Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 784
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
άξιος της μοίρας σου ,Καμμένος καλα κανεις εσυ και κατι σαν εσένα ,έχουμε εμεις η αλλη περισσότερες επιλογές για γκομενακια οσα δεν φτανει η αλεπού τα κανει κρεμαστάρια . εγω προσωπικα εχω 3-4 διαφορετικά γκομενακια τον χρόνο σε σχεσει και περναω ζαχαρη με τα ταξιδια μου κτλπ
Εσυ εχεις 3 4 γκομενακια το χρόνο ενω εγω βρισκομαι τον μηνα με σχεδον 10 διαφορετικες γυναικες σεξουαλικα.
Το χρονο μας κανει 120 γυναικες.
Θα μου πεις εσυ οτι περνας καλά κλπ εγω θα σου πω προτιμω να να περναω καλα στη διασκεδαση με φιλους παρα με γκομενα,η γκομενα ειναι μονο για πηδημα.
Εδω και 2 χρόνια τις εχω απαξιωσει και περναω καλα.
Μπουρδελακια τσαρκα σασπενς εμπειρια αυτη ειναι η ζωη.
Ειμαι βεβαια σχεδον 15 χρονια βετερανος μπουρδελιαρης
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.914
Πόντοι
3.346
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Πολύ σημαντικό να γνωρίζουν οι φίλοι σου αυτά που θες εσύ να ξέρουν.
καποια πράγματα καλο ειναι να τα ξέρει μονο ο εαυτος σου.Οσο χαβαλετζήδικο και καλοπροαίρετο να "δειχνει" το περιβάλλον σου
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.914
Πόντοι
3.346
Θα μου πεις εσυ οτι περνας καλά κλπ εγω θα σου πω προτιμω να να περναω καλα στη διασκεδαση με φιλους παρα με γκομενα,η γκομενα ειναι μονο για πηδημα.
Δεν ξηγιέσαι καλά ρε συ. Αυτή η άποψη επικρατεί από ανθρώπους που δεν ξέρουν να εκτιμούν τις γυναίκες και τις βλέπουν ως τρύπες για να μπουν μέσα.
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Δηλαδή μόνιμη γκόμενα να τη γαμάς τζάμπα δεν θες;Μόνο μπουρδέλα;

Αυτό μου τη δίνει ρε γαμώτι,πολλοί που γουστάρουν γκόμενα δεν μπορούν να γνωρίσουν και άλλοι που δεν θέλουν,τους δίνονται ευκαιρίες κι αυτοί τις πετάνε
Σαντμαν ηρεμησε δεν μου δινονται συχνα τετοιες ευκαιριες αλλα ετυχε να συμβει.
Δεν θελω γκομενα τυπε εχω ξενερωσει και στα τσαρδια ειμαι πολυ καλυτερα.
Τωρα πια ουτε γκομενα θελω ουτε σεχεση ουτε σεξ με εξωτερικη γκομενα.
Να φανταστεις στη τελευταια που ειχα τελιωνα το σεξ και σκεφτομουν τα μπουρδελα η ελεγα αντι να ειμαι στη τσαρκα μου καθομαι και πηδαω αυτην εδω ασε η ξενερα που ειχα.
Αλλη φορα της ακυρωνα ραντεβου για να παω στα μπουρδελα
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Δεν ξηγιέσαι καλά ρε συ. Αυτή η άποψη επικρατεί από ανθρώπους που δεν ξέρουν να εκτιμούν τις γυναίκες και τις βλέπουν ως τρύπες για να μπουν μέσα.
Δεν με ενδιαφερουν μπατμαν,ολημερις στη τσαρκα των τσαρδιων σε αποκλειστικοτητα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.914
Πόντοι
3.346

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Από τις 9 στις 10 είχα να κάνω με συμφεροντολόγες, κακιασμένες, κακομαθημένες εγωίστριες. Δεν θα δεις όφελος από αυτές και μεγαλύτερο κακό θα πάθεις από το να είσαι μόνος.

Λάθος κάνεις,και η μοναξιά δεν παλεύεται

Όσοι έχουν γκόμενες μια χαρά είναι.Και δεν λέω να΄χεις μπάζο αλλά τουλάχιστον γαμήσιμη.Μπακούρι σε κλαινε και οι ρέγγες.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.852
Like
2.248
Πόντοι
456
Λάθος κάνεις,και η μοναξιά δεν παλεύεται

Όσοι έχουν γκόμενες μια χαρά είναι.Και δεν λέω να΄χεις μπάζο αλλά τουλάχιστον γαμήσιμη.Μπακούρι σε κλαινε και οι ρέγγες.
Ε τότε δεν θα το διαλύαμε φίλε μου. Και κάθε φορά που τελειώνει κάτι μένεις μόνος σου, δεν παθαίνεις τίποτα κακό. Λεφτάκια μαζεύεις και ξεκουράζεσαι για την επόμενη λαίλαπα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Εσυ εχεις 3 4 γκομενακια το χρόνο ενω εγω βρισκομαι τον μηνα με σχεδον 10 διαφορετικες γυναικες σεξουαλικα.
Το χρονο μας κανει 120 γυναικες.
Θα μου πεις εσυ οτι περνας καλά κλπ εγω θα σου πω προτιμω να να περναω καλα στη διασκεδαση με φιλους παρα με γκομενα,η γκομενα ειναι μονο για πηδημα.
Εδω και 2 χρόνια τις εχω απαξιωσει και περναω καλα.
Μπουρδελακια τσαρκα σασπενς εμπειρια αυτη ειναι η ζωη.
Ειμαι βεβαια σχεδον 15 χρονια βετερανος μπουρδελιαρης

Γιατί εσύ είσαι εθισμένος στα μπουρδέλα προφανώς,άλλοι που δεν είναι προτιμούν γκόμενες.Κατανοητά και τα δύο,κάθε άνθρωπος έχει άλλο χαρακτήρα,άλλες ανάγκες κλπ

Εγώ απλά δεν θέλω τα μπουρδέλα να είναι μονόδρομος.Να υπάρχει και η άλλη επιλογή,γνωριμίες,ραντεβού,γκόμενες,σχέσεις.Και πολλοί δυστυχώς μη φανατικοί μπουρδελιάρηδες δεν έχουν την άλλη επιλογή και νιώθουν δυστυχισμένοι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Ε τότε δεν θα το διαλύαμε φίλε μου. Και κάθε φορά που τελειώνει κάτι μένεις μόνος σου, δεν παθαίνεις τίποτα κακό. Λεφτάκια μαζεύεις και ξεκουράζεσαι για την επόμενη λαίλαπα.

Δεν είναι τόσο απλό,εδώ άλλοι πέφτουν στα πατώματα αν τους παρατήσει γκόμενα (να τους παρατήσει,όχι να τις παρατήσουν αυτοί),άλλος αν δεν έχει επιλογές μπορεί να μείνει μπακούρι χρόνια,δεν είμαστε και χώρα που σου'ρχονται οι γκόμενες αβέρτα
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.914
Πόντοι
3.346
Γιατί εσύ είσαι εθισμένος στα μπουρδέλα προφανώς,άλλοι που δεν είναι προτιμούν γκόμενες.Κατανοητά και τα δύο,κάθε άνθρωπος έχει άλλο χαρακτήρα,άλλες ανάγκες κλπ

Εγώ απλά δεν θέλω τα μπουρδέλα να είναι μονόδρομος.Να υπάρχει και η άλλη επιλογή,γνωριμίες,ραντεβού,γκόμενες,σχέσεις.Και πολλοί δυστυχώς μη φανατικοί μπουρδελιάρηδες δεν έχουν την άλλη επιλογή και νιώθουν δυστυχισμένοι.
Σιγά μην πέφτουν και σε κατάθλιψη
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Πάντως 30 ευρώ τη μέρα δε νομίζω να σου στοιχίζουν
Καλά, κάνε εσύ σχέση και τα λέμε. Εξόδους, ποτά, καφέδες, διακοπές, μασαμπούκες απαιτούν ακόμα κι αυτές που δεν βλέπονται πλέον.
Αλλιώς κράτα την στο σπίτι να σου πρήζει τ' αρχίδια όλη μέρα.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.852
Like
2.248
Πόντοι
456
Δεν είναι τόσο απλό,εδώ άλλοι πέφτουν στα πατώματα αν τους παρατήσει γκόμενα (να τους παρατήσει,όχι να τις παρατήσουν αυτοί),άλλος αν δεν έχει επιλογές μπορεί να μείνει μπακούρι χρόνια,δεν είμαστε και χώρα που σου'ρχονται οι γκόμενες αβέρτα
Μου φαίνεται έχετε θεοποιήσει τις σχέσεις. Αυτός που "πέφτει στα πατώματα" για την γκόμενα που τον έφτυσε, άλλο πρόβλημα έχει.

(ούτε θα λύσει τίποτα πέφτοντας στα πατώματα, αντιθέτως πιο βαθιά στο λάκκο θα μπει)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Καλά, κάνε εσύ σχέση και τα λέμε. Εξόδους, ποτά, καφέδες, διακοπές, μασαμπούκες απαιτούν ακόμα κι αυτές που δεν βλέπονται πλέον.
Αλλιώς κράτα την στο σπίτι να σου πρήζει τ' αρχίδια όλη μέρα.

Αυτά αν είστε και οι δύο φοιτητές ή άεργοι και είστε μαζί όλη μέρα.

Αν δουλεύετε και γυρνάτε σπίτι απόγευμα και βράδυ,κανεις δεν έχει όρεξη για εξόδους κάθε μέρα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Λάθος κάνεις,και η μοναξιά δεν παλεύεται

Όσοι έχουν γκόμενες μια χαρά είναι.Και δεν λέω να΄χεις μπάζο αλλά τουλάχιστον γαμήσιμη.Μπακούρι σε κλαινε και οι ρέγγες.
τύπε μη κρίνεις απο σενα...δε το λεω με κακία και αυτο που σου λεω το εχω πει και σε φίλους.Εγω πχ οταν ειμαι μόνος δε νιώθω μόνος
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Μου φαίνεται έχετε θεοποιήσει τις σχέσεις. Αυτός που "πέφτει στα πατώματα" για την γκόμενα που τον έφτυσε, άλλο πρόβλημα έχει.

Στην Ελλάδα με την έλλειψη μουνιού που υπάρχει για τον μέσο άντρα,είναι απαραίτητες οι σχέσεις.Και δεν λέω ότι είναι σωστό να πέφτει κάποιος στα πατώματα,απλά λέω ότι συμβαίνει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Γιατί εσύ είσαι εθισμένος στα μπουρδέλα προφανώς,άλλοι που δεν είναι προτιμούν γκόμενες.Κατανοητά και τα δύο,κάθε άνθρωπος έχει άλλο χαρακτήρα,άλλες ανάγκες κλπ

Εγώ απλά δεν θέλω τα μπουρδέλα να είναι μονόδρομος.Να υπάρχει και η άλλη επιλογή,γνωριμίες,ραντεβού,γκόμενες,σχέσεις.Και πολλοί δυστυχώς μη φανατικοί μπουρδελιάρηδες δεν έχουν την άλλη επιλογή και νιώθουν δυστυχισμένοι.
σύμφωνοι...βρες μου τη νορμάλ και το ξανα συζητάμε
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Αυτά αν είστε και οι δύο φοιτητές ή άεργοι και είστε μαζί όλη μέρα.

Αν δουλεύετε και γυρνάτε σπίτι απόγευμα και βράδυ,κανεις δεν έχει όρεξη για εξόδους κάθε μέρα
Ούτε για γαμήσι θα έχει αν δουλεύει τόσο. Ευκαιρία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom