Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Δέχτηκε με ένα 40άρι που έγινε 50αρι στο τέλος γιατί ήπιε λίγα έως πολλά...
δηλαδή ισχυρίζεσαι πως της έκανες την πρόταση, αυτή δέχτηκε, και αφού έχυσες μέσα στο στόμα της μετά την κατούρισες πάλι στο στόμα; ή δεν κατάλαβα καλά;
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
416
Like
618
Πόντοι
81
Το ντιλ ηταν κατουρημα στο στηθος το οποιο εφυγε λιγο παραπανω αλλα δεν εδειξε να ξενερωνει και γουσταρε οποτε εκανε παιχνιδι μονη της...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και χυσιμο βυζια φιλε
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
οι κινεζες τι ωρες πιατσαρουν ρε παιδια; και ξερετε αν παιρνονται παρτουζα για καμμια ωρα;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.286
Κριτικές
95
Like
11.134
Πόντοι
17.885
οι κινεζες τι ωρες πιατσαρουν ρε παιδια; και ξερετε αν παιρνονται παρτουζα για καμμια ωρα;
δεν είναι και κάτι το τρομερό, 3 είναι η μια δεν βλέπεται, οι άλλες 2 είναι μεγαλοκοπέλες, νταξ βλέπονται αλλά μέχρι εκεί! δεν χάνεις κάτι να ρωτήσεις
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
οι κινεζες τι ωρες πιατσαρουν ρε παιδια; και ξερετε αν παιρνονται παρτουζα για καμμια ωρα;
πρωινές ώρες, συνήθως μόλις πέφτει το σκοτάδι εξαφανίζονται. Γύρω στις 19.00 είναι καλή ώρα. Ακόμα κι αν δεχτούν παρτούζα, μάλλον δεν θα δώσουν καλή παράσταση, αυτή την αίσθηση έχω. Στη θέση σου θα διάλεγα κάποια σεξεργάτρια που μου αρέσει και θα τη ρώταγα αν έχει φίλη που κάνουν μαζί παρτούζες. Έτσι έχεις περισσότερες πιθανότητες να μην κάψεις τα λεφτά σου. ΠΡΟΣΟΧΗ. Η Ζωή δεν υπογράφει συμβόλαια, πιθανότητες έγραψα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.286
Κριτικές
95
Like
11.134
Πόντοι
17.885
πρωινές ώρες, συνήθως μόλις πέφτει το σκοτάδι εξαφανίζονται. Γύρω στις 19.00 είναι καλή ώρα. Ακόμα κι αν δεχτούν παρτούζα, μάλλον δεν θα δώσουν καλή παράσταση, αυτή την αίσθηση έχω. Στη θέση σου θα διάλεγα κάποια σεξεργάτρια που μου αρέσει και θα τη ρώταγα αν έχει φίλη που κάνουν μαζί παρτούζες. Έτσι έχεις περισσότερες πιθανότητες να μην κάψεις τα λεφτά σου. ΠΡΟΣΟΧΗ. Η Ζωή δεν υπογράφει συμβόλαια, πιθανότητες έγραψα
έχεις δει τελευταία τη Μαίρη τη μαύρη?
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Η ταρίφα στις πουτάνες του τριγώνου είναι maximum 20 €. Κάποιες ντίβες, ζητούν και 30 €. Το ξενοδοχείο extra, συνήθως 5-10 €.
Ο χρόνος στο δωμάτιο παίζει με το χρόνο κατάθεσης, συνήθως 20 λεπτά με μισή ώρα, μαζί με ντουζάκι κλπ.
Οι υπηρεσίες εξαρτώνται από την εκδιδόμενη. Το ακάποτο τσιμπούκι συνηθίζεται, όπως και τα φιλιά σε ρώγες, σώμα, κλπ. Τα φιλιά στο στόμα οι περισσότερες τα αποφεύγουν, όπως και το πρωκτικό.
Όσο περισσότερο απελπισμένη για πελάτη είναι (γριά, άσχημη, junkie, κλπ) τόσο οι υπηρεσίες απογειώνονται, φτάνοντας και στα άκρα σε σχέση με τη μέση πόρνη.

Η ταρίφα στις πουτάνες του τριγώνου είναι maximum 20 €. Κάποιες ντίβες, ζητούν και 30 €. Το ξενοδοχείο extra, συνήθως 5-10 €.
Ο χρόνος στο δωμάτιο παίζει με το χρόνο κατάθεσης, συνήθως 20 λεπτά με μισή ώρα, μαζί με ντουζάκι κλπ.
Οι υπηρεσίες εξαρτώνται από την εκδιδόμενη. Το ακάποτο τσιμπούκι συνηθίζεται, όπως και τα φιλιά σε ρώγες, σώμα, κλπ. Τα φιλιά στο στόμα οι περισσότερες τα αποφεύγουν, όπως και το πρωκτικό.
Όσο περισσότερο απελπισμένη για πελάτη είναι (γριά, άσχημη, junkie, κλπ) τόσο οι υπηρεσίες απογειώνονται, φτάνοντας και στα άκρα σε σχέση με τη μέση πόρνη.
Τι ωρα περασες φιλε απο εκει ?
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.615
Κριτικές
21
Like
14.281
Πόντοι
4.646
Καλημέρα μύστες! Χτες κατά τις 22.30 πέρασα από τρίγωνο όπου έξω από
τον Ορφέα ήταν ένα όμορφο ξανθό Βουλγαράκι (τύπου Άνναμπελ από Ιάσωνος αλλά λίγο πιο ψηλή)
με περιποιημένα άκρα. Ζήτησε 30 ευρώ για μια φορά και 100 ευρώ για μια ώρα φουλ πρόγραμμα.
Βέβαια, δεν μιλούσε καν αγγλικά και μου έδειχνε τα ποσά πληκτρολογώντας τα στην οθόνη
του κινητού της. Φυσικά δεν δέχτηκα ραντεβού γιατί δεν ήξερε να εξηγήσει καν τις υπηρεσίες της
αν και με κάβλωσε άσχημα. Όποιος επιθυμεί κασκαντεριλίκι, ας καταθέσει...
Η Στέλλα η Αλβανίδα με το φουλ πρόγραμμα ήταν κανονικά στο πόστο της έξω από το Λιτό.
Από περιέργεια πέρασα κι από Πατησίων και Χάνσεν αλλά δεν υπήρχε μαύρη πουτάνα
ούτε για δείγμα.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
παιδια μπορει να ανεβασει κανεις προσφατες φωτογραφιες απο την Άτζελα την αλβανιδοκωλαρα ?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Καλημέρα μύστες! Χτες κατά τις 22.30 πέρασα από τρίγωνο όπου έξω από
τον Ορφέα ήταν ένα όμορφο ξανθό Βουλγαράκι (τύπου Άνναμπελ από Ιάσωνος αλλά λίγο πιο ψηλή)
με περιποιημένα άκρα. Ζήτησε 30 ευρώ για μια φορά και 100 ευρώ για μια ώρα φουλ πρόγραμμα.
Βέβαια, δεν μιλούσε καν αγγλικά και μου έδειχνε τα ποσά πληκτρολογώντας τα στην οθόνη
του κινητού της. Φυσικά δεν δέχτηκα ραντεβού γιατί δεν ήξερε να εξηγήσει καν τις υπηρεσίες της
αν και με κάβλωσε άσχημα. Όποιος επιθυμεί κασκαντεριλίκι, ας καταθέσει...
Η Στέλλα η Αλβανίδα με το φουλ πρόγραμμα ήταν κανονικά στο πόστο της έξω από το Λιτό.
Από περιέργεια πέρασα κι από Πατησίων και Χάνσεν αλλά δεν υπήρχε μαύρη πουτάνα
ούτε για δείγμα.
ναι, την πλησίασα κι εγώ. Έκανε ότι μπορούσε, μου τσίμπησε τη ρώγα!!!!!! και με ρώτησε ..πάμε;... πλην όμως κι εγώ σκέφτηκα το ίδιο, είναι μικρή και όμορφη, άρα μεγάλες πιθανότητες να είναι κομοδίνο, και δεν μπορείς να συνεννοηθείς μαζί της. Πως θα επικοινωνήσουμε; υποθέτω πως σε λίγους μήνες θα έχει αρκετή πείρα και θα μπορεί να συνεννοηθεί για τα βασικά. Βλέπω τότε
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.127
Πόντοι
366
ναι, την πλησίασα κι εγώ. Έκανε ότι μπορούσε, μου τσίμπησε τη ρώγα!!!!!! και με ρώτησε ..πάμε;... πλην όμως κι εγώ σκέφτηκα το ίδιο, είναι μικρή και όμορφη, άρα μεγάλες πιθανότητες να είναι κομοδίνο, και δεν μπορείς να συνεννοηθείς μαζί της. Πως θα επικοινωνήσουμε; υποθέτω πως σε λίγους μήνες θα έχει αρκετή πείρα και θα μπορεί να συνεννοηθεί για τα βασικά. Βλέπω τότε
Ενδιαφερον ακουγεται για κασκαντεριλικι... που εχω να κανω καιρο....

Εσυ τι ωρα την πετυχες?
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.615
Κριτικές
21
Like
14.281
Πόντοι
4.646
ναι, την πλησίασα κι εγώ. Έκανε ότι μπορούσε, μου τσίμπησε τη ρώγα!!!!!! και με ρώτησε ..πάμε;... πλην όμως κι εγώ σκέφτηκα το ίδιο, είναι μικρή και όμορφη, άρα μεγάλες πιθανότητες να είναι κομοδίνο, και δεν μπορείς να συνεννοηθείς μαζί της. Πως θα επικοινωνήσουμε; υποθέτω πως σε λίγους μήνες θα έχει αρκετή πείρα και θα μπορεί να συνεννοηθεί για τα βασικά. Βλέπω τότε
Σωστός ο Μπόκολος! Αν δεν γίνει η σωστή ξήγα από ΠΡΙΝ... Γάμησέ τα...
Εμένα πάντως μου έπιασε το καβλί και τη φάσωσα για λίγο στο όρθιο, αν και
έχει μέτρια οδοντοστοιχία. Το πρόβλημα για μένα δεν είναι η μικρή ηλικία, γιατί το φώλιασμα
είναι ανάλογο με τον χαρακτήρα της κάθε κοπέλας, αλλά το τί κάνει και τί όχι στην τιμή.
Αν μου έκανε π.χ. ΑΚΑ μουνί-κώλο και τελειωτικό καταπιωτικό μπουκιτσί μπορεί και να
συμφωνούσα στα 100 ευρώ/ώρα. Αλλά με νοήματα, χωρίς τουλάχιστον λίγα αγγλικά ή
ελληνικά, δεν πάει πουθενά η κοπέλα. Κρίμα...
 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
143
Κριτικές
5
Like
325
Πόντοι
21

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.615
Κριτικές
21
Like
14.281
Πόντοι
4.646
Ρε μεγαλε άδικο ειχε;;; Στην πουτανα ακα μουνι και κωλο;;;
Αν την γνωρίζεις χρόνια κι εφαρμόζεις τις ''ΑΚΑΠΟΤΕΣ'' συνταγές δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα. :rockon:
Σε καμία περίπτωση δεν παροτρύνω κανέναν για ΑΚΑΠΟΤΟ σεξ με πουτάνα, πόσο μάλλον με απλή γκόμενα.
Αυτά είναι για λίγους και μερακλήδες. :woldman:
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Καταδρομική σήμερα στο τρίγωνο, 22.00. Ψόφια πράγματα, μόνο ένα καινούργιο νεαρό ξανθό στη Διασταύρωση Χαλκοκονδύλη και Καματερού, στο φανάρι. Δεν το πλησίασα, η πείρα μου λέει ότι τα νεαρά και όμορφα κατά κανόνα είναι κομοδίνα στο κρεββάτι. Τριγύρναγα σαν την άδικη κατάρα, μια λεπτή ξανθιά ζήταγε 15 € χωρίς κώλο, κι είχα αποφασίσει να πάρω τη Σάντυ. Τότε με πλησίασε μια που είχα απορρίψει στην προηγούμενη κατεβασιά και με ρώτησε γιατί δεν τη θέλω που είναι καλή κλπ. Με πλησίασε και μου μίλαγε από μέσα της σχεδόν, είχε ζητήσει 25€ χωρίς κώλο. Της απάντησα πως δεν δίνω 25 χωρίς κώλο, όταν η Σάντυ ζητάει 15 και δίνει και το κωλαράκι της. Μου έκανε αντιπρόταση, πως αν δεν τον έχω πολύ μεγάλο και είμαι προσεκτικός, θα πάρει 20€ και θα μου δώσει και κώλο. Δεδομένου ότι ήταν αρκετά ψηλή, λεπτό σωματάκι, καλό στήθος για τα κυβικά της την πήρα. Της ξεκαθάρισα πως αν περάσω καλά μαζί της, θα την ξαναπάρω, το γνωστό ποίημα που λέω σε όλες για να δώσουν καλύτερη παράσταση. Ξεκίνησε με μέτρια πίπα, αλλά τη δουλειά της την έκανε. Με το που μου σηκώθηκε, κάνει ένα μπραφ και κάθεται πάνω στο καυλί μου στυλ Reverse Cowgirl, μέχρι τις μπάλες. Κατά τα άλλα φοβότανε πως θα πονέσει. Τέτοια μαστόρισσα στο γαμήσι από τον κώλο σε αυτή τη στάση, δεν έχω ξαναδεί. Έκανε εξαιρετικό βιδωτό, για να φτάσει σε αυτό το επίπεδο όχι μόνο έχει φάει αμέτρητες πούτσες, αλλά και το γούσταρε. Και δίσταζε τάχα να την πάρω από πίσω, τέλος πάντων, μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας Μοιρολόγια, λέει ο Σοφός Λαός. Φυσικά της το επεσήμανα, ότι η κωλοτρυπίδα της είναι ορθάνοιχτη και είναι πολύ έμπειρη στα κωλογαμίσια, μη νομίζει πως είμαι χάνος. Έχει αρκετά τατουάζ στο σώμα, μέτρια συμμετοχή, Μιλένα από Βουλγαρία. Τελειώνουμε κάνει πρώτη μπάνιο, ντύνεται και με περιμένει. Μπορείς να φύγεις της λέω, όχι θα σε περιμένω απαντάει. Υψώθηκε η πρώτη Κόκκινη Σημαία δεν είμαι χτεσινός, έκανα τον Κινέζο βέβαια. Μου άρχισε το αγαπητιλίκι. Την άλλη φορά, να κάτσουμε περισσότερη ώρα, να κάνουμε δύο φορές σεξ, κλπ αγαπησιάρικα. - Θα δούμε, απάντησα. - θα μου δώσεις 5€ δώρο που ήμουνα καλή; - Τα αρχίδια μου θα πάρεις (από μέσα μου), - όχι, 20€ συμφωνήσαμε, είπα απέξω. Κατέβηκε μαζί μου και με είχε στη ζητιανιά να της δώσω τουλάχιστον 1€. Ξενέρωσα τελείως με όλα αυτά, υπό άλλες συνθήκες θα την ξανάπαιρνα, τώρα χλωμό το βλέπω
Και που την βρίσκουμε την Μιλένα Ιωάννη?
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Σωστός ο Μπόκολος! Αν δεν γίνει η σωστή ξήγα από ΠΡΙΝ... Γάμησέ τα...
Εμένα πάντως μου έπιασε το καβλί και τη φάσωσα για λίγο στο όρθιο, αν και
έχει μέτρια οδοντοστοιχία. Το πρόβλημα για μένα δεν είναι η μικρή ηλικία, γιατί το φώλιασμα
είναι ανάλογο με τον χαρακτήρα της κάθε κοπέλας, αλλά το τί κάνει και τί όχι στην τιμή.
Αν μου έκανε π.χ. ΑΚΑ μουνί-κώλο και τελειωτικό καταπιωτικό μπουκιτσί μπορεί και να
συμφωνούσα στα 100 ευρώ/ώρα. Αλλά με νοήματα, χωρίς τουλάχιστον λίγα αγγλικά ή
ελληνικά, δεν πάει πουθενά η κοπέλα. Κρίμα...
To συγκεκριμενο ξανθο βουλγαρακι το εχω πετυχει και εγω γωνια καματερου και τριτης χαλκοκονδυλης σε κοντινη αποσταση απο το χοτελι ορφεας. Πρεπει να ειναι καινουργια στο χωρο και να ηρθε στην ελλαδα πριν μερικες εμβδομαδες αφου δεν ξερει καθολου ελληνικα ή αγγλικα. Σχεδον τιποτα , 2 φορες που την πλησιασα ηταν σχεδον απιθανη η εποικοινωνια. Επιβεβαιωνω οτι εχει ενα σκουρο δοντι μπροστα αλλα σαν πακετο φαινεται τουλαχιστον πολυ καβλα. Συστηθηκε ως Άννιτα. Πρεπει ομως να ειναι γυφτακι και οχι οριτζιναλ βουλγαρα επειδη το χρωμα της ειναι μελαμψο,σκουρο και οχι λευκο. Την εχω πετυχει μεσημερι μετα της 12,13 και βραδυ 23,24 ... οντως ζηταει 30 το 20λεπτο και 100 την ωρα. Συμφωνα ομως με οσα διαβαζω εδω 100 ευρω την ωρα ειναι πολλα για τριγωνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom