Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 784
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Οπότε εσύ θες να περνάς τον χρόνο σου αποκλειστικά με μια γκόμενα και να μην έχεις άλλες ασχολίες και ενδιαφέροντα. Θα βλέπετε π.χ. μπάλα μαζί, θα είστε όλη μέρα κλεισμένοι στο σπίτι χωρίς καμία κοινωνική συναναστροφή και θα την γαμάς :confused:
και αμα τον χωρίσει θα γλυκοκοιτάει την ακροπολη :grin:
 

gazoz

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2018
Μηνύματα
45
Like
69
Πόντοι
0
αυτη ειναι η αληθεια,το μυαλο μπορεις να το ελεγχξεις,την καρδια οχι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
αυτη ειναι η αληθεια,το μυαλο μπορεις να το ελεγχξεις,την καρδια οχι
και γω ετσι νόμιζα κάποτε μεχρι που πίεσα τον εαυτο μου γιατι επρεπε να τον πιέσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: gazoz

gazoz

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2018
Μηνύματα
45
Like
69
Πόντοι
0
γι αυτο ζηστε τη στιγμη,γιατι οταν κανουμε ονειρα καποιος γελαει λεει ενα ρητο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Οπότε εσύ θες να περνάς τον χρόνο σου αποκλειστικά με μια γκόμενα και να μην έχεις άλλες ασχολίες και ενδιαφέροντα. Θα βλέπετε π.χ. μπάλα μαζί, θα είστε όλη μέρα κλεισμένοι στο σπίτι χωρίς καμία κοινωνική συναναστροφή και θα την γαμάς :confused:

Αυτό κατάλαβες εσύ;

Διάβασες τί έγραψα παραπάνω;Αν δουλεύεις μέχρι απόγευμα ή βράδυ και ο χρόνος σου είναι ελάχιστος,ε με τη γκόμενα στο σπίτι θα τον περνάς.Όλοι έτσι κάνουν από μια στιγμή και μετά,το πολύ πολύ να βγαίνουν με κανα φιλο τους το ΣΚ (αν δεν δουλεύουν και ΣΚ δηλαδή)

Αυτό που λες να΄στε όλη μέρα κλεισμένοι σπίτι είναι αν είστε άνεργοι/άεργοι.Ε ναι,αν είσαι άεργος έχεις άπειρο χρόνο για όλα,και για καφέδες,και για τσίπουρα και για ενδιαφέροντα και για τα πάντα.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Εσυ εχεις 3 4 γκομενακια το χρόνο ενω εγω βρισκομαι τον μηνα με σχεδον 10 διαφορετικες γυναικες σεξουαλικα.
Το χρονο μας κανει 120 γυναικες.
Θα μου πεις εσυ οτι περνας καλά κλπ εγω θα σου πω προτιμω να να περναω καλα στη διασκεδαση με φιλους παρα με γκομενα,η γκομενα ειναι μονο για πηδημα.
Εδω και 2 χρόνια τις εχω απαξιωσει και περναω καλα.
Μπουρδελακια τσαρκα σασπενς εμπειρια αυτη ειναι η ζωη.
Ειμαι βεβαια σχεδον 15 χρονια βετερανος μπουρδελιαρης
Φίλε θέλεις να μας πείς πού κολάει το σασπένς σε μια επίσκεψη σε μπουρδέλο ;;

Πρόσεξε. Δεν απαξιώνω ουτε τα μπουρδέλα ούτε τις πουτάνες.

Απλά το σασπένς... που το βρήκες ;;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Φίλε θέλεις να μας πείς πού κολάει το σασπένς σε μια επίσκεψη σε μπουρδέλο ;;

Πρόσεξε. Δεν απαξιώνω ουτε τα μπουρδέλα ούτε τις πουτάνες.

Απλά το σασπένς... που το βρήκες ;;
Μάλλον ο φίλος μιλάει για την ισχυρή δόση αδρεναλίνης που νιώθουμε, φαντάζομαι όλοι, όταν πηγαίνουμε με μια καινούρια πουτάνα στα μπουρδέλα. Μόνο εκεί έχεις την ευχέρεια να καταλήξεις στο σεξ γρήγορα, χωρίς πολλά πολλά με μια εντελώς άγνωστη, το οποίο είναι η φαντασίωση πολλών αντρών. Επίσης το ότι δεν ξέρεις αν θα περάσεις καλά ή θα φας φόλα δημιουργεί σίγουρα μια αίσθηση σασπένς.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Σωστά. Εγώ λέω επίσης όποια μας κάθεται να την παντρευόμαστε κιόλας, γιατί μπορεί να μας παρατήσει αν την αφήνουμε αστεφάνωτη και μετά ποιος ξέρει πότε θα ξαναδούμε μουνί. :confused:

Γιατί,στην Ελλάδα είναι απίθανο αυτό;

Άντε να'σαι πχ 30-40+ και να ψάχνεις μουνί.Που όλες οι καλές γύρω σου θα΄ναι παντρεμένες ή χωρισμένες με παιδιά

Άποψή μου,αν βρεις κανα ελεύθερο/ανύπαντρο 6αρι-7αρι σ'αυτή την ηλικία,μην το πεις ούτε του παπα που λένε,τύλιξε το και φύγαμε.Τουλάχιστον γι'αυτούς που σκέφτονται για οικογένεια,δεν λεω τους άλλους που θέλουν να πεθάνουν μόνοι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Άποψή μου,αν βρεις κανα ελεύθερο/ανύπαντρο 6αρι-7αρι σ'αυτή την ηλικία,μην το πεις ούτε του παπα που λένε,τύλιξε το και φύγαμε.Τουλάχιστον γι'αυτούς που σκέφτονται για οικογένεια,δεν λεω τους άλλους που θέλουν να πεθάνουν μόνοι
Ο ορισμός της κακομοιριάς. :confused:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Εγώ το λέω προσαρμογή στα ελληνικά δεδομένα
Δηλαδή σε χαλάει απλά να είσαι ελεύθερος σκοπευτής, να κάνεις ό,τι γουστάρεις και να πεθάνεις μόνος, όπως λες. Ενώ αν παντρευτείς και κάνεις οικογένεια, έχεις την εντύπωση ότι θα πεθάνεις με παρέα και δε θα σε πετάξουν σε κανένα γηροκομείο τα παιδιά σου όπου θα σε βλέπουν μια φορά το χρόνο. Κι άντε πες ότι δεν πεθαίνεις μόνος, άμα κάνεις οικογένεια. Τι αξία έχει να ζεις μια ζωή σαν σκύλος, για να έχεις παρέα τις λίγες ώρες που θα πεθαίνεις, τις οποίες δε θα θυμάσαι καν έτσι κι αλλιώς. :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Μάλλον ο φίλος μιλάει για την ισχυρή δόση αδρεναλίνης που νιώθουμε, φαντάζομαι όλοι, όταν πηγαίνουμε με μια καινούρια πουτάνα στα μπουρδέλα. Μόνο εκεί έχεις την ευχέρεια να καταλήξεις στο σεξ γρήγορα, χωρίς πολλά πολλά με μια εντελώς άγνωστη, το οποίο είναι η φαντασίωση πολλών αντρών. Επίσης το ότι δεν ξέρεις αν θα περάσεις καλά ή θα φας φόλα δημιουργεί σίγουρα μια αίσθηση σασπένς.
πάντως εγω δε νιώθω τιποτα:sunglasses:...μονο ο πουτσος μ αναλαμβάνει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Δηλαδή σε χαλάει απλά να είσαι ελεύθερος σκοπευτής, να κάνεις ό,τι γουστάρεις και να πεθάνεις μόνος, όπως λες. Ενώ αν παντρευτείς και κάνεις οικογένεια, έχεις την εντύπωση ότι θα πεθάνεις με παρέα και δε θα σε πετάξουν σε κανένα γηροκομείο τα παιδιά σου όπου θα σε βλέπουν μια φορά το χρόνο. Κι άντε πες ότι δεν πεθαίνεις μόνος, άμα κάνεις οικογένεια. Τι αξία έχει να ζεις μια ζωή σαν σκύλος, για να έχεις παρέα τις λίγες ώρες που θα πεθαίνεις, τις οποίες δε θα θυμάσαι καν έτσι κι αλλιώς. :confused:

Τώρα τα λέμε εύκολα,φτάσε εσύ σ'εκείνη την ηλικία να μην έχεις άνθρωπο και τα ξαναλέμε.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Μην είσαι τόσο υπερβολικός.Προφανώς δεν έχεις ζήσει ποτέ επαρχία,εκεί οι γκόμενες ούτε βλέμμα αν δε σε ξέρουνε και το τουπέ είναι στον ουρανό.Τουλάχιστον Θεσσαλονίκη (και Αθήνα υποθέτω) κάποιες κοιτάνε έξω,μπορεί να σου μιλήσουν κιόλας,μην ακούω μαλακίες 'κάτσε στο χωριό' και τέτοια
Άμα το τουπέ είναι στον ουρανό επαρχία έλα Αθήνα να δεις?
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
"μόνιμη γκόμενα που να γαμάς τζάμπα". :2funny:

Δυστυχώς ξύπνησαν οι κοπέλες τύπε μου.
Τυπε εδώ υπάρχει νήμα για fuck buddies και ισχυρίζονται ότι όχι μόνο γαμανε τζάμπα αλλά τους κάνουνε και δώρα οι γκομενες??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom