Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!
Σε βόλτα μου πριν από περίπου 1 ώρα στη Χαλκοκονδύλη έψαχνα να βρω τη Λίλη. Μου την πέφτει η Λόρι, αλλά της λέω δεν θέλω οπότε από μακριά βλέπω τη Μίμα. Ρε παιδιά είναι μεγάλο καυλοράπανο. Πάω στο αμάξι ανοίγω το τζάμι και περιμένω κάνοντας ένα τσιγάρο μπας και βρω καμιά καλή περίπτωση. Δηλαδή τη Λίλη
Με βλέπει η Μίμα και αρχίζει να μου κλείνει το μάτι...βλέποντας αυτή τη καυλόφατσα και το θεϊκό στήθος λέω δεν γαμιέται θα πάω.
Και ειλικρινά δεν μετάνοιωσα καθόλου για το ρίσκο που πήρα. Ούτε με γκόμενα αυτό που έγινε μέσα στο δωμάτιο. Στην αρχή είχαμε ένα μικρό Social όπου το πιτσιρίκι (19 Μαϊων) μου έλεγε για όλες τις υπόλοιπες κοπέλες της περιοχής και ανταλλάξαμε κάποιες απόψεις περί αγοραίου έρωτα (ναι κάναμε και φιλοσοφική κουβέντα).
Βέβαια ψάρωσε όταν της είπα τι δουλειά κάνω, οπότε μπορεί επειδή μυρίστηκε φράγκα, έδειξε μία απίστευτη θέρμη. Το στοματικό ήταν εκπληκτικό, στο σεξάκι ήταν λες και ήμουν με γκόμενα και μάλιστα καλύτερα κιόλας. Δεν είχε υπερβολικές κραυγές και το σουφράκι της ήταν όλα τα λεφτά. Παιδιά είχε κολλήσει πάνω μου και είχα χάσει το μπούσουλα. Είχα σχεδόν κανά εφτάμηνο να το πάθω αυτό με τάνα...


.. να σου πω τον πόνο μου ρε φίλε φιδέμπορα... με πολλές από αυτές τις πουτανίτσες έχω ξεκινήσει έτσι όμορφα ... αλλά στην πορεία ... με καταλαβαίνουνε ότι είμαι κλαφτομούνης ... και αρχίζουνε να ζητάνε λεφτά... ή βιάζονται ... οπότε κι εγώ ... τις αρχίζω στα κωλοσκάμπιλα ...και βρίσκω άλλες...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!

... Σκέφτομαι η επόμενη φορά να είναι σπίτι μου για μεγαλύτερη άνεση χρόνου.

....
Άμα σου το ξαλαφρώσουνε το σπίτι τίποτα Ρουμάνοι μπουκαδόροι, θα ξερεις τουλάχιστον από που σου'ρθανε  ;)

Όχι και καλντεριμιτζού στο σπίτι ρε!!! Χαθήκανε οι κυριλέ γαμιστρώνες??? 20-30€ έως και 4 ώρες  :s&m_1:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
.. να σου πω τον πόνο μου ρε φίλε φιδέμπορα... με πολλές από αυτές τις πουτανίτσες έχω ξεκινήσει έτσι όμορφα ... αλλά στην πορεία ... με καταλαβαίνουνε ότι είμαι κλαφτομούνης ... και αρχίζουνε να ζητάνε λεφτά... ή βιάζονται ... οπότε κι εγώ ... τις αρχίζω στα κωλοσκάμπιλα ...και βρίσκω άλλες...

Kaz θα πρέπει να έχεις στυλ με τις καριόλες για να περνάς καλά. Και στην τελική η μία στραβή συγχωρείται μετά και από τις υποδείξεις σου ότι κοίταξε κοπελιά δεν θα χαλάω τα φράγκα μου για μία ψώφια βρες άλλο θύμα. Πολλές διορθώνονται έτσι. Η μαγική λέξη Kaz είναι η κατάρα της ανθρωπότητας τα χρήματα!

Άμα σου το ξαλαφρώσουνε το σπίτι τίποτα Ρουμάνοι μπουκαδόροι, θα ξερεις τουλάχιστον από που σου'ρθανε  ;)

Όχι και καλντεριμιτζού στο σπίτι ρε!!! Χαθήκανε οι κυριλέ γαμιστρώνες??? 20-30€ έως και 4 ώρες  :s&m_1:

Τύπε μου και πως θα γίνει μετά το πάρτι. Εχω διοργανώσει πολλάκις τρελά όργια στο σπίτι με την συμμετοχή 10-15 ατόμων. Μιλάμε για τρελές παρτούζες τελευταία φορά 14 άτομα 7 vs 7 γαμούσαμε μέχρι και στο μπαλκόνι.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Τύπε μου και πως θα γίνει μετά το πάρτι. Εχω διοργανώσει πολλάκις τρελά όργια στο σπίτι με την συμμετοχή 10-15 ατόμων. Μιλάμε για τρελές παρτούζες τελευταία φορά 14 άτομα 7 vs 7 γαμούσαμε μέχρι και στο μπαλκόνι.
:o :o :o
πάσσο...
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Οχι ρε συ πως σου ήρθε αυτό σε κανονικό πάρτι ήταν έξω γύρω στα 18 άτομα. Δεν χόρευαν βεβαια αλλα δεν νομίζω ότι υπάρχει τέτοιο θέμα εκτός και αν το διαμέρισμα είναι 15ετίας και άνω οπότε βλέπεις τη διαφορά με τις πλάκες που είναι πιο λεπτές.
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
σημερηνο περασμα και ειδα μια κοντη ξανθια με κοντο σγουρο καρε μαλλι φορουσε ασπρο σορτσ με ωραια ποδια!!τι λεει?
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!

Σε βόλτα μου πριν από περίπου 1 ώρα στη Χαλκοκονδύλη έψαχνα να βρω τη Λίλη. Μου την πέφτει η Λόρι, αλλά της λέω δεν θέλω οπότε από μακριά βλέπω τη Μίμα. Ρε παιδιά είναι μεγάλο καυλοράπανο. Πάω στο αμάξι ανοίγω το τζάμι και περιμένω κάνοντας ένα τσιγάρο μπας και βρω καμιά καλή περίπτωση. Δηλαδή τη Λίλη

Με βλέπει η Μίμα και αρχίζει να μου κλείνει το μάτι και να πάω εκεί, της δείχνω το τσιγάρο και αρχίζει μία τρεχάλα και έρχεται στο αμάξι. Σκεφτόμενος κριτικές έλεγα από μέσα μου μήπως θα είναι καμία ξεπέτα, αλλά βλέποντας αυτή τη καυλόφατσα και το θεϊκό στήθος λέω δεν γαμιέται θα πάω.

Και ειλικρινά δεν μετάνοιωσα καθόλου για το ρίσκο που πήρα. Ούτε με γκόμενα αυτό που έγινε μέσα στο δωμάτιο. Στην αρχή είχαμε ένα μικρό Social όπου το πιτσιρίκι (19 Μαϊων) μου έλεγε για όλες τις υπόλοιπες κοπέλες της περιοχής και ανταλλάξαμε κάποιες απόψεις περί αγοραίου έρωτα (ναι κάναμε και φιλοσοφική κουβέντα).

Βέβαια ψάρωσε όταν της είπα τι δουλειά κάνω, οπότε μπορεί επειδή μυρίστηκε φράγκα, έδειξε μία απίστευτη θέρμη. Το στοματικό ήταν εκπληκτικό, στο σεξάκι ήταν λες και ήμουν με γκόμενα και μάλιστα καλύτερα κιόλας. Δεν είχε υπερβολικές κραυγές και το σουφράκι της ήταν όλα τα λεφτά. Παιδιά είχε κολλήσει πάνω μου και είχα χάσει το μπούσουλα. Είχα σχεδόν κανά εφτάμηνο να το πάθω αυτό με τάνα. Οπως σας είπα δεν κοίταζε ρολόι και μετά την κατάθεση η οποία έγινε με αυτή σε στάση cow girl να έχει κολλήσει πάνω μου,είχαμε ακόμα λίγο Social. Με άριστα το 10 βάζω ένα εννέα. Σκέφτομαι η επόμενη φορά να είναι σπίτι μου για μεγαλύτερη άνεση χρόνου.

Με τα κουτσομπολια που μου είπε έφριξα αλλά καλύτερα να μην επεκταθώ σε αυτό.
Η Λορι ποια ειναι? Περιγραφη?
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Κοντό μελαχροινό υπό κανονικές συνθήκες περνάει αδιάφορη τον κτηνιατρό έλεγχο. Αλβανίδα η κοπελιά με ένα χαζό χαμόγελο. Καστανό μαλλί και από σώμα καλό μέχρι να βγάλει τα ρούχα
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Κοντό μελαχροινό υπό κανονικές συνθήκες περνάει αδιάφορη τον κτηνιατρό έλεγχο. Αλβανίδα η κοπελιά με ένα χαζό χαμόγελο. Καστανό μαλλί και από σώμα καλό μέχρι να βγάλει τα ρούχα
Ευχαριστω!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Τύπε μου και πως θα γίνει μετά το πάρτι. Εχω διοργανώσει πολλάκις τρελά όργια στο σπίτι με την συμμετοχή 10-15 ατόμων. Μιλάμε για τρελές παρτούζες τελευταία φορά 14 άτομα 7 vs 7 γαμούσαμε μέχρι και στο μπαλκόνι.

Όταν λες παρτούζες με 15 άτομα πώς το εννοείς, εσύ κι άλλοι 5-6 φίλοι σου και να έχετε πάρει ισάριθμες βιζιτούδες; Ή εννοείς και με κανονικές γκόμενες, δηλαδή πουτάνες που δεν... πληρώνονται; ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Σημερινή μεσημεριανή βόλτα στις πιάτσες. Ξεκίνησα από πλατεία Λαυρίου, η απόλυτη νέκρα στο κομμάτι της πλατείας απέναντι απ' τις στάσεις των λεωφορείων, μόνο μια τσιγγάνα ζάκι υπήρχε εκεί και παρακαλούσε τον κόσμο να τη γαμήσει κάποιος. Κατέβηκα από Καποδιστρίου, έστριψα στην Καματερού και βρέθηκα πίσω απ' το περίπτερο. Με το που με αντιλαμβάνεται η Μίμα απ' το απέναντι πεζοδρόμιο που στεκόταν έρχεται φουριόζα να με χαιρετήσει και να με κεράσει μια χούφτα λιόσπορους :2funny: :2funny: :2funny: Με ρώτησε αν θα πάμε στο ξενοδοχείο κι όταν της είπα "όχι σήμερα" ψιλοξενέρωσε και το έδειξε. Τί να κάνω διακοπές φεύγω την Παρασκευή και κρατάω τα φράγκα για ένα αυτοκρατορικό γαμήσι σε στουντιάκι... Παρούσα εκεί, εκτός απ' τα γνωστά μπάζα και η Λίλη η οποία συμπεραίνω πως πρέπει να είναι πολύ εντάξει άτομο, ήρθε, με χαιρέτησε ευγενικά και δε μου την έπεσε με τη μία για να πάμε ξενοδοχείο και έτσι. Μετά από λίγη ώρα βέβαια μου έκανε μόνη της παζάρια και μου έλεγε ότι δέχεται να πάμε στο ξενοδοχείο και με 40 αντί για 50 ευρώ. Ρε παίδες η γκόμενα έχει απίστευτο πρόσωπο αλλά η οδοντοστοιχία της μου προκαλεί λίγο λύπηση, επίσης είναι και αρκετά αδύνατη όπως πρόσεξα σήμερα, τέλος πάντων εγώ δε θα διακινδύνευα για την πάρτη της να κολλήσω κανένα παράσημο εκτός αν με άφηνε να τελειώσω στο πρόσωπό της. Ενώ για τη Μίμα τα δίνω και με το παραπάνω... Πιάσαμε την κουβέντα σήμερα, μου έλεγε πως είναι 19 χρονών, ότι είναι μόλις 7 μήνες στην Ελλάδα και ότι μιλάει καλά ελληνικά γιατί πάει μόνο με Έλληνες... Αληθεύει ή την έχει δει κάποιος συναγωνιστής να παίρνει αλλοδαπό; Στη συνέχεια ανέβηκα τη Σωκράτους στην οποία δεν υπήρχε απολύτως τίποτα, ούτε καν ζάκια ή οι κλασσικές καμένες 50άρες. Στην Αγίου Κωνσταντίνου έκανα δεξιά για να πάω στη Γερανίου. Εκεί ήταν παρούσες μόνο ένα μπάζο γύφτισσα κοντόχοντρη, το πιτσιρίκι που πάλι με κοιτούσε πονηρά και μου χαμογελούσε, η γνωστή ξανθιά με το piercing και το τατουάζ λαγουδάκι στο στήθος (έχει αναφερθεί το όνομά της εδώ αλλά δεν το θυμάμαι) και η ψηλή ξανθιά με το σώμα λαμπάδα η οποία απ' ό,τι πρόσεξα σήμερα έχει και πολύ καλό βυζί. Ξέρει κανείς το όνομά της; Πάντως εμένα μου φαίνεται λίγο παγωμένη άρα κατά πάσα πιθανότητα και κομοδίνο στο δωμάτιο. Η απίστευτη μελαχροινή με το καρέ μαλλί και το τρελό σώμα που φοράει συνήθως σορτσάκια απούσα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
μπορειτε να μου εξηγησετε ποιο ειναι αυτο το περιπτερο?

Κατέβα τη Χαλκοκονδύλη από πλατεία Λαυρίου και θα το δεις φάτσα. Εκεί είναι μαζεμένες όλες οι καλντεριμιτζούδες της Βάθης πριν νυχτώσει και στα απέναντι πεζοδρόμια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom