Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
σε επόμενη πισωκολλητή συνεύρεση θα εξεταστεί ενδελεχώς και η κωλοτρυπίδα της
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.127
Πόντοι
366
Ρε παιδια η "Αλβανιδοκωλαρα" ειναι μια κοντουλα, αδυνατουλα, με λευκη επιδερμιδα και μαυρο μαλλι που φοραει συνηθως κατι κολλητα φορεματακια?
 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
143
Κριτικές
5
Like
325
Πόντοι
21

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Πιθανό να λέμε το ίδιο, δεν έχω δει άλλη με αυτή την περιγραφή σε αυτό το σημείο. Τώρα αν της τα δίνουν, καλά κάνει και τα παίρνει
Απο την εμπειρια σου στο τριγωνο , ποσα θα εδινες για 1 ωρα συνευρευση ? 3-4 που εχω ρωτησει που ηταν τουλαχιστον γαμευσιμες ζηταγανε απο 80 μεχρι 100 και εαν ηθελες και εξτρα υπηρεσιες ανεβαινε και αλλο η τιμη. Γενικα ποιο ειναι το maximum επιτρεπο οριο που θα εδινε καποιος για 1 ωρα χωρις να τον ποιασουν κοροιδο ? Με τετοιες τιμες ομως τοτε πας και με amateur call girl που δεν δουλευει σε γραφειο.
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
άντε ντε! από κει έβγαζε το ψωμί της, από κει έγινε "διάσημη", πλέον για "απλό" είναι ακριβή και υπάρχουν καλύτερες επιλογές
Ποσα ζηταει τωρα για απλο ? Σημερα 1500 που περασα απο εκει δεν ηταν στο ποστο της. Παλια την ειχα παρει 5-6 φορες με 20 ευρω συν το χοτελι αλλα οσο περναγε ο καιρος τοσο χαμηλωνε τις υπηρεσιες της και δεν ξαναασχοληθηκα. Πλεον στον δρομο με κοιταει με μισο ματι . Η αδελφη της στην Αλβανια ειναι παντως μουναρα , μου την ειχε δειξει σε φωτογραφιες στο κινητο της.
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.615
Κριτικές
21
Like
14.281
Πόντοι
4.646
20 + 10 (για το ξενοδοχείο), καλή πίπα, κώλο δε ζήτησα (επί του παρόντος), μου ζητήθηκε πισωκολλητό αλλά για πρώτη φορά προτίμησα ιεραποστολικό για καλύτερη πρόσβαση στα στήθια της.
Κι εμένα 30 μου είπε για ΑΚΑΠΟΤΟ στοματικό και πρωκτικό.
Στα 50 κοστολογεί το μισάωρο με απεριόριστες πιστολιές.
Θα την έπαιρνα, αλλά την είχα πετύχει στο Μοναστηράκι χωρίς τα ψηλοτάκουνα (1η ξενέρα)
και συνοδευόμενη από σάπιο Αλβαναρά σύζυγο/νταβά/γκόμενο (2η ξενέρα).
Οπότε λέω να μην θρέψω τον τεμπελχανά μαλάκα που σίγουρα της παίρνει τα λεφτά...
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Η Αλβανιδοκωλάρα κυκλοφορεί συνήθως με φόρεμα και ψηλά παπούτσια.
Ας ξαναβάλει η Άντζελα κώλο στο μενού για να γίνει κι αυτή ανταγωνιστική όπως η Μαρία! :angry:
Αν δεν βρέξεις (δώσεις) κώλο, ψάρι (πελάτη) δεν πιάνεις... :woldman:
Σωστός. Η Μαρία η Ρουμάνα μπορεί να μην έχει την κωλαρα της Αντζελας αλλά τουλάχιστον τη δίνει και έχει και βυζαρες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Απο την εμπειρια σου στο τριγωνο , ποσα θα εδινες για 1 ωρα συνευρευση ? 3-4 που εχω ρωτησει που ηταν τουλαχιστον γαμευσιμες ζηταγανε απο 80 μεχρι 100 και εαν ηθελες και εξτρα υπηρεσιες ανεβαινε και αλλο η τιμη. Γενικα ποιο ειναι το maximum επιτρεπο οριο που θα εδινε καποιος για 1 ωρα χωρις να τον ποιασουν κοροιδο ? Με τετοιες τιμες ομως τοτε πας και με amateur call girl που δεν δουλευει σε γραφειο.
Η Μέση τιμή για μισή ώρα είναι 20€. Βρίσκω και με 15€ και η Άννα το γυφτάκι παίρνει 10€ (αλλά είναι κλέφτρα όταν μπορέσει). Διπλασιάζοντάς τα λοιπόν πάνω από 40€ δεν θα έδινα. Επειδή όμως σαν καλές πουτάνες είναι σίγουρο πως θα προσπαθήσουν να σε εκμεταλλευτούν αν ΝΟΜΙΣΟΥΝ πως τις έχεις ανάγκη, κάνε την εξής τρίπλα. Δεν ζητάς τιμή για 1 ώρα, της λες πόσο θέλεις για μισή ώρα; όταν σου πει την τιμή της, της λες ωραία, άρα για μία ώρα θέλεις τα διπλάσια. Αν σου πει άλλο ποσό, της αντιπροτείνεις πως αν έπαιρνε δύο πελάτες θα έπαιρνε όσα της δίνεις εσύ, και θα έχανε πολλή ώρα ψάχνοντας. Αν σου κάνει τσιριμόνιες, της λες με κοροιδευτικό χαμόγελο πως οι άλλες κοπέλες δέχονται και γυρνάς να φύγεις. Το πιθανότερο είναι να σε κυνηγήσει
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Η Μέση τιμή για μισή ώρα είναι 20€. Βρίσκω και με 15€ και η Άννα το γυφτάκι παίρνει 10€ (αλλά είναι κλέφτρα όταν μπορέσει). Διπλασιάζοντάς τα λοιπόν πάνω από 40€ δεν θα έδινα. Επειδή όμως σαν καλές πουτάνες είναι σίγουρο πως θα προσπαθήσουν να σε εκμεταλλευτούν αν ΝΟΜΙΣΟΥΝ πως τις έχεις ανάγκη, κάνε την εξής τρίπλα. Δεν ζητάς τιμή για 1 ώρα, της λες πόσο θέλεις για μισή ώρα; όταν σου πει την τιμή της, της λες ωραία, άρα για μία ώρα θέλεις τα διπλάσια. Αν σου πει άλλο ποσό, της αντιπροτείνεις πως αν έπαιρνε δύο πελάτες θα έπαιρνε όσα της δίνεις εσύ, και θα έχανε πολλή ώρα ψάχνοντας. Αν σου κάνει τσιριμόνιες, της λες με κοροιδευτικό χαμόγελο πως οι άλλες κοπέλες δέχονται και γυρνάς να φύγεις. Το πιθανότερο είναι να σε κυνηγήσει
To 20αρικο μεση τιμη ειναι για απλο προγραμμα ή μαζι με κωλο ?
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Αρχες καλοκαιριου μετα απο μεγαλη αποχη ειχα δωσει 100 ευρω για 1 ωρα στην μαρια απο ρουμανια που εκανε πιατσα γωνια σατωβριαδου με 3 σεπτεμβρη και αλλες 2 φορες απο 60 ευρω για μισαωρο. Δεν περασα ασχημα, τα τιμησε τα λεφτα της αλλα πολλοι συναγωνιστες μου ειπαν οτι με επιασε κοροιδο.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.272
Κριτικές
4
Like
1.988
Πόντοι
266
Αρχες καλοκαιριου μετα απο μεγαλη αποχη ειχα δωσει 100 ευρω για 1 ωρα στην μαρια απο ρουμανια που εκανε πιατσα γωνια σατωβριαδου με 3 σεπτεμβρη και αλλες 2 φορες απο 60 ευρω για μισαωρο. Δεν περασα ασχημα, τα τιμησε τα λεφτα της αλλα πολλοι συναγωνιστες μου ειπαν οτι με επιασε κοροιδο.
Πας καλάααα??????
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: lesa.l

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21

Μου φαινεται πολυ λιγο τουλαχιστον για τις γαμευσιμες οταν το call girl παιρνει 80 με 120 την ωρα. Τωρα για τιποτα κατω του μετριου εμφανισιμες και πρεζακια σιγουρα ναι βρισκεις ακομα και με 10αρικο το μισαωρο
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Η ταρίφα στις πουτάνες του τριγώνου είναι maximum 20 €. Κάποιες ντίβες, ζητούν και 30 €. Το ξενοδοχείο extra, συνήθως 5-10 €.
Ο χρόνος στο δωμάτιο παίζει με το χρόνο κατάθεσης, συνήθως 20 λεπτά με μισή ώρα, μαζί με ντουζάκι κλπ.
Οι υπηρεσίες εξαρτώνται από την εκδιδόμενη. Το ακάποτο τσιμπούκι συνηθίζεται, όπως και τα φιλιά σε ρώγες, σώμα, κλπ. Τα φιλιά στο στόμα οι περισσότερες τα αποφεύγουν, όπως και το πρωκτικό.
Όσο περισσότερο απελπισμένη για πελάτη είναι (γριά, άσχημη, junkie, κλπ) τόσο οι υπηρεσίες απογειώνονται, φτάνοντας και στα άκρα σε σχέση με τη μέση πόρνη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.127
Πόντοι
366
Η ταρίφα στις πουτάνες του τριγώνου είναι maximum 20 €. Κάποιες ντίβες πιο παλιά, ζητούσαν και 30 €. Το ξενοδοχείο extra, συνήθως 5-10 €.
Ο χρόνος στο δωμάτιο παίζει με το χρόνο κατάθεσης, συνήθως 20 λεπτά με μισή ώρα, μαζί με ντουζάκι κλπ.
Οι υπηρεσίες εξαρτώνται από την εκδιδόμενη. Το ακάποτο τσιμπούκι συνηθίζεται, όπως και τα φιλιά σε ρώγες, σώμα, κλπ. Τα φιλιά στο στόμα οι περισσότερες τα αποφεύγουν, όπως και το πρωκτικό.
Όσο περισσότερο απελπισμένη για πελάτη είναι (γριά, άσχημη, junkie, κλπ) τόσο οι υπηρεσίες απογειώνονται, φτάνοντας και στα άκρα σε σχέση με τη μέση πόρνη.
Προχθες εξω απο το Liberty μια απο τις δυο μονιμες ρουμανο-τσιγγανες που ειναι εκει απ'εξω μου ζητησε €30 + ξενοδοχειο χωρις κωλο.

Οι τιμες που λετε μηπως ειναι για τιποτα τελειωμενες γριες ή τελειωμενα πρεζακια που ο μεσος ανθρωπος ουτε πιωμενος δεν τις/τα πηδαει ???
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Προχθες εξω απο το Liberty μια απο τις δυο μονιμες ρουμανο-τσιγγανες που ειναι εκει απ'εξω μου ζητησε €30 + ξενοδοχειο χωρις κωλο.

Οι τιμες που λετε μηπως ειναι για τιποτα τελειωμενες γριες ή τελειωμενα πρεζακια που ο μεσος ανθρωπος ουτε πιωμενος δεν τις/τα πηδαει ???
ότι γράφτηκε πιο πάνω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Μου φαινεται πολυ λιγο τουλαχιστον για τις γαμευσιμες οταν το call girl παιρνει 80 με 120 την ωρα. Τωρα για τιποτα κατω του μετριου εμφανισιμες και πρεζακια σιγουρα ναι βρισκεις ακομα και με 10αρικο το μισαωρο
υπέθετα πως είναι γνωστό πως όσες κάνουν πιάτσα στην Ομόνοια, δεν έχουν την εμφάνιση των call girl
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
416
Like
618
Πόντοι
81
από που έβγαλες τέτοιο συμπέρασμα τύπε; εδώ έκανε πως φοβόταν μην πονέσει, κι ο κώλος της ήταν όχι μόνο ανοιχτός, αλλά τον δούλευε και με μεγάλη τέχνη. Γνώμη μου πως θα κάνει την παρθένα. Δεν ξέρω πόσο επικίνδυνο είναι να της κάνεις αυτή την πρόταση
Δέχτηκε με ένα 40άρι που έγινε 50αρι στο τέλος γιατί ήπιε λίγα έως πολλά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom