Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μάγκες, τον καιρό που θα γίνω ο Βασιλιάς των Τσιγγάνων και θα αναπαύομαι ολημερίς οκλαδόν και ξυπόλητος ανάμσα σε τσιγγανοκόρες, δεν θα σας ξεχάσω  :boobies:

Επιφυλάσσω για όλους σας από ένα ωραίο τσαντίρι   :tooth:

Παρεμπιπτόντως, μια φορά που είχα προτείνει στη Λαβίνια να περάσω στο σχόλασμα να πάμε για καφέ με έγραψε με συνοπτικές διαδικασίες. Ίσως εκεί να άνοιξε ένα νέο παράθυρο στην καρδιά μου για τη Ρωξάννη  :smitten:
Παπουτσι απο τον τοπο σου και ασ'ειναι μπαλωμενο !!!
Ουτε τελη κυκλοφοριας, ουτε κλησεις και αλλες μαλακιες !!!
Στον Πυργο Ηλειας, ο ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, δεν εχει πινακιδες κυκλοφοριας, αλλα πινακιδες που γραφουν ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ, εχει και το στεμμα σαν σημα !!!!!
PAIKTOURA ποτε με το καλο ο γαμος, να μας καλεσεις τουλαχιστον οταν γινει η στεψη !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Που να τραχουμε τωρα, Βουλγαρια η Ρουμανια, εχει ακριβινει και η βενζινα !!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μάγκες, τον καιρό που θα γίνω ο Βασιλιάς των Τσιγγάνων και θα αναπαύομαι ολημερίς οκλαδόν και ξυπόλητος ανάμεσα σε τσιγγανοκόρες, δεν θα σας ξεχάσω  :boobies:

Επιφυλάσσω για όλους σας από ένα ωραίο τσαντίρι   :tooth:

Παρεμπιπτόντως, μια φορά που είχα προτείνει στη Λαβίνια να περάσω στο σχόλασμα να πάμε για καφέ με έγραψε με συνοπτικές διαδικασίες. Ίσως εκεί να άνοιξε ένα νέο παράθυρο στην καρδιά μου για τη Ρωξάννη  :smitten:

Θα γλείφεις όσες τσιγγάνικες πατούσες θέλεις τότε... Άντε και σε περιμέναμε να σου δώσουμε τις ευχές μας, τόσες σελίδες γεμίσαμε για την πάρτη σου... Παρεπιπτόντως έχε υπ' όψη σου το εξής: Το Σάββατο είχα βγει με γκομενάκι Θησείο και στα μισά περίπου του πεζόδρομου πέτυχα μία ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ τσιγγάνα λουλουδού, όχι πολύ πιτσιρίκα... Πανέμορφη σου λέω, για πέρνα καμιά βόλτα μήπως κάνεις παιχνίδι, εγώ ήμουν με γκομενάκι και δεν μπορούσα να της μιλήσω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Παπουτσι απο τον τοπο σου και ασ'ειναι μπαλωμενο !!!
Ουτε τελη κυκλοφοριας, ουτε κλησεις και αλλες μαλακιες !!!
Στον Πυργο Ηλειας, ο ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, δεν εχει πινακιδες κυκλοφοριας, αλλα πινακιδες που γραφουν ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ, εχει και το στεμμα σαν σημα !!!!!
PAIKTOURA ποτε με το καλο ο γαμος, να μας καλεσεις τουλαχιστον οταν γινει η στεψη !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Που να τραχουμε τωρα, Βουλγαρια η Ρουμανια, εχει ακριβινει και η βενζινα !!!

Αλήθεια, η ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ γνωστή και ως ΜΕΡΚΟΥΡΗ τί συγγένεια έχει μαζί του; Κόρη του είναι ή ανιψιά;
 

Συνημμένα

  • 44213eirinimerkouri0002hg8.jpg
    44213eirinimerkouri0002hg8.jpg
    170,9 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 84905_eirini_merkouri12_123_1172lo.jpg
    84905_eirini_merkouri12_123_1172lo.jpg
    140 KB · Εμφανίσεις: 16

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Θα γλείφεις όσες τσιγγάνικες πατούσες θέλεις τότε... Άντε και σε περιμέναμε να σου δώσουμε τις ευχές μας, τόσες σελίδες γεμίσαμε για την πάρτη σου... Παρεπιπτόντως έχε υπ' όψη σου το εξής: Το Σάββατο είχα βγει με γκομενάκι Θησείο και στα μισά περίπου του πεζόδρομου πέτυχα μία ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ τσιγγάνα λουλουδού, όχι πολύ πιτσιρίκα... Πανέμορφη σου λέω, για πέρνα καμιά βόλτα μήπως κάνεις παιχνίδι, εγώ ήμουν με γκομενάκι και δεν μπορούσα να της μιλήσω.
Αμα της αγορασεις ολο το πανερι, μπορει να γλυψεις πατουσακι !!!   :dancing: :dancing: :dancing:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Αμα της αγορασεις ολο το πανερι, μπορει να γλυψεις πατουσακι !!!   :dancing: :dancing: :dancing:

Σιγά μη γλείψει πατουσάκι... Άμα αγοράσει όλο το πανέρι θα γλείψει μουνάκι κατ' ευθείαν!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Αλήθεια, η ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ γνωστή και ως ΜΕΡΚΟΥΡΗ τί συγγένεια έχει μαζί του; Κόρη του είναι ή ανιψιά;
Δεν γνωριζω ρε φιλαρακι !!!
Παντως η εικονιζομενη, ειναι για τρελο test drive !!! :zfuck: :fuck1: :pipa2: :pipa1: :knockinb: :kissass: :kissass2: :pipa3: :fuck2:
Σιγά μη γλείψει πατουσάκι... Άμα αγοράσει όλο το πανέρι θα γλείψει μουνάκι κατ' ευθείαν!
Αυτο εννοουσα !!!
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
Παρακαλειται οποιος εντοπισε/πηρε/φορτωσε/νοικιασε/πληρωσε/μαζεψε/συνοδεψε/συντροφευσε σημερα περιπου στις 18.00 την υπερεκπληκτικη ξανθια με το ασπρο σορτσακι και τα ψηλοτακουνα απο τη γνωστη σταση μετα τον Αβαξ να ενημερωσει το κοινο αν προκειται για "εργαζομενη" ή απλη συμπτωση!!
Για βοηθεια εκεινη την ωρα η καστανη την ιδια ωρα ηταν στο σημειο της.

Ευχαριστω

Για ποιο σημειο λες;
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Ααααααααααααααααα......... μακρια!!!!

ρε μαγκες επειδη εχω χρονια να ψωνισω απο δρομο ποσο πανε τα αλβανορουμανογυφτακια στο κεντρο Σατωβριανδου και τριτης Σεπτ; το χοτελ στη γωνια με εισοδο απο Σατωβρ;
ποσο το πακετακι;
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Ααααααααααααααααα......... μακρια!!!!

ρε μαγκες επειδη εχω χρονια να ψωνισω απο δρομο ποσο πανε τα αλβανορουμανογυφτακια στο κεντρο Σατωβριανδου και τριτης Σεπτ; το χοτελ στη γωνια με εισοδο απο Σατωβρ;
ποσο το πακετακι;
Απο 30-50 μαζι και γαμωξενοδοχειο !!!
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Απο 30-50 μαζι και γαμωξενοδοχειο !!!

μισαωρακι ε; με τα μπες βγες ντυσου ξεντυσου; έιχα δει πριν κανα 2 βδομαδες μια ψηλη μελαχροινη με σοφιστικε γυαλια...ξερουμε κατι για αυτή; στο χοτελ μπηκε με ενα τυπακο
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
μισαωρακι ε; με τα μπες βγες ντυσου ξεντυσου; έιχα δει πριν κανα 2 βδομαδες μια ψηλη μελαχροινη με σοφιστικε γυαλια...ξερουμε κατι για αυτή; στο χοτελ μπηκε με ενα τυπακο
Εγω ΔΕΝ γνωριζω !!!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
έιχα δει πριν κανα 2 βδομαδες μια ψηλη μελαχροινη με σοφιστικε γυαλια..
===
μια τετοια  , σαν.. ..φοιτήτρια , ήταν  πέρσι  - προπερσι   στη Γερανιου  , κοντα στο χοτελ Ανδρονικη
Διεφερε πάντως  απο τις αλλες  εκει ... εντυπωσιακά :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Ααααααααααααααααα......... μακρια!!!!

ρε μαγκες επειδη εχω χρονια να ψωνισω απο δρομο ποσο πανε τα αλβανορουμανογυφτακια στο κεντρο Σατωβριανδου και τριτης Σεπτ; το χοτελ στη γωνια με εισοδο απο Σατωβρ;
ποσο το πακετακι;

Ρουμανογυφτάκια γνωρίζω να υπάρχουν, Βουλγαρογυφτάκια επίσης, Αλβανογυφτάκια όμως πρώτη φορά ακούω...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
μισαωρακι ε; με τα μπες βγες ντυσου ξεντυσου; έιχα δει πριν κανα 2 βδομαδες μια ψηλη μελαχροινη με σοφιστικε γυαλια...ξερουμε κατι για αυτή; στο χοτελ μπηκε με ενα τυπακο

Αν έβλεπα καμία τέτοια θα την έπαιρνα κι εγώ και θα ξεχνούσα και το φόβο των παρασήμων και τα πάντα!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Άμα πηγαίνει στην 50άρα γιατί να μην πάει κανείς σε στούντιο και να γλυτώσει και τη φυματίωση;

Γιατί φίλε είναι άλλη η κάβλα να μαζεύεις το ξεκωλίδι απ' το δρόμο με το αμάξι και να το πηγαίνεις ξενοδοχείο... Εγώ μαζί σου είμαι, βάζοντάς τα όλα κάτω προτιμώ το στούντιο, αλλά καταλαβαίνω την κάβλα αυτών που το κάνουν γιατί έχω κι εγώ λίγη απ' αυτή... Και φυσικά έχω πάρει καλντεριμιτζού για ξενοδοχείο στο παρελθόν :)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Άμα πηγαίνει στην 50άρα γιατί να μην πάει κανείς σε στούντιο και να γλυτώσει και τη φυματίωση;
Θα σμφωνησω και εγω, ως προς την ασθενεια γενικως, αλλα το πακετο εχει και κουλουρι, για τους τρελομερακληδες  στο 50αρικο !!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Αν έβλεπα καμία τέτοια θα την έπαιρνα κι εγώ και θα ξεχνούσα και το φόβο των παρασήμων και τα πάντα!
Μην ξεχνας, η αμνησια στον φοβο των παρασημων, διαρκει οσο και πραξη !!!
ΜΕΤΑ, αμα σου κολησει η ιδεα, η τιποτε αλλο, τι γινεται ???
Ω Ε Ε ΟΟΟΟΟΟ !!! 
 

FINTEL

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστές  10 λεπτά πήδημα  10 χρόνια αγώνας ζωής
Ένας φίλος μου Έδωσε πίπα ακάποτη σε μια ρωσίδα πριν 5 χρόνια εκεί απέξω απο την καφετέραι joys  ονόματι ατζελα ξανθιά παχουλή όμορφη κ.λ.π .
Μετά απο 2 μήνες μπήκε στο Νοσοκομείο με κωλικό νεφρού και ύστερα απο 2 μηνη ταλαιπωρία διαπιστώθηκε φιματίωση ουροποιητικού με βλάβη στους όρχεις .
5 χρόνια μετά και ύστερα απο θεραπεία turbo 9 χάπια την ημέρα
έχει χάσει τον αριστερό όρχη καικινδυνεύει και ο δεξιός .
ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ??????
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ !!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom