Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Καποια βραδια στο τριγωνο υπαρχει ενα τραβελι πολυ δυνατο ισχυριζεται οτι ειναι απο κολομβια ζηταει 30 ή 40 ευρω δεν θυμαμαι , την βρισκεις γωνια φαναρι χαλκοκονδυλη 3 σεπτεμβριου ή φαναρι καποδιστριου και 3 σεπτεμβριου. Να αναφερω απλα οτι το σαββατο βραδυ τελευταια φορα που περασα για λιγα λεπτα δεν το ειδα μπορει να ηταν με πελατη ή να αλλαξε πιατσα.
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Καθε πρωι γωνια βερανζερου με 3 σεπτεμβριου κοντα στο καφενειο και στο χοτελι αρτεμισιον υπαρχει 1 γυφτισσα που κανει πιατσα. Δεν την εχω πλησιασει αλλα παντα ειναι στο ποστο της. Ισως παλιοι στο χωρο να καταλαβουν για ποια εννοω. Επισης εκει στο περιπτερο καθονται νομιζω 2 ρωσσικα γκιλφ κατα διαστηματα πρωινες και μεσημεριανες ωρες.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Από καθαριότητα τι έλεγε ; Την πήρες Κόλο με Καποτά καί gel δλδ η τύπισσα το ήξερε καλά το άθλημα η έκανε νάζια κλπ ; Και κάτι τελευταίο μια πού είσαι master ,Μαυρούλα από Κόλο βρίσκω κάπου; Αυτές παίζουν με gel η θα σκιστεί το λάστιχο και θα τρέχω ; Ευχαριστώ master, καλά γαμήσια
Από καθαριότητα μέτρια. Αυτονόητο πως παίρνεις σεξεργάτρια μόνο με Καπότα, ειδικά από κώλο. Ναι, χρησιμοποιώ πάντα ΚΥ, και γιατί δεν θέλω να την πονέσω και επειδή υπάρχει κίνδυνος να σκιστεί το προφυλακτικό και να έχουμε δράματα. Όπως έγραψα, έκανε νάζια πριν την πάρω. Όταν κλείσαμε πως θα μου έδινε και το κωλαράκι της, το πήρε απόφαση κι έβγαλε την τέχνη της. Για τέχνη μιλάμε. Οι περισσότερες όταν δίνουν κώλο, απλά κάθονται και περιμένουν να χύσεις. Η Σοφία σου χαιδεύει τα αρχίδια και σου λέει ξέσκισέ μου την κωλάρα κλπ καυλωτικά. Αυτή τον πήρε όλο μέσα της με τη μία κι άρχισε το βιδωτό. Μπορεί να έχω πάρει και πάνω από 500 σεξεργάτριες, καμία δεν το έκανε έτσι. Η Δέσποινα κουνιόταν μπρος - πίσω, Αιωνία της η μνήμη. Μαυρούλες από κώλο πολύ σπάνια, κάποτε τις έπαιρνα συνεχώς, τώρα πια έχω καιρό να πάρω μαύρη. Ελπίζω να βοήθησα. Καλά γαμήσια και σε σένα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Πωωωω αδερφέ μου χει τύχει κι εμένα αυτό το πράγμα πριν κάποια χρόνια με πουτάνα εκεί στο κέντρο...
Αφότου κάναμε ότι κάναμε.. να μου ζητάει τσιγάρο, κάνα 1€ να πάρει μόνη της, να της δώσω τον αριθμό μου κτλ.
ΔΕΝ μπορείς να φανταστείς τί ξενέρα είχα φάει...
:confused: :confused::confused::confused:
Ναι. Είναι σαν τη Μαλτέζικη Κατσίκα, που αφού σου γεμίσει την καρδάρα με το Γάλα, δίνει μια κλωτσιά και το χύνει
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.127
Πόντοι
366
Εχει κανει κανεις περασια σημερα στο Τριγωνο? Εχει τιποτα? Αξιζει τον κοπο να κατεβω?
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Εχει κανει κανεις περασια σημερα στο Τριγωνο? Εχει τιποτα? Αξιζει τον κοπο να κατεβω?
και γιατί ρε Γιάννη δεν κατεβαίνεις εσύ, να κάνεις ρεπορτάζ και ρωτάς άλλους; 15 χρόνια είσαι μέλος εδώ μέσα, θα έπρεπε να συμμετέχεις ενεργά, κι όχι απλά να ζητάς πληροφορίες
 

BBWlover85

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2021
Μηνύματα
27
Like
82
Πόντοι
0
Καλημερα,λεω να περασω σημερα το μεσημερι μια βολτα απο το τριγωνο ελπιζω να βρω τιποτα!!!
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.615
Κριτικές
21
Like
14.281
Πόντοι
4.646
Καταδρομική σήμερα στο τρίγωνο, 22.00. Ψόφια πράγματα, μόνο ένα καινούργιο νεαρό ξανθό στη Διασταύρωση Χαλκοκονδύλη και Καματερού, στο φανάρι. Δεν το πλησίασα, η πείρα μου λέει ότι τα νεαρά και όμορφα κατά κανόνα είναι κομοδίνα στο κρεββάτι. Τριγύρναγα σαν την άδικη κατάρα, μια λεπτή ξανθιά ζήταγε 15 € χωρίς κώλο, κι είχα αποφασίσει να πάρω τη Σάντυ. Τότε με πλησίασε μια που είχα απορρίψει στην προηγούμενη κατεβασιά και με ρώτησε γιατί δεν τη θέλω που είναι καλή κλπ. Με πλησίασε και μου μίλαγε από μέσα της σχεδόν, είχε ζητήσει 25€ χωρίς κώλο. Της απάντησα πως δεν δίνω 25 χωρίς κώλο, όταν η Σάντυ ζητάει 15 και δίνει και το κωλαράκι της. Μου έκανε αντιπρόταση, πως αν δεν τον έχω πολύ μεγάλο και είμαι προσεκτικός, θα πάρει 20€ και θα μου δώσει και κώλο. Δεδομένου ότι ήταν αρκετά ψηλή, λεπτό σωματάκι, καλό στήθος για τα κυβικά της την πήρα. Της ξεκαθάρισα πως αν περάσω καλά μαζί της, θα την ξαναπάρω, το γνωστό ποίημα που λέω σε όλες για να δώσουν καλύτερη παράσταση. Ξεκίνησε με μέτρια πίπα, αλλά τη δουλειά της την έκανε. Με το που μου σηκώθηκε, κάνει ένα μπραφ και κάθεται πάνω στο καυλί μου στυλ Reverse Cowgirl, μέχρι τις μπάλες. Κατά τα άλλα φοβότανε πως θα πονέσει. Τέτοια μαστόρισσα στο γαμήσι από τον κώλο σε αυτή τη στάση, δεν έχω ξαναδεί. Έκανε εξαιρετικό βιδωτό, για να φτάσει σε αυτό το επίπεδο όχι μόνο έχει φάει αμέτρητες πούτσες, αλλά και το γούσταρε. Και δίσταζε τάχα να την πάρω από πίσω, τέλος πάντων, μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας Μοιρολόγια, λέει ο Σοφός Λαός. Φυσικά της το επεσήμανα, ότι η κωλοτρυπίδα της είναι ορθάνοιχτη και είναι πολύ έμπειρη στα κωλογαμίσια, μη νομίζει πως είμαι χάνος. Έχει αρκετά τατουάζ στο σώμα, μέτρια συμμετοχή, Μιλένα από Βουλγαρία. Τελειώνουμε κάνει πρώτη μπάνιο, ντύνεται και με περιμένει. Μπορείς να φύγεις της λέω, όχι θα σε περιμένω απαντάει. Υψώθηκε η πρώτη Κόκκινη Σημαία δεν είμαι χτεσινός, έκανα τον Κινέζο βέβαια. Μου άρχισε το αγαπητιλίκι. Την άλλη φορά, να κάτσουμε περισσότερη ώρα, να κάνουμε δύο φορές σεξ, κλπ αγαπησιάρικα. - Θα δούμε, απάντησα. - θα μου δώσεις 5€ δώρο που ήμουνα καλή; - Τα αρχίδια μου θα πάρεις (από μέσα μου), - όχι, 20€ συμφωνήσαμε, είπα απέξω. Κατέβηκε μαζί μου και με είχε στη ζητιανιά να της δώσω τουλάχιστον 1€. Ξενέρωσα τελείως με όλα αυτά, υπό άλλες συνθήκες θα την ξανάπαιρνα, τώρα χλωμό το βλέπω
Μύστη μου ήταν πολύ καβλωτική η ιστορία σου για το κωλογαμήσι.
Μιλένα, λοιπόν. Στα υπόψιν!
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Πέρασα σήμερα 1300 απο το τρίγωνο. Υπήρχε νέκρα, η γυφτισα εξω απο το αρτεμισιον δεν υπηρχε , ( ειχε κοντα μια κλουβα των ματ ) , η αλβανοκωλαρα στο ποστο της κανονικα , η μαρια απο ρουμανια εξαφανισμενη εδω και καιρο , στο περιπτερο 3 σεπτεμβριου με χαλκοκονδυλη και κοντα στην σταση εκει των λεωφορειων υπηρχαν 2-3 ρωσσικα γκιλφ , αριστοτελους με χαλκοκονδυλη γωνια υπηρχε 1 απο τις 2 γνωστες κινεζες , η αλλη κινεζα ηταν ακριβως εξω απ το χοτελι ορφεας και ετρωγε κατι , στο χοτελι στην αριστοτελους ( δεν θυμαμαι ονομα ) υπηρχε μια αλβανιδα κοντη ζηταγε 25 ευρω συν 5 ευρω το χοτελι. δεν πηρα . μια μικρη βολτα στο κεντρο 5 λεπτα και πισω σπιτι,νεκρα.
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Πέρασα σήμερα 1300 απο το τρίγωνο. Υπήρχε νέκρα, η γυφτισα εξω απο το αρτεμισιον δεν υπηρχε , ( ειχε κοντα μια κλουβα των ματ ) , η αλβανοκωλαρα στο ποστο της κανονικα , η μαρια απο ρουμανια εξαφανισμενη εδω και καιρο , στο περιπτερο 3 σεπτεμβριου με χαλκοκονδυλη και κοντα στην σταση εκει των λεωφορειων υπηρχαν 2-3 ρωσσικα γκιλφ , αριστοτελους με χαλκοκονδυλη γωνια υπηρχε 1 απο τις 2 γνωστες κινεζες , η αλλη κινεζα ηταν ακριβως εξω απ το χοτελι ορφεας και ετρωγε κατι , στο χοτελι στην αριστοτελους ( δεν θυμαμαι ονομα ) υπηρχε μια αλβανιδα κοντη ζηταγε 25 ευρω συν 5 ευρω το χοτελι. δεν πηρα . μια μικρη βολτα στο κεντρο 5 λεπτα και πισω σπιτι,νεκρα.
Τυπε η αλβανιδοκωκαρα με κολαν ήταν?
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
416
Like
618
Πόντοι
81
Καταδρομική σήμερα στο τρίγωνο, 22.00. Ψόφια πράγματα, μόνο ένα καινούργιο νεαρό ξανθό στη Διασταύρωση Χαλκοκονδύλη και Καματερού, στο φανάρι. Δεν το πλησίασα, η πείρα μου λέει ότι τα νεαρά και όμορφα κατά κανόνα είναι κομοδίνα στο κρεββάτι. Τριγύρναγα σαν την άδικη κατάρα, μια λεπτή ξανθιά ζήταγε 15 € χωρίς κώλο, κι είχα αποφασίσει να πάρω τη Σάντυ. Τότε με πλησίασε μια που είχα απορρίψει στην προηγούμενη κατεβασιά και με ρώτησε γιατί δεν τη θέλω που είναι καλή κλπ. Με πλησίασε και μου μίλαγε από μέσα της σχεδόν, είχε ζητήσει 25€ χωρίς κώλο. Της απάντησα πως δεν δίνω 25 χωρίς κώλο, όταν η Σάντυ ζητάει 15 και δίνει και το κωλαράκι της. Μου έκανε αντιπρόταση, πως αν δεν τον έχω πολύ μεγάλο και είμαι προσεκτικός, θα πάρει 20€ και θα μου δώσει και κώλο. Δεδομένου ότι ήταν αρκετά ψηλή, λεπτό σωματάκι, καλό στήθος για τα κυβικά της την πήρα. Της ξεκαθάρισα πως αν περάσω καλά μαζί της, θα την ξαναπάρω, το γνωστό ποίημα που λέω σε όλες για να δώσουν καλύτερη παράσταση. Ξεκίνησε με μέτρια πίπα, αλλά τη δουλειά της την έκανε. Με το που μου σηκώθηκε, κάνει ένα μπραφ και κάθεται πάνω στο καυλί μου στυλ Reverse Cowgirl, μέχρι τις μπάλες. Κατά τα άλλα φοβότανε πως θα πονέσει. Τέτοια μαστόρισσα στο γαμήσι από τον κώλο σε αυτή τη στάση, δεν έχω ξαναδεί. Έκανε εξαιρετικό βιδωτό, για να φτάσει σε αυτό το επίπεδο όχι μόνο έχει φάει αμέτρητες πούτσες, αλλά και το γούσταρε. Και δίσταζε τάχα να την πάρω από πίσω, τέλος πάντων, μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας Μοιρολόγια, λέει ο Σοφός Λαός. Φυσικά της το επεσήμανα, ότι η κωλοτρυπίδα της είναι ορθάνοιχτη και είναι πολύ έμπειρη στα κωλογαμίσια, μη νομίζει πως είμαι χάνος. Έχει αρκετά τατουάζ στο σώμα, μέτρια συμμετοχή, Μιλένα από Βουλγαρία. Τελειώνουμε κάνει πρώτη μπάνιο, ντύνεται και με περιμένει. Μπορείς να φύγεις της λέω, όχι θα σε περιμένω απαντάει. Υψώθηκε η πρώτη Κόκκινη Σημαία δεν είμαι χτεσινός, έκανα τον Κινέζο βέβαια. Μου άρχισε το αγαπητιλίκι. Την άλλη φορά, να κάτσουμε περισσότερη ώρα, να κάνουμε δύο φορές σεξ, κλπ αγαπησιάρικα. - Θα δούμε, απάντησα. - θα μου δώσεις 5€ δώρο που ήμουνα καλή; - Τα αρχίδια μου θα πάρεις (από μέσα μου), - όχι, 20€ συμφωνήσαμε, είπα απέξω. Κατέβηκε μαζί μου και με είχε στη ζητιανιά να της δώσω τουλάχιστον 1€. Ξενέρωσα τελείως με όλα αυτά, υπό άλλες συνθήκες θα την ξανάπαιρνα, τώρα χλωμό το βλέπω
Δηλαδη με 30αρι της λεω ανοιξε στομα να σου καθαρισω τα χυσια με κατουρα; Ευκολακι ακουγεται
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Δηλαδη με 30αρι της λεω ανοιξε στομα να σου καθαρισω τα χυσια με κατουρα; Ευκολακι ακουγεται
από που έβγαλες τέτοιο συμπέρασμα τύπε; εδώ έκανε πως φοβόταν μην πονέσει, κι ο κώλος της ήταν όχι μόνο ανοιχτός, αλλά τον δούλευε και με μεγάλη τέχνη. Γνώμη μου πως θα κάνει την παρθένα. Δεν ξέρω πόσο επικίνδυνο είναι να της κάνεις αυτή την πρόταση
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Τυπε η αλβανιδοκωκαρα με κολαν ήταν?
Δεν προσεξα εαν φορουσε κολαν. Ημουν στο απεναντι πεζοδρομιο. Την ειδα καθαρα , με σταμπαρε και αυτη. Η αλβανιδα αντζελα εχει τσακωθει εδω και αρκετους μηνες με την μαρια απο ρουμανια. Μια φορα τις ειχα παρει μαζι για 40 συνολο συν 15 το χοτελι .Τωρα δεν μιλιουνται λογω ανταγωνιστικοτητας απο τι καταλαβα...
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Καταδρομική σήμερα στο τρίγωνο, 22.00. Ψόφια πράγματα, μόνο ένα καινούργιο νεαρό ξανθό στη Διασταύρωση Χαλκοκονδύλη και Καματερού, στο φανάρι. Δεν το πλησίασα, η πείρα μου λέει ότι τα νεαρά και όμορφα κατά κανόνα είναι κομοδίνα στο κρεββάτι.
Φιλε εαν θυμασαι , το νεαρο ξανθο στη διασταυρωση χαλκοκονδυλη και καματερου , ηταν λιγο σκουροχρωμο προς το γυφτικο με ενα τατουαζ στο ενα χερι ? Ρωταω επειδη εχω πετυχει και εγω εδω και 1 εμβδομαδα ειτε μεσημερι ειτε βραδυ ενα νεαρο ξανθο προς το γυφτικο ή σκουροχρωμο στο ιδιο σημειο , εχει και ενα χαλασμενο σκουρο δοντι μπροστα , δεν ξερει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα , ζηταει 30 ευρω για 20 λεπτα ή 100 ευρω για 1 ωρα συν το χοτελι στο ορφεας. . πολυ δυσκολη η εποικωνια μαζι της . Δεν προσπαθησα να κανω διαπραγματευση μαζι της. Υπαρχουν ατομα που δινουν 100 ευρω για 1 ωρα σε πιατσα στην ομονοια ???
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.615
Κριτικές
21
Like
14.281
Πόντοι
4.646
Δεν προσεξα εαν φορουσε κολαν. Ημουν στο απεναντι πεζοδρομιο. Την ειδα καθαρα , με σταμπαρε και αυτη. Η αλβανιδα αντζελα εχει τσακωθει εδω και αρκετους μηνες με την μαρια απο ρουμανια. Μια φορα τις ειχα παρει μαζι για 40 συνολο συν 15 το χοτελι .Τωρα δεν μιλιουνται λογω ανταγωνιστικοτητας απο τι καταλαβα...
Η Αλβανιδοκωλάρα κυκλοφορεί συνήθως με φόρεμα και ψηλά παπούτσια.
Ας ξαναβάλει η Άντζελα κώλο στο μενού για να γίνει κι αυτή ανταγωνιστική όπως η Μαρία! :angry:
Αν δεν βρέξεις (δώσεις) κώλο, ψάρι (πελάτη) δεν πιάνεις... :woldman:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.286
Κριτικές
95
Like
11.134
Πόντοι
17.885
Η Αλβανιδοκωλάρα κυκλοφορεί συνήθως με φόρεμα και ψηλά παπούτσια.
Ας ξαναβάλει η Άντζελα κώλο στο μενού για να γίνει κι αυτή ανταγωνιστική όπως η Μαρία! :angry:
Αν δεν βρέξεις (δώσεις) κώλο, ψάρι (πελάτη) δεν πιάνεις... :woldman:
άντε ντε! από κει έβγαζε το ψωμί της, από κει έγινε "διάσημη", πλέον για "απλό" είναι ακριβή και υπάρχουν καλύτερες επιλογές
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Φιλε εαν θυμασαι , το νεαρο ξανθο στη διασταυρωση χαλκοκονδυλη και καματερου , ηταν λιγο σκουροχρωμο προς το γυφτικο με ενα τατουαζ στο ενα χερι ? Ρωταω επειδη εχω πετυχει και εγω εδω και 1 εμβδομαδα ειτε μεσημερι ειτε βραδυ ενα νεαρο ξανθο προς το γυφτικο ή σκουροχρωμο στο ιδιο σημειο , εχει και ενα χαλασμενο σκουρο δοντι μπροστα , δεν ξερει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα , ζηταει 30 ευρω για 20 λεπτα ή 100 ευρω για 1 ωρα συν το χοτελι στο ορφεας. . πολυ δυσκολη η εποικωνια μαζι της . Δεν προσπαθησα να κανω διαπραγματευση μαζι της. Υπαρχουν ατομα που δινουν 100 ευρω για 1 ωρα σε πιατσα στην ομονοια ???
Πιθανό να λέμε το ίδιο, δεν έχω δει άλλη με αυτή την περιγραφή σε αυτό το σημείο. Τώρα αν της τα δίνουν, καλά κάνει και τα παίρνει
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Βόλτα στο τρίγωνο και σταμπάρισμα στη γωνία Καποδιστρίου και Γ' Σεπτεμβρίου κοντοχοντροπούτανου καυλωτικής κορασίδος με ευμεγέθη μαστάρια.
"Στέλλα" η σύσταση και κλείσιμο συνεύρεσης στο Λιτο.
Πρόσχαρη και άνετη στη συζήτηση και βολική στο κρεβάτι. Πονεμένη ιστορία εξ' Αλβανίας, με κατάληξη μέσω Πάτρας στο εν λόγω ίδρυμα, εκεί που για χρόνια τιμούσα δεόντος την ομοεθνή της Άντζελα (όχι την αλβανιδοκωλάρα), πριν αυτή παντρευτεί, κατά τα λεγόμενα πρώην σερίφισσας του ξενοδοχείου.
Χαμουρέματα σε διάφορες στάσεις και ιεραποστολική κατάθεση, εν μέσω αδιάφορων κραυγών.
Θα ξαναδοκιμαστεί.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Βόλτα στο τρίγωνο και σταμπάρισμα στη γωνία Καποδιστρίου και Γ' Σεπτεμβρίου κοντοχοντροπούτανου καυλωτικής κορασίδος με ευμεγέθη μαστάρια.
"Στέλλα" η σύσταση και κλείσιμο συνεύρεσης στο Λιτο.
Πρόσχαρη και άνετη στη συζήτηση και βολική στο κρεβάτι. Πονεμένη ιστορία εξ' Αλβανίας, με κατάληξη μέσω Πάτρας στο εν λόγω ίδρυμα, εκεί που για χρόνια τιμούσα δεόντος την ομοεθνή της Άντζελα (όχι την αλβανιδοκωλάρα), πριν αυτή παντρευτεί, κατά τα λεγόμενα πρώην σερίφισσας του ξενοδοχείου.
Χαμουρέματα σε διάφορες στάσεις και ιεραποστολική κατάθεση, εν μέσω αδιάφορων κραυγών.
Θα ξαναδοκιμαστεί.
μήπως θα έπρεπε να μας περιγράψεις πόσα πήρε, αν η πίπα της ήταν καλή, κι αν έδωσε κώλο;
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
μήπως θα έπρεπε να μας περιγράψεις πόσα πήρε, αν η πίπα της ήταν καλή, κι αν έδωσε κώλο;
20 + 10 (για το ξενοδοχείο), καλή πίπα, κώλο δε ζήτησα (επί του παρόντος), μου ζητήθηκε πισωκολλητό αλλά για πρώτη φορά προτίμησα ιεραποστολικό για καλύτερη πρόσβαση στα στήθια της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom