Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Κατέβηκα σήμερα πριν το μεσημέρι με σκοπό να πάρω κάποιο σοβιετικό ντουέτο, αλλά με το που έφτασα πετυχαίνω μία ομορφούλα να περπατάει και κατευθείαν της έπιασα κουβέντα. Η Μαριλένα είναι 37χρονη Ελληνίδα, που δουλεύει μόνο μέσω τηλεφώνου αλλά έτυχε και την πέτυχα μόλις είχε έρθει. Δεν ξέρω αν την γνωρίζουν οι συναγωνιστές, μου είπε οτι δεν είναι τακτική στην περιοχή. Καλό φυσικό σώμα. Πήγαμε στο Liberty, 10Ε με καλό δωμάτιο. Πήρε 40Ε για 45λεπτο με δύο ντουφεκιές, είναι καλλιτέχνης στην πίπα, και καλή συμμετοχή γενικά. Αυτό που φχαριστήθηκα είναι η καλή κουβεντούλα και οι γκομενικές συμβουλές και σχόλια που μου έδωσε. Στα αρνητικά οτι είναι αυστηρή με το ρολόϊ και καπνίζει.
Μπορεις να μου δωσεις το τηλ. σε pm να δοκιμασω?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Κατέβηκα κάπως νωρίς σήμερα στο τρίγωνο, στις 18.30. Πολλά κομμάτια, σχεδόν καμία γαμεύσιμη. Να είναι καλά η έγχρωμη από το Καμερούν, η επονομαζόμενη Κασσάνδρα που με εξυπηρέτησε. Οι Κινέζες έλειπαν, δεν θα ήξερα τι να κάνω
 

redgarland

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2021
Μηνύματα
776
Κριτικές
5
Like
2.404
Πόντοι
726
Αντεύχομαι φίλτατε. Τη Σάντυ δεν θα τη συνιστούσα, εκτός αν είσαι κασκαντέρ. Άρχισα να την παίρνω πριν πολλά χρόνια, όταν ήταν πολύ καλή εμφανισιακά. Τώρα έχει χαλάσει αρκετά, της έχουν πέσει δόντια, αλλά σε μένα κάνει ένα πολύ συναισθηματικό γαμήσι, γι αυτό και συνεχίζω να την παίρνω. Αν όμως επιμένεις, συνήθως κάθεται στο αριστερό τμήμα της Σωκράτους όπως την ανεβαίνεις, ανάμεσα στις Χαλκοκονδύλη και Βερανζέρου. Από τις Κινέζες θα συνιστούσα αυτή που δηλώνει Σίσσυ. Πεντακάθαρη, πολύ τίμιο σεξ, ιδρώνει τη φανέλα, προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη
Σ'ευχαριστω πολυ...
 
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
186
Like
219
Πόντοι
21
Κατέβηκα σήμερα πριν το μεσημέρι με σκοπό να πάρω κάποιο σοβιετικό ντουέτο, αλλά με το που έφτασα πετυχαίνω μία ομορφούλα να περπατάει και κατευθείαν της έπιασα κουβέντα. Η Μαριλένα είναι 37χρονη Ελληνίδα, που δουλεύει μόνο μέσω τηλεφώνου αλλά έτυχε και την πέτυχα μόλις είχε έρθει. Δεν ξέρω αν την γνωρίζουν οι συναγωνιστές, μου είπε οτι δεν είναι τακτική στην περιοχή. Καλό φυσικό σώμα. Πήγαμε στο Liberty, 10Ε με καλό δωμάτιο. Πήρε 40Ε για 45λεπτο με δύο ντουφεκιές, είναι καλλιτέχνης στην πίπα, και καλή συμμετοχή γενικά. Αυτό που φχαριστήθηκα είναι η καλή κουβεντούλα και οι γκομενικές συμβουλές και σχόλια που μου έδωσε. Στα αρνητικά οτι είναι αυστηρή με το ρολόϊ και καπνίζει.
Πού την πέτυχες φίλε?
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Μαγκες υπάρχει καμία φοιτήτρια του δρόμου που να παίρνει πιπάρα;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Μαγκες υπάρχει καμία φοιτήτρια του δρόμου που να παίρνει πιπάρα;
Ναι. Κάποιες Φοιτήτριες εξασκούν περιστασιακή πορνεία. Σε ειδικό εχέμυθο κύκλο, με πολύ ψηλό κασέ. Και κανένα μέλος δεν τις πηδάει. Αν η τύχη το φέρει και μπει στο κύκλωμα, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να το παραδεχτεί εδώ μέσα και να δώσει πληροφορίες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα στους χύστες. Και σήμερα κατέβηκα στο τρίγωνο, στις 18.30. Από μακριά ακούω τις γκαρίλες της Άννας, μίλαγε με έναν ασπρομάλλη. Πλησιάζω με αδιάφορο τρόπο, μήπως και την πάρω στη συνέχεια, αλλά η Θεά Αφροδίτη με φύλαξε. Τι έλεγε ο τύπος δεν άκουγα, την Άννα την άκουγαν μέχρι την Ομόνοια. Ακατάληπτες φράσεις, στυλ γιατί δεν με εμπιστεύεσαι, κράταγε καμιά δεκαριά κρουασάν κλπ που της έπεφταν από τα χέρια, φώναζε κι έλεγε όποιος φωνάζει πονάει, κάποια στιγμή γκάριξε με όλη της τη δύναμη ....χρωστάω;..... και στο τέλος έφυγε ουρλιάζοντας δεν θέλω το τάληρό σου. Κρίμα, έχουμε κάνει πολύ καλά γαμήσια, δεν ξέρω αν κατάντησε έτσι ή αν υπέφερε από στερητικό σύνδρομο, αλλά δεν ξαναεμπιστεύομαι το καυλί μου στο στόμα της. Αν το τράβαγε βίντεο κάποιος Σκηνοθέτης θα ήταν η καλύτερη καμπάνια για το τι χάλι φέρνουν τα ναρκωτικά. Πήρα την στρογγυλοπρόσωπη Κινέζα, την αυτοεπονομαζόμενη Σόσα. Έχει πατσαβουρέψει και η πίπα της είναι πολύ μέτρια, αλλά μου φάνηκε σαν ξερολούκουμο μετά από την παράσταση που είδα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.253
Κριτικές
4
Like
1.913
Πόντοι
266
Καλησπέρα στους χύστες. Και σήμερα κατέβηκα στο τρίγωνο, στις 18.30. Από μακριά ακούω τις γκαρίλες της Άννας, μίλαγε με έναν ασπρομάλλη. Πλησιάζω με αδιάφορο τρόπο, μήπως και την πάρω στη συνέχεια, αλλά η Θεά Αφροδίτη με φύλαξε. Τι έλεγε ο τύπος δεν άκουγα, την Άννα την άκουγαν μέχρι την Ομόνοια. Ακατάληπτες φράσεις, στυλ γιατί δεν με εμπιστεύεσαι, κράταγε καμιά δεκαριά κρουασάν κλπ που της έπεφταν από τα χέρια, φώναζε κι έλεγε όποιος φωνάζει πονάει, κάποια στιγμή γκάριξε με όλη της τη δύναμη ....χρωστάω;..... και στο τέλος έφυγε ουρλιάζοντας δεν θέλω το τάληρό σου. Κρίμα, έχουμε κάνει πολύ καλά γαμήσια, δεν ξέρω αν κατάντησε έτσι ή αν υπέφερε από στερητικό σύνδρομο, αλλά δεν ξαναεμπιστεύομαι το καυλί μου στο στόμα της. Αν το τράβαγε βίντεο κάποιος Σκηνοθέτης θα ήταν η καλύτερη καμπάνια για το τι χάλι φέρνουν τα ναρκωτικά. Πήρα την στρογγυλοπρόσωπη Κινέζα, την αυτοεπονομαζόμενη Σόσα. Έχει πατσαβουρέψει και η πίπα της είναι πολύ μέτρια, αλλά μου φάνηκε σαν ξερολούκουμο μετά από την παράσταση που είδα

Καλησπέρα στους χύστες. Και σήμερα κατέβηκα στο τρίγωνο, στις 18.30. Από μακριά ακούω τις γκαρίλες της Άννας, μίλαγε με έναν ασπρομάλλη. Πλησιάζω με αδιάφορο τρόπο, μήπως και την πάρω στη συνέχεια, αλλά η Θεά Αφροδίτη με φύλαξε. Τι έλεγε ο τύπος δεν άκουγα, την Άννα την άκουγαν μέχρι την Ομόνοια. Ακατάληπτες φράσεις, στυλ γιατί δεν με εμπιστεύεσαι, κράταγε καμιά δεκαριά κρουασάν κλπ που της έπεφταν από τα χέρια, φώναζε κι έλεγε όποιος φωνάζει πονάει, κάποια στιγμή γκάριξε με όλη της τη δύναμη ....χρωστάω;..... και στο τέλος έφυγε ουρλιάζοντας δεν θέλω το τάληρό σου. Κρίμα, έχουμε κάνει πολύ καλά γαμήσια, δεν ξέρω αν κατάντησε έτσι ή αν υπέφερε από στερητικό σύνδρομο, αλλά δεν ξαναεμπιστεύομαι το καυλί μου στο στόμα της. Αν το τράβαγε βίντεο κάποιος Σκηνοθέτης θα ήταν η καλύτερη καμπάνια για το τι χάλι φέρνουν τα ναρκωτικά. Πήρα την στρογγυλοπρόσωπη Κινέζα, την αυτοεπονομαζόμενη Σόσα. Έχει πατσαβουρέψει και η πίπα της είναι πολύ μέτρια, αλλά μου φάνηκε σαν ξερολούκουμο μετά από την παράσταση που είδα
Η Αννα πασχει απο διπολικη διαταραχη. Παιρνει ψυχοφαρμακα εδω κ χρονια. Ξεκαθαρα ξοφλημενη εδω κ πολυ καιρο....Κριμα, γιατι ηταν πολυ ωραιο μουνι κ εκανε εξαιρετικα γαμησια....
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Σήμερα το πρωί αν και δεν τη γνωρίζω, υποπτεύομαι πως ήταν η Αλβανιδοκωλάρα με άσπρο παντελόνι να τονίζει την τεράστια χοντρή στραβοχυμένη κωλάρα της ? κατά τα λοιπά σταμάτησα με τη μηχανή Μάρνη για να σηκώσω τηλ και ένα γυφτάκι που περνούσε μου έκανε ματάκια και φιλάκια, ενώ τρεις ξανθιές μάλλον υπερήλικες έξω από τη Eurobank.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
Ναι. Κάποιες Φοιτήτριες εξασκούν περιστασιακή πορνεία. Σε ειδικό εχέμυθο κύκλο, με πολύ ψηλό κασέ. Και κανένα μέλος δεν τις πηδάει. Αν η τύχη το φέρει και μπει στο κύκλωμα, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να το παραδεχτεί εδώ μέσα και να δώσει πληροφορίες
Πουτάνες με φοιτητικό πάσο θα έλεγα. Το πολύ ψηλό κασέ είναι μύθος.
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446
Σήμερα το πρωί αν και δεν τη γνωρίζω, υποπτεύομαι πως ήταν η Αλβανιδοκωλάρα με άσπρο παντελόνι να τονίζει την τεράστια χοντρή στραβοχυμένη κωλάρα της ? κατά τα λοιπά σταμάτησα με τη μηχανή Μάρνη για να σηκώσω τηλ και ένα γυφτάκι που περνούσε μου έκανε ματάκια και φιλάκια, ενώ τρεις ξανθιές μάλλον υπερήλικες έξω από τη Eurobank.
Πάτερ (αν και με μπέρδεψες προς στιγμή με το καινούργιο σου avatar) πρέπει να σε μαζέψουμε...έχεις οργώσει οοολη την Αττική! ???
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Πάτερ (αν και με μπέρδεψες προς στιγμή με το καινούργιο σου avatar) πρέπει να σε μαζέψουμε...έχεις οργώσει οοολη την Αττική! ???
Έχω καλές γνωριμίες και πρέπει να τιμώ με την παρουσία μου μερικές φορές ?επίσης πρέπει να αξιοποιώ τις πληροφορίες που έρχονται από τα φιλαράκια ?
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446
Έχω καλές γνωριμίες και πρέπει να τιμώ με την παρουσία μου μερικές φορές ?επίσης πρέπει να αξιοποιώ τις πληροφορίες που έρχονται από τα φιλαράκια ?
Πάτερ είσαι πουτανιαρης τις ευλογίες σου!!! ??
Ευλόγησον!
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Σήμερα το πρωί αν και δεν τη γνωρίζω, υποπτεύομαι πως ήταν η Αλβανιδοκωλάρα με άσπρο παντελόνι να τονίζει την τεράστια χοντρή στραβοχυμένη κωλάρα της ? κατά τα λοιπά σταμάτησα με τη μηχανή Μάρνη για να σηκώσω τηλ και ένα γυφτάκι που περνούσε μου έκανε ματάκια και φιλάκια, ενώ τρεις ξανθιές μάλλον υπερήλικες έξω από τη Eurobank.
Επέστρεψε η αλβανιδοκωλαρα? Εχει καιρο που λείπει
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Επέστρεψε η αλβανιδοκωλαρα? Εχει καιρο που λείπει
Όπως έγραψα ΔΕΝ τη γνωρίζω!!! Υπέθεσα πως είναι αυτή από φωτογραφίες που έχω δει. Αν δεν είναι αυτή η συγκεκριμένη, τουλάχιστον η κωλάρα που είδα είναι Αλβανική και μεγάλη!!!
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Όπως έγραψα ΔΕΝ τη γνωρίζω!!! Υπέθεσα πως είναι αυτή από φωτογραφίες που έχω δει. Αν δεν είναι αυτή η συγκεκριμένη, τουλάχιστον η κωλάρα που είδα είναι Αλβανική και μεγάλη!!!
Στανταρ αυτη τοτε
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Ωωωχχ θα μπει ο μποκολος και θα δει πάλι να γράφουμε για την αλβανιδοκωλαρα και θα αφηνιασει
:rockon::argue:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom