Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
Επι πλεον… μην το παιρνεις εθνικιστικα. Ναι, η μεγαλη πλειοψηφια απο τα κοριτσια της χωρας του καφε, του καρναβαλιου και της σαμπα, εχουν απιστευτο κολημα (σε βαθμο εμμονης / obsession) με τα λεφτα και, ναι, μας βλεπουν σαν μηχανηματα ΑΤΜ αλλα ολους, οχι μονο τους Ελληνες. Δουλευουν με την πιεση του χρονου να προλαβουν να παρουν σπιτι στη χωρα τους η να ξεχρεωσουν σκλαβο-δάνεια γιατι ξερουν οτι εχουν 10-15 ωφελιμα χρονια στην πουτανιά γιατι καθημερινα μπαινουν και νεα παιδια στο επαγγελμα. Αλλα, αν και η μεγαλη πλειοψηφια ειναι οπως λες, υπαρχουν και καλα εως πολυ καλα παιδια. Οπως με ολα τα πραγματα. Δεν ειναι ολες σκαρτες. Να το θυμασαι αυτο.
δε μ ενδιαφερει ο στοχος τους, και ποσα δανεια εχουν , (και θα σου αποδειξω πιο κατω οτι δεν ειναι ετσι) αλλα διαβασε προσεκτικα καποια ατομα που ζητανε μια κριτικη για πανε μια επισκεψη! Γιατι?
Γιατι ειναι μοχθος και κοπος 100 και 200 ευρω ! Εσυ μπορει να τα βγαζεις ευκολα αυτα, διαβασε ομως που και καποια παιδια που λενε , θα δουλεψω τον αλλο μηνα να παω σ αυτην!
Και τελικα γιατι γραφουμε εδω? Για να μη τα δωσουμε και τα χασουμε σε καμμια ξεπετα.
Αν λοιπον πιστευεις οτι εχουν τοση αναγκη τα λεφτα σε πληροφορω οτι εισαι λαθος. Αν καποια ξυνεται στο κρεβατι της ολη τη μερα και κλαιγεται οτι δε βγανει και χρειαζεται λεφτα και ζηταει 200 ευρω ακατεβατα, σε απερριπτε εσενα που θα της προτεινες 100 για μια πιπ@, εσυ τι καταλαβαινεις? Ακομα και 60! ακομη και 20!!!
Και στο κατω κατω δε της ειπαμε να σκαψει!
Ενας γιατρος τα βγαζει 100 ευρω σε μια μερα, με τοσα χρονια σπουδες και να ανακατευεται με το θανατο και τα σκ@τα?
ετσι να συγκρινεις τα πραγματα οχι παπαριες! Κανεις συνδικαλισμο υπερ των βραζιλιανων? Και καποιοι αλλοι απο εδω που τις εξυμνουν στο distindas!
Αν εγω παω να κανω μια κακη κριτικη στο distindas να εισαι σιγουρος δε θα φανει ποτε. γιατι γινεται επεξεργασια πρωτα! διαβασε αποκατω τι γραφoυν ολες! το ιδιο πραμα, copy paste το κανουν ολες! come to Kavala please! come to Volos. You are so nice
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ λέω απλά θαψτε τες στις κριτικές στο distintas k ts-dayting κ θα δεις αν υπάρχει βελτίωση ή όχι. Δε λέω για συκοφαντίες...αλλά όπου υπάρχει πρόβλημα γράψτε το.
Αν εγω παω να κανω μια κακη κριτικη στο distindas να εισαι σιγουρος δε θα φανει ποτε. γιατι γινεται επεξεργασια πρωτα! διαβασε αποκατω τι γραφoυν ολες! το ιδιο πραμα, copy paste το κανουν ολες! come to Kavala please! come to Volos. You are so nice
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
Δεν μπορείς να απαιτείς από τις πουτανες να κατεβάσουν τις τιμές, γτ στην ουσία ότι θέλουν χρεώνουν αλλά αν θέλετε να δείτε αλλαγή κάποτε απλά σταματήστε να πηγαίνετε. Παίξτε μπάλα με Ρομέο και γκριντρ βρίσκεις καλά κομμάτια , ειδικά τώρα καλοκαίρι. Και τσάμπα.
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
12
Like
424
Πόντοι
290
Παράδειγμα έχω πάει με την Thayla Daher. Χρεώνει 200 την ώρα +50 χύσιμο. Ενώ είναι καλό άτομο στις υπηρεσίες είναι βαρετή. Επίσης δεν μπορείς να μιλάς σε νορμάλ ένταση όλο σου λέει σουτ κ σουτ. Είναι υπερτιμημένες γενικά οι Βραζιλιάνες. Προσωπικά για μένα αυτή τη στιγμή δεν θα πήγαινα με καμία. Καμία δεν έχει κάτι ουαου που να λες πάω και για το κασκαντέρ. Προκάτ όλες
Συμφωνω για την συγκεκριμενη . Αλλωστε το εχω γραψει παλαιοτερα.
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
12
Like
424
Πόντοι
290
φιλε μου μιλαμε για αλλα πραγματα και δυστυχως δε καταλαβες τι εννοω. Ο τσιγγουνης ειναι αυτος που δε πληρωνει και εχει καβουρια στη τσεπη. Το να ανεβαζουν καποιες τις τιμες ακομη και 100% απο περυσι σημαινει οτι κυκλοφορει το χρημα .

Βλεπε και στις εταιριες που χρεωνουν ειδικα τους ελληνες περισσοτερο σε καποια προιοντα. Ειναι τυχαιο?

Υπαρχει τρανς που επαιρνε πριν 6 μηνες 80 ευρω και εκανε 4- 5 ραντεβου την ημερα. Τωρα παιρνει 200 και μου λεει κανω 1 ραντεβου την ημερα, γιατι να κουραζομαι?

Και αυτες (οι βραζιλιανες) γνωριζονται ολες μεταξυ τους και συζητανε, να το ξερεις αυτο. Αυτες λοιπον διαμορφωνουν τις τιμες. Το να επαινεις καποιον δεν ειναι κακο. Εγω το εχω κανει πολλες φορες . Στη συγκεκριμενη περιπτωση συνηθως οδηγει σε αδιαλαξια και υπεροψια ομως. Σου αρεσει να πηγαινεις να σκας 200 και να σε κοιταζει σα σκουπιδι ?

Συμφωνω με τα σχολια σου. Ολα. Οπως επισης οτι διαβαζουν συστηματικα τις κριτικες εδω και μαντευουν και ποιοι τα γραφουν πολλες φορες. Οποτε … ο νοων νοειτω!
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
12
Like
424
Πόντοι
290
δε μ ενδιαφερει ο στοχος τους, και ποσα δανεια εχουν , (και θα σου αποδειξω πιο κατω οτι δεν ειναι ετσι) αλλα διαβασε προσεκτικα καποια ατομα που ζητανε μια κριτικη για πανε μια επισκεψη! Γιατι?
Γιατι ειναι μοχθος και κοπος 100 και 200 ευρω ! Εσυ μπορει να τα βγαζεις ευκολα αυτα, διαβασε ομως που και καποια παιδια που λενε , θα δουλεψω τον αλλο μηνα να παω σ αυτην!
Και τελικα γιατι γραφουμε εδω? Για να μη τα δωσουμε και τα χασουμε σε καμμια ξεπετα.
Αν λοιπον πιστευεις οτι εχουν τοση αναγκη τα λεφτα σε πληροφορω οτι εισαι λαθος. Αν καποια ξυνεται στο κρεβατι της ολη τη μερα και κλαιγεται οτι δε βγανει και χρειαζεται λεφτα και ζηταει 200 ευρω ακατεβατα, σε απερριπτε εσενα που θα της προτεινες 100 για μια πιπ@, εσυ τι καταλαβαινεις? Ακομα και 60! ακομη και 20!!!
Και στο κατω κατω δε της ειπαμε να σκαψει!
Ενας γιατρος τα βγαζει 100 ευρω σε μια μερα, με τοσα χρονια σπουδες και να ανακατευεται με το θανατο και τα σκ@τα?
ετσι να συγκρινεις τα πραγματα οχι παπαριες! Κανεις συνδικαλισμο υπερ των βραζιλιανων? Και καποιοι αλλοι απο εδω που τις εξυμνουν στο distindas!
Αν εγω παω να κανω μια κακη κριτικη στο distindas να εισαι σιγουρος δε θα φανει ποτε. γιατι γινεται επεξεργασια πρωτα! διαβασε αποκατω τι γραφoυν ολες! το ιδιο πραμα, copy paste το κανουν ολες! come to Kavala please! come to Volos. You are so nice
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν εγω παω να κανω μια κακη κριτικη στο distindas να εισαι σιγουρος δε θα φανει ποτε. γιατι γινεται επεξεργασια πρωτα! διαβασε αποκατω τι γραφoυν ολες! το ιδιο πραμα, copy paste το κανουν ολες! come to Kavala please! come to Volos. You are so nice

Ειμαι ο τελευταιος που θα εκανε ποτε συνδικαλισμο (ειδικα!) υπερ των Βραζιλιανων. Το αντιθετο. Δεν μου αρεσει καθολου η ολοενα και αυξανόμενη εισβολή και οργανωση τους τα τελευταια 12 χρονια για τους λογους που εσυ σωστα επισημαινεις. Απλα, ειπα, οταν λαμβανεις καλο σερβις - οσο σπανιο κι αν ειναι - καλο ειναι να το επισημαινεις. Τιποτα αλλο. Ειπα επισης οτι οπως και με ολα τα πραγματα υπαρχουν και λαμπρες εξαιρεσεις. Παλι καλα…
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
591
Κριτικές
23
Like
1.954
Πόντοι
496
δε μ ενδιαφερει ο στοχος τους, και ποσα δανεια εχουν , (και θα σου αποδειξω πιο κατω οτι δεν ειναι ετσι) αλλα διαβασε προσεκτικα καποια ατομα που ζητανε μια κριτικη για πανε μια επισκεψη! Γιατι?
Γιατι ειναι μοχθος και κοπος 100 και 200 ευρω ! Εσυ μπορει να τα βγαζεις ευκολα αυτα, διαβασε ομως που και καποια παιδια που λενε , θα δουλεψω τον αλλο μηνα να παω σ αυτην!
Και τελικα γιατι γραφουμε εδω? Για να μη τα δωσουμε και τα χασουμε σε καμμια ξεπετα.
Αν λοιπον πιστευεις οτι εχουν τοση αναγκη τα λεφτα σε πληροφορω οτι εισαι λαθος. Αν καποια ξυνεται στο κρεβατι της ολη τη μερα και κλαιγεται οτι δε βγανει και χρειαζεται λεφτα και ζηταει 200 ευρω ακατεβατα, σε απερριπτε εσενα που θα της προτεινες 100 για μια πιπ@, εσυ τι καταλαβαινεις? Ακομα και 60! ακομη και 20!!!
Και στο κατω κατω δε της ειπαμε να σκαψει!
Ενας γιατρος τα βγαζει 100 ευρω σε μια μερα, με τοσα χρονια σπουδες και να ανακατευεται με το θανατο και τα σκ@τα?
ετσι να συγκρινεις τα πραγματα οχι παπαριες! Κανεις συνδικαλισμο υπερ των βραζιλιανων? Και καποιοι αλλοι απο εδω που τις εξυμνουν στο distindas!
Αν εγω παω να κανω μια κακη κριτικη στο distindas να εισαι σιγουρος δε θα φανει ποτε. γιατι γινεται επεξεργασια πρωτα! διαβασε αποκατω τι γραφoυν ολες! το ιδιο πραμα, copy paste το κανουν ολες! come to Kavala please! come to Volos. You are so nice
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν εγω παω να κανω μια κακη κριτικη στο distindas να εισαι σιγουρος δε θα φανει ποτε. γιατι γινεται επεξεργασια πρωτα! διαβασε αποκατω τι γραφoυν ολες! το ιδιο πραμα, copy paste το κανουν ολες! come to Kavala please! come to Volos. You are so nice
Έχεις δίκιο σε πολλά και να προσθέσω ότι αν δείς το Ινστα τους , ειδικά σε κάποιες -δεν θα πω ονόματα γιατί με κράξανε κιόλας και όχι μόνο - μοστράρουν τα γκούτσια και τα λουιβουιτόνια κλπ τα οποία κοστίζουν χιλιάδες € ...
Αλλά το ΣΔΟΕ στον μπούτσο του... κυνηγάει ψιλικατζήδες
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
Έχεις δίκιο σε πολλά και να προσθέσω ότι αν δείς το Ινστα τους , ειδικά σε κάποιες -δεν θα πω ονόματα γιατί με κράξανε κιόλας και όχι μόνο - μοστράρουν τα γκούτσια και τα λουιβουιτόνια κλπ τα οποία κοστίζουν χιλιάδες € ...
Αλλά το ΣΔΟΕ στον μπούτσο του... κυνηγάει ψιλικατζήδες
αγγουρια κοστιζουνε .Σε ψαρωσανε.Απο μαυρους τα παιρνουνε. μαιμουδιες ειναι. τα ξερω απο πρωτο χερι. Φιλε μου η σδοε δεν ασχολειται με μ@λακιες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
Συμφωνω με τα σχολια σου. Ολα. Οπως επισης οτι διαβαζουν συστηματικα τις κριτικες εδω και μαντευουν και ποιοι τα γραφουν πολλες φορες. Οποτε … ο νοων νοειτω!
ετσι μπραβο φιλε μου ! δεν ειμαστε ουτε ψιλικατζηδες ουτε τσιγκουνηδες. Βασικα αν ηξερα οτι καποια αξιζει θα εδινα χρημα. Οταν ομως δε τη ξερεις και παιζεις ρωσικη ρουλετα δε τα δινω.

Επισης ειδα κολλητο απο εδω μεσα να γραφει κριτικη με αριστα και τη πηρε το τραβελι και τη χρησιμοποιει ως λινκ στη διαφημηση της.
Και το χειροτερο η τρανς χαλασε εμφανησιακα, παιρνει τα 3πλα λεφτα απ αυτα που λεει στη κριτικη κι εγω που την επισκεφτηκα δεν αξιζει μια. Ειναι ενα καταφανες παραδειγμα οτι τις καλες κριτικες εκμεταλλευονται και αραζουνε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
Το πρωτο που επρεπε να κανει καποιος απ το κρατος ειναι να τα τσιμπησει και να τα διωξει χωρις αδεια παραμονης , οσα δε εχουν αδεια παραμονης, να γ@μησει στο φορο.
τι λες ρε φιλε! 200 ευρω αφορολογητα σε 1 ωρα. Οποιος βγαζει περισσοτερα να μου πει. (αν δεν ειναι εφοπλιστης). κοστος εργασιας? ανθυγεινη εργασια. παιζει το κ@βλι του και το κ@βλωνω 1 ωρα. Αυτο θελει και βαρεα ενσημα!
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
επισης ακομα θελω προβληματισω καποιους γιατι η ελλαδα εχει τοσα πολλα τραβεστι και μαλιστα μονιμα εγκατεστημενα εδω. Αρκει να δει καποιος τα τραβεστι ανα χωρα στο ts dading. γιατι ειμαστε ηλιθιοι και τις ταιζουμε φρεσκο μαυρο χρημα cash. αυτος ειναι ο ελληνας.

Θυμαμαι αυτο το τεμπελοσκυλο τη Giselle bittencourt εχει εγκατασταθει εδω τουλαχιστον 10 χρονια...
 
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
Δεν είναι μόνο αυτό η Ελλάδα είναι άσυλο για τις τρανς και μπουρδέλο γι'αυτό την προτιμούν και εγκληματίες γιατί δεν υπάρχει ελεγχος
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
1
Like
2.411
Πόντοι
456
φιλε μου μιλαμε για αλλα πραγματα και δυστυχως δε καταλαβες τι εννοω. Ο τσιγγουνης ειναι αυτος που δε πληρωνει και εχει καβουρια στη τσεπη. Το να ανεβαζουν καποιες τις τιμες ακομη και 100% απο περυσι σημαινει οτι κυκλοφορει το χρημα .

Βλεπε και στις εταιριες που χρεωνουν ειδικα τους ελληνες περισσοτερο σε καποια προιοντα. Ειναι τυχαιο?

Υπαρχει τρανς που επαιρνε πριν 6 μηνες 80 ευρω και εκανε 4- 5 ραντεβου την ημερα. Τωρα παιρνει 200 και μου λεει κανω 1 ραντεβου την ημερα, γιατι να κουραζομαι?

Και αυτες (οι βραζιλιανες) γνωριζονται ολες μεταξυ τους και συζητανε, να το ξερεις αυτο. Αυτες λοιπον διαμορφωνουν τις τιμες. Το να επαινεις καποιον δεν ειναι κακο. Εγω το εχω κανει πολλες φορες . Στη συγκεκριμενη περιπτωση συνηθως οδηγει σε αδιαλαξια και υπεροψια ομως. Σου αρεσει να πηγαινεις να σκας 200 και να σε κοιταζει σα σκουπιδι ?
ειχα να παω στο Πουκετ απο το 2018 ,πηγα λοιπον για 2 μηνες το Δεκεμβριο ,ζηταγανε 3 χιλιαρικα στη Μπαγκλα δηλαδη 75 ευρω ,οταν πριν το 2018 ζηταγανε 1,000 δηλαδη καπου 25 και κατι ενα ευρω 39,40 μπατ.ε λοπον βρηκα ανετα κατοπιν συζητησεων και στο δρομο αλλα και μεσω destinas μς 1.500 ,δηλαδη καπου 38 ευρω για μεχρι 3 ωρες στο δωματιο , δεν ξερω αν εχει μια ακομη στο DESTINAS που φανεται να ζηταει 3.000 η 100 δολαρια ,ε αυτη ηταν νομιζω milky patong htan bebaia meta to pragmatiko htan tailandiko kammia sxesh ,phgame kaimgia mpanio ,afoy th mera den ekane tipota .. εδω βεβαια οι τιμες ειναι αλλες , και βεβαια ουτε καταλαβαινω πως δεχονται διαπραγματευσεις ,δυσκολο να εμοπθιστευτω ταξιδι 110 χλμ για Αθηνα να δωσω κανα 60 ,παραπανω δεν γινεται και να φαω και καμμια φολα πολυ δυσκολο για εμενα
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
1
Like
2.411
Πόντοι
456
αγγουρια κοστιζουνε .Σε ψαρωσανε.Απο μαυρους τα παιρνουνε. μαιμουδιες ειναι. τα ξερω απο πρωτο χερι. Φιλε μου η σδοε δεν ασχολειται με μ@λακιες.
ειναι κατι Ταιλανδες τις εχω στο ινσταγκραμ melinda kai Memie τωρα στο Ντουμπαι ,και ποιος ξερει τι θα ζητανε ,ενταξει βαριεμαι να μπω να το ψαξω , τη πιτσιρικα τη Μεμι την ειχα παρει το 2018 στο Πουκετ ζηταγε 1.500 αντι 1.000 που ηθελαν οι αλλες ,μου ελεγε πως ειμαι πορνοσταρ και τεοια ,της ειπα 3 ωρες στο δωματιο και αντε τη πηρα .Μιλαμε ηταν κοριτσακι σκετη γλυκα κατι πιπες κολαρακι ολα θηλυκα ,μιλαμε δηλαδη για 37 ευρω , θα ειναι και οι 2 στο Πουκετ το Δεκεμβριο ,αν θα παω και δεν ζητανε τιποτα 100 ευρα καλως .. που να δωσω εδω σε καμια Βραζιλιανα 150 ευρω και να μου ριξει φολα πωπω ζημια ,ε τι να κανουμε λεφτα δεν υπαρχουν πλεον αλλες εποχες αντε μεχρι το 2018, πολυ διαφορετικα τωρα ,α ανι μαιμουδες τσαντες εχουν το λεω με βεβαιοτητα εχει και γαμω τις αντιγρφες στη Ταιλανδη
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
200
Like
137
Πόντοι
1
πολυ το φιλοσοφούμε, υπαρχει τεράστια ανατίμηση σε ολα τα αγαθα και υπηρεσίες και εγω για service στην μηχανη εδινα στον ιδιο μηχανικο 50€ και τωρα δινω 100€... η οικονομία ειναι κύκλος οταν υπαρχει αυξηση του πληθωρισμού ανεβαινουν ολα ακομα και ο αγοραίος έρωτας... για το συγκεκριμένο ειδος βεβαια εχω να πω οτι ειναι πολυ ακριβό σπορ για την εκδιδόμενη και τι εννοω, μια γυναίκα θα της κοστίσει πολυ λιγότερο να ειναι εμφανίσημη απο μια τρανς, ο λογος ειναι οτι εχει εμφυτη την θυλικότητα και τα λοιπά χαρακτηριστικά, χρειάζετε καλληντικά, καποια αποτρίχωση κλπ κλπ, μια τρανς χρειάζετε ΟΛΑ ΑΥΤΑ KAI ΟΡΜΟΝΕΣ (ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΑΚΡΙΒΑ), αν την θες δε ενεργητική πρεπει να παρει πιθανον και καποια φαρμακευτική βοήθεια (χαπια), μου ειχε πει μια κοπελα που ειχα γνωρισει οτι "8 στους 10 θελουν ενεργητικό, αν ειναι ο αλλος χαλια σαν μπαμπουινος και βρωμαει πες οτι ειμαι καλη ηθοποιός αν θελει απλα να γαμισει να κατσω αν θελει να τον γαμησω πως να μου σηκωθει? πρεπει να παρω χαπι για να ανταποκριθω"... τελος παντων αυτο που θελω να πω ειναι οτι απλα υπαρχει μια γενικη ανατίμιση οποτε ανεβαινουν και αυτες οι υπηρεσιες... θα πει καποιος γιατι δεν τις ανεβαζουν και οι ελληνιδες? γιατι το ξενο πουλάει και εχει περισσοτερη ζητηση... με το "εμπαρκο" που επι της ουσιας αναφέρθηκε πιο πανω δεν θα πεσει η ταριφα απλα θα φυγουν απο Ελλαδα so simple... οπως και συμβαινει δλδ, οι καλες ειναι εξω, δλδ αν κοιταξεις τρανς της αγγλιας ιταλιας ολλανδιας κλπ ειναι lvl πανω απο αυτες που εχουμε εδω (για ξενες μιλαω)
 
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
591
Κριτικές
23
Like
1.954
Πόντοι
496
ετσι μπραβο φιλε μου ! δεν ειμαστε ουτε ψιλικατζηδες ουτε τσιγκουνηδες. Βασικα αν ηξερα οτι καποια αξιζει θα εδινα χρημα. Οταν ομως δε τη ξερεις και παιζεις ρωσικη ρουλετα δε τα δινω.

Επισης ειδα κολλητο απο εδω μεσα να γραφει κριτικη με αριστα και τη πηρε το τραβελι και τη χρησιμοποιει ως λινκ στη διαφημηση της.
Και το χειροτερο η τρανς χαλασε εμφανησιακα, παιρνει τα 3πλα λεφτα απ αυτα που λεει στη κριτικη κι εγω που την επισκεφτηκα δεν αξιζει μια. Ειναι ενα καταφανες παραδειγμα οτι τις καλες κριτικες εκμεταλλευονται και αραζουνε.
Για πές ποιά , αν δεν θες δημοσίως στείλε πμ
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
591
Κριτικές
23
Like
1.954
Πόντοι
496
αγγουρια κοστιζουνε .Σε ψαρωσανε.Απο μαυρους τα παιρνουνε. μαιμουδιες ειναι. τα ξερω απο πρωτο χερι. Φιλε μου η σδοε δεν ασχολειται με μ@λακιες.
Καμμιά δεν με ψαρωσε είχα και προσωπική σχέση και ξέρω, εξάλλου χέστηκα κιόλας τι ψωνίζουν...
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
12
Like
424
Πόντοι
290
Έχεις δίκιο σε πολλά και να προσθέσω ότι αν δείς το Ινστα τους , ειδικά σε κάποιες -δεν θα πω ονόματα γιατί με κράξανε κιόλας και όχι μόνο - μοστράρουν τα γκούτσια και τα λουιβουιτόνια κλπ τα οποία κοστίζουν χιλιάδες € ...
Αλλά το ΣΔΟΕ στον μπούτσο του... κυνηγάει ψιλικατζήδες
Παρα πολυ σωστη επισημανση!
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
136
Like
209
Πόντοι
21
πολυ το φιλοσοφούμε, υπαρχει τεράστια ανατίμηση σε ολα τα αγαθα και υπηρεσίες και εγω για service στην μηχανη εδινα στον ιδιο μηχανικο 50€ και τωρα δινω 100€... η οικονομία ειναι κύκλος οταν υπαρχει αυξηση του πληθωρισμού ανεβαινουν ολα ακομα και ο αγοραίος έρωτας... για το συγκεκριμένο ειδος βεβαια εχω να πω οτι ειναι πολυ ακριβό σπορ για την εκδιδόμενη και τι εννοω, μια γυναίκα θα της κοστίσει πολυ λιγότερο να ειναι εμφανίσημη απο μια τρανς, ο λογος ειναι οτι εχει εμφυτη την θυλικότητα και τα λοιπά χαρακτηριστικά, χρειάζετε καλληντικά, καποια αποτρίχωση κλπ κλπ, μια τρανς χρειάζετε ΟΛΑ ΑΥΤΑ KAI ΟΡΜΟΝΕΣ (ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΑΚΡΙΒΑ), αν την θες δε ενεργητική πρεπει να παρει πιθανον και καποια φαρμακευτική βοήθεια (χαπια), μου ειχε πει μια κοπελα που ειχα γνωρισει οτι "8 στους 10 θελουν ενεργητικό, αν ειναι ο αλλος χαλια σαν μπαμπουινος και βρωμαει πες οτι ειμαι καλη ηθοποιός αν θελει απλα να γαμισει να κατσω αν θελει να τον γαμησω πως να μου σηκωθει? πρεπει να παρω χαπι για να ανταποκριθω"... τελος παντων αυτο που θελω να πω ειναι οτι απλα υπαρχει μια γενικη ανατίμιση οποτε ανεβαινουν και αυτες οι υπηρεσιες... θα πει καποιος γιατι δεν τις ανεβαζουν και οι ελληνιδες? γιατι το ξενο πουλάει και εχει περισσοτερη ζητηση... με το "εμπαρκο" που επι της ουσιας αναφέρθηκε πιο πανω δεν θα πεσει η ταριφα απλα θα φυγουν απο Ελλαδα so simple... οπως και συμβαινει δλδ, οι καλες ειναι εξω, δλδ αν κοιταξεις τρανς της αγγλιας ιταλιας ολλανδιας κλπ ειναι lvl πανω απο αυτες που εχουμε εδω (για ξενες μιλαω)
δεν συμφωνω μαζι σου. επειδη δηλ υπαρχει ανατιμηση σατ προιοντα θα πρεπει να την απορροφα ολη ο καταναλωτης?

Προσωπικα μου ειναι παντελως αδιαφορο ανχρειαζοναι ορμονες ή μεικ απ , Αν θυμαμαι καλα περυσι οι τιμες ητανε 70 το μισαωρο 150 η ωρα. Εσυ πηρες αυξηση στο μισθο σου απο περυσι 100%?

Και αν ο αλλος ειναι μπαμπουινος ή βρωμαει υποχρεουται να καβλωνει και να κανει σεξ με ολους. γιαυτο και λεγεται επαγγελματιας, σε αντιθεση μ εσενα που πληρωνεις και επιλεγεις γιατι δε μπορεις να καβλωσεις με ολους!
και μην ανυσυχεις δε θα φυγουνε. εδω την αραζουνε ολες και ξυνουνε τ αρζιδια τους, διοτι ουτε ελεγχος υπαρχει ουτε και κρατος γενικοτερα.

Στο ξαναειπα η Ελλαδα με πληθυσμο 10 εκ - 200 τρανς. γερμανια με πλυθυσμο 80 εκ -243 τρανς

ιταλια με 70 εκ-205 τρανσ , ιρλανδια με 10 εκ-21τρανς κ.ο.κ
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
12
Like
424
Πόντοι
290
δεν συμφωνω μαζι σου. επειδη δηλ υπαρχει ανατιμηση σατ προιοντα θα πρεπει να την απορροφα ολη ο καταναλωτης?

Προσωπικα μου ειναι παντελως αδιαφορο ανχρειαζοναι ορμονες ή μεικ απ , Αν θυμαμαι καλα περυσι οι τιμες ητανε 70 το μισαωρο 150 η ωρα. Εσυ πηρες αυξηση στο μισθο σου απο περυσι 100%?

Και αν ο αλλος ειναι μπαμπουινος ή βρωμαει υποχρεουται να καβλωνει και να κανει σεξ με ολους. γιαυτο και λεγεται επαγγελματιας, σε αντιθεση μ εσενα που πληρωνεις και επιλεγεις γιατι δε μπορεις να καβλωσεις με ολους!
και μην ανυσυχεις δε θα φυγουνε. εδω την αραζουνε ολες και ξυνουνε τ αρζιδια τους, διοτι ουτε ελεγχος υπαρχει ουτε και κρατος γενικοτερα.

Στο ξαναειπα η Ελλαδα με πληθυσμο 10 εκ - 200 τρανς. γερμανια με πλυθυσμο 80 εκ -243 τρανς

ιταλια με 70 εκ-205 τρανσ , ιρλανδια με 10 εκ-21τρανς κ.ο.κ

Μαλλον δεν θα σε καταλαβα καλα γιατι δεν διανοουμαι οτι ειπες πως μολονοτι καποιος ειναι βρωμερος, δυσωδης και μπαμπουινος η επαγγελματιας «υποχρεουται» να τον δεχτει και να προσφερει τις υπηρεσιες της; αληθεια αυτο λες; με αλλα λογια, εχει καποιος λεφτα και αρα ΟΛΑ τ’αγοραζει; Δεν το πιστευω!
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
12
Like
424
Πόντοι
290
δε μ ενδιαφερει ο στοχος τους, και ποσα δανεια εχουν , (και θα σου αποδειξω πιο κατω οτι δεν ειναι ετσι) αλλα διαβασε προσεκτικα καποια ατομα που ζητανε μια κριτικη για πανε μια επισκεψη! Γιατι?
Γιατι ειναι μοχθος και κοπος 100 και 200 ευρω ! Εσυ μπορει να τα βγαζεις ευκολα αυτα, διαβασε ομως που και καποια παιδια που λενε , θα δουλεψω τον αλλο μηνα να παω σ αυτην!
Και τελικα γιατι γραφουμε εδω? Για να μη τα δωσουμε και τα χασουμε σε καμμια ξεπετα.
Αν λοιπον πιστευεις οτι εχουν τοση αναγκη τα λεφτα σε πληροφορω οτι εισαι λαθος. Αν καποια ξυνεται στο κρεβατι της ολη τη μερα και κλαιγεται οτι δε βγανει και χρειαζεται λεφτα και ζηταει 200 ευρω ακατεβατα, σε απερριπτε εσενα που θα της προτεινες 100 για μια πιπ@, εσυ τι καταλαβαινεις? Ακομα και 60! ακομη και 20!!!
Και στο κατω κατω δε της ειπαμε να σκαψει!
Ενας γιατρος τα βγαζει 100 ευρω σε μια μερα, με τοσα χρονια σπουδες και να ανακατευεται με το θανατο και τα σκ@τα?
ετσι να συγκρινεις τα πραγματα οχι παπαριες! Κανεις συνδικαλισμο υπερ των βραζιλιανων? Και καποιοι αλλοι απο εδω που τις εξυμνουν στο distindas!
Αν εγω παω να κανω μια κακη κριτικη στο distindas να εισαι σιγουρος δε θα φανει ποτε. γιατι γινεται επεξεργασια πρωτα! διαβασε αποκατω τι γραφoυν ολες! το ιδιο πραμα, copy paste το κανουν ολες! come to Kavala please! come to Volos. You are so nice
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν εγω παω να κανω μια κακη κριτικη στο distindas να εισαι σιγουρος δε θα φανει ποτε. γιατι γινεται επεξεργασια πρωτα! διαβασε αποκατω τι γραφoυν ολες! το ιδιο πραμα, copy paste το κανουν ολες! come to Kavala please! come to Volos. You are so nice

Σωστο. Προ ετων εκανα μια κακη κριτικη για την Athena Queen και ουδεποτε βγηκε στο φως. Αλλα ηταν στο ts-dating οχι στο distintas.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom