Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Μιας και είμαστε χωρίς πολλές επιλογές αυτό το διάστημα λόγω καλοκαιριου ας δώσω για μία ακόμα φορά τα φωτα μου στους αγαπητούς συναγωνιστές. Οπως γνωρίζετε πριν από ενάμιση - δύο μήνες μετά τα ΚΤΕΛ στο ποτάμι υπήρχε πιάτσα. Η συγκεκριμενη πιάτσα δεν υπάρχει έχει ξεμείνει μία χοντρούλα Ρουμάνα (δούλευε παλιά σε ξενοδοχείο στη Σωκράτους).

Τέσπα μία από τις κοπέλες της πιάτσας εκεί ήταν και η Ολα. Αλβανιδούλα, πολύ φιλότιμη, την οποία πέτυχα προχθές στην Κωνσταντινούπολεως εκεί που χωρίζει ο δρόμος στο τούνελ που πάει προς χαμοστέρνας. Από 10μ.μ. μέχρι 3π.μ. κάθεται εκεί. Κάνει φοβερές προσπάθειες στο σεξ και δεν σε απογοητεύει. Οποιος πάει ας πει εντυπώσεις. 30 ευρώ και σε πάει με το αμάξι πίσω από το Athens Heart. 
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
τι εννοείς φειδωλοί;;

Αυτο που εννοει ειναι ο λογος που εφαγε απο εμενα ΚΟΚΚΙΝΗ καρτα , παρολη την διαφιμηση που της εριξα .
Εχει ξεκινησει χωρις συστολες τα ακαποτα σχεδον με ολους οσους εχει παει πανω απο 2-3 φορες και το ζητανε ...............
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
βολτα στις πιατσες του κεντρου πριν λιγο με τον Vrikolaka & τον TARZAN  :rockon:
χαμηλα στην Σολωνος ενα μελαχρινι με κορμαρα και ματαρες μας δηλωσε οτι κανει σεξ και πιπα μονο στο αυτοκινητο, οχι ξενοδοχειο...
πιο πανω στο υψος της νομικης 2 Αλβανα αδυνατα ψιλοαδιαφορα...
Πιο κατω στη Σολωνος και πριν το Χημειο 3-4 μπαζα χοντρες του ο θεος να τις κανει γυναικες...
Το κλου της βραδιας ηταν ομως εξω απο το Χημειο¨Γιαγιουλα με κυριλε ντυσιμο, πουκαμισο κοκκινο και κολιε με χοντρες χαντρες μας εκανε επιμονα νοημα να στματησουμε! αν την εβλεπα με αυτο το σουλουπι και το ντυσιμο στον εσπερινο θα εβαζα το χερι στη φωτια οτι ειναι θεουσα γιαγιουλα...μιλαμε τωρα για ηλικια 70+....οσοι πιστοι hardcore gilfers σπευσατε! :2funny:
κατω απο την Πατησιων χαμος απο πρεζουδες, γυφτισες, μαυρες....εκεινη την στιγμη σκανε και μοτοσυκλετιστες μπατσοι και οι μαυρες αρχισανε ενα τρεξιμο ανευ προηγουμενου! :o :2funny: τυφλα να εχει ο Μπολτ στο 100αρι! :2funny:
Για το Τελος αφησα το καλυτερο....τον Βουλγαρο crossdreser Alice Couper με το δυχτυωτο καλσον, την ξανθια περούκα, που την στησει στην γωνια της Βερανζερου! Κραταγε μαλιστα και ενα ροζ καθρεφτακι και εβγαζε τα φρυδια του σε κατασταση υπερτατης γαληνης και νιρβανας! :2funny:

boss,αν λεμε την ιδια γιαγια στη σολωνος(εκανε πιατσα παλια μΑΥΡομιχαλη και διδοτου γωνια,πιο παλια πριν πανε τα ματ εκει),με σχιστα ματια σαν φιλιπινεζα ελαφρως φερνει αλλα ειναι ελληνιδα.
πριν κανα χρονο παρολιγο να πλαγιασω μαζι της,πολυ μεθυσμενος(μονο τοτε επιχειρω τετοια πραγματα), δεν ειχα χρηματα και τησ ειπα πεταγομαι σπιτι και ρχομαι..πανω απο 15 λεπτα δεν εκανα να επιστρεψω.. ευτυχως δεν ηταν εκει...τοτε βεβαια ξενερωσα.


οσο για τον crossdreser βουλγαρο..λεσ εκει που κανουν πιατσα κατι τραβεστι νταλα μεσημερι??

?συνεχεια τησ σωκρατουσ περνασ πειραιως λιγο πριν βγεισ στη σοφοκλεουσ σενα ξενοδχεο?
Παντα αναρωτιομουν τη χωρα προελευσεως τουσ κ υπεθετα πως ειναι βραζιλιανοτραβελια.. ειναι και καποιες με βυζια  αλλεσ κροσ ντρεσερ..περιεργη κατασταση :pipa3:
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Α ξέχασα .....
Εχει επιστρέψει απο ρουμανια η ΧΡΙΣΤΙΝΑ για λιγο παλι ( ειχε φυγει την μεγαλη εβδομαδα ) .....
Αξια και καλη κοπελα .
Ηρθε πισω αρχες του μηνα .
Οσοι την ξερετε απο τον πεζοδρομο  της μαιζωνος  ( εκει στην γωνια με μαγιερ ) θα την ξαναβρείτε στην αμαρτωλη γωνια της Αριστοτελους-Σωκρατους & χαλκοκονδυλη
Ειναι ακομα μια τιμια επιλογη
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Μίμα Λίλη αν παίζουν ακόμη - λόγω περιόδου - μέχρι τι ώρα είναι??
 

angelosxs

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καθαρη φαινοταν..μυριζε ωραια..τσιμπουκι μετριο στο  :zfuck: δεν την αφησα να κανει και τιποτα ιεραποστολικη και μετα στα 4,για ενα ξεκαυλωμα καλη ειναι,δεν γκρινιαξε ουτε ειπε τιποτα περιεργο..Αυτα εχω να σου πω φιλε,μετρια πραγματα,ουτε κωλο ουτε τιποτα οπως ειπες κ εσυ..
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
12 η ωρα σημερα, και 1 η ωρα χτες το βραδάκι στην πατησιων.. ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙα, και πλατεια κολιτσου

οι μαυρες εχουν ξεφυγει για τα καλα ομως,περνανε τα αμαξια γενικα απο διπλα με ταχυτητα και αυτες πεταγονται μπροστα χωρις να τους ενδιαφερει αν της πατησουν..

:jerking: :jerking: :jerking:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
σημερινη βραδυνη εφοδος τιποτα στο γερμανο ισαβελα απουσιαζε,η γνωστη βρωμιαρα αγουρη με το κοκκινο φορεμα κει...
              .......μακαρι απο χειμωνα να σκασει καμια ντιντι
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
κι απο παραλιακη φτωχιες..
Shell η ξανθια απο το Κρεολη,
μετα τα hot dog (στα σκοταδια)η αγνωστου κατ εμε η οποια ομως φαινεται παρα πολυ καλη εμφανισιακα 50/70/150
φαναρι BP η γνωστη ξανθια..αυτα
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
κι απο παραλιακη φτωχιες..
Shell η ξανθια απο το Κρεολη,
μετα τα hot dog (στα σκοταδια)η αγνωστου κατ εμε η οποια ομως φαινεται παρα πολυ καλη εμφανισιακα 50/70/150
φαναρι BP η γνωστη ξανθια..αυτα
ολες διακοπες
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
Γι αυτην στη σταση μετα τα  hot dogγ εχουμε πληροφοριες?δεν εχω βρει Post
 

thomasps

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Χθες βράδυ βρισκόμουν στα νότια Προάστεια κ έκανα μια βόλτα στην Ποσειδώνος. Στον Άλιμο στο ρεύμα προς Γλυφάδα, λίγο πριν την Όστρια (σε μια στάση Λεωφορείου) ήταν ένα ψηλό ξανθό, όμορφο Μωρό!!! Κριστίνα μου είπε την λένε, από Ρουμανία. 30 πίπα, 40 στο αυτοκίνητο, 70 η 1/2 ώρα σε hotel και 100 η ολόκληρη ώρα! Ξέρει κανείς κάτι για το συγκεκριμένο κομμάτι?? Ήταν απ τα καλύτερα που έχω δει στο δρόμο!
Ανηφορίζοντας προς το σπίτι (αρκετά πιο βόρεια) πέρασα κι απο το κέντρο. Στην Σόλωνος χαμηλά πριν τον Γρηγόρη ήταν 2 μελαχρινά μωρά(Ρουμάνες?, Βουλγάρες? θα σας γελάσω) η δευτερη όπως κατεβαίνουμε ήταν κ πιο όμορφη, αλλά πολύ τρακαρισμένη (μάλλον φρέσκο κομμάτι) την ρωτάω μου λέει μονο πίπα 30! Hotel?? ρωτάω. Όχι μου λέει, μονο πίπα  :pipa1: στο αμάξι, όχι σεξ!!! Κ αυτή αξιόλογο κομμάτι!!
Αν κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει κάτι για τις 2 αυτές κοπέλες (Ποσειδώνος κ Σόλωνος), τον παρακαλώ να ενημερώσει!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
η δευτερη στη σολωνος ειναι μια μελαχρινη αν λεμε για την ιδια και παει σε χοτελι
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Στην γωνία καποδιστρίου και 3ης σεπτεμβρίου, την ημέρα στέκεται μια ψηλή καστανη με ίσια μαλλιά και συνήθως φοράει σορτσάκια. Κάθεται πίσω από την κοντη που μιαζει στην Μάτζικα ντε Σπελ. Την έχει πάρει κανείς, αξίζει;
 

thomasps

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
η δευτερη στη σολωνος ειναι μια μελαχρινη αν λεμε για την ιδια και παει σε χοτελι

Η δεύτερη που λέω εγώ, ήταν πιο ψηλή απ την πρώτη, πιο όμορφη και είχε μαζεμένα τα μαλλιά. Εμένα μου είπε δεν πάει, μόνο πίπα κάνει! Η πρώτη τα κάνει όλα 60 στο χοτελ.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
Η δεύτερη που λέω εγώ, ήταν πιο ψηλή απ την πρώτη, πιο όμορφη και είχε μαζεμένα τα μαλλιά. Εμένα μου είπε δεν πάει, μόνο πίπα κάνει! Η πρώτη τα κάνει όλα 60 στο χοτελ.
σιγα μη σκασω 60
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom