Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Συναγωνιστες βρεθηκα σημερα κεντρο για δουλεια σε γραφεια μεγαλης υπηρεσιας.περνωντας απο την γ σεπτεμβριου μετα την χαλκοκονδυλη επεσα πανω σε ενα απιστευτο ξανθο με ενα καυτο μινι φορεμα,ξωβυζο,με ψιλοτακουνα και καρε μαλλι!!με καρφωνε προκλητικα μεχρι το φαναρι της στουρναρη..μετα την εχασα..εκανα τον κυκλο αλλα δεν την ξαναειδα..ξερει καποιος κατι?γυρωα τσο 35-38...σολωμου μια σαβουρα κοντη μελαχροινη,κα στην γωνια στην χαλκοκονδυλη οπως ερχεσαι απο μαρνης,πραγματικα της πουτανας απο πουτανες..κανα 2 εμφανισιμες αλλα και καθε λογης σαβουρακι,πρεζακια και σια...ολα αυτα 12 με 13 το μεσημερι... ;) ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Εσύ πιστεύεις δλδ ότι στα Studio όλες ελέγχονται; Θες να το βαρύνω ακόμα πιο πολύ. Μασατζίδικα, κολ γκιρλς, σίτι τουρς, πιστεύεις ότι ελέγχονται; Αλλα να σου πω κάτι και δεν θέλω να παρεξηγηθεί αυτό.

Αν είναι να γαμάω και να φοράω στολή βιοχημικού πολέμου, να το παρατήσω καλύτερα. Ολοι μας εδώ πέρα μέσα τις μαλακιούλες μας τις έχουμε κάνει άλλωστε. Ολοι μπήκαν στον πειρασμό να ανταλάξουν φιλιά με τάνα, όλοι μπήκαν στον πειρασμό να δώσουν ακάπωτο τσιμπούκι.

Δεν λεώ προς θεού να μην προσέχουμε την υγεία μας, αλλά έχω διαπιστώσει τρομολαγνεία. Εσύ θες να βγαίνεις τσάρκα και το μόνο που να σκέφτεσαι ειναι πως να φορέσεις πανοπλία για να γαμήσεις ή θέλεις να σκέφτεσαι πως θα ευχαριστηθείς; Απλά να προσέχουμε τπτ άλλο.
τυπε αυτα ειναι τα ρισκα του επαγγελματος :2funny:
γιαυτο πρεπει να μας κολλαν βαρεα ανθυγιεινα επαγγελματικος κινδυνος :2funny:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
τυπε αυτα ειναι τα ρισκα του επαγγελματος :2funny:
γιαυτο πρεπει να μας κολλαν βαρεα ανθυγιεινα επαγγελματικος κινδυνος :2funny:

Τύπε μου εσύ κάνεις την καλύτερη δουλειά με τις γύφτισες. Αυτές έχουν και αντισώματα κόντρα σε πανούκλα, χολέρα ευλογιά  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Σήμερα το απόγευμα δοκίμασα την Αλεξάνδρα. Εντυπώσεις:
α) Πολύ όμορφο μωρό , μέτρια προς καλή συμμετοχή
β) δε ζήτησα εξτρά και δε μου έκανε
γ) Ταρίφα η συνηθισμένη (20+10)

Στο δωμάτιο καθώς την καβάλαγα και την κοίταζα αναρωτιώμουν: μα καλά τέτοιο μωρό με 30 ευρώ σύνολο ; Για να βγάλεις τέτοια γκόμενα κανονικά θες της Παναγιάς τα μάτια και αν ... Μου είπε ότι είναι από Ρουμανία. Γύρω στα είκοσι την κόβω , πολύ καλό σώμα και πρόσωπο. Η συμμετοχή της ήτανε λίγο άνω του μετρίου. Σα βαθμολογία θα έβαζα εμφάνιση 8 και συμμετοχή 6 (το έξι δεν είναι κακό , γενικά βάζω δύσκολα μεγάλες βαθμολογίες στο κρεβάτι αν δείτε και από άλλες κριτικές μου). Η συνεύρεση κράτησε δέκα λεπτά περίπου (χωρίς αυτή να βιάζεται , εγώ δεν κρατήθηκα). Νομίζω ότι η εμπειρία άξιζε τα 30.

Άλλες προτάσεις για τη Γερανίου υπάρχουν ; Για πείτε οι παλιότεροι του “τριγώνου”.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Τύπε μου εσύ κάνεις την καλύτερη δουλειά με τις γύφτισες. Αυτές έχουν και αντισώματα κόντρα σε πανούκλα, χολέρα ευλογιά  :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε δεν παω με γυφτισες
εγω γουσταρω τις οριτζιναλ και οχι τις γυφτορουμανες που κυκλοφορουν εκει :2funny:
αν ψωνισω freelancer θα παρω ή κιτρινιαρα ή ρωσιδοβουλγαρο φρικοπουρα :2funny:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36

Επισκέπτης
Εσύ πιστεύεις δλδ ότι στα Studio όλες ελέγχονται; Θες να το βαρύνω ακόμα πιο πολύ. Μασατζίδικα, κολ γκιρλς, σίτι τουρς, πιστεύεις ότι ελέγχονται; Αλλα να σου πω κάτι και δεν θέλω να παρεξηγηθεί αυτό.

Αν είναι να γαμάω και να φοράω στολή βιοχημικού πολέμου, να το παρατήσω καλύτερα. Ολοι μας εδώ πέρα μέσα τις μαλακιούλες μας τις έχουμε κάνει άλλωστε. Ολοι μπήκαν στον πειρασμό να ανταλάξουν φιλιά με τάνα, όλοι μπήκαν στον πειρασμό να δώσουν ακάπωτο τσιμπούκι.

Δεν λεώ προς θεού να μην προσέχουμε την υγεία μας, αλλά έχω διαπιστώσει τρομολαγνεία. Εσύ θες να βγαίνεις τσάρκα και το μόνο που να σκέφτεσαι ειναι πως να φορέσεις πανοπλία για να γαμήσεις ή θέλεις να σκέφτεσαι πως θα ευχαριστηθείς; Απλά να προσέχουμε τπτ άλλο.

Συμφωνω σε ολα οσα λες καθως  επισης σε οσα αναφερεις και στο προπροηγουμενο ποστ σου επι του θεματος.
Θα ηθελα ισως να συμπληρωσω πως η προσοχη στην υγεια μας πρεπει να εστιαζει περισσοτερο στο να επιδιωκουμε να ημαστε σε τετοια φυσικη κατασταση που εχοντας τα καταλληλα αντισωματα να μην κινδυνευουμε καθολου απο την οποιαδηποτε εκθεση στα παθογονα και λιγοτερο στην αναγκη χρησης πανοπλιων, προφυλακτικων, στοματικων και αλλων τοπικων απολυμαντικων διαλυματων, αποφυγης γλωσσοφιλων η αλλων "επικινδυνων" πραξεων.
Η αρχη και το τελος της σεξουαλικης επιθυμιας υπαγορευεται απο καθαρα χημικες διεργασιες που πυροδοτουνται απο ερεθισματα που προκαλει η συμμετοχη ολων μας των αισθησεων ακομη και της φαντασιας μας, με αμεσο αποτελεσμα να πλημμυριζει ο εγκεφαλος μας με υπερβολικες ποσοτητες χημικων ουσιων οπως ειναι η ντοπαμινη, η σεροτονινη, η οξυτοκινη και αλλες ουσιες που ειναι υπευθυνες για την πληρη εξαλειψη του φοβου σχετικα με την λογικη των συνεπειων που μπορει εχει για εμας (ειτε προκειται για την υγεια του σωματος μας ειτε  της τσεπης μας) η επιτευξη της σεξουαλικης πραξης.
Ειναι οι ιδιες αυτες ουσιες που ειναι επισης υπευθυνες για το αν μενουμε τελικα ικανοποιημενοι η οχι μετα την ολοκληρωση της πραξης.
Δεν ειναι λοιπον το κατω κεφαλι που σκεφτεται παραλογα αλλα το πανω που καθισταται εντελως ανικανο να σκεφτει λογικα μολις εστιασει στο αντικειμενο του ποθου.
Εφοσον λοιπον δυστυχως στον αγοραιο ερωτα δεν υπαρχει ουσιαστικα, πλην ελαχιστων εξαιρεσεων, η παραμικρη συναισθηματικη επαφη με το αλλο ατομο, αν δεν υπαρχει σε αυτες τις συνευρεσεις μια σαρκικη τουλαχιστον επαφη που να περιλαμβανει στοιχειωδως την συμμετοχη και των πεντε αισθησεων με την αφη, τα δαχτυλιασματα, τα γλωσσοφιλα, τα ακαποτα, την ευχαριστηση των γευσεων και της οσφρησης, ο,τι αλλο μπορει να συμβει μεταξυ "πελατη" και ιεροδουλης ειτε αυτη ειναι ct ειτε μαυρουλα, Αλβανιδα, Ρουμανα, γυφτισσα, η ναρκομανης πιατσοβια του πεζοδρομιου, δεν ειναι αλλο παρα ενας αχαρος διεκεραιωτικος, συναινετικος βιασμος που νομοτελειακα αφηνει και τις δυο πλευρες οχι μονο συναισθηματικα αλλα και σεξουαλικα ανικανοποιητες.
 

 
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Σήμερα το απόγευμα δοκίμασα την Αλεξάνδρα. Εντυπώσεις:
α) Πολύ όμορφο μωρό , μέτρια προς καλή συμμετοχή
β) δε ζήτησα εξτρά και δε μου έκανε
γ) Ταρίφα η συνηθισμένη (20+10)
Στο δωμάτιο καθώς την καβάλαγα και την κοίταζα αναρωτιώμουν: μα καλά τέτοιο μωρό με 30 ευρώ σύνολο ; Για να βγάλεις τέτοια γκόμενα κανονικά θες της Παναγιάς τα μάτια και αν ... Μου είπε ότι είναι από Ρουμανία. Γύρω στα είκοσι την κόβω , πολύ καλό σώμα και πρόσωπο. ....

Έχεις απόλυτο δίκιο συνάδελφε
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Εσύ πιστεύεις δλδ ότι στα Studio όλες ελέγχονται; Θες να το βαρύνω ακόμα πιο πολύ. Μασατζίδικα, κολ γκιρλς, σίτι τουρς, πιστεύεις ότι ελέγχονται; Αλλα να σου πω κάτι και δεν θέλω να παρεξηγηθεί αυτό.

Αν είναι να γαμάω και να φοράω στολή βιοχημικού πολέμου, να το παρατήσω καλύτερα. Ολοι μας εδώ πέρα μέσα τις μαλακιούλες μας τις έχουμε κάνει άλλωστε. Ολοι μπήκαν στον πειρασμό να ανταλάξουν φιλιά με τάνα, όλοι μπήκαν στον πειρασμό να δώσουν ακάπωτο τσιμπούκι.

Δεν λεώ προς θεού να μην προσέχουμε την υγεία μας, αλλά έχω διαπιστώσει τρομολαγνεία. Εσύ θες να βγαίνεις τσάρκα και το μόνο που να σκέφτεσαι ειναι πως να φορέσεις πανοπλία για να γαμήσεις ή θέλεις να σκέφτεσαι πως θα ευχαριστηθείς; Απλά να προσέχουμε τπτ άλλο.

λοιπό εγώ βρήκα το φάρμακο και θα το χρησιμοποιήσω (για λίγο καιρό)... είναι γιαπωνέζικο και λέγεται: nogamisi-nokolisi
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Σήμερα το απόγευμα δοκίμασα την Αλεξάνδρα. Εντυπώσεις:
α) Πολύ όμορφο μωρό , μέτρια προς καλή συμμετοχή
β) δε ζήτησα εξτρά και δε μου έκανε
γ) Ταρίφα η συνηθισμένη (20+10)

Στο δωμάτιο καθώς την καβάλαγα και την κοίταζα αναρωτιώμουν: μα καλά τέτοιο μωρό με 30 ευρώ σύνολο ;

Λοιπόν τσεκάρισα και εγώ το μικρό, και επιβεβαιώνω τον συναγωνιστή. Βέβαια μου ζήτησε 30 αντί για 20, ίσως γιατί την τσίμπησα μόλις κατέβηκε από στο ισόγειο του ξενοδοχείου και χωρίς παζάρια και ερωτήσεις. Ενημερωτικά πάντως, την έκλεισα τελικά για μια ολόκληρη ώρα για 100 (20 το χοτέλι). Τα καλά του βόλιουμ πράισινγκ.

Εξαιρετικό ρουμανάκι, ξανθό (βαμμένο), φτιαχτό βυζί (αλλά καλό), ωραίο στενό σωματάκι. Επίσης έχει δύο από τις εντυπωσιακότερες ρόγες που έχω δει (σαν τα κουμπιά των παλιών ραδιοφώνων, κάπου νόμισα ότι αν τις στρίψω θα πιάσω Ντόιτσε Βέλλε). Τα τρία αρνητικά που βρήκα, είναι ότι είναι λίγο στομού, έχει μερικά άθλια τατουάζ και φυσικά τα πίρσινγκ (εκτός της γλώσσας που είναι μαστ, τα άλλα είναι περιττά). Στο δωμάτιο δεν λέει όχι σε τίποτα, στα πλαίσια του βασικού προγράμματος.

Συνολικά κατά την διάρκεια της μιας ώρας ήμουν μέσα της 35 με 40 λεπτά, κανένα δεκάλεπτο αναλώθηκε σε πίπα και ένα δεκάλεπτο χαλαρά, για να τραβήξει καμιά τζούρα. Γενικά πολύ ευχάριστος χαρακτήρας.

Μερικές πληροφορίες:

- είναι 20 ετών
- είναι από Κοστάντζα
- έχει δύο μήνες στην Ελλάδα
- είναι ταύρος στο ζώδιο
- έχει έρθει στα πλαίσια πορνοτουρισμού
- μετά τις δεκαπέντε φεύγει για Ρουμανία, και θα επιστρέψει από Σεπτέμβρη
- της αρέσει το σεξ μετά μουσικής (αλά Λίλη)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
περασα αποψε απο σολωνος για να μιλησω σ ενα  μωρο που χε παρει το ματι μου...

λιλη απο βουλγαρια ειπε, πριν τη στροφη καθεται ,με μαυρο σγουρο μακρυ μαλλι...

50 για αμαξι ειπε 60 για χοτελ,30 τσιμπουκι...της εκανα παζαρια για να παμε με 50 χοτελ δε δεχοταν...

της λεω για αμαξι...μπαινει μεσα...παμε παρκιν...την εβλεπα δεν κουνιοταν πολυ...γδυνομαι...βγαζει αυτη κιλωτα και πεδιλα(ενα φορεματακι φοραγε) και καθοταν σα νεκρη...

οπα λεω(!) ...εκανα τη μαλακια της χρονιας :headbang: ...της λεω οτι δε μπορω και να μου δωσει το 50αρικο...τελικα το πηρα ευτυχως και τη γλιτωσα...

παντως πρεπει να ναι μεγαλο κομοδινο...
Ρε μαλακα πηγαινε απο την νεα ακαδημαικη χρονια αθηνων-καβαλας που κανουν φοιτητριουλες  :cheesy: :grin: :grin:
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
626
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
6
Στη σταση της Γ' Σεπτεμβριου υπαρχει μια νεαρη που οποτε εχω παει την πετυχαινω, κανει συνεχεια βολτες εκει και σταμπαρει οποιον περναει. Ειναι λιγο γεματουλα με μπουταρες και πολυ ωραια ποδαρακια. Η γκομενα μ'αρεσει πολυ γενικα και θελω να την παρω αλλα φαινεται ξεπετατζου. Αν εχει καταλαβει κανεις ποια λεω και ξερει ας μου πει ο,τι ξερει. Ευχαριστω πολυ
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Πριν λίγο γύρισα από Σωκράτους και τα πέριξ. Χαμηλά στην Σωκράτους, όχι εκεί που είναι οι μαύρες, είδα μία με ένα άσπρο φόρεμα, λευκή, μαύρα μαλλιά, πολύ όμορφο και ωραίο κορμί. Μου είπε 30e και 10e το ξενοδοχείο. Ξέρετε λεπτομέριες για την κορασίδα;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom