Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια ανεβαινω αθηνα για καμια βδομαδα και απο πιατσες πραγματικα δεν ξερω τπτ συνηθως πηγαινα μονο studio..οποιοσ μπορει ας μου στειλει ενα πμ και να με ενημερωσει για τις πιατσες και που βρισκοντε σασ ευχαριστω εκ των προτερων
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Γεια σας παιδια ανεβαινω αθηνα για καμια βδομαδα και απο πιατσες πραγματικα δεν ξερω τπτ συνηθως πηγαινα μονο studio..οποιοσ μπορει ας μου στειλει ενα πμ και να με ενημερωσει για τις πιατσες και που βρισκοντε σασ ευχαριστω εκ των προτερων
στουντιο?
it's time to go pro τυπε :rockon:
θα σκασεις μυτη απτις 9 το πρωι ως 9 το βραδυ
 

Συνημμένα

  • trigwno.jpg
    trigwno.jpg
    142,8 KB · Εμφανίσεις: 31

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Για καμιά κουτσή πες του............ :2funny:
εχω μπανισει μια βουλγαρα πανω απο 70 τυπε
με μουρη σαν σταφιδα
εχει στραβα ποδια και κουτσαινει απτο δεξι
αλλα με αποτρεπει το γεγονος οτι ειναι πολλα κιλα :S
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
εχω μπανισει μια βουλγαρα πανω απο 70 τυπε
με μουρη σαν σταφιδα
εχει στραβα ποδια και κουτσαινει απτο δεξι
αλλα με αποτρεπει το γεγονος οτι ειναι πολλα κιλα :S
...τυπε για κατι τετοιες διαβαζαμε μονο στα  βιβλια του μαρκησιου ντε σαντ...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
εχω μπανισει μια βουλγαρα πανω απο 70 τυπε
με μουρη σαν σταφιδα
εχει στραβα ποδια και κουτσαινει απτο δεξι
αλλα με αποτρεπει το γεγονος οτι ειναι πολλα κιλα :S
Πόσα είναι,πάνω από 120? :2funny:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • c5e6dfad2f3a101c6f02b058316943f6_XL.jpg
    c5e6dfad2f3a101c6f02b058316943f6_XL.jpg
    69,8 KB · Εμφανίσεις: 40

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Βόλτα απόψε το απόγευμα κατά τις 5:00 - 5:30 με συναγωνιστή όντας πεζοί απ' τη γνωστή διαδρομή. Γενικά μια απ' τα ίδια από εντυπώσεις σε τρίγωνο - Σωκράτους - Γερανίου αλλά θα σταθώ σε δυο περιπτώσεις. Έξω απ' το Elyssium μία ΘΕΑ πιτσιρίκα τσιγγάνα ονόματι Μάγια, ζητούσε 30 για γαμήσι + ξενοδοχείο, προσωπικά την είδα πρώτη φορά εκεί αν και έχω πολύ καιρό να περάσω απογευματινή ώρα απ' το τρίγωνο. Στο πρόσωπο ισάξια με Μίμα μπορώ να πω και σώμα ικανοποιητικότατο με ωραία περιφέρεια. Αρνητικά στοιχεία το γεγονός ότι ίσα που μιλούσε σπαστά ελληνικά (δεν πρέπει να ξέρει σχεδόν καθόλου) και επίσης δεν το είχε καθόλου όσον αφορά στήσιμο - προσέγγιση πελάτη - πουτανιά, απ' την εμπειρία μου φοβάμαι ότι το κοριτσάκι θα είναι εντελώς παγοκολώνα και ξεπέτα στο δωμάτιο. Περάσαμε δυο φορές από μπροστά της κοιτώντας τη με νόημα και ούτε χαμόγελο, ούτε να μας καλέσει από μόνη της ούτε τίποτα, κοιτούσε με βοϊδίσιο μάτι και όταν αναγκαστήκαμε να πλησιάσουμε και να τη ρωτήσουμε για τιμή είπε τρεις λέξεις με τα χίλια ζόρια, πρέπει να είναι καινούρια στη δουλειά. Βέβαια είναι πολύ ωραίο μουνί οπότε όποιος θελήσει ας το ρισκάρει. Η δεύτερη περίπτωση που θα αναφερθώ με μπέρδεψε και περισσότερο: Είχε αναφερθεί εδώ από συναγωνιστή μια Ίριδα με πολύ ωραίο σώμα (μόνο αυτό θυμάμαι) που έκανε πιάτσα στη Γερανίου και ζητούσε 25 ευρώ γαμήσι + χοτέλι. Εγώ συνάντησα μία φοβερή γκόμενα ονόματι Ίριδα μελαχροινή με ωραίο σώμα, καταπληκτικό πρόσωπο και piercing στο χείλος στο μέσο της Σωκράτους εκεί που συνήθως ψωνίζονται τα γκράνια και ζητούσε 25 ευρώ, η ίδια είναι; Αυτή που είδα εγώ πάντως άξιζε και με το παραπάνω τα 25 ευρώπουλα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Τελικά, θα κάνει κανείς μια ολοκλρωμένη και λεπτομερή περιγραφή αυτής της Ίριδας ? ? ?

Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom