Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
βολτα στις πιατσες του κεντρου πριν λιγο με τον Vrikolaka & τον TARZAN  :rockon:
χαμηλα στην Σολωνος ενα μελαχρινι με κορμαρα και ματαρες μας δηλωσε οτι κανει σεξ και πιπα μονο στο αυτοκινητο, οχι ξενοδοχειο...
πιο πανω στο υψος της νομικης 2 Αλβανα αδυνατα ψιλοαδιαφορα...
Πιο κατω στη Σολωνος και πριν το Χημειο 3-4 μπαζα χοντρες του ο θεος να τις κανει γυναικες...
Το κλου της βραδιας ηταν ομως εξω απο το Χημειο¨Γιαγιουλα με κυριλε ντυσιμο, πουκαμισο κοκκινο και κολιε με χοντρες χαντρες μας εκανε επιμονα νοημα να στματησουμε! αν την εβλεπα με αυτο το σουλουπι και το ντυσιμο στον εσπερινο θα εβαζα το χερι στη φωτια οτι ειναι θεουσα γιαγιουλα...μιλαμε τωρα για ηλικια 70+....οσοι πιστοι hardcore gilfers σπευσατε! :2funny:
κατω απο την Πατησιων χαμος απο πρεζουδες, γυφτισες, μαυρες....εκεινη την στιγμη σκανε και μοτοσυκλετιστες μπατσοι και οι μαυρες αρχισανε ενα τρεξιμο ανευ προηγουμενου! :o :2funny: τυφλα να εχει ο Μπολτ στο 100αρι! :2funny:
Για το Τελος αφησα το καλυτερο....τον Βουλγαρο crossdreser Alice Couper με το δυχτυωτο καλσον, την ξανθια περούκα, που την στησει στην γωνια της Βερανζερου! Κραταγε μαλιστα και ενα ροζ καθρεφτακι και εβγαζε τα φρυδια του σε κατασταση υπερτατης γαληνης και νιρβανας! :2funny:

Επειδη εκει ημουνα την ιδια ωρα με σας...Επιασα την κουβεντα σ'αυτην με το μαυρο φορεμα, και σε μια με γαλαζιο λιγο παρακατω. Και οι δυο φαινομενικα καβλες- τηρουμενων των αναλογιων. Η πρωτη (μετριου υψους, ωραιο σωμα, στοιχειωδη φυσικα βυζια, φατσα συμπαθητικη), μου ειπε για αμαξι πηδημα 50, πιπα 30. Εγω ειχα εκεινη την ωρα 20 και της το προτεινα. Το σκεφτηκε και μετα το απερριψε.  Η αλλη, πιο μικρουλα σε ηλικια, καλο σωμα- εως πολυ καλο, μετρια φατσα. Γενικα παντως δεν την περνουσες στο ντουκου... Της ειπα για 20 πιπα στο αμαξι, μου λεει 30, της λεω 20-αν θελει. Αφου το σκεφτεται λιγο δεχεται. Κανει να μπει... και βλεπω πως της λειπουν κατι δοντια (ή απλα τα μπροστινα στο πλαι ειναι πολυ αραια). Παντως αυτο με φρικαρε λιγο, κι ετσι βρηκα μια δικαιολογια να της πω οχι λιγο πριν μπει μεσα. (Το σκεφτηκα κι αλλιως: Αφου ημουν φυλης πριν λιγο, και με 20 θα γαμαγα κιολας-και μαλιστα ακομα πιο ωραιες απο αυτην. Γιατι να αρκεστω σε μια πιπα στο ποδι, με τα ιδια λεφτα?)
Επισης, ρωτησα και τις δυο αν αφηνουν πιασιματα κατα την πιπα- αν γδυνονται κλπ...και μαλλον χλωμες τις ειδα, Ειδικα η δευτερη. Γενικα δεν νομιζω πως αξιζει τον κοπο ρε παιδια.
Εχει κανεις καμια εμπειρια να μας πει? Ειναι καλυτερα απο στουντιο αν δωσεις κατι παραπανω και την πας σε ξενοδοχειο? Ή με το 50αρι το στουντιο ειναι καλυτερη επιλογη?
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Επειδη εκει ημουνα την ιδια ωρα με σας......, μου λεει 30, της λεω 20-αν θελει. Αφου το σκεφτεται λιγο δεχεται. Κανει να μπει...

μπράβο συναγωνιστή που κρατάς τις τιμές... κι εγώ μαζί σου ... τα χρήματα πρέπει να πιάνουνε τόπο ... ειδικά τώρα που βγαίνουνε πιο δύσκολα...
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Βόλτα στο αμαρτωλό τρίγωνο σήμερα. Τι το ήθελα;;;
Ρεεεε ποιος μαλάκας πήγε και μίλησε στη Μίμα για το τι γράφεται εδώ μέσα. Δηλαδή έλεος, να μου τα πρήζει εμένα και να κλαίγεται ότι δεν κάνει ακάπωτα και ότι κάποιος συναγωνιστής της είπε τι γράφεται για αυτήν εδώ. Ρε μάγκες νομίζετε ότι με αυτό τον τρόπο θα την πιάσετε γκόμενα;;; Αυτές .....Και ειλικρινά σκέφτομαι σοβαρά να σταματήσω να γράφω για οποιαδήποτε (τουλάχιστον μην καεί) αν είναι να λέμε κάποια πράγματα εδώ μέσα και να μεταφέρονται στις κοπέλες και αυτές να μας σκοτίζουν τα αρχίδια.  
...συνάδελφε δεν φταίει η ομολογία του συναγωνιστή στη Μίμα, ότι τη σχολιάζουμε...  απλά είναι πιτσιρίκα και σπάει αρχίδια... τη μια μέρα τα κάνει όλα... την άλλη σου τα ζαλίζει ... είχε δουλίτσα τον Ιούλιο και ξεψάρωσε .... άσε την λίγο να ωριμάσει... είπαμε: "το πόκερ και το μουνί .... θέλουνε υπομονή"
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
...συνάδελφε δεν φταίει η ομολογία του συναγωνιστή στη Μίμα, ότι τη σχολιάζουμε...  απλά είναι πιτσιρίκα και σπάει αρχίδια... τη μια μέρα τα κάνει όλα... την άλλη σου τα ζαλίζει ... είχε δουλίτσα τον Ιούλιο και ξεψάρωσε .... άσε την λίγο να ωριμάσει... είπαμε: "το πόκερ και το μουνί .... θέλουνε υπομονή"

Είναι πιτσιρίκα και σπάει πολύ εύκολα τα αρχίδια (μου-μας). . . έχω πάει 3 φορές μαζί της και όλο λόγια ήταν. . . . δεν νομίζω ότι είχε δουλειά, αφού μου κλαιγόταν και για αυτό. . . . Μάλιστα όταν κατάφερα να την γ**σω, όλο κλάψα ήταν ότι την έχω μεγάλη, την πονάω, όχι cowgirl κτλ. . . Το θεϊκό μου το είπε στο τέλος . . . "καλά δεν ντρέπεσαι να σκίζεις τα μουνιά 19νων :think::grin:  :grin: Δεν πάμε καλά  :idiot:. . . λες και εκείνη με πλήρωvε . . . τι να πω?

Πάντως πρέπει να κρατάμε το στόμα μας κλειστό, και δεν χρειάζεται να λέμε για το site σε αυτές και τους νταβάδες. . . .είναι θέμα ασφάλειας και marketing. Οι τιμές τους είναι πολύ υπερτιμημένες. . . 50Ευρω για τη ΜΙΜΑ???? ε! όχι . . .(προσωπική γνώμη)
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη εκει ημουνα την ιδια ωρα με σας...Επιασα την κουβεντα σ'αυτην με το μαυρο φορεμα, και σε μια με γαλαζιο λιγο παρακατω. Και οι δυο φαινομενικα καβλες- τηρουμενων των αναλογιων. Η πρωτη (μετριου υψους, ωραιο σωμα, στοιχειωδη φυσικα βυζια, φατσα συμπαθητικη), μου ειπε για αμαξι πηδημα 50, πιπα 30. Εγω ειχα εκεινη την ωρα 20 και της το προτεινα. Το σκεφτηκε και μετα το απερριψε.  Η αλλη, πιο μικρουλα σε ηλικια, καλο σωμα- εως πολυ καλο, μετρια φατσα. Γενικα παντως δεν την περνουσες στο ντουκου... Της ειπα για 20 πιπα στο αμαξι, μου λεει 30, της λεω 20-αν θελει. Αφου το σκεφτεται λιγο δεχεται. Κανει να μπει... και βλεπω πως της λειπουν κατι δοντια (ή απλα τα μπροστινα στο πλαι ειναι πολυ αραια). Παντως αυτο με φρικαρε λιγο, κι ετσι βρηκα μια δικαιολογια να της πω οχι λιγο πριν μπει μεσα. (Το σκεφτηκα κι αλλιως: Αφου ημουν φυλης πριν λιγο, και με 20 θα γαμαγα κιολας-και μαλιστα ακομα πιο ωραιες απο αυτην. Γιατι να αρκεστω σε μια πιπα στο ποδι, με τα ιδια λεφτα?)
Επισης, ρωτησα και τις δυο αν αφηνουν πιασιματα κατα την πιπα- αν γδυνονται κλπ...και μαλλον χλωμες τις ειδα, Ειδικα η δευτερη. Γενικα δεν νομιζω πως αξιζει τον κοπο ρε παιδια.
Εχει κανεις καμια εμπειρια να μας πει? Ειναι καλυτερα απο στουντιο αν δωσεις κατι παραπανω και την πας σε ξενοδοχειο? Ή με το 50αρι το στουντιο ειναι καλυτερη επιλογη?

Ρε φίλε, έχει απόλυτο δίκιο. . . έχω τσιμπήσει 1-2 από εκεί στο παρελθόν, . . . ωραία μουνιά, αλλά πολύ ξεπέτες . . . σου δίνουν την (καθαρή) αίσθηση ότι σου κάνουν χάρη που τις γαμάς και τις πληρώνεις . . . Άκου 30 Ευρώ να θέλουν για την πίπα. . . και 50 στο αυτοκίνητο σαν σκύλος να τις γαμήσεις. . . ΔΕΝ καταλαβαίνω γιατί ζητούν 60 για το χοτέλι, όσες βέβαια θέλουν να πάνε σε αυτό το παρακμιακό της γωνίας. . . .ΕΛΕΟΣ :huh: :idiot: :idiot: Είμαστε Ευρωπαϊκή χώρα ή όχι?

Δεν ξαναδοκιμάζω. . . είμαι μιας ηλικίας, και δεν μπορώ να το κάνω σαν έφηβος στο αυτοκίνητο . . . άλλωστε μόνο το φορεματάκι τους σηκώνουν και εάν σου σηκωθεί στο 5λεπτο . . .καλώς, αλλιώς βράστα. . . ρίχνεις μούτζες στον ευατό σου, γελάς με τη χάλια επιλογή σου και πίνεις 1-2 ποτάκια στο σπίτι για να συνέλθεις/ξεχάσεις. . . 

Επίσης μου την έσπασε τρομερά ό,τι την τελευταία φορά ο νταβάς έπαιρνε μάτι . . . ήμαρτον :idiot: Για ποιους μας περνάνε οι ρουμανοβουλγαροαλβανο μαλάκες. . . .νταβατζίδες. . . ΑΥΤΑ. . . δεν περιγράφω άλλο είμαι φοβερά εκνευρισμένος.
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Βόλτα στο αμαρτωλό τρίγωνο σήμερα. Τι το ήθελα;;;

Ρεεεε ποιος μαλάκας πήγε και μίλησε στη Μίμα για το τι γράφεται εδώ μέσα. Δηλαδή έλεος, να μου τα πρήζει εμένα και να κλαίγεται ότι δεν κάνει ακάπωτα και ότι κάποιος συναγωνιστής της είπε τι γράφεται για αυτήν εδώ. Ρε μάγκες νομίζετε ότι με αυτό τον τρόπο θα την πιάσετε γκόμενα;;; Αυτές τις συμπεριφορές δεν τις καταλαβαίνω.

Eπειδή λοιπόν με τη Μίμα σήμερα τζίφος, βρήκα στη συνέχεια την Ιωάννα. Μελαχροινό από Ρουμανία 30+10 ξενοδοχείο. Eλευθερο στοματικό + 10 ευρώ και αν θες και πρωκτικό θα δώσεις ακόμα 10. εξαιρετικό κορίτσι, ήρεμο που σου δίνει ένα αίσθημα GFE κολλάει πάνω σου και δεν σε αφήνει να φύγεις. Πέρασα ένα άκρως ευχάριστο μεσημέρι, μετά τη φόλα που έφαγα από τη Μίμα. κονόμησα και τηλεφωνο για να την πάρω σπίτι.

Και ειλικρινά σκέφτομαι σοβαρά να σταματήσω να γράφω για οποιαδήποτε (τουλάχιστον μην καεί) αν είναι να λέμε κάποια πράγματα εδώ μέσα και να μεταφέρονται στις κοπέλες και αυτές να μας σκοτίζουν τα αρχίδια.  

Ποιά είναι αυτή φίλε? Που την πέτυχες? Ακούγεται καλή. . . δώσε  :helpplea: μερικές επιπλέον πληροφορίες. . .Thx
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
εχει παρει κανεις αλεξανδρα απο γερανιου;;;η ξανθια με τα τατουαζ,μονο κανονικο σεξ ουτε πρωκτικο ουτε τιποτα
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
η μιμα ειναι στο γνωστο τριγωνο που φοραει ενα τζην σορτσ μπλε συνεχεια;;;;
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Λίλη ήταν όλα τα λεφτά. Με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά. το ευχαριστήθηκα σήμερα μαζί της. Η κοπέλα ξέρει να καυλώνει τον πελάτη και το πιο σημαντικό δεν ήταν μέσα στην μιζέρια.

Στο συναγωνιστή που ρώτησε για την Ιωάννα είναι γύρω στο 1μ70. Μαύρο μαλί μακρύ, φατσούλα όμορφη με ανοιχτό πρόσωπο και ωραία ματάκια. Χθες φορούσε ένα κόκκινο φορεματάκι. Εχει ένα τατουάζ στην αριστερή γαμπούλα.

Ναι η Μίμα φοράει ένα τζιν σορτσάκι με μία γκρι τιραντέ μπλούζα. αρκετά μαλαχροινή τσιγγανοειδής Βουλγάρα με μαλλί μακρύ, με ξανθιές ανταύγειες.
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Λίλη ήταν όλα τα λεφτά. Με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά. το ευχαριστήθηκα σήμερα μαζί της. Η κοπέλα ξέρει να καυλώνει τον πελάτη και το πιο σημαντικό δεν ήταν μέσα στην μιζέρια.

Στο συναγωνιστή που ρώτησε για την Ιωάννα είναι γύρω στο 1μ70. Μαύρο μαλί μακρύ, φατσούλα όμορφη με ανοιχτό πρόσωπο και ωραία ματάκια. Χθες φορούσε ένα κόκκινο φορεματάκι. Εχει ένα τατουάζ στην αριστερή γαμπούλα.

Ναι η Μίμα φοράει ένα τζιν σορτσάκι με μία γκρι τιραντέ μπλούζα. αρκετά μαλαχροινή τσιγγανοειδής Βουλγάρα με μαλλί μακρύ, με ξανθιές ανταύγειες.

Δεν στο έλεγα συναγωνιστή για τη Λίλη  ;). . . είναι θυσαυρός. . . . να την προσέχουμε (please). . . καλό κορίτσι, χαμογελαστό πρόσωπο (πάντα), ξέρει να χειρίζεται το σώμα της περίφημα στο sex και είναι πολύ καλός άνθρωπος (έχω κάνει πολλές κουβέντες μαζί της - ίσως επικίνδυνα πολλές) . . . πολύ πιθανόν εάν δε δουλευε εκεί (και ήμουν πιο μικρός :-) . . . θα την έκανα κοπέλα μου. . . κρίμα! (και το εννοώ - δεν βρίσκεις συχνά τέτοιους χαρακτήρες - ειδικά στις Ελλεϊνίδες). . . Α! BTW ξέρεις πολλούς/πολλές που έχουν μάθει Ελληνικά (ή ξένη γλώσσα) σε 8-10 μήνες!!!!! Της λες μία καινούργια λέξη και την μαθαίνει αμέσως!!
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Λίλη ήταν όλα τα λεφτά. Με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά. το ευχαριστήθηκα σήμερα μαζί της. Η κοπέλα ξέρει να καυλώνει τον πελάτη και το πιο σημαντικό δεν ήταν μέσα στην μιζέρια.

Στο συναγωνιστή που ρώτησε για την Ιωάννα είναι γύρω στο 1μ70. Μαύρο μαλί μακρύ, φατσούλα όμορφη με ανοιχτό πρόσωπο και ωραία ματάκια. Χθες φορούσε ένα κόκκινο φορεματάκι. Εχει ένα τατουάζ στην αριστερή γαμπούλα.

Ναι η Μίμα φοράει ένα τζιν σορτσάκι με μία γκρι τιραντέ μπλούζα. αρκετά μαλαχροινή τσιγγανοειδής Βουλγάρα με μαλλί μακρύ, με ξανθιές ανταύγειες.

Κατάλαβα ποια λες. . . κάνει πιάτσα μαζί με τη Λίλη? Thx
 

smileumenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπέρα στα παιδιά. Αν και είμαι εγγεγραμμένος πάρα πολύ καιρό στο site και μπαίνω σχεδόν καθημερινά γιατι μ αρεσουν οι συζητήσεις αλλά και τα θέματα, εντούτοις είναι η 1η φορά που γράφω και μάλλον η τελευταία γιατί προτειμώ τον εαυτό μου ως παρατηρητή περισσότερο παρά ως σχολιαστή.Απλά σήμερα ηταν η μερα που καταρρίφθηκαν όλα τα όρια που είχα θεσει στον εαυτό μου και ακόμα αναρωτιέμαι πως τα κατάφερα. Η όλη ''περιπέτεια'' είχε ως αφορμή ένα site γνωριμιών που είχα μπει γύρω στις 4 για να χαβαλεδιάσω και μια πικάντικη συζήτηση που ακολούθησε βρισκοντας με, με το πουλί κατάρτι. Κάτι η ανύψωση, κάτι το γεγονός οτι παράλληλα διάβαζα τα σχόλια των συναγωνιστών στο συγκεκριμένο θέμα (πουτανοπιατσες Αθήνας) αποφάσισα αντί να την παίξω μόνος μου να κατηφορίσω προς ανευρεση κώλου, γιατι είμαι της άποψης οτι αν είναι να γαμήσεις καλά ας είναι τουλάχιστον κώλος. Η συνήθης διαδρομή που ακολουθώ είναι μεταξουργείο - Φυλής. Σήμερα λόγω των προηγουμένων είπα να παρεκλίνω λίγο της πορείας μου και να περασω από Γερανίου και Χαλκοκονδύλη για να δω γιατι γίνεται τόσο χαμός. Να προσθέσω οτι ποτέ δεν είχα φανταστεί οτι θα πηδήξω σε πουτανόπιατσες. Εδω καλά καλα σπάνια εχω πήδήξει στο Μεταξουργείο. 1η σταση Γερανίου στην οποία αναγνώρισα την Αλεξάνδρα από το ταττου, αρκετα ωραία κοπέλα, καθώς επίσηα και ακόμα μια ωραία ξανθιά. Αποχώρηση από Γερανίου και βήμα προς Μεταξουργείο οπου μπήκα σε καμια 10αρια σπίτια για μάτι με τα μαγαζιά της οδού Ιασωνος 1Γ και Κολοκυνθούς 38Β να ξεχωρίζουν μακράν. Στο 1ο είχε 2 κοπέλες μια ντυμένη νοσοκόμα με πολύ γλυκο προσωπάκι και αλλη μια ξανθούλα με ρώσσικο προσωπάκι γλυκο 2αρακι στητο και στρογγυλό στήθος και υπέροχο κωλαρακι. η τσατσα της παρουσιάσε ως νοσοκόμα την μια που θα μου γιάτρεθε τα @@ και ως ψυχολόγο την άλλη που θα με ψυχολογούσε. Αν και ψίθηκα χοντρά να μπω, ο μαλάκας σκέφτηκα οτι δεν θα ξεπέσω στους ποταπούς δρόμους του Μεταξουργείου να με ψυχολογησουν. Που να ήξερα οτι μετά πο λίγη ώρα θα έκανα εγω τον ψυχαναλυτή και θα πλήρωνα και από πάνω. Στο έτερο μπουρδέλο της Κολοκυνθούς τα οποία σημειωτέον έχουν χαλάσει από κουλουρόσπιτα αφου ούτε στο πάνω ουτε στο κάτω δίνανε κώλο δούλευε ένα άπαιχτο μελαχρινό με το ΤΕΛΕΙΟ κωλαρακι, όλο ναζι και χαμόγελο αλλά με την πιο αντιπαθητική υπηρεσία..Αφού πέρασα και αυτόν τον πειρασμό και αποφασισμένος οτι θα γαμήσω στη Φυλής στο δρόμο αφού περνάω μπροστα από τον Γερμανό σκέφτομαι να κάνω μια γύρα και από Χαλκοκονδύλη να δω την Μιμα και τη Λίλη....Τι το ήθελα, είμαι ποδαράτος αφού έχω αφήσει το αυτοκίνητο πιο κάτω και με πλησιάζει μια εμφανίσημη κοπέλα που εντυποσιάζομαι από τα χείλη της και το βλέμμα της και την τσαχπινια..ειναι ι ΜΙμα..εδω είμαστε λέω. Αφού μιλάμε λίγο και σχεδόν παρακαλετα μου λέει κάνω πίπα-μουνί-κώλο με 50€..Τι ήθελε να πει τον κώλο...Τι ρωτάω αν τα παιρνει και στο στόμα και μου λέει ναι, μου λέει ακόμα οτι της αρεσω πολύ και αν θέλω μπορει να κάτσει και παραπάνω από 30 λεπτα και χωρίς να το καλοσκεφτώ, σκεπτόμενος με το κάτω κεφαλι λέω ναι και πάμε στο ξενοδοχείο οπού πληρωνω +10 €...Σύνολο δλδ 60€, δλδ 3 γαμήσια στην Φυλής ή 2 γαμήσια των πιπινιών στο Μεταξουργείο και μου μέναν και 30€ για πασατέμπο.
Και από εκεί και πέρα ξεκινάει η κωμωδία. Με το που μπαίνουμε μεσα μου λέει για αυτον που γραφει για αυτην στα site και την έχει βγάλει φωτογραφίες (15 λεπτα). τι να της λέω οτι δεν ξέρω το site οτι δεν μπαίνω οτι δε με ενδιαφερει αυτή εκει. Με τα πολλά πάει για ντουζακι οπότε σκέφτομαι τι ωραια τουλάχιστον είναι καθαρη. Γυρίζει ξανά τα ιδια για το site.αφου την πείθβ να σταματησει και αφου ξεκινάει γλυκόλογα και πιασιματακια , ξεκινάει και μια πίπα με προφυλακτικο κάτω του μετριου όμως λόγω της εμφάνισης κυρίως του προσώπου γιατι το στήθος της είναι πεσμένο αρκετα για την ηλικία της ανυψώνεται το ηθικο οπότε σκέφτομαι να αναλάβω δραση και την γυρίζω ανάσκελα σε στυλ 69 με αυτή από κάτω και της τον καρφώνω στο στόμα. Με το που κάνω να ανοιξω τα πόδια της για να δω την κωλοτρυπίδα της και το μουνι της να σου να τα κλείνει και να βάζει το χέρι της μπροστα για να μην δω. Αφου συνεχίζεται για λίγο το πανηγύρι και την ρωτάω τι κάνει μου απανταει οτι ντρεπεται  :idiot:.  Η πραγματικότητα όμως είναι η εξής και αποτέλεσε και την αφορμή για να γράψω αυτό το κείμενο. Η κοπέλα παίδες έχει ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ. Μπορεί να προσπαθούσε να τα αποκρίψει αλλα ανοίγοντας τα πόδια της μπόρεσα και τα είδα. Εχει εξανθήματα στην βάση του μουνιου της που είναι κατά 95% κονδυλώματα (αφήνω ενα 5%) και αυτό το ξέρω γιατι είχα  συζήτηση για το ίδιο θεμα με φίλο που είναι παθων και το έμαθε προσφατα και ψαχνοντας στο ιντερνετ είδα φωτογραφίες. Το θεμα είναι οτι το ξερει πολύ καλά και η ιδια ή της το έχουν πει για αυτο και το αποκρυπτει με το χερι και αυτο είναι ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟ. Στην παρατηρηση μου γιατι το κ΄ρυβει και είδα οτι έχει σπυρακια μου απάντησε οτι είμαι τρελός και οτι και εγω εχω σπυρακια ψαχνοντας στο κορμί μου μήπως και βρει κάποιο. Επίσης μου είπε οτι την ξενερωσα και οτι δεν ήθελε να κανουμε τίποτα. Της είπα να κρατησει τα 20€ για την πίπα των 5 λεπτών και να μου δωσει τα υπόλοιπα και με ρώτησε ΄΄αν δεν σου δωσω τίποτα?΄΄ της απάντησα οτι τότε θα ψαξω να βρω το site και θα γράφω τα χειρότερα λόγια για αυτη. Μου απάντησε οτι δεν θα με πιστέψουν καιτης απάντησα οτι δε με νοιαζει γιατι εγω θα ξερω οτι είναι η αλήθεια. Από εκει και μετα ξεκιναει μια γκρίνια να προσπαθει να με μεταπείσει να μην γράψω, να λεει οτι εγω φταίω γιατι θεωρησα οτι ήταν άρρωστη, οτι τα εξανθήματα είναι επειδη είχε σκουλαρίκι στο μουνί και την ποναει και άλλα πολλά και παραλογα και καταλήγουμε μετά από διαπραγματευσεις να της λέω να μου παρει μια πίπα και να τελειωσω από απόσταση στο στόμα της και να μου λεει οτι δεν το κανει ενω στην αρχή μου είχε πει το αντιθετο. Αφού με την μαλακια καταφέρνω και τον σηκώνω της λέω να την πάρω από το κώλο και να μου απανταει οτι δεν θελει να το κάνει για 50 γιατι αλλοι της δίνουν 300, αφού μαλώνουμε λίγο και μου ξαναπέφτει παλι την στήνω τελικα τα 4 και αφου μου καλύπτει το μουνί της με το χερι για να μην βλέπω τα εξανθήματα και αφου ελέγχο και τον κώλο για σπυρακια κανω να μπω αλλα που, μελάτος εγω - στεγνός κώλος 0-1..Το ξανασκέφτομαι καλύτερα ( με το πάνω κεφαλι) , λέω που πάω να μπλέξω και την παίζω λίγο όπου και τελικα χύνω με ανάμνηση άλλης. Δλδ πλήρωσα 60€ για να κανω τον ψυχαναλυτη και να την παίξω για περιπου 40 λεπτα. Το ωραιο ειναι οτι κατεβαίνοντας και λέγοντας οτι είναι παρα πολύ καλή  με ρώτησε αν θα γράψω και υποστήριξε οτι πολύ γρήγορα θα ξαναπερασω μαζί της. Και για να ολοκληρωθει ο Νόμος του Μερφι κατεβαίνοντας και βγαίνοντας από το ξενοδοχειο βλέπω ενα μελαχρινο με τελειο κορμακι μες τα μαυρα προσεγμένα ντυμένο με κολαν και τρομερο κώλο και μουτζώνω για ακόμα μια φορα τον εαυτό μου για την μαλακία μου. Αφου πήδηξα που πήδηξα εκει ας ΄ηταν να πηδηξω αυτο αν και όταν πήγα δεν ήταν εκει.
Εν κατακλείδι, αν και προσέχω και της περισσότερες φορες δεν κάνω τον κασκαντερ, εχω φαει και εγω όπως όλοι μεγάλες φόλες, η σημερινή όμως ήταν μακράν η χειρότερη αλλά το πιο σημαντικό από όλα ειναι η ΥΓΕΙΑ και δεν πρέπει να παίζει κανεις για αυτό ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ όσον αφορα την συγκεκριμένη προσέχετε όλοι και ειδικότερα οι παντρεμενοι-δεσμευμενοι γιατι θα έχετε και παράπλευρα προβλήματα.
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα στα παιδιά. Αν και είμαι εγγεγραμμένος πάρα πολύ καιρό στο site και μπαίνω σχεδόν καθημερινά γιατι μ αρεσουν οι συζητήσεις αλλά και τα θέματα, εντούτοις είναι η 1η φορά που γράφω και μάλλον η τελευταία γιατί προτειμώ τον εαυτό μου ως παρατηρητή περισσότερο παρά ως σχολιαστή.Απλά σήμερα ηταν η μερα που καταρρίφθηκαν όλα τα όρια που είχα θεσει στον εαυτό μου και ακόμα αναρωτιέμαι πως τα κατάφερα. Η όλη ''περιπέτεια'' είχε ως αφορμή ένα site γνωριμιών που είχα μπει γύρω στις 4 για να χαβαλεδιάσω και μια πικάντικη συζήτηση που ακολούθησε βρισκοντας με, με το πουλί κατάρτι. Κάτι η ανύψωση, κάτι το γεγονός οτι παράλληλα διάβαζα τα σχόλια των συναγωνιστών στο συγκεκριμένο θέμα (πουτανοπιατσες Αθήνας) αποφάσισα αντί να την παίξω μόνος μου να κατηφορίσω προς ανευρεση κώλου, γιατι είμαι της άποψης οτι αν είναι να γαμήσεις καλά ας είναι τουλάχιστον κώλος. Η συνήθης διαδρομή που ακολουθώ είναι μεταξουργείο - Φυλής. Σήμερα λόγω των προηγουμένων είπα να παρεκλίνω λίγο της πορείας μου και να περασω από Γερανίου και Χαλκοκονδύλη για να δω γιατι γίνεται τόσο χαμός. Να προσθέσω οτι ποτέ δεν είχα φανταστεί οτι θα πηδήξω σε πουτανόπιατσες. Εδω καλά καλα σπάνια εχω πήδήξει στο Μεταξουργείο. 1η σταση Γερανίου στην οποία αναγνώρισα την Αλεξάνδρα από το ταττου, αρκετα ωραία κοπέλα, καθώς επίσηα και ακόμα μια ωραία ξανθιά. Αποχώρηση από Γερανίου και βήμα προς Μεταξουργείο οπου μπήκα σε καμια 10αρια σπίτια για μάτι με τα μαγαζιά της οδού Ιασωνος 1Γ και Κολοκυνθούς 38Β να ξεχωρίζουν μακράν. Στο 1ο είχε 2 κοπέλες μια ντυμένη νοσοκόμα με πολύ γλυκο προσωπάκι και αλλη μια ξανθούλα με ρώσσικο προσωπάκι γλυκο 2αρακι στητο και στρογγυλό στήθος και υπέροχο κωλαρακι. η τσατσα της παρουσιάσε ως νοσοκόμα την μια που θα μου γιάτρεθε τα @@ και ως ψυχολόγο την άλλη που θα με ψυχολογούσε. Αν και ψίθηκα χοντρά να μπω, ο μαλάκας σκέφτηκα οτι δεν θα ξεπέσω στους ποταπούς δρόμους του Μεταξουργείου να με ψυχολογησουν. Που να ήξερα οτι μετά πο λίγη ώρα θα έκανα εγω τον ψυχαναλυτή και θα πλήρωνα και από πάνω. Στο έτερο μπουρδέλο της Κολοκυνθούς τα οποία σημειωτέον έχουν χαλάσει από κουλουρόσπιτα αφου ούτε στο πάνω ουτε στο κάτω δίνανε κώλο δούλευε ένα άπαιχτο μελαχρινό με το ΤΕΛΕΙΟ κωλαρακι, όλο ναζι και χαμόγελο αλλά με την πιο αντιπαθητική υπηρεσία..Αφού πέρασα και αυτόν τον πειρασμό και αποφασισμένος οτι θα γαμήσω στη Φυλής στο δρόμο αφού περνάω μπροστα από τον Γερμανό σκέφτομαι να κάνω μια γύρα και από Χαλκοκονδύλη να δω την Μιμα και τη Λίλη....Τι το ήθελα, είμαι ποδαράτος αφού έχω αφήσει το αυτοκίνητο πιο κάτω και με πλησιάζει μια εμφανίσημη κοπέλα που εντυποσιάζομαι από τα χείλη της και το βλέμμα της και την τσαχπινια..ειναι ι ΜΙμα..εδω είμαστε λέω. Αφού μιλάμε λίγο και σχεδόν παρακαλετα μου λέει κάνω πίπα-μουνί-κώλο με 50€..Τι ήθελε να πει τον κώλο...Τι ρωτάω αν τα παιρνει και στο στόμα και μου λέει ναι, μου λέει ακόμα οτι της αρεσω πολύ και αν θέλω μπορει να κάτσει και παραπάνω από 30 λεπτα και χωρίς να το καλοσκεφτώ, σκεπτόμενος με το κάτω κεφαλι λέω ναι και πάμε στο ξενοδοχείο οπού πληρωνω +10 €...Σύνολο δλδ 60€, δλδ 3 γαμήσια στην Φυλής ή 2 γαμήσια των πιπινιών στο Μεταξουργείο και μου μέναν και 30€ για πασατέμπο.
Και από εκεί και πέρα ξεκινάει η κωμωδία. Με το που μπαίνουμε μεσα μου λέει για αυτον που γραφει για αυτην στα site και την έχει βγάλει φωτογραφίες (15 λεπτα). τι να της λέω οτι δεν ξέρω το site οτι δεν μπαίνω οτι δε με ενδιαφερει αυτή εκει. Με τα πολλά πάει για ντουζακι οπότε σκέφτομαι τι ωραια τουλάχιστον είναι καθαρη. Γυρίζει ξανά τα ιδια για το site.αφου την πείθβ να σταματησει και αφου ξεκινάει γλυκόλογα και πιασιματακια , ξεκινάει και μια πίπα με προφυλακτικο κάτω του μετριου όμως λόγω της εμφάνισης κυρίως του προσώπου γιατι το στήθος της είναι πεσμένο αρκετα για την ηλικία της ανυψώνεται το ηθικο οπότε σκέφτομαι να αναλάβω δραση και την γυρίζω ανάσκελα σε στυλ 69 με αυτή από κάτω και της τον καρφώνω στο στόμα. Με το που κάνω να ανοιξω τα πόδια της για να δω την κωλοτρυπίδα της και το μουνι της να σου να τα κλείνει και να βάζει το χέρι της μπροστα για να μην δω. Αφου συνεχίζεται για λίγο το πανηγύρι και την ρωτάω τι κάνει μου απανταει οτι ντρεπεται  :idiot:.  Η πραγματικότητα όμως είναι η εξής και αποτέλεσε και την αφορμή για να γράψω αυτό το κείμενο. Η κοπέλα παίδες έχει ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ. Μπορεί να προσπαθούσε να τα αποκρίψει αλλα ανοίγοντας τα πόδια της μπόρεσα και τα είδα. Εχει εξανθήματα στην βάση του μουνιου της που είναι κατά 95% κονδυλώματα (αφήνω ενα 5%) και αυτό το ξέρω γιατι είχα  συζήτηση για το ίδιο θεμα με φίλο που είναι παθων και το έμαθε προσφατα και ψαχνοντας στο ιντερνετ είδα φωτογραφίες. Το θεμα είναι οτι το ξερει πολύ καλά και η ιδια ή της το έχουν πει για αυτο και το αποκρυπτει με το χερι και αυτο είναι ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟ. Στην παρατηρηση μου γιατι το κ΄ρυβει και είδα οτι έχει σπυρακια μου απάντησε οτι είμαι τρελός και οτι και εγω εχω σπυρακια ψαχνοντας στο κορμί μου μήπως και βρει κάποιο. Επίσης μου είπε οτι την ξενερωσα και οτι δεν ήθελε να κανουμε τίποτα. Της είπα να κρατησει τα 20€ για την πίπα των 5 λεπτών και να μου δωσει τα υπόλοιπα και με ρώτησε ΄΄αν δεν σου δωσω τίποτα?΄΄ της απάντησα οτι τότε θα ψαξω να βρω το site και θα γράφω τα χειρότερα λόγια για αυτη. Μου απάντησε οτι δεν θα με πιστέψουν καιτης απάντησα οτι δε με νοιαζει γιατι εγω θα ξερω οτι είναι η αλήθεια. Από εκει και μετα ξεκιναει μια γκρίνια να προσπαθει να με μεταπείσει να μην γράψω, να λεει οτι εγω φταίω γιατι θεωρησα οτι ήταν άρρωστη, οτι τα εξανθήματα είναι επειδη είχε σκουλαρίκι στο μουνί και την ποναει και άλλα πολλά και παραλογα και καταλήγουμε μετά από διαπραγματευσεις να της λέω να μου παρει μια πίπα και να τελειωσω από απόσταση στο στόμα της και να μου λεει οτι δεν το κανει ενω στην αρχή μου είχε πει το αντιθετο. Αφού με την μαλακια καταφέρνω και τον σηκώνω της λέω να την πάρω από το κώλο και να μου απανταει οτι δεν θελει να το κάνει για 50 γιατι αλλοι της δίνουν 300, αφού μαλώνουμε λίγο και μου ξαναπέφτει παλι την στήνω τελικα τα 4 και αφου μου καλύπτει το μουνί της με το χερι για να μην βλέπω τα εξανθήματα και αφου ελέγχο και τον κώλο για σπυρακια κανω να μπω αλλα που, μελάτος εγω - στεγνός κώλος 0-1..Το ξανασκέφτομαι καλύτερα ( με το πάνω κεφαλι) , λέω που πάω να μπλέξω και την παίζω λίγο όπου και τελικα χύνω με ανάμνηση άλλης. Δλδ πλήρωσα 60€ για να κανω τον ψυχαναλυτη και να την παίξω για περιπου 40 λεπτα. Το ωραιο ειναι οτι κατεβαίνοντας και λέγοντας οτι είναι παρα πολύ καλή  με ρώτησε αν θα γράψω και υποστήριξε οτι πολύ γρήγορα θα ξαναπερασω μαζί της. Και για να ολοκληρωθει ο Νόμος του Μερφι κατεβαίνοντας και βγαίνοντας από το ξενοδοχειο βλέπω ενα μελαχρινο με τελειο κορμακι μες τα μαυρα προσεγμένα ντυμένο με κολαν και τρομερο κώλο και μουτζώνω για ακόμα μια φορα τον εαυτό μου για την μαλακία μου. Αφου πήδηξα που πήδηξα εκει ας ΄ηταν να πηδηξω αυτο αν και όταν πήγα δεν ήταν εκει.
Εν κατακλείδι, αν και προσέχω και της περισσότερες φορες δεν κάνω τον κασκαντερ, εχω φαει και εγω όπως όλοι μεγάλες φόλες, η σημερινή όμως ήταν μακράν η χειρότερη αλλά το πιο σημαντικό από όλα ειναι η ΥΓΕΙΑ και δεν πρέπει να παίζει κανεις για αυτό ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ όσον αφορα την συγκεκριμένη προσέχετε όλοι και ειδικότερα οι παντρεμενοι-δεσμευμενοι γιατι θα έχετε και παράπλευρα προβλήματα.

Σε ευχαριστώ . . . αυτές οι κριτικές είναι απίστευτα χρήσιμες - μπράβο (είσαι σωστός). . . . ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ . . . . ελπίζω να μην πήρα κανά παράσημο από την Μίμα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πλατεια αμερικης μεχρι πλατεια κολιάτσου

της μαυρης το κάγκελο..


οποιος θελει να κολησει τιποτα ας παει..

:jerking:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Κύριοι τις καλημέρες μου. Κάτια από Βουλγαρία στο αμαρτωλό τρίγωνο. Είναι αυτή με το κοντό μαύρο αγορίστικο μαλλί. Εγώ λοιπόν στην κυρία δίνω το απόλυτο μαύρο. Συναγωνιστές προσοχή θα κλαίτε τα λεφτά σας. Οποιος θέλει λεπτομέρειες μέσω πμ μόνο.

Η αθλιότητα σε όλο της το μεγαλείο.


Η δεύτερη μούφα έρχεται από την Καποδιστρίου. Εξω από το ξενοδοχείο Λητώ είναι δύο βουλγάρες το βράδυ. μία ξανθιά και μία μελαχροινή. Η μελαχροινή λέγεται Αννα. Αν μας παρακολουθούν μπάτσοι παρακαλώ πολύ να επιληφθούν του θέματος. Η κοπελιά μοιράζει από εδώ και απο εκεί πλαστά εικοσάρικα. Παίχτηκε μεγάλος χαβαλές χθες με αυτή και τον αγαπητικό της. Προσοχή.  
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Καλησπέρα στα παιδιά. Αν και είμαι εγγεγραμμένος πάρα πολύ καιρό στο site και μπαίνω σχεδόν καθημερινά γιατι μ αρεσουν οι συζητήσεις αλλά και τα θέματα, εντούτοις είναι η 1η φορά που γράφω και μάλλον η τελευταία γιατί προτειμώ τον εαυτό μου ως παρατηρητή περισσότερο παρά ως σχολιαστή.Απλά σήμερα ηταν η μερα που καταρρίφθηκαν όλα τα όρια που είχα θεσει στον εαυτό μου και ακόμα αναρωτιέμαι πως τα κατάφερα. Η όλη ''περιπέτεια'' είχε ως αφορμή ένα site γνωριμιών που είχα μπει γύρω στις 4 για να χαβαλεδιάσω και μια πικάντικη συζήτηση που ακολούθησε βρισκοντας με, με το πουλί κατάρτι. Κάτι η ανύψωση, κάτι το γεγονός οτι παράλληλα διάβαζα τα σχόλια των συναγωνιστών στο συγκεκριμένο θέμα (πουτανοπιατσες Αθήνας) αποφάσισα αντί να την παίξω μόνος μου να κατηφορίσω προς ανευρεση κώλου, γιατι είμαι της άποψης οτι αν είναι να γαμήσεις καλά ας είναι τουλάχιστον κώλος. Η συνήθης διαδρομή που ακολουθώ είναι μεταξουργείο - Φυλής. Σήμερα λόγω των προηγουμένων είπα να παρεκλίνω λίγο της πορείας μου και να περασω από Γερανίου και Χαλκοκονδύλη για να δω γιατι γίνεται τόσο χαμός. Να προσθέσω οτι ποτέ δεν είχα φανταστεί οτι θα πηδήξω σε πουτανόπιατσες. Εδω καλά καλα σπάνια εχω πήδήξει στο Μεταξουργείο. 1η σταση Γερανίου στην οποία αναγνώρισα την Αλεξάνδρα από το ταττου, αρκετα ωραία κοπέλα, καθώς επίσηα και ακόμα μια ωραία ξανθιά. Αποχώρηση από Γερανίου και βήμα προς Μεταξουργείο οπου μπήκα σε καμια 10αρια σπίτια για μάτι με τα μαγαζιά της οδού Ιασωνος 1Γ και Κολοκυνθούς 38Β να ξεχωρίζουν μακράν. Στο 1ο είχε 2 κοπέλες μια ντυμένη νοσοκόμα με πολύ γλυκο προσωπάκι και αλλη μια ξανθούλα με ρώσσικο προσωπάκι γλυκο 2αρακι στητο και στρογγυλό στήθος και υπέροχο κωλαρακι. η τσατσα της παρουσιάσε ως νοσοκόμα την μια που θα μου γιάτρεθε τα @@ και ως ψυχολόγο την άλλη που θα με ψυχολογούσε. Αν και ψίθηκα χοντρά να μπω, ο μαλάκας σκέφτηκα οτι δεν θα ξεπέσω στους ποταπούς δρόμους του Μεταξουργείου να με ψυχολογησουν. Που να ήξερα οτι μετά πο λίγη ώρα θα έκανα εγω τον ψυχαναλυτή και θα πλήρωνα και από πάνω. Στο έτερο μπουρδέλο της Κολοκυνθούς τα οποία σημειωτέον έχουν χαλάσει από κουλουρόσπιτα αφου ούτε στο πάνω ουτε στο κάτω δίνανε κώλο δούλευε ένα άπαιχτο μελαχρινό με το ΤΕΛΕΙΟ κωλαρακι, όλο ναζι και χαμόγελο αλλά με την πιο αντιπαθητική υπηρεσία..Αφού πέρασα και αυτόν τον πειρασμό και αποφασισμένος οτι θα γαμήσω στη Φυλής στο δρόμο αφού περνάω μπροστα από τον Γερμανό σκέφτομαι να κάνω μια γύρα και από Χαλκοκονδύλη να δω την Μιμα και τη Λίλη....Τι το ήθελα, είμαι ποδαράτος αφού έχω αφήσει το αυτοκίνητο πιο κάτω και με πλησιάζει μια εμφανίσημη κοπέλα που εντυποσιάζομαι από τα χείλη της και το βλέμμα της και την τσαχπινια..ειναι ι ΜΙμα..εδω είμαστε λέω. Αφού μιλάμε λίγο και σχεδόν παρακαλετα μου λέει κάνω πίπα-μουνί-κώλο με 50€..Τι ήθελε να πει τον κώλο...Τι ρωτάω αν τα παιρνει και στο στόμα και μου λέει ναι, μου λέει ακόμα οτι της αρεσω πολύ και αν θέλω μπορει να κάτσει και παραπάνω από 30 λεπτα και χωρίς να το καλοσκεφτώ, σκεπτόμενος με το κάτω κεφαλι λέω ναι και πάμε στο ξενοδοχείο οπού πληρωνω +10 €...Σύνολο δλδ 60€, δλδ 3 γαμήσια στην Φυλής ή 2 γαμήσια των πιπινιών στο Μεταξουργείο και μου μέναν και 30€ για πασατέμπο.
Και από εκεί και πέρα ξεκινάει η κωμωδία. Με το που μπαίνουμε μεσα μου λέει για αυτον που γραφει για αυτην στα site και την έχει βγάλει φωτογραφίες (15 λεπτα). τι να της λέω οτι δεν ξέρω το site οτι δεν μπαίνω οτι δε με ενδιαφερει αυτή εκει. Με τα πολλά πάει για ντουζακι οπότε σκέφτομαι τι ωραια τουλάχιστον είναι καθαρη. Γυρίζει ξανά τα ιδια για το site.αφου την πείθβ να σταματησει και αφου ξεκινάει γλυκόλογα και πιασιματακια , ξεκινάει και μια πίπα με προφυλακτικο κάτω του μετριου όμως λόγω της εμφάνισης κυρίως του προσώπου γιατι το στήθος της είναι πεσμένο αρκετα για την ηλικία της ανυψώνεται το ηθικο οπότε σκέφτομαι να αναλάβω δραση και την γυρίζω ανάσκελα σε στυλ 69 με αυτή από κάτω και της τον καρφώνω στο στόμα. Με το που κάνω να ανοιξω τα πόδια της για να δω την κωλοτρυπίδα της και το μουνι της να σου να τα κλείνει και να βάζει το χέρι της μπροστα για να μην δω. Αφου συνεχίζεται για λίγο το πανηγύρι και την ρωτάω τι κάνει μου απανταει οτι ντρεπεται  :idiot:.  Η πραγματικότητα όμως είναι η εξής και αποτέλεσε και την αφορμή για να γράψω αυτό το κείμενο. Η κοπέλα παίδες έχει ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ. Μπορεί να προσπαθούσε να τα αποκρίψει αλλα ανοίγοντας τα πόδια της μπόρεσα και τα είδα. Εχει εξανθήματα στην βάση του μουνιου της που είναι κατά 95% κονδυλώματα (αφήνω ενα 5%) και αυτό το ξέρω γιατι είχα  συζήτηση για το ίδιο θεμα με φίλο που είναι παθων και το έμαθε προσφατα και ψαχνοντας στο ιντερνετ είδα φωτογραφίες. Το θεμα είναι οτι το ξερει πολύ καλά και η ιδια ή της το έχουν πει για αυτο και το αποκρυπτει με το χερι και αυτο είναι ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟ. Στην παρατηρηση μου γιατι το κ΄ρυβει και είδα οτι έχει σπυρακια μου απάντησε οτι είμαι τρελός και οτι και εγω εχω σπυρακια ψαχνοντας στο κορμί μου μήπως και βρει κάποιο. Επίσης μου είπε οτι την ξενερωσα και οτι δεν ήθελε να κανουμε τίποτα. Της είπα να κρατησει τα 20€ για την πίπα των 5 λεπτών και να μου δωσει τα υπόλοιπα και με ρώτησε ΄΄αν δεν σου δωσω τίποτα?΄΄ της απάντησα οτι τότε θα ψαξω να βρω το site και θα γράφω τα χειρότερα λόγια για αυτη. Μου απάντησε οτι δεν θα με πιστέψουν καιτης απάντησα οτι δε με νοιαζει γιατι εγω θα ξερω οτι είναι η αλήθεια. Από εκει και μετα ξεκιναει μια γκρίνια να προσπαθει να με μεταπείσει να μην γράψω, να λεει οτι εγω φταίω γιατι θεωρησα οτι ήταν άρρωστη, οτι τα εξανθήματα είναι επειδη είχε σκουλαρίκι στο μουνί και την ποναει και άλλα πολλά και παραλογα και καταλήγουμε μετά από διαπραγματευσεις να της λέω να μου παρει μια πίπα και να τελειωσω από απόσταση στο στόμα της και να μου λεει οτι δεν το κανει ενω στην αρχή μου είχε πει το αντιθετο. Αφού με την μαλακια καταφέρνω και τον σηκώνω της λέω να την πάρω από το κώλο και να μου απανταει οτι δεν θελει να το κάνει για 50 γιατι αλλοι της δίνουν 300, αφού μαλώνουμε λίγο και μου ξαναπέφτει παλι την στήνω τελικα τα 4 και αφου μου καλύπτει το μουνί της με το χερι για να μην βλέπω τα εξανθήματα και αφου ελέγχο και τον κώλο για σπυρακια κανω να μπω αλλα που, μελάτος εγω - στεγνός κώλος 0-1..Το ξανασκέφτομαι καλύτερα ( με το πάνω κεφαλι) , λέω που πάω να μπλέξω και την παίζω λίγο όπου και τελικα χύνω με ανάμνηση άλλης. Δλδ πλήρωσα 60€ για να κανω τον ψυχαναλυτη και να την παίξω για περιπου 40 λεπτα. Το ωραιο ειναι οτι κατεβαίνοντας και λέγοντας οτι είναι παρα πολύ καλή  με ρώτησε αν θα γράψω και υποστήριξε οτι πολύ γρήγορα θα ξαναπερασω μαζί της. Και για να ολοκληρωθει ο Νόμος του Μερφι κατεβαίνοντας και βγαίνοντας από το ξενοδοχειο βλέπω ενα μελαχρινο με τελειο κορμακι μες τα μαυρα προσεγμένα ντυμένο με κολαν και τρομερο κώλο και μουτζώνω για ακόμα μια φορα τον εαυτό μου για την μαλακία μου. Αφου πήδηξα που πήδηξα εκει ας ΄ηταν να πηδηξω αυτο αν και όταν πήγα δεν ήταν εκει.
Εν κατακλείδι, αν και προσέχω και της περισσότερες φορες δεν κάνω τον κασκαντερ, εχω φαει και εγω όπως όλοι μεγάλες φόλες, η σημερινή όμως ήταν μακράν η χειρότερη αλλά το πιο σημαντικό από όλα ειναι η ΥΓΕΙΑ και δεν πρέπει να παίζει κανεις για αυτό ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ όσον αφορα την συγκεκριμένη προσέχετε όλοι και ειδικότερα οι παντρεμενοι-δεσμευμενοι γιατι θα έχετε και παράπλευρα προβλήματα.

παίδες καλησπέρα , επειδή το θέμα είναι πολύ σοβαρό είναι υποχρέωση μου να σχολιάσω το προηγούμενο post .
Κατ`αρχην δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία απο τη περιοχή λόγω ότι δεν μένω Αθήνα ...Γνωστός μου έχει "αρπάξει" κονδυλώματα απο μπουρδέλο του Βερολίνου (απο Βουλγάρα , τυχαίο ?) . Το πρόβλημα θεραπεύεται κατά 20% με θεραπευτική αγωγή , 70% με χειρουργική επέμβαση , 10% με τίποτα , απλώς εξασθαινεί και ξαναεμφανίζεται . Αν υπάρχει κάποιος που μπορεί και μιλάει μαζί της ας τη στείλει σε κανένα νοσοκομείο !!! Αλλιώς με πάτε μαζί της με τίποτα !!!! Πάντως τα κονδυλώματα δεν αναγνωρίζονται με σπυράκια αλλά με έντονη φαγούρα , σημάδια κόκκινα σε μορφή ραβδόσεων , και απίστευτα άσχημη οσμή ! Μεταδίδεται απκετά εύκολα με την ανταλαγή σωματικών υγρών !
Υπάρχει ανάλογο thread στο site με θέματα υγείας και sex .
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
Χτες το βραδυ 10,30 ξεκιναω μετα απο κατι κρασια για μια βολτα.Γλυφαδα  κθωτι κοντα νεκρα τιποτα καλαμακι απο εξω απο το σχολειο μια βουλγαρα πολυ καλι με μαυρα μαλια αλλα πολυ ντιβα <πουτανα και ντιβα ρε ουστ λεω>>Πχορω να τσεκαρω μοχατο παραλιακη τιποτα και καταλιγο χανκοκοδυλη .Τσεκαρω εννα ωρεο κοματι 1,65περιπου αδυνατουλικο και βυζι τουμπανο πωτο 40εθρο ολά και λοκο .Δεν ειχα ορεξει για δουλεια και του το δινο πιπα ακοποτα τρομερει 10λεπτα χωρισ χερια και βαθια με γλωσσα στο τελιωμα εγλυφε για 3λεπτα .
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
To εχουμε πει και το ξαναλεω !!!
Τιποτα ΑΚΑΠΟΤΟ, με κοριτσια του δρομου, των οικων ανοχης, αλλα και των studio !!!
Τωρα για c/t και c/g, ισχυει για μενα το ιδιο, δηλαδη ολα με προφυλαξη !!!
Ο καθενας, αναλαμβανει τις ευθυνες του !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom