Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Παιδακια μήπως μπορεί κάποιος να μου πει για τη BeatrizVerde? Χώρος υγιεινή κ υπηρεσίες;
 

Mr John

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
Stephany φόλα μεγάλη να ξέρετε . Ξινή σου φωνάζει και γενικά κακή εμπειρία
 

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
150
Like
136
Πόντοι
1
Καλημέρα,  για sabrina rios έχουμε καμία πληροφορία ?  ευχαριστω
 

nuktas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
66
Like
50
Πόντοι
0
Φανταστικο,πλασμα....δυστηχως εγω δεν εχω εμπειριες
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Καλησπέρα έχει κανείς συναγωνιστής εμπειρία με την παρακατω κοπέλα; Μου φαίνεται πολύ καλη για να είναι αληθινή.

Δεν ξέρω αν είναι καλή ή όχι φιλαράκι (αν και δε με πείθει να σου πω την αλήθεια), αλλά θα έλεγα, μιας και έχουμε φάει τον γάιδαρο τόσο καιρό στη καραντίνα, ας περιμένουμε κάνα μήνα ακόμη με αυτόν τον γαμωϊό. Η ουρά έμεινε μόνο. Ας μη μας πιάνει ανυπομονησία.  Δεν χάθηκε ο κόσμος να περιμένουμε λίγο ακόμη. Καλύτερα να είμαστε υγιείς και ασφαλείς.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Δεν ξέρω αν είναι καλή ή όχι φιλαράκι (αν και δε με πείθει να σου πω την αλήθεια), αλλά θα έλεγα, μιας και έχουμε φάει τον γάιδαρο τόσο καιρό στη καραντίνα, ας περιμένουμε κάνα μήνα ακόμη με αυτόν τον γαμωϊό. Η ουρά έμεινε μόνο. Ας μη μας πιάνει ανυπομονησία.  Δεν χάθηκε ο κόσμος να περιμένουμε λίγο ακόμη. Καλύτερα να είμαστε υγιείς και ασφαλείς.

Έχεις δίκιο!! Σήμερα πέθαναν άλλα δυο άτομα.
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
179
Like
126
Πόντοι
1
Δεν δουλεύει έτσι φίλε. Ξέρεις ποτε σταμάτησε να κυκλοφορεί ο Η1Ν1 μετά την πανδημία του 1918; Ποτέ. Δεν σταμάτησε ποτε. Απλά το πέρασαν αρκετοί ώστε να έχουμε ανοσία αγέλης και το R0 να είναι αρκετά χαμηλό ώστε να μην πέφτουν πολλά κρούσματα μαζεμένα. Κατά τα αλλά το Η1Ν1 είναι απλά ένα στέλεχος της εποχιακής γρίπης που έχουμε κάθε χρόνο. 

Κάτι ανάλογο θα γίνει και με αυτό τώρα. Εμβόλιο δεν θα βγει σύντομα, κανένας κορονοιος δεν έχει εμβόλιο, είναι δύσκολοι, όποτε θα ακολουθήσει την τροχιά όλων των ήπιων ιών του αναπνευστικού και θα γίνει ένα ακόμα στέλεχος της γρίπης. Συνεπώς περίμενε 1 μήνα 2 η 130 δεν θα κάνει διαφορά για εσένα. Ο λόγος της καραντίνας ήταν να μην υπερφορτωθεί το σύστημα υγείας, τίποτα άλλο.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Δεν δουλεύει έτσι φίλε. Ξέρεις ποτε σταμάτησε να κυκλοφορεί ο Η1Ν1 μετά την πανδημία του 1918; Ποτέ. Δεν σταμάτησε ποτε. Απλά το πέρασαν αρκετοί ώστε να έχουμε ανοσία αγέλης και το R0 να είναι αρκετά χαμηλό ώστε να μην πέφτουν πολλά κρούσματα μαζεμένα. Κατά τα αλλά το Η1Ν1 είναι απλά ένα στέλεχος της εποχιακής γρίπης που έχουμε κάθε χρόνο. 

Κάτι ανάλογο θα γίνει και με αυτό τώρα. Εμβόλιο δεν θα βγει σύντομα, κανένας κορονοιος δεν έχει εμβόλιο, είναι δύσκολοι, όποτε θα ακολουθήσει την τροχιά όλων των ήπιων ιών του αναπνευστικού και θα γίνει ένα ακόμα στέλεχος της γρίπης. Συνεπώς περίμενε 1 μήνα 2 η 130 δεν θα κάνει διαφορά για εσένα. Ο λόγος της καραντίνας ήταν να μην υπερφορτωθεί το σύστημα υγείας, τίποτα άλλο.

Δεν είναι έτσι φιλαράκι. Με τον H1N1 και όλους τους υπόλοιπους ιούς, σε καμία χώρα του κόσμου, όσο και ισχυρή κι αν ήταν η διασπορά, δεν είδαμε πουθενά καμιόνια στρατού να μαζεύουν φέρετρα, ούτε ομαδικούς τάφους, όπως συνέβη σε κάποιες χώρες με τον συγκεκριμένο. Τώρα απ' εκεί και πέρα ο καθένας πράττει αυτό που του επιτάσσει η συνείδησή του. Να περνάς καλά.
 

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
150
Like
136
Πόντοι
1
Καλημέρα, για  sabrina rios έχουμε καμία πληροφορία ? Ευχαριστω
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
179
Like
126
Πόντοι
1
Δεν είναι έτσι φιλαράκι. Με τον H1N1 και όλους τους υπόλοιπους ιούς, σε καμία χώρα του κόσμου, όσο και ισχυρή κι αν ήταν η διασπορά, δεν είδαμε πουθενά καμιόνια στρατού να μαζεύουν φέρετρα, ούτε ομαδικούς τάφους, όπως συνέβη σε κάποιες χώρες με τον συγκεκριμένο. Τώρα απ' εκεί και πέρα ο καθένας πράττει αυτό που του επιτάσσει η συνείδησή του. Να περνάς καλά.

Μην βασίζεσαι στις ειδήσεις για τα νέα σου. Ο Η1Ν1 το 1918-19 σκότωσε 40.000.000 ανθρώπους. Το 09-10 άλλες 300.000 τα «καμιόνια» που λες ειναι συνδυασμός 2 πραγμάτων, το πρώτο είναι ότι ο ιός είναι καινούριος Ρε εξαπλώνεται πιο γρήγορα με αποτέλεσμα να συνορεύονται πολλοί θάνατοι στην αρχή αλλά να μειώνονται μετά (για προφανείς λόγους - οι ευπαθείς πέθαναν νωρίς) το δεύτερο είναι ότι στο μπεργκαμο είχε
Κλείσει το νεκροταφείο για να μην πηγαίνει ο κόσμος ΚΑΙ δεν επέτρεπαν στους συγγενείς να κανονίσουν οι ίδιοι τη μεταφορά.
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Εδώ ηνε νήμα για τρανς αλλοδαπές. Τις μαλακίες σας σε άλλο φόρουμ και θρεντ
Στραβοθηκαμεν να διαβαζομεν
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Μην βασίζεσαι στις ειδήσεις για τα νέα σου. Ο Η1Ν1 το 1918-19 σκότωσε 40.000.000 ανθρώπους. Το 09-10 άλλες 300.000 τα «καμιόνια» που λες ειναι συνδυασμός 2 πραγμάτων, το πρώτο είναι ότι ο ιός είναι καινούριος Ρε εξαπλώνεται πιο γρήγορα με αποτέλεσμα να συνορεύονται πολλοί θάνατοι στην αρχή αλλά να μειώνονται μετά (για προφανείς λόγους - οι ευπαθείς πέθαναν νωρίς) το δεύτερο είναι ότι στο μπεργκαμο είχε
Κλείσει το νεκροταφείο για να μην πηγαίνει ο κόσμος ΚΑΙ δεν επέτρεπαν στους συγγενείς να κανονίσουν οι ίδιοι τη μεταφορά.

Βασίζομαι και προτιμώ να ακούω αυτά που λένε οι ειδικοί. Τίποτε λιγότερο, τίποτε περισσότερο. Να είσαι καλά φιλαράκι.

Εδώ ηνε νήμα για τρανς αλλοδαπές. Τις μαλακίες σας σε άλλο φόρουμ και θρεντ
Στραβοθηκαμεν να διαβαζομεν

Εσύ πάλι μπάτσος του φόρουμ είσαι, ή μήπως σε βάλανε διαχειριστή; Εμείς έχουμε στραβωθεί με τις ανορθογραφίες σου. Χρησιμοποίησε αυτόματο διορθωτή τουλάχιστον. 
 

steam

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
79
Πόντοι
0
Πηγα στην YULI και συνοπτικα καταθετω την αποψη μου.
Πανεμορφη,ψηλη,κωλαρα,βυζαρες και μεγαλο οπλο
στα αρνητικα μιλαει λιγα αγγλικα και με λιγες πρωτοβουλιες στο "εργο" αλλα δεκτικη.
ποναγε αρκετα (λογω καραντινας δεν δουλευε ειπε) και δεν επαρκης η βατεψη της.
το πουλι της ηταν αρκετα μεγαλο αλλα οχι οσο διαφημιζεται.
εως σημερα το καλυτερο μπαστουνι το εχει η Τζενη απο κυψελη σε μεγεθος και σκληροτητα
το παραπανω σχολιο ειναι προσωπικη μου αποψη χωρις να θελω να επιρρεασω κανεναν
 

Jacebeleren

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
Καλημέρα, για  sabrina rios έχουμε καμία πληροφορία ? Ευχαριστω

Δεν βλέπω το προφίλ της για να γράψω κριτική.

Την είχα συναντήσει πέρσι. Εμφανισιακά είναι όπως τη βλέπεις στις photos (βγάλε τη λάμψη), πολύ όμορφη και θηλυκή. Μιλούσε βασικά αγγλικά και ήταν ευγενική και πρόθυμη. Ήταν μόνο παθητική.

Αν ήθελα παθητική, θα ξαναπήγαινα (αν δεν ήταν ο κορονοϊός).
 

Mr John

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια ξερει κάποιος να μου πει για την κοπελα αν εχει παει ;;;
Ευχαριστω
 

Zodigod

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2019
Μηνύματα
51
Like
14
Πόντοι
0
Θέλω εδώ και παρα πολύ καιρό να πάω πρώτη φορά με μια τρανς κοπελα. Ποια απο τις παρακατω πρότεινετε για μετά τον κορονοϊο;

 

eroserotou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
280
Μόνο για την τελευταία (Emily) εχω άποψη και είναι αρνητική, ιδίως για πρώτη φορά. Βέβαια εχω διαβάσει και θετικές κριτικές, αλλά εγώ, σε δυο επισκέψεις μου, εχω απογοητευτεί και τις δύο φορές.
Θέλω εδώ και παρα πολύ καιρό να πάω πρώτη φορά με μια τρανς κοπελα. Ποια απο τις παρακατω πρότεινετε για μετά τον κορονοϊο;

 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
274
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291
Θέλω εδώ και παρα πολύ καιρό να πάω πρώτη φορά με μια τρανς κοπελα. Ποια απο τις παρακατω πρότεινετε για μετά τον κορονοϊο;


Να πας φίλε να μη το καθυστερείς , γενικά ότι σου έρθει στο μυαλό βρες τρόπο να το κανείς , αρκεί να μην προσβάλεις και να μην παίζεις με κανέναν , ειδικά στο σεξ ζήσε ότι σκέφτεσαι ,,,
Τώρα από όλες αυτές που περιγράφεις τα γούστα παίζουν , ονως εγώ ειδικά για πρώτη φορά θα πρότεινα ελληνίδα , μη σου πω και για όλες τις  φορές , αλλά ειδικά για αρχή με ελληνίδα , θα πήγαινα , και για το κομμάτι συνεννόησης και για το κομμάτι χρημάτων και για το κομμάτι ότι θα εξηγήσεις ότι είναι πρώτη φορά και νομίζω πως υπάρχουν κατάλληλες περιπτώσεις που θα σε περιποιηθούν !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom