Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Σημερινή μεσημεριανή βόλτα στις πιάτσες. ...... Παρούσα εκεί, εκτός απ' τα γνωστά μπάζα και η Λίλη η οποία συμπεραίνω πως πρέπει να είναι πολύ εντάξει άτομο, ήρθε, με χαιρέτησε ευγενικά και δε μου την έπεσε με τη μία για να πάμε ξενοδοχείο και έτσι. Μετά από λίγη ώρα βέβαια μου έκανε μόνη της παζάρια και μου έλεγε ότι δέχεται να πάμε στο ξενοδοχείο και με 40 αντί για 50 ευρώ. Ρε παίδες η γκόμενα έχει απίστευτο πρόσωπο αλλά η οδοντοστοιχία της μου προκαλεί λίγο λύπηση, επίσης είναι και αρκετά αδύνατη όπως πρόσεξα σήμερα, τέλος πάντων εγώ δε θα διακινδύνευα για την πάρτη της να κολλήσω κανένα παράσημο εκτός αν με άφηνε να τελειώσω στο πρόσωπό της. Ενώ για τη Μίμα τα δίνω και με το παραπάνω... Πιάσαμε την κουβέντα σήμερα, μου έλεγε πως είναι 19 χρονών, ότι είναι μόλις 7 μήνες στην Ελλάδα και ότι μιλάει καλά ελληνικά γιατί πάει μόνο με Έλληνες....

ρε παίδες κι εγώ τη συμπαθώ τη Μίμα ... αλλά δεν το 'χω τελικά μαζί της ... προτιμώ τη Λίλη ... η ακόμα και την αραπίνα την Τζέσικα (περί ορέξεως ... κολοκυθόπιτα) ...

Σήμερα κατά τις 11 εμφανίστηκε η Μίμα ... η Λίλη μαζί με δύο άλλες μπουρούχες συνομιλουσανε με κάτι γυφτοβούλγαροαλβανονταβατζόφατσες έξω από ένα Ιντερνετ καφέ και ήρθε λίγο πιο μετά...

... η "κουνελίτσα"  στη Γερανίου είναι η Αλεξάνδρα...
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ρε παίδες κι εγώ τη συμπαθώ τη Μίμα ... αλλά δεν το 'χω τελικά μαζί της ... προτιμώ τη Λίλη ... η ακόμα και την αραπίνα την Τζέσικα (περί ορέξεως ... κολοκυθόπιτα) ...

Σήμερα κατά τις 11 εμφανίστηκε η Μίμα ... η Λίλη μαζί με δύο άλλες μπουρούχες συνομιλουσανε με κάτι γυφτοβούλγαροαλβανονταβατζόφατσες έξω από ένα Ιντερνετ καφέ και ήρθε λίγο πιο μετά...

... η "κουνελίτσα"  στη Γερανίου είναι η Αλεξάνδρα...

Τι να πω για τη Μίμα. . . . πολύ πιτσιρίκα βρε παιδί μου. . . ελπίζω να μάθει και να βάλει μυαλό - έχω πάει μαζί της 3 φορές, διότι έχει απίστευτα  :tits: και μου αρέσει πολύ ως γυναίκα, αλλά δεν το κατέχει (προσωπική εκτίμηση - ελπίζω, και εύχομαι ίσως μέχρι στιγμής). Βέβαια, για να είμαι τίμιος/ειλικρινής, θέλω να ξαναπάω μαζί της, απλώς για να της συνεχίσω τα σεμινάρια περί sex - και να νοιώσω ξανά ως 20ρης με τη πρώτη του σχέση (Αχ! να ήμουν πάλι :'(). Η Λίλη είναι απλά η αγάπη μου  :-*. . . κάθε φορά περνάω και καλύτερα μαζί της. . . Σε ευχαριστώ κούκλα μου!!! Μάγκες please είναι γλυκό/καθαρό/φιλότιμο κορίτσι, και δεν πρέπει να τη χάσουμε από τις πιάτσες - μακάρι να τη μιμηθεί η Μίμα και να συναντήσουμε και άλλες σαν αυτήν στο μέλλον. Αυτά από εμένα. . . μιλάω ως λάτρης της ελληνικής (ή καλύτερα της βαλκανικής) πιάτσας. Ίσως με κάποιους μπορούμε να κανονίσουμε - όπως προτάθηκε, ένα κοινό πέρασμα από τις πιάτσες. Bye now.    
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Ρε παίδες πέρασα το απόγευμα και είδα τη Λίλη με ένα μπλε φορεματάκι και μου έφτασε στο σπέρμα στο κεφάλι. Τι μούναρος είναι ανεξάρτητα με ότι μου είπε η άλλη πρεπει πάση θυσία να την πάρω. Εχουμε θέσει κάποιους στόχους που πρέπει να πραγματοποίησουμε μέχρι το τέλος του μήνα

Helena Bibi, Anastasia RU και Λίλη.
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Τι να πω για τη Μίμα. . . . πολύ πιτσιρίκα βρε παιδί μου. . . ελπίζω να μάθει και να βάλει μυαλό - έχω πάει μαζί της 3 φορές, διότι έχει απίστευτα  :tits: και μου αρέσει πολύ ως γυναίκα, αλλά δεν το κατέχει (προσωπική εκτίμηση - ελπίζω, και εύχομαι ίσως μέχρι στιγμής). Βέβαια, για να είμαι τίμιος/ειλικρινής, θέλω να ξαναπάω μαζί της, απλώς για να της συνεχίσω τα σεμινάρια περί sex - και να νοιώσω ξανά ως 20ρης με τη πρώτη του σχέση (Αχ! να ήμουν πάλι :'(). Η Λίλη είναι απλά η αγάπη μου  :-*. . . κάθε φορά περνάω και καλύτερα μαζί της. . . Σε ευχαριστώ κούκλα μου!!! Μάγκες please είναι γλυκό/καθαρό/φιλότιμο κορίτσι, και δεν πρέπει να τη χάσουμε από τις πιάτσες - μακάρι να τη μιμηθεί η Μίμα και να συναντήσουμε και άλλες σαν αυτήν στο μέλλον. Αυτά από εμένα. . . μιλάω ως λάτρης της ελληνικής (ή καλύτερα της βαλκανικής) πιάτσας. Ίσως με κάποιους μπορούμε να κανονίσουμε - όπως προτάθηκε, ένα κοινό πέρασμα από τις πιάτσες. Bye now.    

Διίστανται οι γνώμες για τη Μίμα. Πάντως εμένα αυτό το ότι είναι πιτσιρίκα με καβλώνει πολύ, πέρα απ' το γεγονός ότι αντικειμενικά είναι φοβερό γκομενάκι.
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Αντε να πληρωθούμε, να οργανώσουμε καμία βόλτα στις απανταχού αθηναϊκές πιάτσες.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
Ρε παίδες πέρασα το απόγευμα και είδα τη Λίλη με ένα μπλε φορεματάκι και μου έφτασε στο σπέρμα στο κεφάλι. Τι μούναρος είναι ανεξάρτητα με ότι μου είπε η άλλη πρεπει πάση θυσία να την πάρω. Εχουμε θέσει κάποιους στόχους που πρέπει να πραγματοποίησουμε μέχρι το τέλος του μήνα

Helena Bibi, Anastasia RU και Λίλη.
η λιλλυ στη γερανιου ειναι;;
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Οχι χαλκοκονδύλη τύπε όταν σχόλασε την είδα μαζί με ένα τσούρμο από πέντε ακόμα γκόμενες να προχωρούν στην Αχαρνών
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Και ξαναρωτώ: Ξέρει κανείς πώς λέγεται η ψηλή ξανθιά με τη σωματάρα στη Γερανίου; Όχι η Αλεξάνδρα, η άλλη...
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Μία με ένα τατουάζ λαγουδάκι κοντά στον δεξί βύζο λες woman?
 

snowrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
193
Κριτικές
8
Like
544
Πόντοι
281
ρε παιδια αυτη τη μιμα που την βρισκουμε ακριβως κ τι ωρες περιπου?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
ρε παιδια αυτη τη μιμα που την βρισκουμε ακριβως κ τι ωρες περιπου?

Στο γνωστό κλειστό περίπτερο που κάνουν πιάτσα όλες ή στο απέναντι πεζοδρόμιο, κατεβαίνεις τη Χαλκοκονδύλη από πλατεία Λαυρίου και θα το δεις φάτσα. Θα τη βρεις εκεί από νωρίς το μεσημέρι μέχρι να νυχτώσει. Δεν είναι δύσκολο να διακρίνεις ποια είναι, θα είναι η πιο πιτσιρίκα, η πιο μουνάρα και με τα μεγαλύτερα βυζιά. Οι άλλες τσιγγάνες που κάνουν πιάτσα εκεί είναι για τον πούτσο. Αλλά και να μπερδευτείς απλά ρώτα τις άλλες κοπέλες και θα στη δείξουν.
 

snowrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
193
Κριτικές
8
Like
544
Πόντοι
281
Στο γνωστό κλειστό περίπτερο που κάνουν πιάτσα όλες ή στο απέναντι πεζοδρόμιο, κατεβαίνεις τη Χαλκοκονδύλη από πλατεία Λαυρίου και θα το δεις φάτσα. Θα τη βρεις εκεί από νωρίς το μεσημέρι μέχρι να νυχτώσει. Δεν είναι δύσκολο να διακρίνεις ποια είναι, θα είναι η πιο πιτσιρίκα, η πιο μουνάρα και με τα μεγαλύτερα βυζιά. Οι άλλες τσιγγάνες που κάνουν πιάτσα εκεί είναι για τον πούτσο. Αλλά και να μπερδευτείς απλά ρώτα τις άλλες κοπέλες και θα στη δείξουν.

ωραιος φιλε ευχαριστω!
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
923
Κριτικές
15
Like
2.091
Πόντοι
2.477
Κατέβα τη Χαλκοκονδύλη από πλατεία Λαυρίου και θα το δεις φάτσα. Εκεί είναι μαζεμένες όλες οι καλντεριμιτζούδες της Βάθης πριν νυχτώσει και στα απέναντι πεζοδρόμια.

ευχαριστω πολυ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom