Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
φιλε  πως εγινε και με δυο χρονια δουλειας μαζεψες 400 ; προσωπικα δεν με πειθεις και διακρινω τασεις μυθομανιας .
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
φιλε   πως εγινε και με δυο χρονια δουλειας μαζεψες 400 ; προσωπικα δεν με πειθεις και διακρινω τασεις μυθομανιας .
Ρε παλικάρι πας καλά?
είπα εγώ ότι μάζεψα 400χιλ σε 2 χρόνια?
αυτά που γράφω είναι συνέχεια απ τα προηγούμενα. Διάβασέ τα πρώτα κι ύστερα πετάς τις μυθομανίες!!!
Πώωω!


 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
θα μας συνεχισεις την ιστορια? >:(
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
οχουυυυυ τωρα βρηκες που ηρθα κι εγω?? >:( >:(
Εσένα άμα θες στα λέω από κοντά! Θα σε εκπλήξω θανάσιμα!!!

Κάνουμε κι αναπαράσταση αν θες (για να θυμούνται οι παλοί-εγώ, και να μαθαίνουν οι νέοι-εσύ)

ακόμα περιμένω ε! μην ξεχνιόμαστε.....
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Εσένα άμα θες στα λέω από κοντά! Θα σε εκπλήξω θανάσιμα!!!

Κάνουμε κι αναπαράσταση αν θες (για να θυμούνται οι παλοί-εγώ, και να μαθαίνουν οι νέοι-εσύ)

ακόμα περιμένω ε! μην ξεχνιόμαστε.....

αχ καλε εγω ξεχαστηκα
τι να σου κανει ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι :P
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
αχ καλε εγω ξεχαστηκα
τι να σου κανει ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι :P
Ε γι αυτό σο θυμίζω! ξέρω ότι το....ξέχασες

σκέψου όμως! Θα έχεις το προνόμιο να μου πάρεις αποκλειστική συνέντευξη!!!!


φιλάκια.....!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Μπα, ο Τζέιμς έχει πληρώσει κι έχει συνειδητοποιήσει κάποια πράγματα, δεν μπορώ να πω ότι μου προκαλεί και αηδία πια...

λίγο τσινάω με αυτή τη μικρή έπαρση σε ορισμένα σημεία και με τη διάθεση για κλάψα σε ορισμένα άλλα ("δε φταίω εγώωωωωω, οι πουτάνες οι γυναίκες/η πουτάνα η ζωή/ο πούτης ο έρωταααας") όμως τα αποδίδω στη συναισθηματική φόρτιση και στο ότι δεν έχει ακόμα ωριμάσει συναισθηματικά και ως άνθρωπος. Δεν τον κατηγορώ γι'αυτό, απλώς συγχίζομαι με τον κόσμο και τους ανθρώπους, δεν είναι ο μόνος εκεί έξω ξέρεις  :2funny:

Μπα, ο Τζέιμς έχει πληρώσει κι έχει συνειδητοποιήσει κάποια πράγματα, δεν μπορώ να πω ότι μου προκαλεί και αηδία πια...

Φχαριστώ boomb  :smitten:

για την έπαρση εξήγησα νομίχω και το είχα και προλογο,πριν ακόμα ξεκινήσω τις διηγήσεις....¨προσοχή,θα πληρώσετε ακριβά την υπεροψία σας"

Αλλά για την κλάψα, νά σαι σίγουρη ότι το τελευταίο πράγμα που θέλω γράφοντας εδώ μέσα όλα αυτά, είναι να κλαφτώ! Το πουτάνα κενωνία που ίσως είπα κάποιες φορές περισότερο για πλάκα ήταν, αλλά επειδή πολλές φορές γράφω απ τη δουλειά και δεν έχουν καλό η/υ δεν βάζω e motions οπότε δεν φαίνεται η πλάκα!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166

Η αλήθεια είναι  :-* :-* :-*

Κοίτα, δεν ξέρω πώς διαβάζεις αυτά που γράφω, αλλά προσωπικά δε σε κράζω ούτε καταδικάζω... ό,τι ήταν να πληρώσεις το έχεις πληρώσει και ίσως το πληρώνεις ακόμα. Το σημαντικό για μένα είναι ότι ίσως έχεις καταλάβει κάποια πράγματα που θα σε βοηθήσουν στο να ζήσεις καλύτερα τη ζωή σου μετά.

Τα σχόλια που κάνω τα κάνω με αφορμή τα όσα γράφεις και δεν απευθύνονται (πάντα) προσωπικά σε σένα.
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
πανε κοιμησου ρε τζειμς δεν θα ξυπνας αυριο ρε. :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
boomb εισαι παντρεμενη ή τα εχεις με παντρεμενο?

 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

Κράζουμε τις ελλεηνίδες, αλλά για να μας δω αν φερθεί κάποιος έτσι στην αδερφή ή στη κόρη μας.
Εγώ θα του έκοβα τ΄αρχίδια. Παπάρας.
Ε! εσένα αρχίζω και σε φοβάμαι! Έχεις πάει πουθενά να κοιταχτείς ή σ΄άφησαν ελεύθερο με σουγιάδες? :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντως αντί να πετάς απλώς κάποιες βρισιές, θα βοηθούσες πολύ περισσότερο (όχι εμένα,τους υπόλοιπους, και είναι χιλιάδες που βρίσκονται σε διάφορα στάδια,συμπεριλαμβανομένου και εσένα που δεν παντρεύτηκες ακόμα) αν έλεγες την άποψή σου αναλυτικά!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Σου κατέστρεψαν τη ζωή είπες;
Καλά σου κάνανε, είσαι πολύ μαλάκας.

είπαμε ευχαριστώ.

κάτι άλλο?

Και να ξέρεις ότι γράφω όλα αυτά και για έναν επιπρόσθετο λόγο! Για να με βρίσουνε! Και χαίρομαι πάρα πολύ που βρίσκονται κάποιοι εδώ μέσα που το κάνουν!

έχω βαρεθεί 6,5 χρόνια ΟΛΟΙ να μου λένε πως εγώ δε φταίω σε τίποτα και για όλα φταίνε αυτές οι δύο!
και όχι μόνο οι δικοί μου φίλοι και συγγενείς αλλά και οι δικοί τους. οι μεν της γυναίκας μου γιατί δεν μπόρεσε να κρατήσει τον άνδρα της, οι δε της γκόμενας γιατί χώθηκε σε ζευγάρι!

Αλήθεια εσύ (εκτός του ότι είσαι ακόμα ελεύθερος και κάνεις παρτούζες) τι άλλο έχεις κάνει στη ζωή σου?

Εγώ πάντως έχω τα παπάρια (μέχρι να μου τα κόψεις) να λέω τα πάντα.

Ξεκίνα και συ,είναι το θρεντ των εξομολογήσεων. Έτσι θα έχει και μεγαλύτερο βάρος το "μαλάκα" που λες.

Εκτός κι αν δεν έχεις κάνει τίποτα και δικαίως "βάλεις λίθους ως αναμάρτητος"...

καλοπροαίρετα στα λέω πάντως! εγώ τουλάχιστον! ..... εσύ?
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Γιατί γράφεις σαν να γράφεις ποίημα;  :2funny: :2funny:
Δίνει ένα λυρισμό στα λόγια σου, δε λέω, αλλά έχει πλάκα  :cheesy:

Κατ'αρχάς απ'ό,τι κατάλαβα εγώ πλέον δεν ήταν μυστική η γκόμενα. Ίσα ίσα που της είχε πει παλιά ότι ήθελε να χωρίσει με τη γυναίκα του αλλά δεν το έκανε. Φοβήθηκε τελικά να πάρει μια απόφαση και τελικά αποφάσισε -απελπισμένα θέλοντας να φανεί ο Άντρας- να πουλάει μαγκιά και στις δύο λέγοντάς τους "εγώ έτσι είμαι, δεν την αφήνω την άλλη, άμα σου αρέσω", φυσικά γιατί ήταν αδύναμος να πάρει μια απόφαση για τη ζωή του.

Όταν η άλλη θεωρεί πως ο γάμος του έχει τελειώσει, γιατί αυτό της δείχνει αυτός, άλλο αν της λέει ότι δε χωρίζει, τι κάνει; Φυσικά μένει έγκυος η ηλίθια, γιατί πιστεύει πως εκείνη αγαπά πραγματικά και έτσι θα τον καταφέρει να πάρει το πολυπόθητο διαζύγιο...

Μαλακισμένοι άνθρωποι, ανικανοποίητοι με τις επιλογές τους, που καταφεύγουν σε λύσεις απόγνωσης προκειμένου να μην κάνουν αυτό που θέλει αρχίδια-να πάρουν οι ίδιοι τις αποφάσεις για τη ζωή τους.

Άσε με σου λέω, ανεβάζω πίεση εδώ πέρα  >:(
σου έχω ξαναπαντήσει ότι εγώ δεν ήθελα ποτέ να χωρίσω με τη γυναίκα μου. Μερικές φορές, υπό την ασφυκτική πίεση της κοπέλας μου της Άνι έλεγα καλύτερα να χωρίσω,αλλά ήταν στιγμιαίο. Μάλλον δεν μπορώ να μεταφέρω σωστά τα συναισθήματα γι αυτό μπερδεύεσαι (και με βρίζεις άδικα!!! :() :2funny: :2funny:


Έγκυος δεν έμεινε για να χωρίσω! τουλαχιστον το ήξερε ότι θα αντιδρούσα αρνητικά μ΄ αυτήν την προοπτική.

Όταν όμως αργότερα κράτησε το παιδί (και δεν το έδωσε για υιοθεσία) , τότε ναι! ήταν ένας μοχλός πίεσης!Αλλά το ήθελε κι όλας! Άλλο να λες "θα το δώσω" όταν το έχεις στην κοιλιά σου, κι άλλο να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου.....

και στη γυναίκα μου ποτέ δεν είπα "εγώ αυτήν έχω κι άμα γουστάρεις". Αν παραδεχόμουνα κάτι τέτοιο φυσικά και θα χωρίζαμε. Απεναντίας εγώ έλεγα ότι λείπει Ιταλία, αραβωνιάστηκε, πέθανε....! κοκ!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι  :-* :-* :-*

Κοίτα, δεν ξέρω πώς διαβάζεις αυτά που γράφω, αλλά προσωπικά δε σε κράζω ούτε καταδικάζω... ό,τι ήταν να πληρώσεις το έχεις πληρώσει και ίσως το πληρώνεις ακόμα. Το σημαντικό για μένα είναι ότι ίσως έχεις καταλάβει κάποια πράγματα που θα σε βοηθήσουν στο να ζήσεις καλύτερα τη ζωή σου μετά.

Τα σχόλια που κάνω τα κάνω με αφορμή τα όσα γράφεις και δεν απευθύνονται (πάντα) προσωπικά σε σένα.

Καλή μου δεν παρεξηγιέμαι ότι κι αν πεις! Έχω καταλάβει ότι είσαι καλοπροαίρετη όπως και ο αρκανς. Όπως και τα υπόλοιπα κορίτσια και σας ευχαριστώ όλους. Αλλά και τους συμπάσχοντες που μου στέλνουν πμ!

για τον sitl δεν ξέρω βέβαια αλλά δεν μ΄ενοχλούν ούτε οι κακοπροαίρετοι!

Αυτό που θέλω όμως είναι να μην παρεξηγείς ούτε συ τις απαντήσεις μου. ίσως για οικονομία χρόνου και χώρου γράφω πολλές φορές απότομα!!!

Φιλάκια!

Αρκανς μη στεναχωριέσαι!!! Τα τελευταία 3,5-3 χρόνια δεν κοιμάμαι πάνω από 3-4 ώρες (και πολλές λέω). Εσύ όμως? σε βλέπω να σε ξυπνάω!!! :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Για μένα δεν ισχύουν αυτά φίλη μου.

Εγώ ήμουν παντρεμένος και της το έλεγα:"δεν χωρίζω!με θες?"

Πού δεν υπερασπίστηκα την ιδέα μου αυτή με βάση αυτά που έγραψα?

Έχεις δίκιο τζέιμς, νόμιζα ότι αυτό το "δεν χωρίζω, με θες?" το έλεγες στη γυναίκα σου εκείνη την περίοδο, μετά το μπρίκι και πριν πεις ότι έφυγε η άλλη  :cheesy:

Τώρα το ότι δεν ήθελες να χωρίσεις, επίτρεψέ μου να επιμείνω. Δεν ήθελες να χωρίσεις για τα μάτια του κόσμου. Όμως η καρδιά σου και η σκέψη σου δεν ήταν στη γυναίκα σου, ήταν στην Ανι. Και επειδή το τι θέλουμε πραγματικά μας το λέει η ψυχή μας και όχι το μυαλό, ουσιαστικά δεν ήθελες να ζεις με τη γυναίκα σου αλλά με την Ανι. Τα "πρέπει" ποτέ δεν είναι η ουσία, και εσύ αυτό έκανες, δεν επικεντρώθηκες στην ουσία.
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε James παρακολουθώ και εγώ την ιστορία σου αγωνιωδώς, καταλαβαίνω και την πίεση που ελπίζω να έχει τελειώσει πλέον, πραγματικά δείχνεις ιδιαίτερα έξυπνος άνθρωπος και "μαλαγάνας" αντιστοίχως. Η ανησυχία μου είναι περισσότερο για τα παιδία, εσύ και αυτές κάναν τις επιλογές τους, αυτά τα κακόμοιρα που και πως μεγαλώνουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom