Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
σωστος τυπε
αλλο το μπουρδελο
αλλο το τριγωνο
:rockon:

Στο μπουρδέλο πάνε και τα πιτσιρίκια και κάνουν χαβαλέ. Πάντως έχει πλάκα που η τύπισσα του ζήτησε παραπάνω λεφτά για ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ γλειφομούνι. Κανονικά θα έπρεπε να τον πληρώσει αυτή :grin: Πάντως ξέρω και χειρότερο τύπο ο οποίος είχε ερωτευτεί μία μαύρη στη Σωκράτους και τη γαμούσε μια περίοδο σχεδόν καθημερινά στο ΞΒ και ήθελε να της κάνει γλειφομούνι :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Είναι φίλος ο amadeus_gr,δεν ξέρω πως την πάτησε! Αν πήγαινε Αστυνομία θα του έλεγαν: "Τι δουλειά έχεις από εδώ φιλαράκι"....? Standard πράγματα......

Στην καλύτερη περίπτωση θα έτρωγε το δούλεμα της ζωής του απ' τους μπάτσους. Πάντως θα υπήρχε και κάτι ακόμα πιο σουρεαλιστικό: Να γινόταν αυτό το σκηνικό το Μάιο του 2012 που ο Λοβέρδος είχε εξαπολύσει τα συνεργεία του κι αυτός να μαζέψουν τις καλντεριμιτζούδες στα πλαίσια της επιχείρησης "Αρετή" :grin: Να φώναζε έναν απ' αυτούς διαμαρτυρόμενος για τις κακές υπηρεσίες στο χοτέλι :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Στο μπουρδέλο πάνε και τα πιτσιρίκια και κάνουν χαβαλέ. Πάντως έχει πλάκα που η τύπισσα του ζήτησε παραπάνω λεφτά για ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ γλειφομούνι. Κανονικά θα έπρεπε να το πληρώσει αυτή :grin: Πάντως ξέρω και χειρότερο τύπο ο οποίος είχε ερωτευτεί μία μαύρη στη Σωκράτους και τη γαμούσε μια περίοδο σχεδόν καθημερινά στο ΞΒ και ήθελε να της κάνει γλειφομούνι :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε τον καταλαβε για απειρο σε αυτην την φαση και πηγε να του τα μασησει
βρωμοπουτανες δικε μου :S
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
τυπε τον καταλαβε για απειρο σε αυτην την φαση και πηγε να του τα μασησει
βρωμοπουτανες δικε μου :S

Έχεις δίκιο τύπε μου αυτή και γλειφοκώλι να της ζητούσε παραπάνω θα τον χρέωνε :2funny: Καλά τα λες βρωμοπουτάνες, τί θέλουν και μπλέκουν μαζί τους καλά παιδιά δεν διακρίνουν τον κίνδυνο; :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Γι'άυτό,άλλη φορά όποιος έχει ερωτήσεις ας τις ποστάρει εδώ για να πάρει τις ανάλογες απαντήσεις..... Για το αν κολλάς AIDS από ακάποτο κωλοδάχτυλο σε γκόμενα ζάκι......ας περιμένει την Κυριακή,να ανοίξει ανάλογο thread!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Γι'άυτό,άλλη φορά όποιος έχει ερωτήσεις ας τις ποστάρει εδώ για να πάρει τις ανάλογες απαντήσεις..... Για το αν κολλάς AIDS από ακάποτο κωλοδάχτυλο σε γκόμενα ζάκι......ας περιμένει την Κυριακή,να ανοίξει ανάλογο thread!!! :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Εδώ πήγε να κάνει γλειφομούνι σε κοπέλα που ψώνισε απ' το τρίγωνο, τί να λέμε τώρα. Μετά είχε την εντύπωση ότι πηγαίνοντας στους μπάτσους και λέγοντάς τα αυτά αυτοί θα σπεύσουν να συλλάβουν τους νταβάδες και τα πρωτοπαλίκαρα, εκτίμησε ότι "έχει" μόνος του τα τρία απ' τα τέσσερα καλόπαιδα που του έπαιξαν τσαμπουκά χωρίς να σκεφτεί ότι αν τολμούσε να κάνει την παραμικρή κίνηση θα βγαίνανε μαχαίρια και τέλος είχε και την ψευδαίσθηση πως αν τηλεφωνούσε στα φασιστάκια της Χρυσής Αυγής θα ερχόντουσαν επί τόπου να τα βάλουν με τους προστάτες. Για τόση αφέλεια μιλάμε...

Έχω φίλο μου τον Μάρη και τον Liontari28, οπότε ΔΕΝ φοβάμαι τίποτα  ! ! !

Αλλά, ας προσπαθήσω να σας το εξηγήσω πιο φιλοσοφικά.

α) Σχετικά περί Χ.Α. ήταν καθαρά σκέψεις απογοήτευσης. Σιγά μην έπαιρνα στο 118880 και ζητούσα το τηλ. παραπόνων-καταγγελιών της Χ.Α.
    Όπως έγραψα, απλά για να γίνει της πουτάνας, με μερικούς αμούστακους μαστροπούς, που έχουν το θράσος μέρα μεσημέρι, πλησίον Α.Τ.
    να απειλούν. Εννοείτε ότι δεν παίζεις με τέτοια πράματα και άτομα (νταβάδες, Χ.Α., ...).
    Ο σχολιασμός μου ήταν "κουβέντα να γίνεται", αλλά τέλος πάντων . . . 

β) Σχετικά με το 69, θα κάνω μια πιο φιλοσοφική προσέγγιση. Προσωπικά, θεωρώ ότι η κοπέλα που προσφέρει 69 στο πρόγραμμα της είναι πιο
  οικεία/  ανοιχτή/άνετη με τον πελάτη της & τον χρόνο του. Δλδ, ότι δεν παρέχει μια αποστειρωμένη ξεπέτα του 5-λεπτου.
  Όχι ότι αυτό είναι πανάκια, αλλά έχει περισσότερες πιθανότητες για μια GFE φάση.
  Επίσης, το ότι παρέχεται, δεν σημαίνει ότι το κάνω κιόλας. Όμως, η ιδέα της δυνατότητα να πλησιάσω με χέρια/πόδια/στόμα εκεί κάτω,
  με χαλαρώνει και με ερεθίζει.
  Τέλος, θα ήθελα να πώ, ότι η οποιαδήποτε οπτικο-οσφρικο-ακουστική επαφή με την "πύλη της κολάσεως", σε γλιτώνει από πολλά παρατράγουδα,
  αφού μπορείς να εντοπίσεις κάποια σημάδια/"σημάδια" που θα σου προειδοποιήσουν για τα χειρότερα .. .  . ..

Δεν είναι εύκολο σε μια αναφορά να εξηγήσεις το παραμικρό. Φυσικό είναι, ο καθένας να βγάζει τα δικά του συμπεράσματα.
Αλλά, εδώ μέσα, δεν μπαίνουμε μόνο εγώ και εσύ.
Μπαίνουν και 100άδες άλλοι, άσχετοι-αφελείς-παιδιά που ΔΕΝ ξέρουν που τους πάνε τα 4.
Δεν αντιλαμβάνονται τους όποιους κινδύνους σε αυτό το σπορ.
Οπότε, καλό είναι να αναφέρονται και αυτά (τα λάθη μας - τα σωστά μας), για να δημιουργηθεί μια υποψία στους εν δυνάμη συναγωνιστές και να έχουν και στον κώλο μάτια . . . . . . . ..

Αυτά.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Έχω φίλο μου τον Μάρη και τον Liontari28, οπότε ΔΕΝ φοβάμαι τίποτα  ! ! !

Αλλά, ας προσπαθήσω να σας το εξηγήσω πιο φιλοσοφικά.

α) Σχετικά περί Χ.Α. ήταν καθαρά σκέψεις απογοήτευσης. Σιγά μην έπαιρνα στο 118880 και ζητούσα το τηλ. παραπόνων-καταγγελιών της Χ.Α.
    Όπως έγραψα, απλά για να γίνει της πουτάνας, με μερικούς αμούστακους μαστροπούς, που έχουν το θράσος μέρα μεσημέρι, πλησίον Α.Τ.
    να απειλούν. Εννοείτε ότι δεν παίζεις με τέτοια πράματα και άτομα (νταβάδες, Χ.Α., ...).
    Ο σχολιασμός μου ήταν "κουβέντα να γίνεται", αλλά τέλος πάντων . . . 

β) Σχετικά με το 69, θα κάνω μια πιο φιλοσοφική προσέγγιση. Προσωπικά, θεωρώ ότι η κοπέλα που προσφέρει 69 στο πρόγραμμα της είναι πιο
  οικεία/  ανοιχτή/άνετη με τον πελάτη της & τον χρόνο του. Δλδ, ότι δεν παρέχει μια αποστειρωμένη ξεπέτα του 5-λεπτου.
  Όχι ότι αυτό είναι πανάκια, αλλά έχει περισσότερες πιθανότητες για μια GFE φάση.
  Επίσης, το ότι παρέχεται, δεν σημαίνει ότι το κάνω κιόλας. Όμως, η ιδέα της δυνατότητα να πλησιάσω με χέρια/πόδια/στόμα εκεί κάτω,
  με χαλαρώνει και με ερεθίζει.
  Τέλος, θα ήθελα να πώ, ότι η οποιαδήποτε οπτικο-οσφρικο-ακουστική επαφή με την "πύλη της κολάσεως", σε γλιτώνει από πολλά παρατράγουδα,
  αφού μπορείς να εντοπίσεις κάποια σημάδια/"σημάδια" που θα σου προειδοποιήσουν για τα χειρότερα .. .  . ..

Δεν είναι εύκολο σε μια αναφορά να εξηγήσεις το παραμικρό. Φυσικό είναι, ο καθένας να βγάζει τα δικά του συμπεράσματα.
Αλλά, εδώ μέσα, δεν μπαίνουμε μόνο εγώ και εσύ.
Μπαίνουν και 100άδες άλλοι, άσχετοι-αφελείς-παιδιά που ΔΕΝ ξέρουν που τους πάνε τα 4.
Δεν αντιλαμβάνονται τους όποιους κινδύνους σε αυτό το σπορ.
Οπότε, καλό είναι να αναφέρονται και αυτά (τα λάθη μας - τα σωστά μας), για να δημιουργηθεί μια υποψία στους εν δυνάμη συναγωνιστές και να έχουν και στον κώλο μάτια . . . . . . . ..

Αυτά.
Φιλάρα και συναγωνιστά,οι αμούστακοι γυφτοβουλγαροαλβανοσκατολαθροπάκιδες είναι που κάνουν τέτοιους τσαμπουκάδες,επειδή κουβαλάνε κάποιο σθδερικό πάνω τους...Με δαύτα τα κωλόπαιδα δεν πολυβρίσκεις άκρη σε εκείνη τη στιγμή ούτε με μπατσαρία,ούτε με φασιστάκια...Έπρεπε να την κάνεις αλα γαλλικά και να φύγεις γιατί σου παρουσιάστηκαν αρχικά 3μετά έγιναν 4 και αν επέμενες θα έσκαγαν μύτη άλλοι 1013 και θα γινόταν η πατούζα των Βιετκόνγκ και μάλλον θα σε έβρισκαν σε κανένα χαντάκι.Εμένα μου έχουν τύχδει τέτοιες φόλες και ήρθε ένας νταβάς,ο οποίος και τις έφαγε για πολλούς και διάφορους λόγους.Άλλα ήταν ένας και το πολύ πολύ να είχε πάνω του κανένα μαχαίρι,το οποίο θα του το έβαζα υπόθετο...Αλλά ρε τύπε πάς και τα βάζεις με 4;;;Βέβαια είναι και αυτό μια άποψη,αλλά επειδή γουστάρουμε να έχουμε πολλούς συναγωνιστές,θα σε παρακαλούσα άλλη φορά να μην σκαλώνεις και να γίνεσαι Λούης σε τέτοιες φάσεις....Πλέον έπαθες και έμαθες...Μαύρο στην σκατοπουτάνα απο εδώ και πέρα!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Στο μπουρδέλο πάνε και τα πιτσιρίκια και κάνουν χαβαλέ. Πάντως έχει πλάκα που η τύπισσα του ζήτησε παραπάνω λεφτά για ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ γλειφομούνι. Κανονικά θα έπρεπε να τον πληρώσει αυτή :grin: Πάντως ξέρω και χειρότερο τύπο ο οποίος είχε ερωτευτεί μία μαύρη στη Σωκράτους και τη γαμούσε μια περίοδο σχεδόν καθημερινά στο ΞΒ και ήθελε να της κάνει γλειφομούνι :2funny: :2funny: :2funny:
εν τελει της εκανε?αυτος λογικα δεν θα ειχε κ προβλημα να την πηδαει κ με περιοδο την μαυρο απο ξ.β :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Σχετικά με το 69, θα κάνω μια πιο φιλοσοφική προσέγγιση. Προσωπικά, θεωρώ ότι η κοπέλα που προσφέρει 69 στο πρόγραμμα της είναι πιο
   οικεία/  ανοιχτή/άνετη με τον πελάτη της & τον χρόνο του. Δλδ, ότι δεν παρέχει μια αποστειρωμένη ξεπέτα του 5-λεπτου.
   Όχι ότι αυτό είναι πανάκια, αλλά έχει περισσότερες πιθανότητες για μια GFE φάση.
   Επίσης, το ότι παρέχεται, δεν σημαίνει ότι το κάνω κιόλας. Όμως, η ιδέα της δυνατότητα να πλησιάσω με χέρια/πόδια/στόμα εκεί κάτω,
   με χαλαρώνει και με ερεθίζει.
   Τέλος, θα ήθελα να πώ, ότι η οποιαδήποτε οπτικο-οσφρικο-ακουστική επαφή με την "πύλη της κολάσεως", σε γλιτώνει από πολλά παρατράγουδα,
   αφού μπορείς να εντοπίσεις κάποια σημάδια/"σημάδια" που θα σου προειδοποιήσουν για τα χειρότερα .. .  . ..

Δεν είναι εύκολο σε μια αναφορά να εξηγήσεις το παραμικρό. Φυσικό είναι, ο καθένας να βγάζει τα δικά του συμπεράσματα.
Αλλά, εδώ μέσα, δεν μπαίνουμε μόνο εγώ και εσύ.
Μπαίνουν και 100άδες άλλοι, άσχετοι-αφελείς-παιδιά που ΔΕΝ ξέρουν που τους πάνε τα 4.
Δεν αντιλαμβάνονται τους όποιους κινδύνους σε αυτό το σπορ.
Οπότε, καλό είναι να αναφέρονται και αυτά (τα λάθη μας - τα σωστά μας), για να δημιουργηθεί μια υποψία στους εν δυνάμη συναγωνιστές και να έχουν και στον κώλο μάτια . . . . . . . ..

Αυτά.

Κατ' αρχάς να σου πω ότι είμαι κατ' εξοχήν γλωσσικός τύπος, τρελαίνομαι για γλωσσόφιλα, γλειφομούνι, γλειφοκώλι και γενικά μ' ερεθίζει απίστευτα όπως λες ο,τιδήποτε έχει να κάνει με τη γλώσσα και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Επίσης έχω κάνει κι εγώ μαλακίες στο παρελθόν (γλειφομούνι σε μπουρδέλο, στο πάλι ποτέ Amnezia στην πλατεία Βάθης κ.τ.λπ.). Αλλά ό,τι και να μου πεις γλειφομούνι σε καλντεριμιτζού ΟΥΤΕ ΓΙ' ΑΣΤΕΙΟ δεν κάνεις!!! Δε σου είπα το να μην το κοιτάξεις με τρόπο ώστε να διακρίνεις πόσο υγιές είναι (γλειφομούνι με τα... μάτια, ελπίζω να μην πληρώσεις κι επιπλέον για κάτι τέτοιο) αλλά το να το κάνεις για να νιώσεις την GFE φάση είναι τρέλα, πήγαινε σε studio αν θες για τέτοια σκηνικά. Γενικά οι καλντεριμιτζούδες δεν είναι φίλε για GFE φάση, είναι για όσους αρέσκονται στη βρωμιά και στην παρακμή και φτιάχνονται απ' αυτή, στο λέω εγώ αυτό που κατά βάση δεν είμαι φίλος του καλντεριμιτζίδικου πηδήματος, το 'χω κάνει ελάχιστες φορές και πιο πολύ βολτάρω στις πιάτσες για καβλάντα. Όσο για το τελευταίο που λες πιο επικίνδυνο είναι να διαβάσει κάποιος πιτσιρικάς το post σου και να νομίζει ότι το κάνεις κιόλας και δεν παίζει και κίνδυνος να το κάνει κι αυτός. Πάντως πρέπει να είσαι όντως φίλος του Μαρή απλά δεν έχεις φτάσει ακόμα στην πίστα που παίζει αυτός... Α και όπως σου είπα και παραπάνω να πηγαίνεις ενημερωμένος σ' αυτά τα μέρη γιατί αλλιώς είναι σαν να πηγαίνεις στο Babylon στη Μύκονο φορώντας κολλητό μαγιό επειδή το φορούσες και το απόγευμα στην Ψαρού και δεν κινδύνεψες... Στο Babylon όλο και κάποιος θα στον καρφώσει!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
εν τελει της εκανε?αυτος λογικα δεν θα ειχε κ προβλημα να την πηδαει κ με περιοδο την μαυρο απο ξ.β :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Δε νομίζω φίλε να της έκανε τελικά γιατί ζει ακόμα και το σκηνικό γινόταν πριν κάποια χρόνια. Η πλάκα είναι ότι το συγκεκριμένο άτομο το παίζει και διανοούμενος :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
.Εμένα μου έχουν τύχδει τέτοιες φόλες και ήρθε ένας νταβάς,ο οποίος και τις έφαγε για πολλούς και διάφορους λόγους.Άλλα ήταν ένας και το πολύ πολύ να είχε πάνω του κανένα μαχαίρι,το οποίο θα του το έβαζα υπόθετο..
τυπε μου :rockon:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
μακελαρης ο τυπος δικε μου :grin:
Όχι και μακελάρης δικέ μου,είπαμε...Απλά μετά απο σχεδον μια 40ετία savate και κrav maga μπορούμε τουλάχιστον να προστατεύσουμε το τομάρι μας απο καμία κάμα κάποιου επίδοξου αλλοπαδαπού ή και σπανιότερα ημεδαπού μαστρωπού-καλντεριμότσατσου-προστάτη-όρχεως κτλ κτλ κτλ...Αλλά δεν κάνουμε μαλακίες με πολλούς απο δαύτους...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Όχι και μακελάρης δικέ μου,είπαμε...Απλά μετά απο σχεδον μια 40ετία savate και κrav maga μπορούμε τουλάχιστον να προστατεύσουμε το τομάρι μας απο καμία κάμα κάποιου επίδοξου αλλοπαδαπού ή και σπανιότερα ημεδαπού μαστρωπού-καλντεριμότσατσου-προστάτη-όρχεως κτλ κτλ κτλ...Αλλά δεν κάνουμε μαλακίες με πολλούς απο δαύτους...
τυπε κανα σπαθι κουβαλας μαζι σου?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τυπε κανα σπαθι κουβαλας μαζι σου?
φωτοσπαθο εχει τυπε ειναι τζενται ο δικος μας
250px-Lightsaber_blue.svg.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom