Νέα

Μοναξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 503
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Επι του θεματος να πω..οτι μ εχει κατσει παιδι σοβαρο 2 χρονια μεγαλυτερος μου, που με γουσταρει κ λεει οτι θελει μια ηρεμη σχεση με συγκατοικηση π να αποβλεπει σε γαμο με παιδια..

Απτη μια μαρεσε γτ το γουσταρω αυτο το παραμυθι απτην αλλη μονο π το σκεφτηκα μ κοπηκε η αναπνοη!

Πιστευω οτι γεννηθηκαμε μονοι θα πεθανουμε μονοι ομως καλο ειναι να μη ζησουμε μονοι!

Σκοπος ειναι να ειμαστε ευτυχισμενοι..ομως αν η ευτυχια δε περιλαμβανει μονο εναν ερωτα αλλα πολλους?

Ναι θελω να ερωτευτω κ να κανω παιδια..αλλα δε θελω να κλεισω τη πορτα σε εναν αλλο επικειμενο ερωτα..

Λατρευω που ζω μονη μου, λατρευω που ερωτευομαι καθε χρονο και καποιον αλλον...

απτην αλλη επιζητω τη σταθεροτητα..τη μονογαμια..την οικογενεια...το χουχουλιασμα...

αλλα θελω η πορτα να ειναι παντα ανοιχτη οταν αποφασισω να φυγω...

σκατα δλδ..

Ονομάζεται "Βest of both worlds" και είναι αυτό που μας ταλαιπωρεί όλους. Η λύση είναι "ανοικτές" σχέσεις συγκατοίκησης με δυνατότητα όμως να γίνονται μικρές παρασπονδίες με αξιοπρέπεια. Βέβαια όλα αυτά κρύβουν παγίδες.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
πενταγιωτισσα η ξανθια στην φωτο ποια είναι?



Η Amy smart


το βρήκα από το tin eye



832166.jpg
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ονομάζεται "Βest of both worlds" και είναι αυτό που μας ταλαιπωρεί όλους. Η λύση είναι "ανοικτές" σχέσεις συγκατοίκησης με δυνατότητα όμως να γίνονται μικρές παρασπονδίες με αξιοπρέπεια. Βέβαια όλα αυτά κρύβουν παγίδες.

Αυτο κανουν οι Αγγλοι! Ελαχιστοι ειναι παντρεμενοι!

Ωστε best of both worlds ε!

τι παγιδες  διακρινεις?
 

Επισκέπτης
Αυτο κανουν οι Αγγλοι! Ελαχιστοι ειναι παντρεμενοι!

Ωστε best of both worlds ε!

τι παγιδες  διακρινεις?

να ξεφύγει το πράγμα τελείως. Στην αρχή πέφτουν ξενογαμήσια, μετά όμως μπορεί να έρθουν οι έρωτες. θα έλεγα ότι τέτοιες μέθοδοι απλά παρατείνουν μία σχέση, δεν την σώζουν
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
πενταγιωτισσα η ξανθια στην φωτο ποια είναι?
Ειμυ Σμαρτ (Amy Smart) , Αυτη που επαιζε με τον Statham στο Crank και αυτος για να μην πεθανει απο τον ιο την γαμουσε στην μεση της πλατειας μπροστα στους κινεζους ...... αρα το κοριτσι του  site περναει υποσυνειδητο κρυφο μηνυμα σε ολα αρσενικα του site για το ποια ειναι η ultimate της φαντασιωση ...αμα δε ειναι και κανενας σαν τον Jason θα γινει.. πενταλφα απο πενταγιωτισσα η τυπισσα....
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
να ξεφύγει το πράγμα τελείως. Στην αρχή πέφτουν ξενογαμήσια, μετά όμως μπορεί να έρθουν οι έρωτες. θα έλεγα ότι τέτοιες μέθοδοι απλά παρατείνουν μία σχέση, δεν την σώζουν

ισχυει..αν ερωτευετεις αλλον γτ να μεινεις σε μια σχεση π εχει τελειωσει..
εγω μολις ερωτευτω την κανω..

μαρεσει τοσο πολυ οταν ερωτευομαι..
μπορει να τυχει μια φορα το χρονο  η πιο πολλες φορεςς..και μ δινει τοση ζωη τοση ενεργεια...
παθιαζομαι απτο πρωτο δευτερολεπτο και πεφτω με τα μουτρα
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
γαμω το διδυμο μου μεσα! Με εχει καταστρεψειιι

Σήμερα αγόρασα δώρο το εξής άρωμα

Miss_Dior_Blooming_Bouquet_50ML


Miss Dior Blooming Bouquet 50ML

Για κάβλα ζώδιο Κριός , που χύνει ποτάμια
και βογγάει δυνατά.
Την καρφώνω σαν κομπρεσέρ.

Κριός είναι και η Amy smart στο αβαταρ σου.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ειμυ Σμαρτ (Amy Smart) , Αυτη που επαιζε με τον Statham στο Crank και αυτος για να μην πεθανει απο τον ιο την γαμουσε στην μεση της πλατειας μπροστα στους κινεζους ...... αρα το κοριτσι του  site περναει υποσυνειδητο κρυφο μηνυμα σε ολα αρσενικα του site για το ποια ειναι η ultimate της φαντασιωση ...αμα δε ειναι και κανενας σαν τον Jason θα γινει.. πενταλφα απο πενταγιωτισσα η τυπισσα....

εγω δε το ψαξα τοσο πολυ τυπε.αρκεστηκα στο βλεμμα της κ στο χρωμα των μαλλιων τηςςς

εγω ειμαι αρκετα επιφανειακος ανθρωπος..οπως ολοι οι διδυμοι αλλωστε!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Ειμυ Σμαρτ (Amy Smart) , Αυτη που επαιζε με τον Statham στο Crank και αυτος για να μην πεθανει απο τον ιο την γαμουσε στην μεση της πλατειας μπροστα στους κινεζους ...... αρα το κοριτσι του  site περναει υποσυνειδητο κρυφο μηνυμα σε ολα αρσενικα του site για το ποια ειναι η ultimate της φαντασιωση ...αμα δε ειναι και κανενας σαν τον Jason θα γινει.. πενταλφα απο πενταγιωτισσα η τυπισσα....

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
ισχυει..αν ερωτευετεις αλλον γτ να μεινεις σε μια σχεση π εχει τελειωσει..
εγω μολις ερωτευτω την κανω..

μαρεσει τοσο πολυ οταν ερωτευομαι..
μπορει να τυχει μια φορα το χρονο  η πιο πολλες φορεςς..και μ δινει τοση ζωη τοση ενεργεια...
παθιαζομαι απτο πρωτο δευτερολεπτο και πεφτω με τα μουτρα

Είναι η ηλικία σου, βράζεις. Η συνομηλική σου που σου έγραψα πριν, βγήκαμε για φαγητό, μετά ήταν έτοιμη για όλα, έχετε αλλάξει οι νέες γυναίκες είστε πιο απελευθερωμένες, το θέλετε το παίρνετε χωρίς πολύ σκέψη
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Σήμερα αγόρασα δώρο το εξής άρωμα

Miss_Dior_Blooming_Bouquet_50ML


Miss Dior Blooming Bouquet 50ML

Για κάβλα ζώδιο Κριός , που χύνει ποτάμια
και βογγάει δυνατά.
Την καρφώνω σαν κομπρεσέρ.

Κριός είναι και η Amy smart στο αβαταρ σου.

να τη χαιρεσαι..
εγω σα διδυμαρα παραμενω στον narciso rodriguez
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Είναι η ηλικία σου, βράζεις. Η συνομηλική σου που σου έγραψα πριν, βγήκαμε για φαγητό, μετά ήταν έτοιμη για όλα, έχετε αλλάξει οι νέες γυναίκες είστε πιο απελευθερωμένες, το θέλετε το παίρνετε χωρίς πολύ σκέψη

εννοειται  τυπε!

 

Επισκέπτης

Γαμώ. Ελπίζω τώρα που είμαι ακόμα 45 χρονών νεότατος να ζουλήξω μερικές ακόμα μικρούλες, αν και η φύση πια, με σπρώχνει στις συνομήλικες. Ας επιστρέψουμε όμως στο θέμα του νήματος. Δεν σε κουράσει αυτό το μπες-βγες συντρόφων? Δεν είναι τελικά μία κουραστική επανάληψη?  Ξέρεις, όσο δεν εμβαθύνεις, το πράγμα μοιάζει μονότονο καθώς όλοι μας στη αρχή μίας σχέσης κάνουμε τα ίδια, δεν αποκαλυπτόμαστε πλήρως
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Γαμώ. Ελπίζω τώρα που είμαι ακόμα 45 χρονών νεότατος να ζουλήξω μερικές ακόμα μικρούλες, αν και η φύση πια, με σπρώχνει στις συνομήλικες. Ας επιστρέψουμε όμως στο θέμα του νήματος. Δεν σε κουράσει αυτό το μπες-βγες συντρόφων? Δεν είναι τελικά μία κουραστική επανάληψη?

ελα μωρε μικρος εισαι!

οταν ημουν 22 ερωτευτηκα εναν 45αρη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom