Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
[quote author=boomb li :-nk=topic=68835.msg1301724#msg1301724 date=1252416100]
Καλά έκανες.
[/quote]

ναι ηταν ενα αποθημενο που επρεπε να βγει...
βέβαια τωρα που ειμαι παντρεμένος και εχω και παιδιά βλέπω οτι εχω και αλλα αποθημενα αλλα λέω αστα γιατι δεν αξίζει αφου μπηκα στο παιχνίδι,εξάλου δεν μπορεις να τα κάνεις ολα στην ζωη.
διαβάσα ολα τα ποστ του τζεημς και αγχώθηκα, πολυ πίεση...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
μαρια δεν υπαρχει.απλως ο τζειμς εδωσε αυτο το ονομα στην γκομενα για να μην την αναφερει ως γκομενα.
υπαρχει.........ξαναδιαβασε το..το λεει καπως μπερδεμενα... :)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
μαρια δεν υπαρχει.απλως ο τζειμς εδωσε αυτο το ονομα στην γκομενα για να μην την αναφερει ως γκομενα.

Όχι, δεν εννοεί την γκόμενα, είναι μια άλλη και είπε ας την πούμε Μαρία. Διάβασε το ποστ που παρέθεσα.

Η Μαρία υπήρχε κι αυτή κάπου μέσα στη δουλειά, προφανώς κάποια στιγμή ο Τζέιμς άρχισε να την κουτουπώνει, κι αυτή τον βοηθούσε να καλύπτεται στην πρώτη γκόμενα και στη γυναίκα του.

Και στο σημείο που παρέθεσα είπε ότι αυτή ήταν η πιο πιστή από όλες, τον πρόδωσε πριν από λίγες εβδομάδες. Αν θυμάμαι καλά έχει πει ότι πιο παλιά ότι ενώ ήταν παντρεμένος είχε δύο γκόμενες, με τη μια έκανε παιδί και όταν τον παράτησε (και ενώ είχε χωρίσει ήδη με τη γυναίκα του πιο πριν) παντρεύτηκε την άλλη γκόμενα (τη Μαρία, όπως τη λέει εδώ).

Σόδομα και Γόμορραααα  :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ναι ηταν ενα αποθημενο που επρεπε να βγει...
βέβαια τωρα που ειμαι παντρεμένος και εχω και παιδιά βλέπω οτι εχω και αλλα αποθημενα αλλα λέω αστα γιατι δεν αξίζει αφου μπηκα στο παιχνίδι,εξάλου δεν μπορεις να τα κάνεις ολα στην ζωη.
διαβάσα ολα τα ποστ του τζεημς και αγχώθηκα, πολυ πίεση...

Όλα είναι θέμα σεβασμού των επιλογών μας, επιμένω, και προτεραιοτήτων.

Από τη στιγμή που παντρεύτηκες σεβάσου το, πρώτα πρώτα για τον εαυτό σου, αλλιώς χώρισε. (δεν το λέω σε σενα, γενικά μιλάω)
Άμα ο γάμος σου είναι προτεραιότητά σου, να αναλάβεις την ευθύνη σου απέναντι στο γάμο σου, εφόσον θες να είσαι παντρεμένος.

Εφόσον λες ότι δεν αξίζει βλέπω ότι προτεραιότητά σου όντως είναι ο γάμος σου, και τον αντιμετωπίζεις υπεύθυνα και σοβαρά  :cheesy:

Edit: και μετά θυμήθηκα ότι γράφεις και γράφω σε μπουρδελοσάιτ χαχαχαχχαχαχχ      =/
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θα την γάμαγε καλά ο άντρας της. Θα γάμαγε άλλες. Αυτή τη σεβόταν. :2funny: :2funny: :2funny:

ο αντρας της ειχε προβλημα στειροτητας. προσπαθουσανε για παιδι αλλα τζιφος. Αναρωτιομουνα ποσο πολυ πουτανα μπορει να ειναι καποια που κερατωνει τον αντρας της, ο οποιος εχει ενα σοβαρο προβλημα, μετα απο 2 χρονια γαμου μαλιστα????????? με αλλα λογια, ΠΟΣΟ ΚΑΡΙΟΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗ ΨΥΧΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ? κατι τετοια βλεπω και λεω μακρια ο γαμος!! εκει που νομιζεις οτι ξερεις εναν ανθρωπο, αποδεικνυεται οτι κοιμασαι ορθιος και ζεις ενα ψεμα
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ο αντρας της ειχε προβλημα στειροτητας. προσπαθουσανε για παιδι αλλα τζιφος. Αναρωτιομουνα ποσο πολυ πουτανα μπορει να ειναι καποια που κερατωνει τον αντρας της, ο οποιος εχει ενα σοβαρο προβλημα, μετα απο 2 χρονια γαμου μαλιστα????????? με αλλα λογια, ΠΟΣΟ ΚΑΡΙΟΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗ ΨΥΧΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ? κατι τετοια βλεπω και λεω μακρια ο γαμος!! εκει που νομιζεις οτι ξερεις εναν ανθρωπο, αποδεικνυεται οτι κοιμασαι ορθιος και ζεις ενα ψεμα

Μπαρδόν, δεν πέθαινε κιόλας ο άνθρωπος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί είναι πουτάνα αυτή που κερατώνει και όχι αυτός που κερατώνει γαμώτο;  >:(

καλά κάνεις και λες μακριά ο γάμος μακριάααααα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Μπαρδόν, δεν πέθαινε κιόλας ο άνθρωπος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί είναι πουτάνα αυτή που κερατώνει και όχι αυτός που κερατώνει γαμώτο;  >:(

καλά κάνεις και λες μακριά ο γάμος μακριάααααα  :rockon: :rockon: :rockon:

ρε μπουμπ..
απαραδεκτη..

αυτος που κερατωνει,ειπαμε ειναι μαγκας και οπα του και μπραβο του,του γαμια!!!!! :rolleyes:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Το λες εσύ μιά γυναίκα αυτό?

Μπράβο σου

Εχεις αρχίδια....
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Είναι απαράδεκτο να υποτιμά κανείς την ανθρώπινη φύση και δη την γυναικεία....
Γιαυτό και όλοι εμείς που το έχουμε κατά κόρον κάνει στο παρελθών είναι σίγουρος πως θα φροντίσει η θεία δίκη και θα τιμωρηθούμε στο μέλλον με κάποιον ίσως ανάλογο τρόπο....

Θέλω μόνο δύο πράγματα να επισημάνω εδώ....
Μην κρίνετε γιατί όπως προείπα είναι πάρα πολύ εύκολο για κάποιον να βρεθεί στην ίδια θέση, και μάλιστα χωρίς να το καταλάβει....

Επίσης θέλω να επισημάνω το γεγονός πως αυτός που ουσιαστικά βγαίνει χαμένος από αυτήν την υπόθεση είναι ο φαινομενικός θύτης και όχι το φαινομενικό θύμα, το οποίο στις περισσότερες των περιπτώσεων ανακτά την αξιοπρέπειά του και συνεχίζει την ζωή του....
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
παντως υπαρχουν παρα πολυ σαν τον james εκει εξω και δεν μιλαμε για μια ξεπετα, αλλα για κανονικη σχεση 2 χρονων και πανω
και αλλες τοσες γκομενιτσες που χαβουν το παραμυθι οτι και καλα θα χωρισω και εχουν τρελλες απαιτησεις.
κι εδω ερχομαι να συμφωνησω με τν boomb νομιζω, που ειπε οτι κανεις δεν εχει το θαρρος να υπερασπιστει τις επιλογες του, κι οπως επισης συμφωνω οτι καλος ο γαμος αλλα οχι για 'μας
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
παντως υπαρχουν παρα πολυ σαν τον james εκει εξω και δεν μιλαμε για μια ξεπετα, αλλα για κανονικη σχεση 2 χρονων και πανω
και αλλες τοσες γκομενιτσες που χαβουν το παραμυθι οτι και καλα θα χωρισω και εχουν τρελλες απαιτησεις.
κι εδω ερχομαι να συμφωνησω με τν boomb νομιζω, που ειπε οτι κανεις δεν εχει το θαρρος να υπερασπιστει τις επιλογες του, κι οπως επισης συμφωνω οτι καλος ο γαμος αλλα οχι για 'μας

ποιους εσας? :huh:

 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16

βαζω και τον εαυτο μου μεσα, μιας και υπερ του θεσμου του γαμου αλλα για τους αλλους
αλλωστε δεν ειμαι κι εγω φρονιμο κοριτσακι γιατι να μπω σε διαδικασια κερατωματος ή διαζυγιου??
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
βαζω και τον εαυτο μου μεσα, μιας και υπερ του θεσμου του γαμου αλλα για τους αλλους
αλλωστε δεν ειμαι κι εγω φρονιμο κοριτσακι γιατι να μπω σε διαδικασια κερατωματος ή διαζυγιου??
αα,οκ!
γτ δεν καταλαβα πριν!


οπως και να χει,ο αντρας εχει δικαιωμα να κερατωνει,η γυναικα οχιιιιιιι ξουτ στο πυρ το εξωτερο! :P
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
αα,οκ!
γτ δεν καταλαβα πριν!


οπως και να χει,ο αντρας εχει δικαιωμα να κερατωνει,η γυναικα οχιιιιιιι ξουτ στο πυρ το εξωτερο! :P

αι μωρη
οσο δεν γινονται υποχωρησεις και απλα βολευομαστε θα υπαρχουν και ξενοπηδηματα αλλωστε το ξενο ειναι πιο γλυκο  ;) ;)
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
αα,οκ!
γτ δεν καταλαβα πριν!


οπως και να χει,ο αντρας εχει δικαιωμα να κερατωνει,η γυναικα οχιιιιιιι ξουτ στο πυρ το εξωτερο! :P

ακου να σου πω.. ότι στους ελέυθερους επιτρέπεται στους παντρεμένους επιβάλλεται.. αρκεί να μην το μάθει ο άλλος...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
παντως υπαρχουν παρα πολυ σαν τον james εκει εξω και δεν μιλαμε για μια ξεπετα, αλλα για κανονικη σχεση 2 χρονων και πανω
και αλλες τοσες γκομενιτσες που χαβουν το παραμυθι οτι και καλα θα χωρισω και εχουν τρελλες απαιτησεις.
κι εδω ερχομαι να συμφωνησω με τν boomb νομιζω, που ειπε οτι κανεις δεν εχει το θαρρος να υπερασπιστει τις επιλογες του, κι οπως επισης συμφωνω οτι καλος ο γαμος αλλα οχι για 'μας

Βρε κορίτσια, αν δεν παντρευτείτε εσείς που έχετε προσώπικοτητα, γνώμη, επιλογές κλπ θα αφήσετε να παντρευτούν οι άλλες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom