Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
φιλε μου το θεμα δεν ειναι τι τον εκανα αυτον. το θεμα ειναι μην βρει μιμητες και υλοποιητες εδω. γιατι με την μ..κια που βαρανε οι ιθυνοντες, μας βλεπω ομαδικα στην γωνια να τον παιζουμε κρυφα. κατι σαν το κρυφο σχολειο ενα πραμα....
εθνικοσοσιαλισμο μου θελατε τυπε :grin:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Λεω να κατηφορησω τις μεγαλες ωρες σημερα,θα παω να πλακωθω στα ουισκακια κ μετα θα περασω απο τριγωνο κ θα ενημερωσω αναλογα.. ;)
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
ειμαι πολυ παλιος ως αναφορα το ψωνιστηρι στις πιατσες. τωρα τελευταια πηρα μια κοπελα στην Ποσειδωνος στο υψος της αμφιθεας..την λεγανε Υβαννα αλβανιδα μου δηλωθηκε ξανθια γυρω στα 25 αρκετα ομορφη θα ελεγα, και την πηρα 2 φορες σε διαφορετικα βραδυα..την πρωτη φορα μου ξηγηθηκε καλα(στοματικο ακαποτο με τελειωμα στο στομα) :pipa2: με 50 ευρωπουλα..την δευτερη φαινεται πως παραγνωριστηκαμε και μου αρχισε βιασυνες ενω δεν δεχτηκε και τελειωμα στο στομα..ητανε και καπως σαν ταραγμενη σαν κατι να της ειχε συμβει..δεν την συστηνω συναγωνιστες γιατι υπαρχει περιπτωση να κλαιτε το 50αρι σας.Επισης αρκετα πιο κατω  πολυ κοντα στο ξενοδοχειο Κρεολη πηρα μια επισης ουκρανη ονοματι Ελενα ξανθια γυρω στα 28.. η κοπελα ηταν αψογη με 50ε μου εκανε στοματικο ακαποτο με τελειωμα στο στομα.(επισης για οσους ειναι λατρεις του ειδους κανει και πρωκτικο  αλλα θελει 70ευρω). Η κοπελα ηταν ευγενεστατη δεν βιαζοτανε καθολου και μου εδωσε και τηλεφωνο..την συστηνω ανεπιφυλακτα.. γενικα στην πιατσα αυτη εχουν ερθει καλα κομματια και αντικατεστησε επαξια την τελειωμενη πλεον Σολωνος.

...πολλά ζητάνε φίλτατε!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Λεω να κατηφορησω τις μεγαλες ωρες σημερα,θα παω να πλακωθω στα ουισκακια κ μετα θα περασω απο τριγωνο κ θα ενημερωσω αναλογα.. ;)

Πιες όσο θέλεις αγόρι μου και μην ανησυχείς για τη στύση σου μετά, ούτως ή άλλως δεν πρόκειται να βρεις κάτι αξιόλογο να γαμήσεις στο τρίγωνο τις "μεγάλες ώρες"... Μη σου πω και τις μικρές!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Πιες όσο θέλεις αγόρι μου και μην ανησυχείς για τη στύση σου μετά, ούτως ή άλλως δεν πρόκειται να βρεις κάτι αξιόλογο να γαμήσεις στο τρίγωνο τις "μεγάλες ώρες"... Μη σου πω και τις μικρές!
Την ομορφη καλησπερα μου,αυτο εκανα λοιπον πνιγηκα στα ουισκακια  χτες κ τελειωσε η υποθεση,οπως ακριβως αναφερει κ ο ανωτερω συναγωνιστης δεν κυκλοφορει τιποτα,ποσο μαλλον χτες που κοντεψα να πνιγω στο γυρισμο με το mini cooper :2funny: :2funny: :2funny:
για παρτυ σας...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Την ομορφη καλησπερα μου,αυτο εκανα λοιπον πνιγηκα στα ουισκακια  χτες κ τελειωσε η υποθεση,οπως ακριβως αναφερει κ ο ανωτερω συναγωνιστης δεν κυκλοφορει τιποτα,ποσο μαλλον χτες που κοντεψα να πνιγω στο γυρισμο με το mini cooper :2funny: :2funny: :2funny:
για παρτυ σας...

Στα 'λεγα... Από τί κόντεψες να πνιγείς ενώ οδηγούσες το αμάξι σου; :think:
 

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
Περασμα κατα της 2 με 2.30 απο το τριγωνο ειχε καμια 10 γαζελες και 4-5 καυκασιες + μια γιαγια αρκετα καλοντυμενη την οποια ειχε πιασει καποιος τυπος στην κουβεντα.Δεν τσιμπισα την μαυρουλα που μου αρεσε γιατι δεν με αφηνε να της γλυψω τα βυζακια της (μου ζητουσε 20 + 10 χοτελι) και μαλιστα μου ειπε δεν θα σε αφησει καμια.Οποτε την εκανα για σπιτι μην βρισκοντας καμια αλλη αξιολογη γαζελα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Περασμα κατα της 2 με 2.30 απο το τριγωνο ειχε καμια 10 γαζελες και 4-5 καυκασιες + μια γιαγια αρκετα καλοντυμενη την οποια ειχε πιασει καποιος τυπος στην κουβεντα.Δεν τσιμπισα την μαυρουλα που μου αρεσε γιατι δεν με αφηνε να της γλυψω τα βυζακια της (μου ζητουσε 20 + 10 χοτελι) και μαλιστα μου ειπε δεν θα σε αφησει καμια.Οποτε την εκανα για σπιτι μην βρισκοντας καμια αλλη αξιολογη γαζελα.

Κάτσε να διαιρέσω διά δύο για να μάθω την αλήθεια...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Περασμα κατα της 2 με 2.30 απο το τριγωνο ειχε καμια 10 γαζελες και 4-5 καυκασιες + μια γιαγια αρκετα καλοντυμενη την οποια ειχε πιασει καποιος τυπος στην κουβεντα.Δεν τσιμπισα την μαυρουλα που μου αρεσε γιατι δεν με αφηνε να της γλυψω τα βυζακια της (μου ζητουσε 20 + 10 χοτελι) και μαλιστα μου ειπε δεν θα σε αφησει καμια.Οποτε την εκανα για σπιτι μην βρισκοντας καμια αλλη αξιολογη γαζελα.

Τόσο απαραίτητο σου ήταν να της γλείψεις τα βυζιά; Δε σου έφτανε απλά να τα χουφτώσεις;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Περασμα κατα της 2 με 2.30 απο το τριγωνο ειχε καμια 10 γαζελες και 4-5 καυκασιες + μια γιαγια αρκετα καλοντυμενη την οποια ειχε πιασει καποιος τυπος στην κουβεντα.Δεν τσιμπισα την μαυρουλα που μου αρεσε γιατι δεν με αφηνε να της γλυψω τα βυζακια της (μου ζητουσε 20 + 10 χοτελι) και μαλιστα μου ειπε δεν θα σε αφησει καμια.Οποτε την εκανα για σπιτι μην βρισκοντας καμια αλλη αξιολογη γαζελα.
Γλυφομούνι δεν άφηνε ψηλέ? :S
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom