Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
220
Κριτικές
4
Like
253
Πόντοι
21
Πριν κάνω την 3η δόση χθες, πήγα να καταθέσω το σπέρμα μου λόγω του ότι δεν γνώριζα αν θα είχα παρενέργειες. Πολύ αστυνομία παντού, λίγες κορασίδες, οι Κινέζες εξαφανισμένες. Να είναι καλά η Ευγενία από την Ουκρανία, ευγενέστατο άτομο και με σιλικόνες στα βυζιά. Δεν δίνει κώλο, αλλά μου προσφέρει θερμό σεξ και πολύ κοντινό σε GFE. Χαλάλι τα 20€ που παίρνει
Πολύ ωραία η Ευγενία!!!που συχνάζει συνήθως?πολύ ωραίο κορμί
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Πριν κάνω την 3η δόση χθες, πήγα να καταθέσω το σπέρμα μου λόγω του ότι δεν γνώριζα αν θα είχα παρενέργειες. Πολύ αστυνομία παντού, λίγες κορασίδες, οι Κινέζες εξαφανισμένες. Να είναι καλά η Ευγενία από την Ουκρανία, ευγενέστατο άτομο και με σιλικόνες στα βυζιά. Δεν δίνει κώλο, αλλά μου προσφέρει θερμό σεξ και πολύ κοντινό σε GFE. Χαλάλι τα 20€ που παίρνει
Τελικά;;; Έχεις παρενέργειες;;;
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Πριν κάνω την 3η δόση χθες, πήγα να καταθέσω το σπέρμα μου λόγω του ότι δεν γνώριζα αν θα είχα παρενέργειες. Πολύ αστυνομία παντού, λίγες κορασίδες, οι Κινέζες εξαφανισμένες. Να είναι καλά η Ευγενία από την Ουκρανία, ευγενέστατο άτομο και με σιλικόνες στα βυζιά. Δεν δίνει κώλο, αλλά μου προσφέρει θερμό σεξ και πολύ κοντινό σε GFE. Χαλάλι τα 20€ που παίρνει
Ισχύει Ιωάννη. Από τις καλύτερες πίπες του τριγώνου κατα την γνωμη μου και φοβερά βυζομπαλα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Πολύ ωραία η Ευγενία!!!που συχνάζει συνήθως?πολύ ωραίο κορμί
Πιατσάρει Χαλκοκονδύλη μέχρι το φανάρι με τη Σωκράτους, έχει κόκκινα μαλλιά, μέτριο ύψος προς το κοντό, καλό πρόσωπο για τα γούστα μου. Όχι τίποτα άλλο, βαρέθηκα να βλέπω τις φωτογραφίες της πατσαβούρας της Αλβανιδοκωλάρας και να τη θεοποιούν
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
655
Κριτικές
4
Like
563
Πόντοι
86
Πιατσάρει Χαλκοκονδύλη μέχρι το φανάρι με τη Σωκράτους, έχει κόκκινα μαλλιά, μέτριο ύψος προς το κοντό, καλό πρόσωπο για τα γούστα μου. Όχι τίποτα άλλο, βαρέθηκα να βλέπω τις φωτογραφίες της πατσαβούρας της Αλβανιδοκωλάρας και να τη θεοποιούν
Τι ώρες περίπου φίλε ;
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Αδέρφια καλησπέρα μετά από χρόνια είπα να μπω μιλήσω λίγο να δω τι παίζει αν και μερικές φορές σας διαβάζω. Τι νέα από Τρίγωνο και τα πέριξ μέρη; Εχουμε τπτ από Γερανίου, διάβασα από ένα συναγωνιστή για μία με κόκκινο μαλλί στα 40 ευρώ για τρεις ώρες ισχύει;

Axxx παλιές καλές εποχές του αγνού πορνισμού στις πιάτσες
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Αδέρφια καλησπέρα μετά από χρόνια είπα να μπω μιλήσω λίγο να δω τι παίζει αν και μερικές φορές σας διαβάζω. Τι νέα από Τρίγωνο και τα πέριξ μέρη; Εχουμε τπτ από Γερανίου, διάβασα από ένα συναγωνιστή για μία με κόκκινο μαλλί στα 40 ευρώ για τρεις ώρες ισχύει;

Axxx παλιές καλές εποχές του αγνού πορνισμού στις πιάτσες
Γερανίου φίλε δυστυχώς έχει πεθάνει εδώ και χρόνια και οι τιμές που αναφέρεις δεν υπάρχουν ούτε στο Μπαγκλαντές :confused:
 

fil69

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
162
Like
198
Πόντοι
1
Απόγευμα μέχρι βράδυ την έχω συναντήσει
Απόγευμα μέχρι βράδυ την έχω συναντήσει
ενδιαφερουσα περιπτωση για δωσε πιο αναλυτκη περιγραφη πωσ να την αναγνωρισουμε κι αν εχει καποιο ιδιαιτερο χαρακτηριστικο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
ενδιαφερουσα περιπτωση για δωσε πιο αναλυτκη περιγραφη πωσ να την αναγνωρισουμε κι αν εχει καποιο ιδιαιτερο χαρακτηριστικο
πόσα περισσότερα να γράψω τύπε; Κόκκινο μαλλί, μέτριο προς κοντό ύψος, καλό σώμα, μιλάει με τη συνηθισμένη Ουκρανική προφορά, πιατσάρει αρχή Χαλκοκονδύλη μέχρι Ορφέα, την έχω συναντήσει από 19.00 - 22.00
 

fil69

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
162
Like
198
Πόντοι
1
πόσα περισσότερα να γράψω τύπε; Κόκκινο μαλλί, μέτριο προς κοντό ύψος, καλό σώμα, μιλάει με τη συνηθισμένη Ουκρανική προφορά, πιατσάρει αρχή Χαλκοκονδύλη μέχρι Ορφέα, την έχω συναντήσει από 19.00 - 22.00
αψογος ευχαριστω
 

2t2018

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
φιλε εγω εχω παρει μεσα στο αμαξι την Ρανια. Μια βουλγαρα και ειχε καλη συμπεριφορα. Μια αλλη ποτ ειχα παρει η οποια ειναι σε εναν καθετο δρομο στην σωλονος (οχι χαριλαου ουτε ιππωκρατους) ειναι ψηλα στην σωλονος ηταν η απολυτη ξεπετα.δε μου αρεσε η συμπεριφορα της. και εχω παρει για τσιμπουκι αυτη που καθετε κατα καιρους στην σταση του λεοφοριου στην χαριλαου τρικουπη. καλη και αυτη.
Αυτή τη μιλφ που καθόταν στη στάση του λεωφορείου απέναντι από πάρκο Ναυαρίνου στη Τρικούπη την ψάχνω καιρό, σταματησε?

Είχε χοντρή κωλαρα και έκανε τρελή πίπα, την θυμάμαι ακόμα. Όποιος ξέρει κατατοπια ας στειλει
 

2t2018

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Καμια απολυτως σχεση. Η Μαριλενα ειναι στο 1,70, λεπτη, με καστανα σπαστα μαλλια. Κανει οτι μιλαει συνεχεια στο τηλεφωνο, κινουμενη μεταξυ Θεμιστοκλεους και Μαυρομιχαλη. Χαρακτηριστικο περπατημα, σαν να παταει σε πετρες συνεχεια....
Την ψάχνω ακομα αυτή φίλε, είχε κωλαρα εκανε τρελή πίπα. Την βλέπεις πλέον?
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Σε λίγο έχω ραντεβού με τσιγγανοπουλα ..... όχι επαγγελματία..... σκοπεύω να περάσω καλά.. θα της δώσω και το χαρτζιλίκι της. Δεν μου έχει ζητήσει συγκεκριμένο ποσό. Ευχηθειτε μου καλά γαμισια
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Σε λίγο έχω ραντεβού με τσιγγανοπουλα ..... όχι επαγγελματία..... σκοπεύω να περάσω καλά.. θα της δώσω και το χαρτζιλίκι της. Δεν μου έχει ζητήσει συγκεκριμένο ποσό. Ευχηθειτε μου καλά γαμισια
Να την πλύνεις καλά τύπε μου... Καλά να περάσετε!!!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
Σε λίγο έχω ραντεβού με τσιγγανοπουλα ..... όχι επαγγελματία..... σκοπεύω να περάσω καλά.. θα της δώσω και το χαρτζιλίκι της. Δεν μου έχει ζητήσει συγκεκριμένο ποσό. Ευχηθειτε μου καλά γαμισια
Καλά γαμήσια να κάνεις
 

Tsosmh

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Σε λίγο έχω ραντεβού με τσιγγανοπουλα ..... όχι επαγγελματία..... σκοπεύω να περάσω καλά.. θα της δώσω και το χαρτζιλίκι της. Δεν μου έχει ζητήσει συγκεκριμένο ποσό. Ευχηθειτε μου καλά γαμισια
Σε πιο μέρος την βρήκες φίλε μου αν μου επιτρέπεις;
Επίσης καλά γαμησια
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Τζιφοοοοοος......δεν ήρθε στο ραντεβού το τσιγγανάκι..... έμεινα με την ψωλή στα χέρια.. κατεβηκα Ομόνοια αλλά είχε ένα σωρό ζακια και τραβελια.....άλλη φορά.......θα είμαι πιο τυχερός......το Σάββατο κανόνισα μπουρδελοτσαρκα με φίλο κολλητό.
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: 968

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom