Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
ρε μαγκες δεν μπορω να καταλαβω κατι , πως γινεται οσες ειναι εστω λιγο εμφανισιμες ή εστω γαυμεσιμες (οχι για πατσαβουρες,χοντρες και τζακια) να ζητανε στο τριγωνο 30,40 και 50 ευρω , και να συνεχιζουν να δουλευουν στο τριγωνο με αυτα τα ποσα ενω την ιδια στιγμη με 10,20 ευρω μπορεις να γαμισεις ιδια ποιοτητα ή μπορει και καλυτερη , με ιδια χρονικη διαρκεια σε μπουρδελο ??? και επειδη μιλαω με πολλους στο κεντρο , δεν ειναι οτι εχουν βρει μονο εμενα μ@λ@κ@ και ζητανε αυτα τα λεφτα αλλα και με αλλους πορνοσυναγωνιστες που μιλαω τα ιδια ποσα ζητανε.
αυτές είναι τιμές που ισχύουν αν είσαι χρόνια πελάτης, μπορεί αν εσύ (ή κάποιοι άλλοι) μπήκατε στην πιάτσα τώρα πρόσφατα να ζητάνε αναβαθμισμένες τιμές
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446
αυτές είναι τιμές που ισχύουν αν είσαι χρόνια πελάτης, μπορεί αν εσύ (ή κάποιοι άλλοι) μπήκατε στην πιάτσα τώρα πρόσφατα να ζητάνε αναβαθμισμένες τιμές
Σωστα αλλα να μην ξεχναμε οτι θελουνε και λιγο παζαρι !!! :thumbsup:
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
δεν γνωρίζω αν είσαι ο ίδιος στον οποίο είχα απαντήσει. Η πιο ακριβή που έχω πάρει είναι η Κασσάνδρα από το Καμερούν, 25€, τέλειο σώμα, πίπα κώλος. Η Ευγενία από την Ουκρανία δεν δίνει κώλο, παίρνει 15€. Η Κινέζα η Σίσσυ 20€ με κώλο. Είναι απορίας άξιον γιατί σε σένα ζητάνε αυτές τις τιμές
απο τις 3 που ανεφερες μονο η ''κασανδρα'' απο καμερουν τρωγεται , οι αλλες 2 δεν ειναι ομορφες . πριν 2 ημερες που περασα στο τριγωνο πλησιασα 1 που ηταν γαμευσιμη , οι τιμες ηταν πανω απο μπουρδελο για τις ιδεες υπηρεσιες και συναγωνιστες που ρωτησα επιτοπου αφου ειχαν πλησιασει την ιδια κοπελα , σε αλλους ελεγε 30 και σε αλλους 50 . συν 5 το χοτελι. επομενως δεν ειναι οτι μονο σε εμενα ζητανε τετοια ποσα ή οτι εχω κατι πανω μου που δειχνει οτι μαλλον εχω λεφτα. πες οτι εγω και εσυ δεν τις παιρνουμε με τετοιες τιμες , αυτες πως συνεχιζουν να κανουν πιατσα στο τριγωνο χωρις να κατεβαζουν τις τιμες ? εγω εχω καταλαβει οτι οσες εχουν κανονικο νταβατζη ζητανε τα διπλα και μερικες φορες τα τριπλα για ιδιες ηπηρεσιες με ιδια χρονικη διαρκεια , με τις ανεξαρτητες . ετσι δεν παμε πουθενα.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
απο τις 3 που ανεφερες μονο η ''κασανδρα'' απο καμερουν τρωγεται , οι αλλες 2 δεν ειναι ομορφες . πριν 2 ημερες που περασα στο τριγωνο πλησιασα 1 που ηταν γαμευσιμη , οι τιμες ηταν πανω απο μπουρδελο για τις ιδεες υπηρεσιες και συναγωνιστες που ρωτησα επιτοπου αφου ειχαν πλησιασει την ιδια κοπελα , σε αλλους ελεγε 30 και σε αλλους 50 . συν 5 το χοτελι. επομενως δεν ειναι οτι μονο σε εμενα ζητανε τετοια ποσα ή οτι εχω κατι πανω μου που δειχνει οτι μαλλον εχω λεφτα. πες οτι εγω και εσυ δεν τις παιρνουμε με τετοιες τιμες , αυτες πως συνεχιζουν να κανουν πιατσα στο τριγωνο χωρις να κατεβαζουν τις τιμες ? εγω εχω καταλαβει οτι οσες εχουν κανονικο νταβατζη ζητανε τα διπλα και μερικες φορες τα τριπλα για ιδιες ηπηρεσιες με ιδια χρονικη διαρκεια , με τις ανεξαρτητες . ετσι δεν παμε πουθενα.
Θα συμφωνήσω για το νταβατζή. ?Τις πιέζουν να ζητάνε αυτά τα λεφτά και κάποιες τις αφήνουν και νηστικές μέχρι να τελειώσει η βάρδια ?στο ΠΡΟΠΟ αράζουν κάποιοι ?
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
η
Θα συμφωνήσω για το νταβατζή. ?Τις πιέζουν να ζητάνε αυτά τα λεφτά και κάποιες τις αφήνουν και νηστικές μέχρι να τελειώσει η βάρδια ?στο ΠΡΟΠΟ αράζουν κάποιοι ?
στο προπο και στην καφετερια κοντα στο περιπτερο. με την ανοχη του κρατους βεβαια . να πουμε ομως την αληθεια οι περισσοτερες ειναι με την δικια τους επιλογη εκει , δλδ ξεκινανε απο την πατριδα τους με το σκεπτικο οτι παω στην ελλαδα να κανω πεζοδρομιο γιατι εχω 1-2 παιδια και δεν εχω αλλη επιλογη. οταν 1 κοπελα πηγαινοερχεται ελλαδα-βαλκανια τοτε ειναι δικια της επιλογη και δεν φταει καποιος νταβατζης . επισης εχω παρατηρησει οτι δεν ειναι απαραιτητο ο νταβας να ειναι και αγαπητικος . δλδ μπορει να ειναι και καποιος συγγενης ειδικα σε περιπτωσεις με γυφτους(κυριως βουλγαρια και ρουμανια) που γαμ@ντ@ μεταξυ τους (πχ ο αντρας της αδελφης της κοπελας ή καποιος θειος ) οσο και εαν ακουγεται παραξενο και παραλογο για τον μεσο ελληνα αυτο. κοιτανε μονο το χρημα και δεν υπαρχει τιποτα αλλο. εαν η κοπελα δεν εχει νταβατζη τοτε παιζει αλλιως μπαλα και της μενουν ολα τα λεφτα . επομενως μπορει να ζητησει 15 και 20 ευρω εαν δεν εχει τον π@στη να της παρει τα λεφτα ή μερος απο τα λεφτα. εαν η κοπελα εχει νταβατζη τοτε ζηταει 30,40 και 50 ευρω , ποσα που γ@μ@ς και σε στουνιο. απο την στιγμη που ΔΕΝ ριχνουν τις τιμες παει να πει οτι δυστιχως υπαρχουν ατομα που δινουν αυτα τα ποσα . δεν υπαρχει αλλη εξηγηση.
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
εχει τυχει να πλησιασω κοπελα πριν πολλους μηνες , να συμφωνησουμε στην τιμη , να παιρνει τηλ τον νταβατζη της να μιλανε στην γλωσσα τους και καπακι να σου ζηταει αυξηση της τιμης κατα 30-35 % πανω . φυσικα εφαγε ακυρο.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: lesa.l

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Πάντα κάποιος υπάρχει!!! Πάντα!!! Κι αν δεν είναι νταβατζής με τη στενή έννοια του όρου, είναι κάτι παραπλήσιο. Τα κορίτσια χρειάζονται προστασία και όσα δε χρειάζονται, φροντίζουν οι επιτήδειοι να χρειαστούν ?. Μπορεί να είναι νταβάς, μπορεί κάποιος συγγενής, ακόμα και ο ίδιος ο σύζυγος ή κάποιος "φίλος" αστυνομικός ο οποίος "νοιάζεται" "αφιλοκερδώς" ????????Πάντως εντελώς ξεκάρφωτη δεν είναι καμία!!!! Μιλάμε για την πιάτσα ΟΚ;;;; Από προσωπική εμπειρία με ένα στανταράκι, πάντα μόλις μπούμε στο δωμάτιο , την παίρνει τηλ ένας "φίλος αστυνόμος" και τη ρωτάει αν είναι καλά!!!! ?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
απο τις 3 που ανεφερες μονο η ''κασανδρα'' απο καμερουν τρωγεται , οι αλλες 2 δεν ειναι ομορφες . πριν 2 ημερες που περασα στο τριγωνο πλησιασα 1 που ηταν γαμευσιμη , οι τιμες ηταν πανω απο μπουρδελο για τις ιδεες υπηρεσιες και συναγωνιστες που ρωτησα επιτοπου αφου ειχαν πλησιασει την ιδια κοπελα , σε αλλους ελεγε 30 και σε αλλους 50 . συν 5 το χοτελι. επομενως δεν ειναι οτι μονο σε εμενα ζητανε τετοια ποσα ή οτι εχω κατι πανω μου που δειχνει οτι μαλλον εχω λεφτα. πες οτι εγω και εσυ δεν τις παιρνουμε με τετοιες τιμες , αυτες πως συνεχιζουν να κανουν πιατσα στο τριγωνο χωρις να κατεβαζουν τις τιμες ? εγω εχω καταλαβει οτι οσες εχουν κανονικο νταβατζη ζητανε τα διπλα και μερικες φορες τα τριπλα για ιδιες ηπηρεσιες με ιδια χρονικη διαρκεια , με τις ανεξαρτητες . ετσι δεν παμε πουθενα.
Μα δεν είπα πως είναι όμορφες. Έγραψα ότι κάνουν αξιοπρεπές γαμήσι για τα λεφτά που ζητάνε. Τώρα αν θες και ομορφούλα, και νεαρή, εννοείται πως θα πληρώσεις. Εμένα με ανάβει το καλό, λεπτό σώμα, και το πρόσωπο το θεωρώ δευτερεύον, εσύ μάλλον έχεις άλλα γούστα, και μαγκιά σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
απο τις 3 που ανεφερες μονο η ''κασανδρα'' απο καμερουν τρωγεται , οι αλλες 2 δεν ειναι ομορφες . πριν 2 ημερες που περασα στο τριγωνο πλησιασα 1 που ηταν γαμευσιμη , οι τιμες ηταν πανω απο μπουρδελο για τις ιδεες υπηρεσιες και συναγωνιστες που ρωτησα επιτοπου αφου ειχαν πλησιασει την ιδια κοπελα , σε αλλους ελεγε 30 και σε αλλους 50 . συν 5 το χοτελι. επομενως δεν ειναι οτι μονο σε εμενα ζητανε τετοια ποσα ή οτι εχω κατι πανω μου που δειχνει οτι μαλλον εχω λεφτα. πες οτι εγω και εσυ δεν τις παιρνουμε με τετοιες τιμες , αυτες πως συνεχιζουν να κανουν πιατσα στο τριγωνο χωρις να κατεβαζουν τις τιμες ? εγω εχω καταλαβει οτι οσες εχουν κανονικο νταβατζη ζητανε τα διπλα και μερικες φορες τα τριπλα για ιδιες ηπηρεσιες με ιδια χρονικη διαρκεια , με τις ανεξαρτητες . ετσι δεν παμε πουθενα.
τώρα μου ήρθε μια άλλη φλασιά, σχετικά με το οικονομικό θέμα. Πως πας ντυμένος εκεί; Εγώ φοράω επίτηδες ένα παμπάλαιο μπλου τζιν, αθλητικά παπούτσια της πούτσας και όμοιο μπουφάν, για λόγους ασφαλείας. Εννοείται πως έχω μαζί μου κινητό 10ετίας, και μόνο 10€ παραπάνω από όσα σκοπεύω να χαλάσω. Δεν έχω απειληθεί ποτέ, 15 χρόνια τώρα, αλλά συνεχίζω την ίδια τακτική, να δείχνω στόχος που δεν αξίζει τον κόπο να του την πέσεις. Αν με απειλήσουν, θα τα δώσω όλα και χέστηκα για την απώλεια
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
τώρα μου ήρθε μια άλλη φλασιά, σχετικά με το οικονομικό θέμα. Πως πας ντυμένος εκεί; Εγώ φοράω επίτηδες ένα παμπάλαιο μπλου τζιν, αθλητικά παπούτσια της πούτσας και όμοιο μπουφάν, για λόγους ασφαλείας. Εννοείται πως έχω μαζί μου κινητό 10ετίας, και μόνο 10€ παραπάνω από όσα σκοπεύω να χαλάσω. Δεν έχω απειληθεί ποτέ, 15 χρόνια τώρα, αλλά συνεχίζω την ίδια τακτική, να δείχνω στόχος που δεν αξίζει τον κόπο να του την πέσεις. Αν με απειλήσουν, θα τα δώσω όλα και χέστηκα για την απώλεια
Εγώ με τα ρούχα της δουλειάς,παντελόνι με ανακλαστικές ρίγες κλπ. Στραβώνουν κάποιες με την εμφάνιση αλλά οι περισσότερες είναι οκ!!!
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446
Εγώ με τα ρούχα της δουλειάς,παντελόνι με ανακλαστικές ρίγες κλπ. Στραβώνουν κάποιες με την εμφάνιση αλλά οι περισσότερες είναι οκ!!!
Αρκουδιαρη μην μπερδευεσαι τυπε...δεν στραβωνουν με τα ρουχα ! :2funny: ?:happy:
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Μηπως με το συρομενο λεω εγω τωρα ; ?
Γιατι απο εμφανιση ολες λενε τα καλυτερα ,οπως και για τις επιδοσεις σου !!! :thumbsup:
Με το μηχανάκι πάω ρεεεε??? Σημειώστε πως έχω να το πλύνω πάνω από 1 χρόνο ???(το μηχανάκι) ???
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
τώρα μου ήρθε μια άλλη φλασιά, σχετικά με το οικονομικό θέμα. Πως πας ντυμένος εκεί; Εγώ φοράω επίτηδες ένα παμπάλαιο μπλου τζιν, αθλητικά παπούτσια της πούτσας και όμοιο μπουφάν, για λόγους ασφαλείας. Εννοείται πως έχω μαζί μου κινητό 10ετίας, και μόνο 10€ παραπάνω από όσα σκοπεύω να χαλάσω. Δεν έχω απειληθεί ποτέ, 15 χρόνια τώρα, αλλά συνεχίζω την ίδια τακτική, να δείχνω στόχος που δεν αξίζει τον κόπο να του την πέσεις. Αν με απειλήσουν, θα τα δώσω όλα και χέστηκα για την απώλεια
μετρια ρουχα ουτε φτηνα ουτε ακριβα . κινητο εχω της πλακας με 20 ευρω. εγω εχω καταλαβει μετα απο αμετρητες εξορμησεις οτι για να γαμ@σεις καλο μ@νι και νεαρο πρεπει να τα σκασεις ακομα και στο τριγωνο . οσες ειναι εμφανισιμες και νεαρες ( εστω 2-3 κοπελες ) ζητανε ποσα οσα και τα call girls . δεν εχει καμοια διαφορα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
Πάντα κάποιος υπάρχει!!! Πάντα!!! Κι αν δεν είναι νταβατζής με τη στενή έννοια του όρου, είναι κάτι παραπλήσιο. Τα κορίτσια χρειάζονται προστασία και όσα δε χρειάζονται, φροντίζουν οι επιτήδειοι να χρειαστούν ?. Μπορεί να είναι νταβάς, μπορεί κάποιος συγγενής, ακόμα και ο ίδιος ο σύζυγος ή κάποιος "φίλος" αστυνομικός ο οποίος "νοιάζεται" "αφιλοκερδώς" ????????Πάντως εντελώς ξεκάρφωτη δεν είναι καμία!!!! Μιλάμε για την πιάτσα ΟΚ;;;; Από προσωπική εμπειρία με ένα στανταράκι, πάντα μόλις μπούμε στο δωμάτιο , την παίρνει τηλ ένας "φίλος αστυνόμος" και τη ρωτάει αν είναι καλά!!!! ?
ρε φιλε θελεις να μας πεις οτι για παραδειγμα κατι ασσιατισες πανω απο 50 χρονων ή κατι μπαγλαντεσιανες ή τζακια που ζητανε 10 και 15 ευρω εχουν καποιον για προστασια ? μα τι νομιζεις οτι το τριγωνο που εχει πεθανει τα τελευταια χρονια ειναι μπογκοτα κολομβιας ??? οσες φορες εχω περασει δεν με πειραξε κανεις ακομα και βραδυ μεσα στα στενα. αλλα δεν ειμαι ψαρωμενος και ειμαι ετοιμος για αιμα εαν χρειαστει.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
ρε φιλε θελεις να μας πεις οτι για παραδειγμα κατι ασσιατισες πανω απο 50 χρονων ή κατι μπαγλαντεσιανες ή τζακια που ζητανε 10 και 15 ευρω εχουν καποιον για προστασια ? μα τι νομιζεις οτι το τριγωνο που εχει πεθανει τα τελευταια χρονια ειναι μπογκοτα κολομβιας ??? οσες φορες εχω περασει δεν με πειραξε κανεις ακομα και βραδυ μεσα στα στενα. αλλα δεν ειμαι ψαρωμενος και ειμαι ετοιμος για αιμα εαν χρειαστει.
Δεν είπα αυτό αδερφέ, μιλάμε για αξιόλογα τεμάχια αλλά ακόμα και τα τζάνκια ίσως έχουν από πίσω κάποιον να φροντίσουν. Όσο για το δεύτερο σκέλος, γιατί να σε πειράξει κάποιος;;; ?δεν είναι μαλάκες να τρομάξουν τους πελάτες!!! Δεν έχουν και λόγο άλλωστε!!! Άλλο πράγμα είπα εγώ. Για παράδειγμα, για πάρε ένα αξιόλογο τεμάχιο στο χοτέλ και όταν τελειώσεις, ρίξε μπιστόλι στην πληρωμή, ρίχτεις δύο φάπες και διώξτην!!! Πιστεύεις πως όλα θα είναι μέλι γάλα;;;
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
Δεν είπα αυτό αδερφέ, μιλάμε για αξιόλογα τεμάχια αλλά ακόμα και τα τζάνκια ίσως έχουν από πίσω κάποιον να φροντίσουν. Όσο για το δεύτερο σκέλος, γιατί να σε πειράξει κάποιος;;; ?δεν είναι μαλάκες να τρομάξουν τους πελάτες!!! Δεν έχουν και λόγο άλλωστε!!! Άλλο πράγμα είπα εγώ. Για παράδειγμα, για πάρε ένα αξιόλογο τεμάχιο στο χοτέλ και όταν τελειώσεις, ρίξε μπιστόλι στην πληρωμή, ρίχτεις δύο φάπες και διώξτην!!! Πιστεύεις πως όλα θα είναι μέλι γάλα;;;
πως θα γινει αυτο που λες αφου ολες σου ζητανε τα λεφτα απο πριν ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom