Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
ποιος ξερει / εχει παρει το ανω τεμάχιο να πει πληροφοριες??

ειναι τρελλο μωρό απο εμφανιση, αλλα φαινεται αστατου χαρακτήρος και ξεπετα...
οποιος γνωριζει ας καταθεσει αποψη

Γνωστή της περιοχής. Μαρίνα Αλβανίδα (λέει Ιταλίδα αλλά δεν ξέρει Ιταλικά) 19χρονών περίπου. Σπίντι γκονζάλες από σέρβις.Συνολικά από πελάτη σε πελάτη έχει σταθερό χρόνο 6 λεπτά, τα οποία περιλαμβάνουν ανέβασμα στο δωμάτιο, γδύσιμο, πίπα 10sec, σεξ μια στάσης (προτιμά πισωκολλητό) , ντύσιμο, ξανά στο δρόμο.
 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Γνωστή της περιοχής. Μαρίνα Αλβανίδα (λέει Ιταλίδα αλλά δεν ξέρει Ιταλικά) 19χρονών περίπου. Σπίντι γκονζάλες από σέρβις.Συνολικά από πελάτη σε πελάτη έχει σταθερό χρόνο 6 λεπτά, τα οποία περιλαμβάνουν ανέβασμα στο δωμάτιο, γδύσιμο, πίπα 10sec, σεξ μια στάσης (προτιμά πισωκολλητό) , ντύσιμο, ξανά στο δρόμο.

Η Μαρινα δεν ειναι σιγουρα!Την ξερω καλα αυτην,εχει ισια μαλια καταρχας...19 χρονων ειναι σιγουρα η Μαρινα μου εχει διεξει διαβατηριο και ειναι Αλβανιδα.Εχει τον αετο απξω το διαβατηριο της...οσο για το xpress της Μαρινας συμφωνω και εγω...παντως αυτο ειναι οντως καλο μςρακι και δεν ξερς ποιοα ειναι αν και δουλευω εκει κοντα...μια αλλη μελαχρινη ψηλη με μικρο προσωπο μοιαζει με μοντελο με τατου στην μεση την ξερει καποιος...φοραει παντα γοβα στιλετο ειτε με μινι ειτε με τζιν κοντα στο 1.90 ερχεται!!!!
 

Επισκέπτης
Επειτα απο αρκετες ωρες περιπολου,κυνηγιου και εξονυχιστηκης ερευνας κατεληξα να επιτεθω σε ρωσικο προιον ονοματι Κατιας περιπου 45 ξανθια κοντο καρε με μπορντω δερματινο μπουφαν,αυτο φοραει σχεδον παντα.Ζαρεσβυ,πεντακαθαρη(θα το διαπιστοσετε κι απο την εμφανιση της και οταν την πλησιασετε επισης-για οσους κοζαρουν παντα)με α.....ο μπουκοβο η οποια τυπισσα με ξεκινησε με ντουζ κι εκει βαθυ καθισμα καθως εριχνε το νερο πανω μας,μου το καταπιε.Τωρα λεω θα μαρτυρησεις σε μενα που επεσες.Πηγαμε κρεβατι και απο το "τρυπημα" στο λαιμο εφυγε για το νιπτηρα και παραλιγο να τα βγαλει (ειπαμε αγριευω κατι τετοιες στιγμες),με λιγα λογια,αξιζει για το 30αρι της.
 

Επισκέπτης
Ξεχασα την τοποθεσια την οποια κινειται-το τετραγωνο γυρω απο το τμημα της ομονοιας.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Σήμερα-11.30-Ομόνοια



Νεαρό πορνίδιο στην πλ.Λαυρίου




2 πορνίδια - 3ης και Καποδιστρίου .. απέναντι από ΟΚΑΝΑ




Παρέα μέτριων πορνιδίων έξω απ'το ξενοδοχείο "Σαβόλια" επί της Βερανζέρου




Πόρνη προχωρημένης ηλικίας στην Χαλκοκονδύλη..




Συντηρητικό ντύσιμο αλλά το καλτσόν διχτυωτό.Και αυτή μεγάλη ήταν και άσχημη.




Άλλη μια μεσήλικη στην πλ.λαυρίου(έτρωγε 7days pita bakes)




Τα μπούτια της Κάρμεν..






Για αυτό δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά στεκόταν κοντά στις πουτάνες,κράταγε και τσάντα και είχε και αλλοδαπόφατσα.




3ης και Βερανζέρου.. η κοκκινομάλλα για τον πούτσο(μεταφορικά μιλώντας)..η άλλη αν δεν είχε 1.000.000 αρρώστιες τρωγότανε.




Ένα κοντινό.. ψιλομπάζο και αυτή..




και τα υπόλοιπα .. πάρτη μία χτύπα την άλλη όπως οι περισσότερες..








(με το άσπρο)



[size=12pt]ΠΡΟΣΟΧΗ![/size]..Ο gang προειδοποιεί: Τις βγάζουμε μόνο φωτογραφίες αλλά ΔΕΝ τις γαμάμε!Είναι σαν σύφιλις με πόδια!

 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
μα ολες μπαζα!!!
ολες!!!
ουτε μια ωρεα!!
ελεος!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
η πρώτη καλή είναι ρε.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
gangsta υποκλινομαι.τωρα που λειπει o πιτσι εχεις γινει τo  λαγωνικο μας.keep walking  :rockon:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
ο πίτσι είναι κάτι το άφταστο!Αυτός είναι ο μέγιστος πορνορεπόρτερ!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
ο πίτσι είναι κάτι το άφταστο!Αυτός είναι ο μέγιστος πορνορεπόρτερ!
ναι αλλα και εσυ προχωρας με γρηγορα βηματα.οι πληροφοριες μου λενε οτι μαζι με τον πιτσι εχετε κανει ρεπορταζ για ολη την πορνοκοινοτητα.το σημερινο ηταν ανεπαναληπτο
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
χθες το πρωί προς μεσημέρι στον πεζοδρόμο πάνω από την μενανδρου παρέα απο τσιγγανοβουλγαρες  (εμένα έτσι μου φαίνονται δε μπήκα στον κόπο να τις ρωτήσω) ελεεινές και τρισάθλιες, :S :S ούτε για κατούρημα λέμε 
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Λοιπον, για αυτήν ζητούσα πληροφορίες προχθές.

Ξέρει κανένας τίποτα ;;;

 

Συνημμένα

  • paizeinanaipa3.jpg
    paizeinanaipa3.jpg
    106,3 KB · Εμφανίσεις: 25

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Οδός Σωκράτους, σήμερα 20:50.
Αριθμός μαύρων κοριτσιών = 0 !

Υπήρχαν δύο περιπολικά που είχαν σταματήσει όλη τη κίνηση, 4-5 μπάτσοι είχαν πιάσει έναν μαύρο και του ‘κάναν έλεγχο. Ο μικρός ήταν χεσμένος και έτρωγε κάτι ψιλές από τους μπάτσους.

Ελπίζω να «εξομαλυνθεί» γρήγορα η κατάσταση.
 

Επισκέπτης
Παλι "χτυπησα" (κατι εχω παθει με τις πιατσες τελευταια)-καθ οτι πουροφαγος πηρα ενα "σκυλο" γθρω στα 40 με ζαρεσβυ και γενικα καμπυλωτη αφου φοραγε και στενοτατο εμπριμε φορεμα (πουτανα θα σε σκισω ελεγα).Μου το παιζε Πολωνεζα κι επειδη τα λεω και χυμα της απαντουσα με τιποτα "καπου κοντα απ'το τεπελενι πρεπει να σαι και μη μου το παιζεις πολωνεζα" ετσι ακριβως."Τι;" μου λεει και αλλαζε θεμα.Λοιπον επειδη ειμαι προκατειλλημενος μ'αυτες και με το λαο τους γενικοτερα εχω αρχη μακρια απο αλβανιδες,μακραν τα χειροτερα γαμησια.Ελα ομως που μου βγαλε μια προστυχια η πουτανα και πηγαμε!Ε,επιμενω μετα κι απο το τελευταιο τεστ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΛΒΑΝΙΔΕΣ κι επειδη παντα μιλαω για προσωπικα γουστα τωρα μιλαω γενικευμενα και για ολους-Μ Α Κ Ρ Ι Α ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ.Τωρα εχω βαλει στοχο ρωσιδα αρκετα ψηλη μεγαλης ηλικιας θα λεγα 50,ξανθια και παιρνει 20 και 10 το ξενοδοχειο,μαλλον αυριο αυτο και θα γραψω τις "εμπειριες" μου.Δοκιμασε κανενας τη Σοφια;Τοσοι μου στειλατε πρ.μην. για πειτε τι εγινε;
 

Επισκέπτης
Ξεχασα να πω οτι τα παραπανω ειναι απο πλ. λαυριου και "γυρω" και μην σας παραξενευουν οι ηλικιες,ειπαμε ο argentinoς ειναι "ανωμαλος".
 

adiapragmeteytos

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παρεπιπτωντος εχω αλλο ενα τηλ απο περιπου 30αρα,σκουφα μεταξυ "3 γ.......α" και "b.. a...le" (μαγαζια),παχουλουλα ελληνιδα,με τεραστια ζιαβη,πολλη καθαρη γιατι η δουλεια της ειναι αλλη και δεν βγαινει συχνα.Μια φορα εχω δοκιμασει και μ αρεσε που δεν διαμαρτηρυθηκε που της ξεριζοσα τα μαλλια,τα συμπερασματα δικα σας.
ενδιαφερομαι αργεντινοσ77 στειλε τηλ,ευχαριστο...
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Συντροφοι...
Σε 2ημερη εξορμηση Παρασκευής Σαββάτου (ώρα 12:30 με 1 σταθερά), παρατήρησα:
1. Πολλά Μπάζα, ζάκια και μιλφάκια.
2. Τίποτα το αξιόλογω.
3. Τα κοριτσάκια της ΟΚΑΝΑ άρχισαν να το παίζουν και ντίβες οι περισσότερες. Ούτε που κοιτάνε. Καθόλου παιχνίδι. Η μύτη τους πολύ ψηλά.Μαύρο σε όλες τους.
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
ρε για να μην πω τιποτα βαρυ,βρητε καμια γκομενα..τι να πω πρεπει να εισαι πολυ κακομοιρης για να γαμας πουτανα την σημερον ημερα,που οι γκομενες ειναι τοσο ευκολες.
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
 
ρε για να μην πω τιποτα βαρυ,βρητε καμια γκομενα..τι να πω πρεπει να εισαι πολυ κακομοιρης για να γαμας πουτανα την σημερον ημερα,που οι γκομενες ειναι τοσο ευκολες.
Και  για να δίνεις συμβουλές σαν αυτές στο bourdela.com τι πρέπει να είσαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom