Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
γλυφωκωλαδα στο τριγωνο, ειναι αξιωμα 5 αστερων
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Καλησπέρα. Παιδιά, περνώντας από τον περιφερειακό Γαλατσίου τις τελευταίες μέρες είδα να βολτάρει μια μαυρούλα. Δεν ξέρω αν είναι η ίδια αλλά τη βλέπω στο σημείο εκείνο πολύ συχνά τελευταία και μάλιστα μεσημεριανές ώρες. Μιλάω για το σημείο που είναι ο δρόμος που οδηγεί στο παλιό ZEPELLIN. Βέβαια δεν μοιάζουν να κάνουν πιάτσα αλλά είναι περίεργο σ'εκείνο το μέρος κάποιος να βολτάρει χωρίς λόγο...(βόλτα/ασκηση/τζόκινγκ). Το 'χουμε συζητήσει και παλιότερα νομίζω.Έχει κάνει κανείς τίποτα? Μάλλον αν ναι, υποθέτω αμαξάτο στοματικό εκεί γύρω ε? Κόστος? Ευχαριστώ.
Τελικά αφού την είδα αρκετές φορές και κατάλαβα ότι κάνει πιάτσα έτσι από περιέργεια σταμάτησα. Μοιάζει αρκετά να πω με την Γούπι Γκόλντμπεργκ. Άνοιξα το παράθυρο και της μίλησα:
-Γεια σου...
-Γεια...πάμε για πίπα?
-Πόσο πάει?
-20 πίπα, 30 γκαμήσι..."
-α καλά, θα δούμε...
-Πόσο τες?
-Θα δούμε μωρό μου, γεια σου...

Από εμφάνιση μην περιμένετε πολλά, οι τιμές όπως καταλάβατε είναι διαπραγματεύσιμες και ο τόπος συνεύρεσης στο αμάξι κάπου εκεί αν το αράξετε αν και την ημέρα ψιλοπερνάει λίγος κόσμος. Βράδυ δεν την έχω δει. Μεσημεριανές ώρες κυρίως...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αξίωμα 5 διαφορετικών "παρασήμων" θα έλεγα  :2funny: :2funny: :2funny:
ChinaMedals.jpg
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
:rockon:
 

Συνημμένα

  • parasima.jpg
    parasima.jpg
    21,9 KB · Εμφανίσεις: 13

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πέρασα μια γρήγορη πριν λίγο....αλλά μιλάμε ήταν χάλια η φάση.....ζάκια - τραβέλια - γύφτισσες κτλ... :crazy: :priest: :zombie:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Πέρασα μια γρήγορη πριν λίγο....αλλά μιλάμε ήταν χάλια η φάση.....ζάκια - τραβέλια - γύφτισσες κτλ... :crazy: :priest: :zombie:

Μα γιατί τις αποπαίρνετε τις γύφτισσες; :) Κι η Μίμα γύφτισσα είναι αλλά είναι το καλύτερο μουνί στο τρίγωνο.
 

Επισκέπτης
καλημερα..μολις γυρισα απο βολτα στην παραλιακη (εφτασα ως Γλυφαδα) μονο στο υψος του Τροκαντερου λιγο πριν τον Παχο ειδα 2 τεμαχια αρκετα καλα...η μια ηταν ψηλη μελαχροινη φορουσε κοντο λεοπαρδαλε φορεμα και μποτες μαυρες ηταν γυρω στα 25 και η αλλη πιο κοντη φορουσε μπλου τζην παντελονι καλουτσικη..πιο κατω δεν υπηρχε τπτ..στην επιστροφη περασα απο Σολωνος ειδα μια φλομπα στην γωνια με Χ.Τρικουπη και χαμηλα κοντα στο ικα ηταν η..μονιμη ψηλη λεπτη μελαχροινη που δεν την εχω δοκιμασει οποτε δεν ξερω τι λεει..
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
στην επιστροφη περασα απο Σολωνος ειδα μια φλομπα στην γωνια με Χ.Τρικουπη και χαμηλα κοντα στο ικα ηταν η..μονιμη ψηλη λεπτη μελαχροινη που δεν την εχω δοκιμασει οποτε δεν ξερω τι λεει..

Έσταζε κάβλα αυτό το μωρό, το είδα κ εγώ πριν λίγο, ξέρει κανείς να μας πει καμία πληροφορία;

Κατά τα άλλα, μαύρα χάλια στο κέντρο, κάτι χοντρόμπαζα στην Αριστοτέλους, κ παρακάτω στη Σωκράτους, στο ύψος της πλ. Θεάτρου κατί μαύρες τελείως σαύρες, ούτε για φτύσιμο!

Αχ, που είναι εκείνα τα ζουμερά τα μαυράκια ρε μάγκες που χυμούσαν από παντού κ έπρεπε να πατήσεις δυο-τρία για να περάσεις το δρόμο, αλλά δε σ'ενοιαζε γιατί είχε άλλες δέκα να πάρουν τη θέση τους;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Έσταζε κάβλα αυτό το μωρό, το είδα κ εγώ πριν λίγο, ξέρει κανείς να μας πει καμία πληροφορία;

Κατά τα άλλα, μαύρα χάλια στο κέντρο, κάτι χοντρόμπαζα στην Αριστοτέλους, κ παρακάτω στη Σωκράτους, στο ύψος της πλ. Θεάτρου κατί μαύρες τελείως σαύρες, ούτε για φτύσιμο!

Αχ, που είναι εκείνα τα ζουμερά τα μαυράκια ρε μάγκες που χυμούσαν από παντού κ έπρεπε να πατήσεις δυο-τρία για να περάσεις το δρόμο, αλλά δε σ'ενοιαζε γιατί είχε άλλες δέκα να πάρουν τη θέση τους;

:2funny: :2funny: :2funny: Περασμένα μεγαλεία διηγώντας τα να κλαις... Κάτι απίστευτες γαζέλες με κωλάρες, βυζάρες, τσιμπουκόχειλα... Τώρα συναντάς μόνο κάτι στραβοχυμένες πιτσιρίκες μαύρες.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: Περασμένα μεγαλεία διηγώντας τα να κλαις... Κάτι απίστευτες γαζέλες με κωλάρες, βυζάρες, τσιμπουκόχειλα... Τώρα συναντάς μόνο κάτι στραβοχυμένες πιτσιρίκες μαύρες.

Περασμένα μεγαλεία !!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Οπως τα λες, ειναι !!! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom