Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

fil69

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
162
Like
198
Πόντοι
1
Ζητά 20αρικο, με κωλαράκι και ελεύθερο τελειωτικό. Δεν μέτρησα ώρα, αλλά είναι άνετη, με μπανάκι και οι δύο, κουβεντούλα κλπ. Δεν μέτρησα ώρα, γιατί δεν έδειχνε να την απασχολεί κι εκείνη, αλλά εύκολα ήταν 30'. Προσωπικά της έδωσα 30Ε γιατί μου έκανε διάφορα κόλπα και ίδρωσε τη φανέλα. Δεν είναι μορφονιά, αλλά τιμά τα λεφτά που παίρνει.
Διάλεξα το Λητώ που είναι καθαρό, έχει συσκευασμένες πετσέτες, σαπούνια. Κόστος 10Ε.
και πως ειναι αυτη η τατιανα συναγωνιστη εμφανισιακα εννοω και τι ωρες τη βρισκουμε>?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Ζητά 20αρικο, με κωλαράκι και ελεύθερο τελειωτικό. Δεν μέτρησα ώρα, αλλά είναι άνετη, με μπανάκι και οι δύο, κουβεντούλα κλπ. Δεν μέτρησα ώρα, γιατί δεν έδειχνε να την απασχολεί κι εκείνη, αλλά εύκολα ήταν 30'. Προσωπικά της έδωσα 30Ε γιατί μου έκανε διάφορα κόλπα και ίδρωσε τη φανέλα. Δεν είναι μορφονιά, αλλά τιμά τα λεφτά που παίρνει.
Διάλεξα το Λητώ που είναι καθαρό, έχει συσκευασμένες πετσέτες, σαπούνια. Κόστος 10Ε.

Καλού κακού την επομένη να ρίχνεις και καμιά διευκρίνιση Λητώ ξενοδοχείο κέντρο Αθήνα.. διότι έχουμε αρκετούς εδώ μέσα που θα τρέχουν στο μαιευτήριο.. και ΔΕΝ είναι μόνο αυτό θα σου την λένε κιόλας !
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Η Τατιάνα είναι μικροκαμωμένη, φοράει και μποτάκια για να το σώσει λίγο, κοντό καστανο μαλλί, πράσινα μάτια και έντονο βάψιμο. Σα σώμα συνολικά δεν είναι κακή, αν εξαιρέσεις τη σακουλιασμένη κοιλιά, έχει πολύ καλό δέρμα για την ηλικία της (~60?), με κώλο και μουνί νεαρής κοπέλας. Στα νιάτα της πρέπει να ήταν καλό κοντοπούτανο. Δεν της κάνω διαφήμιση, αλλά με καυλάντισε ο συναγωνιστής που είπε οτι την πήρε σε ντουέτο. Και το σκέφτομαι να επανέλθω αύριο, αν έχει και καμμιά καλή περίπτωση φίλης για διπλό. Στην περιοχή γενικά παίζουν από το πρωί μέχρι το απογευματάκι.
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
903
Κριτικές
2
Like
2.466
Πόντοι
446
:rockon:
 

Συνημμένα

  • μπουρδελο.jpg
    μπουρδελο.jpg
    288,8 KB · Εμφανίσεις: 161

Bollyrood1

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
79
Like
97
Πόντοι
0
Που προτείνεται να γίνει παρθενική βόλτα σε πιάτσα. Επίσης παίζει τίποτα βόρεια προάστια;
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
903
Κριτικές
2
Like
2.466
Πόντοι
446
το εβαλα γιατι το βρηκα στο μαπς και εχουν θολωσει την φατσα του ποστερ στο τσαρδι και οχι τα βυζια
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Είχα παει πρην δυο χρόνια εκεί και ειχε μια BBW στα δικα μου γουστα ηταν θεα...μετα δεν την ξαναειδα απο τοτε πουθενα...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΤΣΑΤΣΑ ΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 59 Η ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ. ΒΥΖΑΡΕΣ...
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Ας δώσω και εγώ καμιά πληροφορία μετά από χρόνια. Κατεβαίνοντας την Κωνσταντινουπόλεως στρίβεις δεξιά στα φανάρια κάτω από τη γέφυρα της Πέτρου Ράλλη, μπαίνεις στο δρομο που είναι τα σχολεία κάτω από τη γέφυρα και μετά είναι στροφή για να βγεις Πέτρου Ράλλη. Πάνω στην στροφή η τύπισσα

Μελαχροινό γυρω στο 1.65 με ωραίο πρόσωπο. Ρώτησα τιμούλα 30 στο αμάξι πίπα με και σεξ. Για μία ώρα ξενοδοχείο τις είπα 60 με ελεύθερο στοματικό και γλωσσόφυλλα και δέχθηκε. Δεν είμαι πλέον για αυτά οπότε τις είπα θα κάνω μία βόλτα και την πούλεψα.

ώρα: 21.30 περίπου πριν μία εβδομάδα. Όποιος ενδιαφέρεται πάει για κασκαντεριλίκι
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Χτες που πέρασα από εκεί δεν την βρηκα πάντως
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596

redgarland

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2021
Μηνύματα
776
Κριτικές
5
Like
2.404
Πόντοι
726
Ρε Μεγάλε, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ πως αφού κατάφερε σεξεργάτρια του πεζοδρομίου να σου αποσπάσει 60€ για μισή ώρα, δεν θα συνεχίσει να σε πιέζει για περισσότερα; εσύ της έδωσες αυτό το δικαίωμα, άσχετα ποιες δικαιολογίες έχει εφεύρει για να σου δικαιολογήσει τα πόσα σου ζητάει. Σε καμία δεν έχω δώσει πάνω από 30€ για μισή ώρα, στις μαύρες που έφερνα στο σπίτι για μιά ώρα έδινα 50€, και τότε δεν υπήρχε κρίση. Οι Κινέζες παίρνουν 20€, η Σάντυ 15€ με όλα μέσα. Κι έχω βρει και με 10€ δύο Ρομά. Μόνος σου βγάζεις τα μάτια σου. Έχεις κάτι πάνω σου που φωνάζει πως μπορούν να σε εκμεταλλευτούν, σκέψου τι είναι και διόρθωσέ το
Φιλε μου καλημερα και καλη χρονια. Μηπως μπορεις να μου πεις που μπορω να βρω την Σαντυ? Σ'ευχαριστω..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Φιλε μου καλημερα και καλη χρονια. Μηπως μπορεις να μου πεις που μπορω να βρω την Σαντυ? Σ'ευχαριστω..
Αντεύχομαι φίλτατε. Τη Σάντυ δεν θα τη συνιστούσα, εκτός αν είσαι κασκαντέρ. Άρχισα να την παίρνω πριν πολλά χρόνια, όταν ήταν πολύ καλή εμφανισιακά. Τώρα έχει χαλάσει αρκετά, της έχουν πέσει δόντια, αλλά σε μένα κάνει ένα πολύ συναισθηματικό γαμήσι, γι αυτό και συνεχίζω να την παίρνω. Αν όμως επιμένεις, συνήθως κάθεται στο αριστερό τμήμα της Σωκράτους όπως την ανεβαίνεις, ανάμεσα στις Χαλκοκονδύλη και Βερανζέρου. Από τις Κινέζες θα συνιστούσα αυτή που δηλώνει Σίσσυ. Πεντακάθαρη, πολύ τίμιο σεξ, ιδρώνει τη φανέλα, προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
4.997
Πόντοι
506
Ας δώσω και εγώ καμιά πληροφορία μετά από χρόνια. Κατεβαίνοντας την Κωνσταντινουπόλεως στρίβεις δεξιά στα φανάρια κάτω από τη γέφυρα της Πέτρου Ράλλη, μπαίνεις στο δρομο που είναι τα σχολεία κάτω από τη γέφυρα και μετά είναι στροφή για να βγεις Πέτρου Ράλλη. Πάνω στην στροφή η τύπισσα

Μελαχροινό γυρω στο 1.65 με ωραίο πρόσωπο. Ρώτησα τιμούλα 30 στο αμάξι πίπα με και σεξ. Για μία ώρα ξενοδοχείο τις είπα 60 με ελεύθερο στοματικό και γλωσσόφυλλα και δέχθηκε. Δεν είμαι πλέον για αυτά οπότε τις είπα θα κάνω μία βόλτα και την πούλεψα.

ώρα: 21.30 περίπου πριν μία εβδομάδα. Όποιος ενδιαφέρεται πάει για κασκαντεριλίκι
Ρε τυποι δεν έχω καταλάβει τελικά που λέτε.
Ανεβαίνοντας το βύθισμα της Χαμοστερνας συναντάς φαναρι για αριστερά στο ΕΝΑ κι ΕΝΑ
Εκεί λέτε αριστερά και παλι αριστερά;
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
4.997
Πόντοι
506
Μόλις περασα
Όντως η γκομενα είναι εκεί.
Οι περιγραφες ισχυουν είναι πολυ κοντή αλλά στο προαωπο είναι καλη
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Κατέβηκα σήμερα πριν το μεσημέρι με σκοπό να πάρω κάποιο σοβιετικό ντουέτο, αλλά με το που έφτασα πετυχαίνω μία ομορφούλα να περπατάει και κατευθείαν της έπιασα κουβέντα. Η Μαριλένα είναι 37χρονη Ελληνίδα, που δουλεύει μόνο μέσω τηλεφώνου αλλά έτυχε και την πέτυχα μόλις είχε έρθει. Δεν ξέρω αν την γνωρίζουν οι συναγωνιστές, μου είπε οτι δεν είναι τακτική στην περιοχή. Καλό φυσικό σώμα. Πήγαμε στο Liberty, 10Ε με καλό δωμάτιο. Πήρε 40Ε για 45λεπτο με δύο ντουφεκιές, είναι καλλιτέχνης στην πίπα, και καλή συμμετοχή γενικά. Αυτό που φχαριστήθηκα είναι η καλή κουβεντούλα και οι γκομενικές συμβουλές και σχόλια που μου έδωσε. Στα αρνητικά οτι είναι αυστηρή με το ρολόϊ και καπνίζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom