Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
29736C41-4F27-4773-8FEE-BC24A3DBC9F4.jpeg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εκεί που έβαλα κίτρινες βούλες ειναι τα σημεία που αράζει
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Καβαλήστε την νησίδα παιδιά για να της μιλήσετε :cheesy:, εκέι που κάθονται ορισμένες.... Όπως η άλλη στο φάληρο εκεί στη στάση.. Που να σταματήσεις έστω και για 1 λεπτό....

Και εγώ την είχα δει την τύπισσα παρεπιπτόντως, μια φορά, λίγο πριν αναφερθεί εδώ στο νήμα πριν βδομάδες. Κοιτούσε καλά καλά, αλλά πέρασα γρήγορα γιατί μπαίνω με τις πάντες σε εκείνη τη στροφή και δεν έδωσα πολύ σημασία. 4-5 φορές που έχω ξαναπεράσει βραδινές ώρες, δεν υπήρχε ψυχή.
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Πρόσφατα έμαθα πως τα ανατολικά gilf παίζουν πολύ ακάποτα και δεν εννοώ μόνο πίπα!!!! ?
Ολες αυτές με τους "σταθερούς" κανουν τα πάντα χωρις , γιαυτο και εγω εκοψα γιατι για να μπει καποτα έπεφτε τσακωμός
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Καβαλήστε την νησίδα παιδιά για να της μιλήσετε :cheesy:, εκέι που κάθονται ορισμένες.... Όπως η άλλη στο φάληρο εκεί στη στάση.. Που να σταματήσεις έστω και για 1 λεπτό....

Και εγώ την είχα δει την τύπισσα παρεπιπτόντως, μια φορά, λίγο πριν αναφερθεί εδώ στο νήμα πριν βδομάδες. Κοιτούσε καλά καλά, αλλά πέρασα γρήγορα γιατί μπαίνω με τις πάντες σε εκείνη τη στροφή και δεν έδωσα πολύ σημασία. 4-5 φορές που έχω ξαναπεράσει βραδινές ώρες, δεν υπήρχε ψυχή.
Αλλη χαζή κι αυτή
Εκεί ειναι που δεν μπορεις να σταματήσεις
Τι στο πουτσο
Με τα πόδια πάνε και τις παίρνουν;
γιατί αμαξι εκεί δεν σταματάει
Και αν εχεις και κανα μαλακα πίσω σου ξεκινάει τος κόρνες
Πως να μιλήσεις με την γκομενα μετα όταν θα σε κοιτάνε ολοι
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Αλλη χαζή κι αυτή
Εκεί ειναι που δεν μπορεις να σταματήσεις
Τι στο πουτσο
Με τα πόδια πάνε και τις παίρνουν;
γιατί αμαξι εκεί δεν σταματάει
Και αν εχεις και κανα μαλακα πίσω σου ξεκινάει τος κόρνες
Πως να μιλήσεις με την γκομενα μετα όταν θα σε κοιτάνε ολοι
Μααα αυτή είναι η τακτική τους...χωρίς πολλά πολλά να την φορτώσεις...τόσα σημεία υπάρχουν στην παραλιακή και με καβάντζες πολύ κοντά....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.542
Πόντοι
3.656
Σήμερα κατέβηκα τρίγωνο στις 22.30. Λίγα πράγματα, με εξυπηρέτησε η Ευγενία από την Ουκρανία, πραγματικά ευγενικό άτομο. Αν και μύριζε ποτό, όπως πάντα την ίδρωσε τη φανέλα και η πίπα της είναι εξαιρετική. Γενικά φθίνει η κατάσταση. Που πήγαν τα κορίτσια που γέμιζαν την περιοχή; έφτιαξαν αλλού πιάτσα;
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Διάφορες επισκέψεις στο τρίγωνο για σύντομες καταδρομικές καταθέσεις.
Εξυπηρέτηση κατά κύριο λόγο από Ελίζαμπεθ στο Liberty (Αριστοτέλους) και Στέλλα στο Lito (Καποδιστρίου).
Από Βουλγαρία η πρώτη, Αλβανία η δεύτερη (για αυτούς που ενδιαφέρονται για την ανθρωπογεωγραφία της περιοχής).
20€ (η κοπέλα) + 10€ (ξενοδοχείο) για 20-30 περίπου λεπτά απλό προ΄΄γραμμα.
Εμφανισιακά στα όρια του μπάζου, χοντρές με μεγάλα βυζιά, αλλά με καλ΄ή ανταπόκριση στο κρεβάτι.
Μόνη ένσταση η γκρίνια που μπορεί να έχουν στο δωμάτιο λόγω έλλειψης πελατών στην περιοχή (λίγο ενδιαφέρει). Μπορεί να το κάνουν και εσκεμμένα για να πετύχουν καλύτερα χρήματα. Πάντως τους πελάτες λένε τους παίρνουν άλλες που κάνουν φουλ ακάποτα (!).
Η Μαρία η Ρουμάνα στο πόστο της αλλά με πολύ αλλοπρόσαλλή συμπεριφορά στο δρόμο, δεν προτιμήθηκε.
Καλά ξεφορτώματα.
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
Ολες αυτές με τους "σταθερούς" κανουν τα πάντα χωρις , γιαυτο και εγω εκοψα γιατι για να μπει καποτα έπεφτε τσακωμός

Διάφορες επισκέψεις στο τρίγωνο για σύντομες καταδρομικές καταθέσεις.
Εξυπηρέτηση κατά κύριο λόγο από Ελίζαμπεθ στο Liberty (Αριστοτέλους) και Στέλλα στο Lito (Καποδιστρίου).
Από Βουλγαρία η πρώτη, Αλβανία η δεύτερη (για αυτούς που ενδιαφέρονται για την ανθρωπογεωγραφία της περιοχής).
20€ (η κοπέλα) + 10€ (ξενοδοχείο) για 20-30 περίπου λεπτά απλό προ΄΄γραμμα.
Εμφανισιακά στα όρια του μπάζου, χοντρές με μεγάλα βυζιά, αλλά με καλ΄ή ανταπόκριση στο κρεβάτι.
Μόνη ένσταση η γκρίνια που μπορεί να έχουν στο δωμάτιο λόγω έλλειψης πελατών στην περιοχή (λίγο ενδιαφέρει). Μπορεί να το κάνουν και εσκεμμένα για να πετύχουν καλύτερα χρήματα. Πάντως τους πελάτες λένε τους παίρνουν άλλες που κάνουν φουλ ακάποτα (!).
Η Μαρία η Ρουμάνα στο πόστο της αλλά με πολύ αλλοπρόσαλλή συμπεριφορά στο δρόμο, δεν προτιμήθηκε.
Καλά ξεφορτώματα.
φιλε μηπως θυμασαι τι ωρα περιπου πετυχες την μαρια την ρουμανα ?
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
ρε μαγκες δεν μπορω να καταλαβω κατι , πως γινεται οσες ειναι εστω λιγο εμφανισιμες ή εστω γαυμεσιμες (οχι για πατσαβουρες,χοντρες και τζακια) να ζητανε στο τριγωνο 30,40 και 50 ευρω , και να συνεχιζουν να δουλευουν στο τριγωνο με αυτα τα ποσα ενω την ιδια στιγμη με 10,20 ευρω μπορεις να γαμισεις ιδια ποιοτητα ή μπορει και καλυτερη , με ιδια χρονικη διαρκεια σε μπουρδελο ??? και επειδη μιλαω με πολλους στο κεντρο , δεν ειναι οτι εχουν βρει μονο εμενα μ@λ@κ@ και ζητανε αυτα τα λεφτα αλλα και με αλλους πορνοσυναγωνιστες που μιλαω τα ιδια ποσα ζητανε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.542
Πόντοι
3.656
ρε μαγκες δεν μπορω να καταλαβω κατι , πως γινεται οσες ειναι εστω λιγο εμφανισιμες ή εστω γαυμεσιμες (οχι για πατσαβουρες,χοντρες και τζακια) να ζητανε στο τριγωνο 30,40 και 50 ευρω , και να συνεχιζουν να δουλευουν στο τριγωνο με αυτα τα ποσα ενω την ιδια στιγμη με 10,20 ευρω μπορεις να γαμισεις ιδια ποιοτητα ή μπορει και καλυτερη , με ιδια χρονικη διαρκεια σε μπουρδελο ??? και επειδη μιλαω με πολλους στο κεντρο , δεν ειναι οτι εχουν βρει μονο εμενα μ@λ@κ@ και ζητανε αυτα τα λεφτα αλλα και με αλλους πορνοσυναγωνιστες που μιλαω τα ιδια ποσα ζητανε.
δεν γνωρίζω αν είσαι ο ίδιος στον οποίο είχα απαντήσει. Η πιο ακριβή που έχω πάρει είναι η Κασσάνδρα από το Καμερούν, 25€, τέλειο σώμα, πίπα κώλος. Η Ευγενία από την Ουκρανία δεν δίνει κώλο, παίρνει 15€. Η Κινέζα η Σίσσυ 20€ με κώλο. Είναι απορίας άξιον γιατί σε σένα ζητάνε αυτές τις τιμές
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Ολες αυτές με τους "σταθερούς" κανουν τα πάντα χωρις , γιαυτο και εγω εκοψα γιατι για να μπει καποτα έπεφτε τσακωμός
αυτά μου έλεγαν σαν «παράπονα” για τα σοβιετικά gilf οι προαναφερθείσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom