Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
thanks man. κριμα γιατι ειναι μακραν καλυτερη εμφανισιακα απο τις ομοσταβλες στην 3ης Σεπτεμβριου.
τυπε μπορει να ειναι και καλη δεν ξερω
παντα υπαρχουν εξαιρεσεις
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Πάνε αυτά......τώρα θα βγει και Κασιδιάρης Δήμαρχος......."χεσεμέσα"...... :huh:


αυτο παει να πει μονο ελληνιδες πορνες στις πιατσες και εμπαργκο στις αλλοδαπες ? εμενα καλο μου ακουγεται..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αυτο παει να πει μονο ελληνιδες πορνες στις πιατσες και εμπαργκο στις αλλοδαπες ? εμενα καλο μου ακουγεται..
ελληνιδες πορνες τριγωνου=πρεζονια
τι καλο ρε τυπε :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
εκτος απο αυτες apolyte !! να προωθηθουν νεες ελληνικες παρουσιες !!
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
τυπε περα απτο γυαλινο ματι δεν ειχε κατι αλλο ενδιαφερον
και μου εκανε εντυπωση οτι εριχνε την τιμη ως τα 5 ευρω
κατι βρωμαει εδω
παλι καλα που δεν επιχειρησε να το βγαλει να στο δειξει να παθαινε καμμια τετοια ζημια να βλεπεις εφιαλτες μετα ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • ηηη.jpg
    ηηη.jpg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 13

Επισκέπτης
ειμαι πολυ παλιος ως αναφορα το ψωνιστηρι στις πιατσες. τωρα τελευταια πηρα μια κοπελα στην Ποσειδωνος στο υψος της αμφιθεας..την λεγανε Υβαννα αλβανιδα μου δηλωθηκε ξανθια γυρω στα 25 αρκετα ομορφη θα ελεγα, και την πηρα 2 φορες σε διαφορετικα βραδυα..την πρωτη φορα μου ξηγηθηκε καλα(στοματικο ακαποτο με τελειωμα στο στομα) :pipa2: με 50 ευρωπουλα..την δευτερη φαινεται πως παραγνωριστηκαμε και μου αρχισε βιασυνες ενω δεν δεχτηκε και τελειωμα στο στομα..ητανε και καπως σαν ταραγμενη σαν κατι να της ειχε συμβει..δεν την συστηνω συναγωνιστες γιατι υπαρχει περιπτωση να κλαιτε το 50αρι σας.Επισης αρκετα πιο κατω  πολυ κοντα στο ξενοδοχειο Κρεολη πηρα μια επισης ουκρανη ονοματι Ελενα ξανθια γυρω στα 28.. η κοπελα ηταν αψογη με 50ε μου εκανε στοματικο ακαποτο με τελειωμα στο στομα.(επισης για οσους ειναι λατρεις του ειδους κανει και πρωκτικο  αλλα θελει 70ευρω). Η κοπελα ηταν ευγενεστατη δεν βιαζοτανε καθολου και μου εδωσε και τηλεφωνο..την συστηνω ανεπιφυλακτα.. γενικα στην πιατσα αυτη εχουν ερθει καλα κομματια και αντικατεστησε επαξια την τελειωμενη πλεον Σολωνος.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Μια βολτα χτες μετα απο πολυ πολυ καιρό....

κατα τις 1,30 στη σολωνος χαμηλά μια ψηλη μελαχροινη καλουλα και παρακάτω μια γεματουλα με γυαλάκι και ωραίες ψηλές μποτουλες  :cum:

παρακατω στη καποδιστρίου ενα περιπολικο πλαγίως παρκαρισμένο με τα παλικάρια να ξεκουράζονται

λιγο παρακατω στη γωνια με αριστοτελους ενα κοπαδι μαυρακια (παμε τσιμπουκι-παμε γαμησι)

στριβοντας αριστερα στην αριστοτελους μια ξανθια ψιλομπαζο και 2-3 ακομη

ξαναστριβοντας αριστερα στην χαλκοκονδυλη 2-3 τεμαχια μεσης -τριτης ηλικίας  :grin:

αυτα....


ααα, επίσης πλαγιως του κηφισου με λενορμαν 2-3 τεμαχια

κατι κινειται στις πιάτσες ακομα, αλλά που εκείνες οι παλιές καλες εποχές.... :sunglasses:

Τύπε γαμάς και μπάτσους συν τοις άλλοις; Σωστό σε βρίσκω :thumbsup:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Άσε τον χανιώτη.....και τον έχει φάει το άγχος....... Πάντως πολύ χάλι το Τρίγωνο το βράδυ,πλέον... :S

Λάθος, όχι απλώς πολύ χάλι, έχει ΠΕΘΑΝΕΙ εντελώς θέλεις να πεις σε βαθμό που όταν κάνουμε εδώ μέσα πορνοενημέρωση να εννοούμε αυτομάτως πρωί...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ειχε και μπατσαρια παντου ρε τυπε
φοβιζουν τις κοπελες :S

Απόλυτε οι κοπέλες στο τρίγωνο είναι σαν το λαό, αν ενωθούν και καταλάβουν τη δύναμή τους μπορούν να πάρουν παραμάζωμα μπάτσους, Λοβέρδο, επιχείρηση "Αρετή" και εξουσία γενικότερα ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Παίζει να βγει αυτός,φίλε........και τότε τον "ήπιαμε"............ :S

Οι πουτάνες είναι το λιγότερο... Θα απαγορεύσει οποιουδήποτε είδους κινητοποίηση στο Κέντρο... Τάξις και ασφάλεια που έλεγε κι η Χούντα!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

petrosventouzas

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2011
Μηνύματα
13
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
0
Παίδες πέρασμα απο τρίγωνο μόλις... Τζίφος κάτι ρουμανογυφτάκια στο περιπτερο και ζάκια στην ξούθου τίποτ' άλλο...
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
κυκλοφορει ελευθερος αυτος ο ψυχακιας η τον κλεισανε μεσα ;
φιλε μου το θεμα δεν ειναι τι τον εκανα αυτον. το θεμα ειναι μην βρει μιμητες και υλοποιητες εδω. γιατι με την μ..κια που βαρανε οι ιθυνοντες, μας βλεπω ομαδικα στην γωνια να τον παιζουμε κρυφα. κατι σαν το κρυφο σχολειο ενα πραμα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom