Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Τωρα μολις γυρισα απο τριγωνο,ειχε καμμια 5 αρα μαυρακια 2 σαβουρες εξω απο το ελλυσιουμ δεν θυμαμε να τις εχω ξαναδει,ααα κ την αουρα,φορτωσα την γκλορια ενα μαυρακι απο γκανα με ενα ροζ παντελονακι πιτσιρικι :fuck2: καλο με ωραια βυζακια ;) αλλα απο τσιμπουκι μαπα,δεν ξερει καθολου..

Βράδυ και ειδικά τώρα το χειμώνα δεν έχει πλέον νόημα να περνάμε απ' το τρίγωνο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ειναι μηνιατουρα apolyte ,,,ενα πραγμα με ξενερωσε το οτι ηθελε οπωσδηποτε να παμε στο ελλυσιουμ χοτελ,ενω εγω ηθελα εννοειται LITO HOTEL :rockon:

Γιατί προτιμούσες Lito από Elyssium συναγωνιστή;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Με τούτα και με εκείνα, με καυλώσατε με τα πορνίδια και είπα να δοκιμάσω.
Λόγω δουλειάς στο κέντρο, ξέκλεψα λίγο χρόνο για μια επεισοδιακή έφοδο στο Τρίγωνο κατά της 13:15.
Αφού είναι εδώ και σας γράφω, πήγαν όλα καλά  . . . .  .

Ας τα πάρουμε από την αρχή. Πρωινές καύλες και μιας και βρήκα να παρκάρω έξω από το Elysium, αποφάσισα να "ψαρέψω" τίποτα, αντί να τρέχω στην Φυλής.

Υπήρχαν αρκετά πορνίδια έξω από το Elysium, ενώ στην πλατεία Λαυρίου ερημιά, πλην μιας αδύνατης ξανθιάς κοπελιάς, άλλα ήταν εμφανώς κρυωμένη, με μια κατακόκκινη μύτη που λειτουργούσε και σαν "φωτάκι" . .. .
Πίσω στο χοτέλι , λοιπόν, πετυχαίνοντας μια άλλη ξανθούλα λυγερόκορμι, αλλά έχει περίεργη φατσούλα, ξανθό οξυζενέ καρέ μαλλί, γαλάζια μικρά ματάκια, ταλαιπωρημένη οδοντοστοιχία. Την ρωτάω τα σχετικά: όνομα Άννυ, από Βουλγαρία, 20+10, για μασσαζ, πίπα, σεξ. Αν και υπήρχαν και άλλα ενδιαφέροντα κομμάτια εκεί απέξω, την προτίμησα. Τέλος πάντων, ανεβαίνουμε πάνω, της δίνω το 20, γδυνόμαστε, μένει με το φανελάκι και το στριγκ και με περιμένει. Μου βάζει σκουφάκι σε ανύπαρκτο πέος και κάνει μια καλούτσικη πίπα στην σταφίδα μου. Την σταματάω γρήγορα (γιατί δεν θα βλέπαμε φως έτσι) και της ζητάω να τα βγάλει όλα και να ξαπλώσει. Ενώ φαίνεται πως έχει πλούσιο στήθος, τελικά είναι κόλπο του σουτιέν. Αντιθέτως, έχει μικρό και πτωτικό βυζάκι & τραχύ δέρμα. Την ξαπλώνω και αρχίζω τα φιλάκια/χαδάκια για να αναστηθεί το δοξάρι μου. Αλλά, μόλις πλησίασα το επίμαχο σημείο, με σταματά και λέει αν θές κάτι έξτρα +10€. Δλδ, η προσέγγιση του αιδοίου κοστολογείται επιπλέον 10€. Μιας που δεν μου άρεσε και πολύ σαν εμφάνιση/σώμα, της λέω αν για κάθε τι ζητάς έξτρα, καλλίτερα να φύγεις. Αμέσως η τύπισα μου λέει ότι δεν επιστρέφει λεφτά. Της εξηγώ ότι από όσα "υποσχέθηκε", έκανε μόνο 5'' πίπα και είμαστε στο δωμάτιο μόνο 5 λεπτά. Θέλω 10€ πίσω. Τίποτα αυτή και κατεβαίνει κάτω. Από πίσω και εγώ. Βγαίνουμε έξω και κάθομαι δίπλα της ζητώντας τα ρέστα. Αυτή αρνιόταν πεισματικά και έπαιρνε κάποιον τηλ. μιλώντας την μητρική της. Εγώ εκεί, μπάστακας. Όταν κολλάω, ξεχνάω να ξεκολλήσω. Της λέω ο.κ., μην τα δίνεις πετάγομαι μέχρι την Αστυνομία και γυρίζω. Όντως, πέρασα απέναντι στην Αστυνομία, αλά δεν πέτυχα κανέναν νεαρό και σόλο, ώστε να μπορέσω να τον προσεγγίσω και να του εξηγήσω, οπότε μετά από ένα πέρασαμα από Λαυρίου, ξαναγύρισα στο χοτέλι, όπου η κοπελιά ήταν άφαντη. Περίμενα κανά 5-λεπτο, όπου είδα διάφορα ενδιαφέροντα πορνίδια. Αποφάσισα να πεταχτώ μέχρι την Γερανίου και να τσεκάρω το χοτέλι "Ανδρονίκη". Πήγα, το βρήκα, είχε 2-3 μέτριες στην είσοδο, σε ένα καφέ, δεν συγκινήθηκα, μεταβολή και πίσω. Στον γυρισμό, πετυχαίνω ξανά την Άννυ. Ξανά μπάστακας δίπλα της, ζητώντας τα ρέστα. Μου λέει περίμενε και περνάει απέναντι. Αφού περίμενα κανά 5-λετπο, περνάω και εγώ απέναντι μπας και την βρώ. Εκεί έχει κάτι ωραία καφέ/σφηγγοφωλιές, με κάτι μουτσούνε και αγριόφατσες . . .. Άφαντη η νεαρά. Ξαναγυρίζω στο χοτέλι. Εκεί, σκέφτηκα να μην φύγω άχυστος, οπότε την έπεσα σε ένα άλλο αδύνατο πιπίνη, την Τζοάνα. Μακρύ σπαστό μαλλί, γκριζογάλανα μάτια, μια ουλή δεξιά από το πιγούνι, από Αλβανία. Το κόστος 20+10 για όλα όσα με ενδιέφεραν (το αποσαφήνισα από πριν, για να μην τα κλάψω πάλι). Δωματιάκι, το μικρό έκανε ντουσάκι (πριν και μετά = καλό αυτό), και ικανοποιητικό σεξάκι, με άνεση χρόνου, ωραίες αισθησιακές κραυγούλες, ωραίο αδύνατο κορμάκι, ωραία μικρά στητά λαχταριστά βυζάκια, απαλό δέρμα. Μια λεπτομέρεια που μου έκανε εντύπωση: στην είσοδο έδωσα 50€, οπότε όταν πήρα τα ρέστα, πήγα να της δώσω τα 20. Έδειξε αδιαφορία. Την ρωτάω και μου λέει μετά. Ανεβαίνουμε και ενώ γδυνόμασταν, της το άφησα δίπλα στην τσάντα της. Εεεε, μέχρι να ντυθεί και να πάρει την τσάντα της, δεν έκανε κίνηση να το πάρει. Όλα καλά. Θα ξανατιμηθεί. Αλλά, παίζει κυρίως βράδυ.
Με το που κατεβαίνω, να σου και η Άννυ. Πάλι εγώ εκεί. Της λέω περίμενα όπως είπες κανά 10-λεπτο. Τι θα γίνει ?
Ματα-ξανα-παίρνει ένα τηλ. και μαζεύονται 4 παλικαράκια.
Ένας νεαρούλης 20άρης μου λέει δεν υπάρχει πρόβλημα και φεύγεις.
Εγώ του λέω υπάρχει πρόβλημα και 10€ πίσω.
Διακρίνω δίπλα του 3 εγκληματικές φυσιογνωμίες. Οι 2 και ο νεαρός, μπορεί και να τους έπαιρνα. Ο τρίτος φαινόταν μπρατσαράς, με παλτό και το χέρι έτοιμο να τραβήξει κάτι από την εσωτερική τσέπη.
Εξηγώ στον "μάνατζερ" (όπως συστήθηκε) τα καθέκαστα και τον λόγο αιτήσεως επιστροφής χρημάτων.
Αυτός, αυτή και οι μυστήριοι επέμεναν να φύγω.
Τότε πετάχτηκε και ένας άλλος σκουρόχρωμος από την άλλη πλευρά, φωνάζοντάς μου επιτακτικά (και όχι συμβουλευτικά) ότι αφού μου λένε να φύγω, αν είμαι λογικός θα έπρεπε να είχα φύγει. Όντως, μαλακία έκανα, αλλά μέρα μεσημέρι, σε κεντρικό δρόμο, πλησίον αστυνομικού τμήματος, δεν περίμενα να έχουμε τραμπουκισμούς.
Τελικά, λόγω ενστίκτου επιβίωσης, χαμένου κόπου, περιορισμένου χρόνου, θέλησης κάποτε να ξαναπεράσω, οπισθοχώρησα.
Έφυγα ποδαράτος, για να μην εντοπίσουν το αμάξι μου και έχουμε άλλα ντράβαρα. Εξαφανίστηκα για λίγο και γύρισα να το πάρω μετά από 5 λεπτά. Η συμμορία και η καριόλα δεν ήταν εκεί, οπότε το πήρα με την ησυχία μου.

Ίσως μαλακία που δεν ξαναπήγα στην Αστυνομία και να τους έλεγα ότι κάποιοι απείλησαν την ζωή μου με σιδερικά.
Να γύριζα πίσω με καμιά 10αρια, να δώ τι θα γινόταν.
Ή καλλίτερα να έβρισκα καμιά ομάδα ΧρυσΑυγιτών να γίνει της πουτάνας ! ! !
Αυτό θα το αφήσω για την άλλη φορά. Θα είμαι πιο καλά οργανωμένος . . . . .  .
Να έχει και λίγο σασπένς η όλη ιστορία.

Πάντως, εν κατακλείδι, την κατάξανθη Άννυ φτύστε την κυριολεκτικά και μεταφορικά ! ! !

Τώρα τί να πρωτοσχολιάσω απ' αυτά; Όσοι ξέρουν καταλαβαίνουν, χωρίς να πω τίποτα...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
τυπε χαρας το κουραγιο σου που ασχοληθηκες με ολη την φαση
αν ειναι φολα καποια το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην ξαναπας μαζι της και να το γραψεις εδω ωστε να μαθουν τι παιζει οι συναγωνιστες
στο τριγωνο λεφτα δεν παιρνεις πισω οποτε τζαμπα ο κοπος
παντως καλο ειναι να αποφευγεις νεαρες λυγεροκορμες,γυφτισσες και λοιπα
ορμα σε γκρανια και κιτρινιαρες για να μην κλαιες τα λεφτα σου

Το πέρασα μπουρδέλα, που αν δεν πάρεις τα συμφωνηθέντα με λίγη φασαρία παίρνεις κάποια λεφτά πίσω.
Στο τρίγωνο δεν ξέρω αν υπάρχουν πολλοί οπαδοί από εδώ μέσα, ώστε μια τέτοια πληροφορία να της έκοβε κίνηση.
Τέλος πάντων, πρωτάρης γαρ . . ..

Πάντως με την Τζοάνα πέρασα πολύ καλά.
GFE φάση . . .  . .
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Το πέρασα μπουρδέλα, που αν δεν πάρεις τα συμφωνηθέντα με λίγη φασαρία παίρνεις κάποια λεφτά πίσω.
Στο τρίγωνο δεν ξέρω αν υπάρχουν πολλοί οπαδοί από εδώ μέσα, ώστε μια τέτοια πληροφορία να της έκοβε κίνηση.
Τέλος πάντων, πρωτάρης γαρ . . ..

Πάντως με την Τζοάνα πέρασα πολύ καλά.
GFE φάση . . .  . .
Έπρεπε να ρώταγες εδώ πρώτα........ή να διάβαζες.... :thumbsup:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Έπρεπε να ρώταγες εδώ πρώτα........ή να διάβαζες.... :thumbsup:

Διάβασα , ρε φιλαράκι, αλλά εσείς είστε βραδινοί τύποι και οι περισσότερες αναφορές είναι για μαυράκια και πεταλούδες της νύχτας.
Επίσης, αν δεν βρέξεις κώλο, ψάρια δεν πιάνεις.
Οπότε, έπρεπε να ψάξω και λίγο μόνος μου . .. . ..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Διάβασα , ρε φιλαράκι, αλλά εσείς είστε βραδινοί τύποι και οι περισσότερες αναφορές είναι για μαυράκια και πεταλούδες της νύχτας.
Επίσης, αν δεν βρέξεις κώλο, ψάρια δεν πιάνεις.
Οπότε, έπρεπε να ψάξω και λίγο μόνος μου . .. . ..
Την επόμενη φορά,θα έχεις το νου σου...... :thumbsup:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Το πέρασα μπουρδέλα, που αν δεν πάρεις τα συμφωνηθέντα με λίγη φασαρία παίρνεις κάποια λεφτά πίσω.
Στο τρίγωνο δεν ξέρω αν υπάρχουν πολλοί οπαδοί από εδώ μέσα, ώστε μια τέτοια πληροφορία να της έκοβε κίνηση.
Τέλος πάντων, πρωτάρης γαρ . . ..

Πάντως με την Τζοάνα πέρασα πολύ καλά.
GFE φάση . . .  . .
τυπε να παρακολουθεις συχνα το θρεντ
εχουν γραφτει πολλα πραγματα σχετικα με το τριγωνο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Διάβασα , ρε φιλαράκι, αλλά εσείς είστε βραδινοί τύποι και οι περισσότερες αναφορές είναι για μαυράκια και πεταλούδες της νύχτας.
Επίσης, αν δεν βρέξεις κώλο, ψάρια δεν πιάνεις.
Οπότε, έπρεπε να ψάξω και λίγο μόνος μου . .. . ..
τυπε παντως και το απογευμα εχει μαυρες αν ενδιαφερεσαι
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Έπρεπε να ρώταγες εδώ πρώτα........ή να διάβαζες.... :thumbsup:

Εδώ πήγε να κάνει γλειφομούνι σε κοπέλα που ψώνισε απ' το τρίγωνο, τί να λέμε τώρα. Μετά είχε την εντύπωση ότι πηγαίνοντας στους μπάτσους και λέγοντάς τα αυτά αυτοί θα σπεύσουν να συλλάβουν τους νταβάδες και τα πρωτοπαλίκαρα, εκτίμησε ότι "έχει" μόνος του τα τρία απ' τα τέσσερα καλόπαιδα που του έπαιξαν τσαμπουκά χωρίς να σκεφτεί ότι αν τολμούσε να κάνει την παραμικρή κίνηση θα βγαίνανε μαχαίρια και τέλος είχε και την ψευδαίσθηση πως αν τηλεφωνούσε στα φασιστάκια της Χρυσής Αυγής θα ερχόντουσαν επί τόπου να τα βάλουν με τους προστάτες. Για τόση αφέλεια μιλάμε...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εδώ πήγε να κάνει γλειφομούνι σε κοπέλα που ψώνισε απ' το τρίγωνο, τί να λέμε τώρα. Μετά είχε την εντύπωση ότι πηγαίνοντας στους μπάτσους και λέγοντάς τα αυτά αυτοί θα σπεύσουν να συλλάβουν τους νταβάδες και τα πρωτοπαλίκαρα, εκτίμησε ότι "έχει" μόνος του τα τρία απ' τα τέσσερα καλόπαιδα που του έπαιξαν τσαμπουκά χωρίς να σκεφτεί ότι αν τολμούσε να κάνει την παραμικρή κίνηση θα βγαίνανε μαχαίρια και τέλος είχε και την ψευδαίσθηση πως αν τηλεφωνούσε στα φασιστάκια της Χρυσής Αυγής θα ερχόντουσαν επί τόπου να τα βάλουν με τους προστάτες. Για τόση αφέλεια μιλάμε...
δεν ηξερε ο ανθρωπος τυπε
μην εισαι τοσο αυστηρος :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Διάβασα , ρε φιλαράκι, αλλά εσείς είστε βραδινοί τύποι και οι περισσότερες αναφορές είναι για μαυράκια και πεταλούδες της νύχτας.
Επίσης, αν δεν βρέξεις κώλο, ψάρια δεν πιάνεις.
Οπότε, έπρεπε να ψάξω και λίγο μόνος μου . .. . ..

Ναι αλλά αυτός ο "κόσμος" δεν είναι για πειράματα. Απ' τη στιγμή που θέλεις να παίξεις παιχνίδι πρέπει τουλάχιστον να ψαχτείς για κάποια στοιχειώδη πράγματα ώστε να πας ενημερωμένος και προετοιμασμένος.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ναι αλλά αυτός ο "κόσμος" δεν είναι για πειράματα. Απ' τη στιγμή που θέλεις να παίξεις παιχνίδι πρέπει τουλάχιστον να ψαχτείς για κάποια στοιχειώδη πράγματα ώστε να πας ενημερωμένος και προετοιμασμένος.
σωστος τυπε
αλλο το μπουρδελο
αλλο το τριγωνο
:rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εδώ πήγε να κάνει γλειφομούνι σε κοπέλα που ψώνισε απ' το τρίγωνο, τί να λέμε τώρα. Μετά είχε την εντύπωση ότι πηγαίνοντας στους μπάτσους και λέγοντάς τα αυτά αυτοί θα σπεύσουν να συλλάβουν τους νταβάδες και τα πρωτοπαλίκαρα, εκτίμησε ότι "έχει" μόνος του τα τρία απ' τα τέσσερα καλόπαιδα που του έπαιξαν τσαμπουκά χωρίς να σκεφτεί ότι αν τολμούσε να κάνει την παραμικρή κίνηση θα βγαίνανε μαχαίρια και τέλος είχε και την ψευδαίσθηση πως αν τηλεφωνούσε στα φασιστάκια της Χρυσής Αυγής θα ερχόντουσαν επί τόπου να τα βάλουν με τους προστάτες. Για τόση αφέλεια μιλάμε...
Είναι φίλος ο amadeus_gr,δεν ξέρω πως την πάτησε! Αν πήγαινε Αστυνομία θα του έλεγαν: "Τι δουλειά έχεις από εδώ φιλαράκι"....? Standard πράγματα......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom