισω, με οχι ισια δοντια... σας λεει κατι? 40 λεει...

40 λέει, αλλά αν της πεις "Μα, έχεις στραβά δόντια!" σου κάνει έκπτωση!
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Χθες παρασκευη στις 11 το πρωι 2 αστυνομικοι κανανε ντου και μαζεψανε 5 αλανιαρες που τις πηγανε στο τμημα της Ομονοιας . Θα κανανε παρτυ χθες εκει !
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
σημερα οι αλανιαρες αφου εκτελεσαν τα καθηκοντα τους εμφανιστηκαν παλι στην πιατσα και με τον νομο !!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σημερα οι αλανιαρες αφου εκτελεσαν τα καθηκοντα τους εμφανιστηκαν παλι στην πιατσα και με τον νομο !!!
....και με περασαν για μπατσο και εξαφανιστηκαν σαν τους νιντζα που αμολανε τον καπνο και τους ψαχνεις..  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom