Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τυπε γουσταρεις τετοιες φασεις?
νανα καραγιαννη και ετσι?
fouska_gr239.jpg

PIC684807.jpg
χυνωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Λοιπόν, η (Λ) Άουρα κάνει απλό πρόγραμμα στα 20€ + 10 το χοτέλι.
Είναι πράγματι πολύ αδύνατη, αλλά παίζει κοντά στα γούστα μου.
Επίσης να πώ ότι δεν είδα κανένα περίεργο σημάδι στο κορμί της (τζάνκι . .  .),
εκτός βέβαια της καισαρικής.

Όσο για την άλλη την πρόστυχη, είχε παραπάνω κιλά από το target group μου.
Μέσα στα μαύρα που φορούσε, μπορεί να έχανα πολλές λεπτομέρειες . .  . .
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
MΜαγκες μην μασατε η Αουρα δεν σπαει δεν χαλαει .
Την ειχα παρει καποιες φορες στην αρχη της "καριερας της" και παρα τα πολλα κιλα μου (2,5x αουρα) δεν μασησε .
Ειχα γραψει και σχετικη αναφορα σε τουτο το νημα τοτε
 

mouchas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
2.022
Like
0
Πόντοι
16
αρκει να βγαζει και δυνατη κραυγη οταν πεταει τα φλοκια

να της φωναζεις δικε μου παρτα μωρη αρρωστια.
φαντασου να τυχει ποτε τεεοια περιπτωση για σεξ η που θα πεθανεις πανω σου η που θα σταβωσει ο λουτσος απο τα πα΄ι΄δια και τα κοκκαλα, ετσι δεν ειναι φιλε σουκερα;;;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Λοιπόν, η (Λ) Άουρα κάνει απλό πρόγραμμα στα 20€ + 10 το χοτέλι.
Είναι πράγματι πολύ αδύνατη, αλλά παίζει κοντά στα γούστα μου.
Επίσης να πώ ότι δεν είδα κανένα περίεργο σημάδι στο κορμί της (τζάνκι . .  .),
εκτός βέβαια της καισαρικής.

Όσο για την άλλη την πρόστυχη, είχε παραπάνω κιλά από το target group μου.
Μέσα στα μαύρα που φορούσε, μπορεί να έχανα πολλές λεπτομέρειες . .  . .

Κάτσε να περάσω μια βόλτα αυτές τις μέρες να την τσεκάρω αυτήν την πρόστυχη που λογικά θα είναι μέσα στο δικό μου target group ;)
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Πριν απο λιγο περασμα απο το τριγωνο του καλντερμιτζιδικου ερωτα με σκηνικο να αγκαλιαζει το χαμηλο κιτρινο αρρωστο φωτεισμο των κακοφημων σοκακιων της αθηνας αλλα παραληλα και μαγευτικο.Γυρνωντας λοιπον με τον φιλο μου ολιγον πιωμενοι δεν μπορουσα απο το να μην ενημερωσω τους καλντερμιτζιδες πουτανιαριδες.Περι ωρας 4:45 με 5:00 καπποδιστριου εξω απο το λιτο μια χοντρη υπομονρτικη  μαυρη να ανοιγωκλεινει μια χαλασμενη ομπρελα κ να κοιταει μηπως κ βρεθει κανενας γαμηκουλς κ την κερασει :cum: στριβω για ελλυσιουμ κ αντικριζω στις γλαστρες να καθονται στη σειρα κατι πραγματικα τελευταιες πρεζουδες :zombie: ααα το μονο που ψιλωφανηκε ''νορμαλ'' ητανε μια ξανθουλα αδυνατη καλο τσιμπουκακι που δεν φαινοτανε να ειναι σε φαση ηρωινογιογκας.ενα μαυρο κολαν αδυνατουλι πλατινε ξανθο μαλλι,οποιος γνωριζει κατι επ αυτου ας παραθεση,φευγω κ' καθως κατευθυνομαι για Σωκρατους τραπε-ΖΑΚΙΑ περιμεναν να φορτωθουν,μην με ρωτησει κανεις ποσα ητανε,μου ηταν αδιαφορο,τεσπα κ ενας πουστης-ζακι-τραβελι ητανε στη μεση του δρομου υψος χριστιανα χοτελ κ στριφογυριζε γυρω γυρω γυρω με τα μπουτια εξω  :headbang:    :zombie: :shit: κορναραν απο πισω αλλοι,κορναρα κ εγω και ενω συνεχιζει κ βρεχει αποχορω.Και συνεχιζω Σωκρατους πισω απο δημαρχειο οπου θα παραθεσω  στο θρεντ με τις μαυρες πισω απο βαρβακειος αγορα ετσι για να ανανεωθει κ αυτο..
 

mouchas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
2.022
Like
0
Πόντοι
16
Πριν απο λιγο περασμα απο το τριγωνο του καλντερμιτζιδικου ερωτα με σκηνικο να αγκαλιαζει το χαμηλο κιτρινο αρρωστο φωτεισμο των κακοφημων σοκακιων της αθηνας αλλα παραληλα και μαγευτικο.Γυρνωντας λοιπον με τον φιλο μου ολιγον πιωμενοι δεν μπορουσα απο το να μην ενημερωσω τους καλντερμιτζιδες πουτανιαριδες.Περι ωρας 4:45 με 5:00 καπποδιστριου εξω απο το λιτο μια χοντρη υπομονρτικη  μαυρη να ανοιγωκλεινει μια χαλασμενη ομπρελα κ να κοιταει μηπως κ βρεθει κανενας γαμηκουλς κ την κερασει :cum: στριβω για ελλυσιουμ κ αντικριζω στις γλαστρες να καθονται στη σειρα κατι πραγματικα τελευταιες πρεζουδες :zombie: ααα το μονο που ψιλωφανηκε ''νορμαλ'' ητανε μια ξανθουλα αδυνατη καλο τσιμπουκακι που δεν φαινοτανε να ειναι σε φαση ηρωινογιογκας.ενα μαυρο κολαν αδυνατουλι πλατινε ξανθο μαλλι,οποιος γνωριζει κατι επ αυτου ας παραθεση,φευγω κ' καθως κατευθυνομαι για Σωκρατους τραπε-ΖΑΚΙΑ περιμεναν να φορτωθουν,μην με ρωτησει κανεις ποσα ητανε,μου ηταν αδιαφορο,τεσπα κ ενας πουστης-ζακι-τραβελι ητανε στη μεση του δρομου υψος χριστιανα χοτελ κ στριφογυριζε γυρω γυρω γυρω με τα μπουτια εξω   :headbang:     :zombie: :shit: κορναραν απο πισω αλλοι,κορναρα κ εγω και ενω συνεχιζει κ βρεχει αποχορω.Και συνεχιζω Σωκρατους πισω απο δημαρχειο οπου θα παραθεσω  στο θρεντ με τις μαυρες πισω απο βαρβακειος αγορα ετσι για να ανανεωθει κ αυτο..

φιλε σουκερα οπως ειδαμε εχθες λογο βροχας δεν ειχε και πολυ κινησει.γενικως αρκετες τελειωμενες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ετσι ακριβως πολυ τραπε-Ζακι χτες :zombie: :zombie:

Κυριακή κατά τις 9:30 που πέρασα απ' τη γνωστή διαδρομή είδα μετρημένες: Δύο μαύρες χαμηλά στην Καποδιστρίου και ένα μπαζάκι μελαχροινό έξω απ' το Elyssium! Α και μία ξεκάρφωτη στη Σατωβριάνδου απ' την οποία πέρασα τυχαία μάλλον ζάκι...
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...μεγαλη ξεραιλα τον τελευταιο καιρο στις πιατσες ,εχει καιρο να σκασει καινουριο "σταφφ" ,ολο τα ιδια και ιδια "τεμαχια" παιζουν ,τις μαθαμ' απ εξω κι ανακατωτα...
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Αποψη μου ειναι οτι "τα χασαμε τα κορμια πατριωτες" λογω κρισης .
Δεν θα φερνουν πλεον τα καλα κομματια , αλλα ολη την σαβουρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom