Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
που ειναι το ξενοδοχειο ανδρονικη βρε παιδια??...... :happy:
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
καλά την τιμάει ο δικός σου 2 φορές την εβδομάδα, όσο για της ιατρικές εξετάσεις μην την ψάχνεις, βάζε καπότα, κάνε την προσευχή σου :kissass2: και πρόσεχε τους νταβάδες
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
αδύνατη, κολητό παντελόνι ή κολάν και ψηλά τακούνια, ίσιο μαλί...  από τις 10 το πρωί αποκλειστικά έξω από το ¨ανδρονίκη¨

Το μαλλί είναι άχρωμο ? ? ?
Οι περισσότερες πουτάνες κολλητό παντελόνι και τακούνι φοράνε . .  . .

Κάτι πιο χαρακτηριστικό ΔΕΝ έχει ?  ? 
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
...Οι περισσότερες πουτάνες κολλητό παντελόνι και τακούνι φοράνε . .  . .
Yπαρχουν ακομα και οι πατροπαραδοτες με την κοντη φουστιτσα!!!  :grin:


 
hooker.gif
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Βραδυνές καύλες και μια που ήμουν με το τουτου κοντά στο τρίγωνο, πέρασμα για τυχόν "κέρασμα".

Πλησίον Λιττό , κάτι μπαζάκια Μαυράκια.
Αριστερά στο φανάρι & τσουπ έξω από το Ελύσιουμ.
Εκεί έπαιζαν: 2 μέτριες στα παράθυρα ενός Ι.Χ., η Τζοάννα, ένα γλυκούλη η Άννα με μακρυά καστανά μαλλιά, μια εμφανίσιμη πρόστυχη γκόμενα και μια υπερβολικά αδύνατη με καρέ μαύρο μαλλί η Λάουρα.

Μέχρι να παρκάρω εκεί μπροστά, ήρθαν κάτι φιλαράκια/συμπατριώτες της Τζοάννας και ανέβηκε με έναν από αυτούς.
Οπότε, είπα να δοκιμάσω την λεπτεπίλεπτη Λάουρα.
Καλή φάση, καλό γαμησάκι και τσιμπουκάκι, ο πέουλας μου έπιασε πάτο και στα δύο. Απορώ πως αντέχει.  . . . .
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Βραδυνές καύλες και μια που ήμουν με το τουτου κοντά στο τρίγωνο, πέρασμα για τυχόν "κέρασμα".

Πλησίον Λιττό , κάτι μπαζάκια Μαυράκια.
Αριστερά στο φανάρι & τσουπ έξω από το Ελύσιουμ.
Εκεί έπαιζαν: 2 μέτριες στα παράθυρα ενός Ι.Χ., η Τζοάννα, ένα γλυκούλη η Άννα με μακρυά καστανά μαλλιά, μια εμφανίσιμη πρόστυχη γκόμενα και μια υπερβολικά αδύνατη με καρέ μαύρο μαλλί η Λάουρα.

Μέχρι να παρκάρω εκεί μπροστά, ήρθαν κάτι φιλαράκια/συμπατριώτες της Τζοάννας και ανέβηκε με έναν από αυτούς.
Οπότε, είπα να δοκιμάσω την λεπτεπίλεπτη Λάουρα.
Καλή φάση, καλό γαμησάκι και τσιμπουκάκι, ο πέουλας μου έπιασε πάτο και στα δύο. Απορώ πως αντέχει.  . . . .
ωραιος συναγωνιστη,μηπως ομως εννοεις την αουρα? ;) θα μπερδευτικες οπως ολοι μας,αουρα θα σου ειπε κ εσυ νομιζες λαουρα.,, ηταν καθαρο το μωρο?ποσα σου ζητησε?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Βραδυνές καύλες και μια που ήμουν με το τουτου κοντά στο τρίγωνο, πέρασμα για τυχόν "κέρασμα".

Πλησίον Λιττό , κάτι μπαζάκια Μαυράκια.
Αριστερά στο φανάρι & τσουπ έξω από το Ελύσιουμ.
Εκεί έπαιζαν: 2 μέτριες στα παράθυρα ενός Ι.Χ., η Τζοάννα, ένα γλυκούλη η Άννα με μακρυά καστανά μαλλιά, μια εμφανίσιμη πρόστυχη γκόμενα και μια υπερβολικά αδύνατη με καρέ μαύρο μαλλί η Λάουρα.

Μέχρι να παρκάρω εκεί μπροστά, ήρθαν κάτι φιλαράκια/συμπατριώτες της Τζοάννας και ανέβηκε με έναν από αυτούς.
Οπότε, είπα να δοκιμάσω την λεπτεπίλεπτη Λάουρα.
Καλή φάση, καλό γαμησάκι και τσιμπουκάκι, ο πέουλας μου έπιασε πάτο και στα δύο. Απορώ πως αντέχει.  . . . .

Και γιατί δε διάλεξες αυτή και πήγες με την ανορεξικιά;;;

 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
αφου σου λεει ηταν προστυχη τυπε :grin:
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αρε apolyte δεν παιζεσαι εχω λισαξει στα γελια,περα το οτι ηταν προστυχη επισης επειδη ειναι ανορεξικια,τα περιεργα ελκυουν κ πελατες στο τριγωνο :2funny: :2funny: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αρε apolyte δεν παιζεσαι εχω λισαξει στα γελια,περα το οτι ηταν προστυχη επισης επειδη ειναι ανορεξικια,τα περιεργα ελκυουν κ πελατες στο τριγωνο :2funny: :2funny: :rockon:
τυπε γουσταρεις τετοιες φασεις?
νανα καραγιαννη και ετσι?
fouska_gr239.jpg

PIC684807.jpg
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αλάνια ποιοι από εδώ έχετε πάρει το Άουρα.....? :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom