Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
Σωστο. Προ ετων εκανα μια κακη κριτικη για την Athena Queen και ουδεποτε βγηκε στο φως. Αλλα ηταν στο ts-dating οχι στο distintas.
τα ιδια κανουν σ ολα τα σαιτ. οτι δε τους αρεσει τα διαγραφουν
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
Μαλλον δεν θα σε καταλαβα καλα γιατι δεν διανοουμαι οτι ειπες πως μολονοτι καποιος ειναι βρωμερος, δυσωδης και μπαμπουινος η επαγγελματιας «υποχρεουται» να τον δεχτει και να προσφερει τις υπηρεσιες της; αληθεια αυτο λες; με αλλα λογια, εχει καποιος λεφτα και αρα ΟΛΑ τ’αγοραζει; Δεν το πιστευω!
εισαι τοσο συναισθηματικος ή πιστευεις οτι αν εισαι επαγγελματιας θα τολμησεις να παρεις τα λεφτα καποιου και να μη κανεις σεξ επειδη δε σου αρεσει η μαπα του ή οτι θα τον διωξεις?
ή οτι εχεις επιλογες να του λες στειλε μου φωτογρφιες πριν ερθεις?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
12
Like
424
Πόντοι
290
εισαι τοσο συναισθηματικος ή πιστευεις οτι αν εισαι επαγγελματιας θα τολμησεις να παρεις τα λεφτα καποιου και να μη κανεις σεξ επειδη δε σου αρεσει η μαπα του?
ή οτι εχεις επιλογες να του λες στειλε μου φωτογρφιες πριν ερθεις?

Εγω λεω απλα οτι το να εχει καποιος την νοοτροπια οτι «εγω πληρωνω, κανε μου οτι σου ζητησω» ειναι απανθρωπο, οχι απλα λαθος. Απο την αλλη πιστευω εξ ισου ακραδαντα στην προσυνενοηση και την τηρηση των συμφωνημενων. Πραγματα απλα και στοιχειωδη δηλαδη. Καλο σκ.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
591
Κριτικές
23
Like
1.954
Πόντοι
496
Σωστο. Προ ετων εκανα μια κακη κριτικη για την Athena Queen και ουδεποτε βγηκε στο φως. Αλλα ηταν στο ts-dating οχι στο distintas.
καλά , αυτήν οπως και κάτι άλλες αλλά και κάτι πουρές (γυναίκες) που είναι τίγκα στους αγαπούληδες εγώ τις θεωρώ μπαζόλες με ακόλουθους και προμότορες. Εγώ έχω τις προτιμήσεις μου πχ , τις έχω εκφράσει και είμαι σταθερός και πολύ ευχαριστημένος - πάντα στο 100euro το μισάωρο ή προσθέτω και άλλες στα στάνταρτ μου αν βρώ κάτι καινούργιο .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fishh

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
να δω φιλε μου ποσα κατοσταρικακια χαλας το μηνα! κι αν βγαινεις εισαι οκ
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
Εγω λεω απλα οτι το να εχει καποιος την νοοτροπια οτι «εγω πληρωνω, κανε μου οτι σου ζητησω» ειναι απανθρωπο, οχι απλα λαθος. Απο την αλλη πιστευω εξ ισου ακραδαντα στην προσυνενοηση και την τηρηση των συμφωνημενων. Πραγματα απλα και στοιχειωδη δηλαδη. Καλο σκ.
τι απανθρωπο ρε μεγαλε ,γιαυτο παιρνει αυτη τα λεφτα και εμεις τα δινουμε. και οι δυο καβλωνουμε αλλα το επαγγελμα αυτη το κανει
 

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
38
Like
74
Πόντοι
0
επισης μη κανετε κοπλιμεντα του στυλ μπραβο τι ωραια περασα και τι καλο service , γιατι αυτο το χρησμοποιουν αφ ενος για να ανεβαζουν τις τιμες αφ ετερου για να γινονται πιο αδιαλακτες. ( εννοω κατω απ το distindas και αλλες σελιδες). ολες αναιξεραιτως βλεπουν τους ελληνες σα ηλιθιους με πορτοφλια. οσο καλες και να ναι. Τσεκαρισμενο. Μεταξυ τους συζητουν ποσο ευκολα εφαγαν χρημα απ το καθενα μας.

Ακριβώς. Με το να γράφουν κάποιοι αυτά ειναι σαν να τις κάνουν δωρεάν διαφήμιση και δινουν το πάτημα να αυξήσει τις τιμές. Και μετά απορείτε γιατι ανεβάζουν τις τιμές....Μη κάνετε διαφήμιση σε διάφορες τρανς εδώ μέσα και να δειτε πως θα συμμορφωθούν. Αντίθετα πρέπει ολοι να ειναι πιο αυστηροί και απαιτητικοί τοσο με τις υπηρεσίες όσο και με τις τιμές.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
1
Like
2.411
Πόντοι
456
να δω φιλε μου ποσα κατοσταρικακια χαλας το μηνα! κι αν βγαινεις εισαι οκ
550 αεροπορικο εισιτηριο 200 μηνα για διαμερισμα και αλλα 80 για μηχανακι ,830 θα παω Δεκεμβριο Πουκετ και με 37 ευρω,για σορτ ταιμ μεχρι 3 ωρες στο δωματιο, βρισκω ladyboys πιο ωραιες και απο γυναικες οκ για παθητικους ειναι λιγο δυσκολα ,διατροφη και γενικα κοστος 60% πιο φθηνα θα κανω και τα μπανια μου .ιδεες δινω για εναλλακτικο τουρισμο εδω με αυτα τα χρηματα ,δεν πας ουτε 10 ημερες σε νησι ...αρχιζω να μαζευω εντατικα χρηματα για τα κοριτσια απο τωρα ...lol
 

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
38
Like
74
Πόντοι
0
πριν και μετά το photoshop...καταλάθος ανέβασε και τις 2 φωτογραφίες...

image (5).jpg
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
550 αεροπορικο εισιτηριο 200 μηνα για διαμερισμα και αλλα 80 για μηχανακι ,830 θα παω Δεκεμβριο Πουκετ και με 37 ευρω,για σορτ ταιμ μεχρι 3 ωρες στο δωματιο, βρισκω ladyboys πιο ωραιες και απο γυναικες οκ για παθητικους ειναι λιγο δυσκολα ,διατροφη και γενικα κοστος 60% πιο φθηνα θα κανω και τα μπανια μου .ιδεες δινω για εναλλακτικο τουρισμο εδω με αυτα τα χρηματα ,δεν πας ουτε 10 ημερες σε νησι ...αρχιζω να μαζευω εντατικα χρηματα για τα κοριτσια απο τωρα ...lol
τα ξερω εχω γκομενα ταυλανδεζα (γυναικα). Σκεφτομαι να μετακομισω μονιμα εκει. Της ειπα θα βγαινω καμμια φορα μπανγκογκ να βλεπω κανα ladyboy, μου ειπε θα στα κοψω...
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
πριν και μετά το photoshop...καταλάθος ανέβασε και τις 2 φωτογραφίες...

image (5).jpg
ψωφιμι ειναι η πουτσ@ της . Ισως εφταιγε και η χημεια. Πηγα και τσαντιστηκα. Ευτυχως μου εδωσε πσω τα λεφτα μου κι εφυγα.
Με ενα 50ρικο την εψησα. Δε μου αρεσε γενικα. Καμμια σχεση με τις φωτο. Πολυ μετρια. Εξαλλου φαινεται οτι εχει πεσει πολυ photoshop, Tη μυτη , το πηγουνι δε βλεπεις πως ειναι απ τις πλαστικες και το photoshop?
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
Εγω λεω απλα οτι το να εχει καποιος την νοοτροπια οτι «εγω πληρωνω, κανε μου οτι σου ζητησω» ειναι απανθρωπο, οχι απλα λαθος. Απο την αλλη πιστευω εξ ισου ακραδαντα στην προσυνενοηση και την τηρηση των συμφωνημενων. Πραγματα απλα και στοιχειωδη δηλαδη. Καλο σκ.
Όταν προσφέρεις 10 πράγματα για 150 ευρω, όταν σου τα δώσω τα 150 περιμένω και τα 10 πράγματα. Πολλές Βραζιλιάνες είναι πονηρές σε αυτό το κομματι
 

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
38
Like
74
Πόντοι
0
ψωφιμι ειναι η πουτσ@ της . Ισως εφταιγε και η χημεια. Πηγα και τσαντιστηκα. Ευτυχως μου εδωσε πσω τα λεφτα μου κι εφυγα.
Με ενα 50ρικο την εψησα. Δε μου αρεσε γενικα. Καμμια σχεση με τις φωτο. Πολυ μετρια. Εξαλλου φαινεται οτι εχει πεσει πολυ photoshop, Tη μυτη , το πηγουνι δε βλεπεις πως ειναι απ τις πλαστικες και το photoshop?

Δεν καυλωνε καθολου; παλι καλα να λες που σου έδωσε τα λεφτά σου πίσω...

Ναι έχει πολυ photoshop στις φωτογραφίες της...στη μυτη στο πιγούνι, στα μάγουλα, στη κοιλιά και στη πούτσα την μεγάλωσε και τη χόντρυνε :buck2:
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
12
Like
424
Πόντοι
290
Δεν είναι μόνο αυτό η Ελλάδα είναι άσυλο για τις τρανς και μπουρδέλο γι'αυτό την προτιμούν και εγκληματίες γιατί δεν υπάρχει ελεγχος
Πανε δες τι γινεται στην Ισπανια , στην Ιταλια (για να μη σου πω Αγγλια, Ολλανδια και Βελγιο) και ξανασκεψου αυτα που τοσο απολυτα γραφεις.
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
136
Κριτικές
2
Like
126
Πόντοι
1
Με την λοχανυ τι γίνεται? Το ξερω είναι αθηνα αλλά έχω καιρό να ακούσω νέα της...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
497
Like
1.746
Πόντοι
201

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
497
Like
1.746
Πόντοι
201
δηλαδή; μπορεις να πεις περισσοτερες λεπτομέρειες;

Τα έχω γράψει πριν χρόνια, αλλά πού να βρεθεί το ποστ μέσα στο χάος...

Κοντολογίς, το σπίτι ήταν τελείως πουτάνα και δεν εννοώ απλώς ακατάστατο αλλά *βρώμικο*. Πιάτα με υπολείμματα φαγητού πάνω δεξιά - αριστερά κλπ., αυτή δε έζεχνε σκορδίλα...

Τι να πω, πάνε χρόνια από τότε, ίσως εξανθρωπίστηκε στο ενδιάμεσο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom