Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495


Αυτός ο τυπος ρε μάγκες θα έχει καμιά ωραία τσιγγανοκόρη; Τι λέτε;
 

Συνημμένα

  • giftos.jpg
    giftos.jpg
    21,4 KB · Εμφανίσεις: 18

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
:2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny:

Εντάξει, μια πίπα της έδινα  :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Παίδες είδα χθες στο Θησείο στον πεζόδρομο μία τσιγγάνα που πουλούσε λουλούδια με την οποία μου έφυγε το κλαπέτο... Απ' τις λίγες πραγματικά κουκλάρες τσιγγάνες που έχω δει στη ζωή μου! Το κακό είναι ότι ήμουν με γκόμενα και δεν μπόρεσα να κάνω παιχνίδι :headbang: :headbang: :headbang:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Εδώ και μέρες τα βράδυα στην Ομόνοια εμφανίζεται ξανθιά πολύ λεπτή και μοντελέ στυλ κοπέλα  μάλλον ρωσίδι. Έχει ύψος περίπου 1,70 και ψηλοτάκουνα με κολάν. Την είδα επίσης στη Σατοβριάνδου να χώνεται σε ένα κωλόμπαρο (δίπλα ακριβώς  στο ξενοδοχείο πολύ κοντά  στη Σωκράτους) που καθόντουσαν και άλλες πουτάνες. Στη Ομόνοια την είδα με αραποπάκια να έχει νταλαβέρι. Ξέρει κάποιος κάτι ή αν την έχει πάρει καμιά φορά; Είναι σίγουρα του πεζοδρομίου αλλά ταυτοχρόνως και ζάκι.
Eπίσης χθες (Σάββατο) βράδυ στη Σατοβριάνδου και Σωκράτους κάτι πάκια κάνανε καμάκι στα τραβέλια. Μάλιστα ένα τραβέλι γράπωσε ένα πάκι και φύγανε. Σύντομα θα διαβάσουμε στα νέα για μαχαιρωμένα πάκια στη περιοχή.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Εδώ και μέρες τα βράδυα στην Ομόνοια εμφανίζεται ξανθιά πολύ λεπτή και μοντελέ στυλ κοπέλα  μάλλον ρωσίδι. Έχει ύψος περίπου 1,70 και ψηλοτάκουνα με κολάν. Την είδα επίσης στη Σατοβριάνδου να χώνεται σε ένα κωλόμπαρο (δίπλα ακριβώς  στο ξενοδοχείο πολύ κοντά  στη Σωκράτους) που καθόντουσαν και άλλες πουτάνες. Στη Ομόνοια την είδα με αραποπάκια να έχει νταλαβέρι. Ξέρει κάποιος κάτι ή αν την έχει πάρει καμιά φορά; Είναι σίγουρα του πεζοδρομίου αλλά ταυτοχρόνως και ζάκι.

Μετά από αυτές σου τις διαπιστώσεις αν υποθέσουμε ότι κάποιος σου πει ότι είναι VFM εσύ θα την πάρεις;
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Μετά από αυτές σου τις διαπιστώσεις αν υποθέσουμε ότι κάποιος σου πει ότι είναι VFM εσύ θα την πάρεις;
Κοίτα κόβουμε φάτσες και ξέρουμε τι γίνεται. Καλύτερα να ρωτάμε και να ενημερώνουμε το site άλλωστε γι΄ αυτό υπάρχει. Τα έχουμε πει. Όχι δε θα την έπαιρνα όπως και καμία άλλη από εκεί αυτό το καιρό γιατί τίποτα αξιόλογο δεν υπάρχει, μόνο βουλγαργύφτισσες, γριές κινέζες, μπαζοαλβανορουμάνες και μαύρες πρεζούδες, η πλήρη παρακμή.  
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Κοίτα κόβουμε φάτσες και ξέρουμε τι γίνεται. Καλύτερα να ρωτάμε και να ενημερώνουμε το site άλλωστε γι΄ αυτό υπάρχει. Τα έχουμε πει. Όχι δε θα την έπαιρνα όπως και καμία άλλη από εκεί αυτό το καιρό γιατί τίποτα αξιόλογο δεν υπάρχει, μόνο βουλγαργύφτισσες, γριές κινέζες, μπαζοαλβανορουμάνες και μαύρες πρεζούδες, η πλήρη παρακμή.  

Ρε συ Larson το θέμα δεν είναι αν είναι αξιόλογο μωρό ή όχι. Απ' τη στιγμή που βλέπεις να έχει νταραβέρια με πάκια και σου φαίνεται 100% για ζάκι, ακόμα κι αν αξίζει εμφανισιακά πρέπει να είσαι κασκαντέρ ή να έχεις αυτοκτονικές διαθέσεις για να την πάρεις για ξενοδοχείο.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Ρε συ Larson το θέμα δεν είναι αν είναι αξιόλογο μωρό ή όχι. Απ' τη στιγμή που βλέπεις να έχει νταραβέρια με πάκια και σου φαίνεται 100% για ζάκι, ακόμα κι αν αξίζει εμφανισιακά πρέπει να είσαι κασκαντέρ ή να έχεις αυτοκτονικές διαθέσεις για να την πάρεις για ξενοδοχείο.
Εμφανισιακά αξίζει και ίσως γι΄ αυτό ήθελα να μάθω, όμως κασκαντέρ της Βάθης/Ομόνοιας δεν είμαι. Έχω πάρει μετρημένα τρεις κοπέλες στο παρελθόν εκεί. Την  ξανθιά Ιζαμπέλα Αλπμάνο 7-8 φορές που ήταν στου Γερμανού και δυο άλλες Ρουμανοβουλγάρες, και αυτές πριν καιρό.
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Όχι δε θα την έπαιρνα όπως και καμία άλλη από εκεί αυτό το καιρό γιατί τίποτα αξιόλογο δεν υπάρχει, μόνο βουλγαργύφτισσες, γριές κινέζες, μπαζοαλβανορουμάνες και μαύρες πρεζούδες, η πλήρη παρακμή.  

εεεεηηη!!! από εκεί ψωνίζω εγώ! Μη μιλάς άσχημα για το "supermarket" μου!  :zfuck:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
εεεεηηη!!! από εκεί ψωνίζω εγώ! Μη μιλάς άσχημα για το "supermarket" μου!  :zfuck:

Φίλε τότε ψωνίζεις από super market με προϊόντα χειρίστης ποιότητας... Γι' αυτό και τις προάλλες είχες τραβήγματα απ' τη σαπίλα που έφαγες :2funny: :2funny: :2funny:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
εεεεηηη!!! από εκεί ψωνίζω εγώ! Μη μιλάς άσχημα για το "supermarket" μου!  :zfuck:
Ελπίζω να μιλάς για το αληθινό Supermarket στη γωνία Καποδιστρίου/Γ΄Σεπτεμβρίου και όχι για το Supermarket απ΄ έξω  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Ελπίζω να μιλάς για το αληθινό Supermarket στη γωνία Καποδιστρίου/Γ΄Σεπτεμβρίου και όχι για το Supermarket απ΄ έξω  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:

Για το απ' έξω λέει... Του έσπασε και η καπότα ενώ γαμούσε τσιγγανοβουλγάρα ζάκι τις προάλλες, δεν είδες που τον διαβάζαμε; :2funny: :2funny: :2funny: Ανησύχησε ολόκληρο το thread ο πονηρίδης!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
εεεεηηη!!! από εκεί ψωνίζω εγώ! Μη μιλάς άσχημα για το "supermarket" μου!  :zfuck:
ΠΡΟΣΕΞΕ, γιατι την επομενη φορα, δεν θα τραγουδας ειμαι χαρουμενος γυριζω απ'τον ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ !!!  :dancing: :dancing: :dancing:
Αλλα, ειμαι ο κοπανος πηγαινω στου ΣΥΓΓΡΟΥ !!!  :priest: :priest: :priest:
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.974
Like
4.985
Πόντοι
506
Εχουμε αποψινο ρεπορταζ απο κεντρο η παραλιακη?
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες, μόλις γύρισα από Ψυρρή κι έφαγα δυο βρόμικα  :P αλλά το σημαντικότερο είναι ότι σήμερα γάμησα! Λοιπόν, από το πρωί τρωγόμουνα και ύστερα από μια πρόχειρη βόλτα στο Μεταξουργείο, όπου επισκέφθηκα την Ιάσωνος στο τέρμα της, έχω να πω ότι μόνο φασόλες και υπερκαχεκτικά και άσχημα γυφτάκια συνάντησα. Όμως το απογευματάκι, κατά τις 6 -7, προφασίστηκα μια επίγουσα υποχρέωση και το' σκασα  :badair: από τη δουλειά. Πέρασα με το αμάξι κανά δυο φορές από Αριστοτέλους, η ξανθούλα που λέτε στο περίπτερο επέστρεψε με φούστα μέχρι το γόνατο και τακούνι μισό μέτρο, και άλλος ένας μπαμπούλας δίπλα με μπότες μέχρι τον αφαλό, για φωτό λέμε, και μετά πήγα Ζήνωνος και Γερανίου  :rockon: Και πάλι δεν είδα τη Λαβίνια (με την πρώτη), αλλά είδα τη Ρωξάννη! Για τους περισσότερους θα είναι μια ξεπέτα ακόμα αλλά για μένα...  :rolleyes: είναι η υπερτατη μουνάρα που παλεύει για μια θέση στην καρδιά μου με τη Λαβίνια. Βυζάρες ατελείωτες, το κακό ήταν ότι φορούσε τακούνια χωρίς κάλτσες και οι πατούσες της φαίνονταν ταλαιπωρημένες  :- Τεσπά, μετά από μια αρκετής ώρας πίπας στη διάρκεια της οποίας χάζευα από τον καθρέφτη τη μαύρη τσιγγάνικη κωλοτρυπίδα και τα λίγο ταλαιπωρημένα πόδια της  :humpleg: της είπα να γυρισουμε στο πλάι. Και οι βυζάρες κρέμονταν και ανέπνεαν και μετά δεν άντεξα και της είπα να ξαπλώσει δίπλα μου και να μου τον  :jerking: χωρίς καπότα ενώ μου έχωσε ένα βυζί στο στόμα και βύζαινα  :tits2: Το κακό είναι ότι δεν πολυμιλάει και δεν έχομε σόσιαλ τάιμ, τέλος άντων είναι πολυ μουνάρα η γκόμενα, βγαίνοντας είδα και τη Λαβίνια που παζαρευότανε μ ένα γύφτο και φορούσε ένα άσπρο κολάν και είχε μια κωλάρα θεούλη μου  :fuck2:


 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Γεια σας μάγκες, μόλις γύρισα από Ψυρρή κι έφαγα δυο βρόμικα  :P αλλά το σημαντικότερο είναι ότι σήμερα γάμησα! Λοιπόν, από το πρωί τρωγόμουνα και ύστερα από μια πρόχειρη βόλτα στο Μεταξουργείο, όπου επισκέφθηκα την Ιάσωνος στο τέρμα της, έχω να πω ότι μόνο φασόλες και υπερκαχεκτικά και άσχημα γυφτάκια συνάντησα. Όμως το απογευματάκι, κατά τις 6 -7, προφασίστηκα μια επίγουσα υποχρέωση και το' σκασα  :badair: από τη δουλειά. Πέρασα με το αμάξι κανά δυο φορές από Αριστοτέλους, η ξανθούλα που λέτε στο περίπτερο επέστρεψε με φούστα μέχρι το γόνατο και τακούνι μισό μέτρο, και άλλος ένας μπαμπούλας δίπλα με μπότες μέχρι τον αφαλό, για φωτό λέμε, και μετά πήγα Ζήνωνος και Γερανίου  :rockon: Και πάλι δεν είδα τη Λαβίνια (με την πρώτη), αλλά είδα τη Ρωξάννη! Για τους περισσότερους θα είναι μια ξεπέτα ακόμα αλλά για μένα...  :rolleyes: είναι η υπερτατη μουνάρα που παλεύει για μια θέση στην καρδιά μου με τη Λαβίνια. Βυζάρες ατελείωτες, το κακό ήταν ότι φορούσε τακούνια χωρίς κάλτσες και οι πατούσες της φαίνονταν ταλαιπωρημένες  :- Τεσπά, μετά από μια αρκετής ώρας πίπας στη διάρκεια της οποίας χάζευα από τον καθρέφτη τη μαύρη τσιγγάνικη κωλοτρυπίδα και τα λίγο ταλαιπωρημένα πόδια της  :humpleg: της είπα να γυρισουμε στο πλάι. Και οι βυζάρες κρέμονταν και ανέπνεαν και μετά δεν άντεξα και της είπα να ξαπλώσει δίπλα μου και να μου τον  :jerking: χωρίς καπότα ενώ μου έχωσε ένα βυζί στο στόμα και βύζαινα  :tits2: Το κακό είναι ότι δεν πολυμιλάει και δεν έχομε σόσιαλ τάιμ, τέλος άντων είναι πολυ μουνάρα η γκόμενα, βγαίνοντας είδα και τη Λαβίνια που παζαρευότανε μ ένα γύφτο και φορούσε ένα άσπρο κολάν και είχε μια κωλάρα θεούλη μου  :fuck2:

Παίκτουρα είσαι ο αδιαμφισβήτητος τσιγγανογαμιάς!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Οπως λεγαμε, Βουλγαροκτονος !!!
Τωρα θα λεμε ( paiktouras o τσιγγανοκτονος η τσιγγανογαμιας ) !!!   :2funny: :2funny: :2funny:

Κανονικά! Το θεωρώ πολύ πιθανό σύντομα να απαρνηθεί και την μπαλαμή του καταγωγή και να βαφτιστεί τσιγγάνος ο ίδιος :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom