Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Τζιφοοοοοος......δεν ήρθε στο ραντεβού το τσιγγανάκι..... έμεινα με την ψωλή στα χέρια.. κατεβηκα Ομόνοια αλλά είχε ένα σωρό ζακια και τραβελια.....άλλη φορά.......θα είμαι πιο τυχερός......το Σάββατο κανόνισα μπουρδελοτσαρκα με φίλο κολλητό.
ίσως καλύτερα τύπε. Ποτέ δεν ξέρεις την εξέλιξη με τσιγγάνες, εκτός αν σε πλησιάσουν οι ίδιες και σου προτείνουν επιτόπου γαμήσι
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Δεν θα μπορούσαν οι δικοί της φαίνεται , θα βρήκαν καλύτερη μπίζνα να κάνουν .. μερικοί θέλετε να το φάτε το κεφαλάκι σας..
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

satiros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
447
Πόντοι
21
Παιδες εξω απο elysioum πριν καμια ωριτσα που περασα ηταν μελαχρινο τουμπανο 25+/- χρονων , με λευκο φουσκωτο μπουφαν κολητο τζιν παντελονι και αθλητικο λευκο παπουτσι.
Οποιος ξερει οτιδηποτε ας δωσει τα φωτα του...Μου φανηκε πολυ πολυ καλο κομματι
Εγω ειχα κοσμο στο αμαξι και δυστυχως δε μπορεσα να παρω ινφο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Παιδες εξω απο elysioum πριν καμια ωριτσα που περασα ηταν μελαχρινο τουμπανο 25+/- χρονων , με λευκο φουσκωτο μπουφαν κολητο τζιν παντελονι και αθλητικο λευκο παπουτσι.
Οποιος ξερει οτιδηποτε ας δωσει τα φωτα του...Μου φανηκε πολυ πολυ καλο κομματι
Εγω ειχα κοσμο στο αμαξι και δυστυχως δε μπορεσα να παρω ινφο
έχω μια καλή ιδέα. Τι λες να πας ο ίδιος, ας πούμε αύριο, να τη ρωτήσεις, και να μας ενημερώσεις στη συνέχεια;
 
Εγγρ.
30 Νοε 2021
Μηνύματα
63
Like
140
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια. Λεω σημερα να βγω μια βολτα στις πιατσες. Επειδη εχω να παω χρονια μηπως ξερετε που βγαινουν, τι ωρες και ποσο παιζει πανω κατω;
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Καλημερα παιδια. Λεω σημερα να βγω μια βολτα στις πιατσες. Επειδη εχω να παω χρονια μηπως ξερετε που βγαινουν, τι ωρες και ποσο παιζει πανω κατω;
δεν βγαινουν ,κανει κρυο..κατσε διαβασε διπλα στο τζακι....
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Βράδυ 18/12...... πήρα παρτουζα τις Σοβιετικές θείες Τατιάνα από Λευκορωσία και Βικτώρια από Ουκρανία. Σύνολο μαζί με χοτελ 60 Euro. Με πιπωσανε ακαποτα, γάμησα την Βικτώρια με έλειψαν μετά παντού... αργότερα λόγω μεγάλης Καυλας πήγα στο Διδυμου 27 έδωσα αλλά 20 Euro στην Αλιονα η όποια με στράγγισε με μια σπέσιαλ ακαποτη πίπα. ..... αφού τελείωσα συνέχισε να με πιπωνει και να με βασανίζει γλυκά με την έμπειρη γλώσσα της....άρχισα να πονάω αλλά αυτή εκεί ρουφούσε ασυστολα....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Βράδυ 18/12...... πήρα παρτουζα τις Σοβιετικές θείες Τατιάνα από Λευκορωσία και Βικτώρια από Ουκρανία. Σύνολο μαζί με χοτελ 60 Euro. Με πιπωσανε ακαποτα, γάμησα την Βικτώρια με έλειψαν μετά παντού... αργότερα λόγω μεγάλης Καυλας πήγα στο Διδυμου 27 έδωσα αλλά 20 Euro στην Αλιονα η όποια με στράγγισε με μια σπέσιαλ ακαποτη πίπα. ..... αφού τελείωσα συνέχισε να με πιπωνει και να με βασανίζει γλυκά με την έμπειρη γλώσσα της....άρχισα να πονάω αλλά αυτή εκεί ρουφούσε ασυστολα....
που συχνάζουν τύπε; τι ώρες; τι εμφάνιση έχουν;
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
στο τριγωνο και ειδια σωκρατους τα ξενοδοχεια ζητανε ταυτοτητα και πιστοποιητικο τωρα λογω covid?
αν ξερει καποιος ας πει
ευχαριστω
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
58
Like
50
Πόντοι
0
Κάποιοι αναφέρατε μια σελίδα πριν για Σόλωνος , Μαυρομιχάλη, πάρκο Ναυαρίνου. Έχει τεμάχια προς τα εκεί??
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Τι ώρα ξεκινάει η πιάτσα στο τρίγωνο ρε μύστες;;; ?
 
Εγγρ.
30 Νοε 2021
Μηνύματα
63
Like
140
Πόντοι
0
Το τρίγωνο που λέτε που είναι ρε παιδιά; και τι κομμάτια έχει εκεί; είναι τίποτα καλά η μπάζα;
 

George.x

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2021
Μηνύματα
7
Like
3
Πόντοι
0
Υπάρχει τίποτα Χαϊδάρι και γύρο; Μπορεί να μας βοηθήσει κανεις;
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Τώρα live από τρίγωνο..
Οι γνωστές Κινέζες δίπλα από τον Ορφέα .κάτι αδιάφορες έξω από τον Ορφέα Μπαγκλαντές και στην γωνία σρην μαρνης απέναντι από το καφέ είναι μια Βουλγαρα καλό πρόσωπο σώμα.μαυρομαλα φοράει ένα χακί μπουφάν και τζιν Άννυ νομίζω μου ειπε .15 ευρώ και 5 χοτελ.
ΠΡΟΣΟΧΗ ..Η ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΗ ΦΌΛΑ.. πίπα καθόλου σεξ όλο τραβιέται .Λέει κάτι στα βουλγαρικά μπορεί και να σε βρίζει γενικά ξενερα τρελή. καλύτερα φάτε τα σε μελομακάρονα
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Βράδυ 18/12...... πήρα παρτουζα τις Σοβιετικές θείες Τατιάνα από Λευκορωσία και Βικτώρια από Ουκρανία. Σύνολο μαζί με χοτελ 60 Euro. Με πιπωσανε ακαποτα, γάμησα την Βικτώρια με έλειψαν μετά παντού... αργότερα λόγω μεγάλης Καυλας πήγα στο Διδυμου 27 έδωσα αλλά 20 Euro στην Αλιονα η όποια με στράγγισε με μια σπέσιαλ ακαποτη πίπα. ..... αφού τελείωσα συνέχισε να με πιπωνει και να με βασανίζει γλυκά με την έμπειρη γλώσσα της....άρχισα να πονάω αλλά αυτή εκεί ρουφούσε ασυστολα....
Η Βικτώρια από Ουκρανία παίζει και σε μπουρδέλο ή μόνο σε πιάτσα στο τρίγωνο?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Βράδυ 18/12...... πήρα παρτουζα τις Σοβιετικές θείες Τατιάνα από Λευκορωσία και Βικτώρια από Ουκρανία. Σύνολο μαζί με χοτελ 60 Euro. Με πιπωσανε ακαποτα, γάμησα την Βικτώρια με έλειψαν μετά παντού... αργότερα λόγω μεγάλης Καυλας πήγα στο Διδυμου 27 έδωσα αλλά 20 Euro στην Αλιονα η όποια με στράγγισε με μια σπέσιαλ ακαποτη πίπα. ..... αφού τελείωσα συνέχισε να με πιπωνει και να με βασανίζει γλυκά με την έμπειρη γλώσσα της....άρχισα να πονάω αλλά αυτή εκεί ρουφούσε ασυστολα....
Μυστη μου η Τατιανα κ η Βικτωρια που τις βρίσκουμε τι ώρες ; Κ πως τις ξεχωρίζουμε ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom