Νέα

Μικραίνει το μήκος της πούτσας όταν παχαίνουμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eroklis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
εππ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μα ειναι θεμα αυτο αρε μπουρδελα το καυλυτερο σιτε
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Χα χα μόνο εδώ μπερδεύονται γλυκά :2funny: CrossDressers με Credit Default Swaps φίλε. :2funny: Βάζελοι, αναρχοαυτόνομοι, κνίτες, τρανσέξουαλς, κωλόμποι και...... Λίλας. :rockon: :rockon: :2funny:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Χα χα μόνο εδώ μπερδεύονται γλυκά :2funny: CrossDressers με Credit Default Swaps φίλε. :2funny: Βάζελοι, αναρχοαυτόνομοι, κνίτες, τρανσέξουαλς, κωλόμποι και...... Λίλας. :rockon: :rockon: :2funny:
ο λιλας ειναι μια κατηγορια μονος του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Και δεν έχεις τοπική χαλάρωση; Η κοιλιά σου είναι κανονική χωρίς να κρέμεται καθόλου; Εμένα όπως είπα ήδη κρέμεται.

Ποια τοπική χαλάρωση; Εξαφανίστηκαν όλα τα πατσοκοίλια τελείως. Και ήμουν ένα βόδι. Έπεσα 5 νούμερα στα παντελόνια. Τα παλιά μου ρούχα μόνο για αντίσκηνα πλέον.  :2funny:

Με σωστή διατροφή και γυμναστική , τα γαμάει κανείς τα λίπη και αποκτά ένα ωραίο σώμα.

Όλα τα άλλα (δεν μπορώ, δεν γίνεται, είναι στον άνθρωπο) είναι απλά ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
Το έχω ψάξει το θέμα, δε παίζει να μην υπάρξει χαλάρωση.

Η μαλακία είναι πως, όπως και να το κάνουμε, σαν χοντρός στον πούτσο μου, εμφανίζομαι στην παραλία για παράδειγμα, απλά έχω μεγάλη κοιλιά. Όμως αν η κοιλιά κρέμεται σαν γυναικείο βυζί σαραντάχρονης γυναίκας, θα γίνεις αντικείμενο χλευασμού.

Οπότε αναγκαστικά εγχείριση. Κύριοι, πληρώνω τα λάθη του παρελθόντος. Ο ψυχολόγος μου λέει πως δε φταίω εγώ βέβαια, αλλά μάλλον είναι από αυτούς, τους Φροϋδικούς που κατηγορούν τις μάνες συνέχεια χαχαχαχαχαχα.

εισαι θεούλης!!!
:P
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
αρκει ενα χαλαρο περματημα 1 ωρας καθε μερα
οσο κουλο και να ακουγεται
20 λεπτα φτανουν
μονο με γρηγορο περπατημα 20 λεπτων και κοβοντας τηγανητα και φαγητο μετα της 10 εχασα πανω απο 10 κιλα σε 2 μηνες
και το καλυτερο ειναι οτι επεσε η κοιλια
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Ποια τοπική χαλάρωση; Εξαφανίστηκαν όλα τα πατσοκοίλια τελείως. Και ήμουν ένα βόδι. Έπεσα 5 νούμερα στα παντελόνια. Τα παλιά μου ρούχα μόνο για αντίσκηνα πλέον.  :2funny:

Με σωστή διατροφή και γυμναστική , τα γαμάει κανείς τα λίπη και αποκτά ένα ωραίο σώμα.

Όλα τα άλλα (δεν μπορώ, δεν γίνεται, είναι στον άνθρωπο) είναι απλά ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
Τι να πω; Εμένα δηλαδή γιατί κρέμασε όσο κρέμασε με 15 κιλά που έχασα πριν κάτι χρόνια; Προβληματίζομαι. Σκέφτομαι να κάνω μια δίαιτα και να τα χάσω αυτά τα 40 που έχω αλλά θα πάρει κάπου 2 χρονάκια.
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Τι να πω; Εμένα δηλαδή γιατί κρέμασε όσο κρέμασε με 15 κιλά που έχασα πριν κάτι χρόνια; Προβληματίζομαι. Σκέφτομαι να κάνω μια δίαιτα και να τα χάσω αυτά τα 40 που έχω αλλά θα πάρει κάπου 2 χρονάκια.

Ρε φίλε έχεις 40 κιλά πάνω από τα βάρος σου και περιμένεις να έχεις καλή ψυχολογία; Η αυτοπεποίθηση σου θα είναι πάντα σκατά. Δεν πα να τρέχεις σε 100 ψυχολόγους.....

Οι περισσότεροι φίλοι, γνωστοί κλπ θα σου λένε να συμβιβαστείς με τον ευατό σου.....και εγώ σου λέω γιατί; ΠΑΠΑΡΙΕΣ είναι αυτά. Αυτή είναι νοοτροπία κακομοίρογλου.

Δεν έχεις εγωισμό ρε;

Κάποια πράγματα σαφώς δεν μπορούμε να τα αλάξουμε, αλλά κάποια άλλα ναι. Και το να χάσεις τα κιλά και να αποκτήσεις ένα γραμμωμένο σώμα είναι εύκολο. Και εγώ ήμουν παχύσαρκος. Και το έκανα. Έχασα 28 κιλά. Αλλά ήμουν ΠΟΛΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ, το μάτι μου γυάλιζε!

Αλλά σου είπα, πρέπει να το θέλεις πολύ!

Δεν κρεμάει η κοιλιά. Μειώνεται η περιφέρεια, εγώ έχασα πρίπου 30 πόντους από την περιφέρεια της κοιλιάς. Μιλάμε για άθλιο θέαμα. Κοίταζα τον ευατό μου στον καθρέφτη και δεν με αναγνώριζα. Και τώρα έχω γράμμωση και 6 pack.

Χάσε τα κιλά και παράλληλα δυνάμωσε του μυς σου για να μην χαλαρώνει το σώμα. Γράψου σε ένα γυμναστήριο και θα δεις σύντομα εκπληκτικά αποτελέσματα. Ή/και βρες ένα γήπεδο και πήγαινε για περπάτημα, ελαφρύ τζόκινγκ. Εμένα με είχε βοηθήσει πολύ αυτό. Θέλει διατροφή και άσκηση παράλληλα.

Άμα στρωθείς κάτω και κάνεις δουλειά σε ένα χρόνο τα έχεις χάσει. Δεν σου μιλάω θεωρητικά. Το κατάφερα εγώ. Μπορούν να το καταφέρουν όλοι.

Κρίμα είναι να λυπάσαι μια ζωή τον ευατό σου (και να σε λυπούνται και οι άλλοι) και να κλαίγεσαι.

Θα γεράσεις και τις ίδιες μαλακίες θα γράφεις.

Άσε που εσύ πρέπει να το κάνεις και για λόγους υγείας όχι μόνο εμφάνισης. Επιβαρύνεις την καρδιά σου με τόσα περιττά κιλά και αυτό είναι πολύ επικίνδυνο.

Θύμωσε λοιπόν και κάτσε και άλλαξε φίλε. Τα υπόλοιπα είναι απλά δικαιολογίες και πίπες. Απίστευτες πίπες.

Βάλε στόχο και στοίχημα μέχρι το επόμενο καλοκαίρι να έχεις γίνει φέτες.  :sunglasses:



 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Ρε φίλε έχεις 40 κιλά πάνω από τα βάρος σου και περιμένεις να έχεις καλή ψυχολογία; Η αυτοπεποίθηση σου θα είναι πάντα σκατά. Δεν πα να τρέχεις σε 100 ψυχολόγους.....

Οι περισσότεροι φίλοι, γνωστοί κλπ θα σου λένε να συμβιβαστείς με τον ευατό σου.....και εγώ σου λέω γιατί; ΠΑΠΑΡΙΕΣ είναι αυτά. Αυτή είναι νοοτροπία κακομοίρογλου.

Δεν έχεις εγωισμό ρε;

Κάποια πράγματα σαφώς δεν μπορούμε να τα αλάξουμε, αλλά κάποια άλλα ναι. Και το να χάσεις τα κιλά και να αποκτήσεις ένα γραμμωμένο σώμα είναι εύκολο. Και εγώ ήμουν παχύσαρκος. Και το έκανα. Έχασα 28 κιλά. Αλλά ήμουν ΠΟΛΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ, το μάτι μου γυάλιζε!

Αλλά σου είπα, πρέπει να το θέλεις πολύ!

Δεν κρεμάει η κοιλιά. Μειώνεται η περιφέρεια, εγώ έχασα πρίπου 30 πόντους από την περιφέρεια της κοιλιάς. Μιλάμε για άθλιο θέαμα. Κοίταζα τον ευατό μου στον καθρέφτη και δεν με αναγνώριζα. Και τώρα έχω γράμμωση και 6 pack.

Χάσε τα κιλά και παράλληλα δυνάμωσε του μυς σου για να μην χαλαρώνει το σώμα. Γράψου σε ένα γυμναστήριο και θα δεις σύντομα εκπληκτικά αποτελέσματα. Ή/και βρες ένα γήπεδο και πήγαινε για περπάτημα, ελαφρύ τζόκινγκ. Εμένα με είχε βοηθήσει πολύ αυτό. Θέλει διατροφή και άσκηση παράλληλα.

Άμα στρωθείς κάτω και κάνεις δουλειά σε ένα χρόνο τα έχεις χάσει. Δεν σου μιλάω θεωρητικά. Το κατάφερα εγώ. Μπορούν να το καταφέρουν όλοι.

Κρίμα είναι να λυπάσαι μια ζωή τον ευατό σου (και να σε λυπούνται και οι άλλοι) και να κλαίγεσαι.

Θα γεράσεις και τις ίδιες μαλακίες θα γράφεις.

Άσε που εσύ πρέπει να το κάνεις και για λόγους υγείας όχι μόνο εμφάνισης. Επιβαρύνεις την καρδιά σου με τόσα περιττά κιλά και αυτό είναι πολύ επικίνδυνο.

Θύμωσε λοιπόν και κάτσε και άλλαξε φίλε. Τα υπόλοιπα είναι απλά δικαιολογίες και πίπες. Απίστευτες πίπες.

Βάλε στόχο και στοίχημα μέχρι το επόμενο καλοκαίρι να έχεις γίνει φέτες.  :sunglasses:
Τι να πω, μήπως είσαι ο superman; Δεν είναι εύκολο να ξεκινήσω δίαιτα αλλά είναι ελκυστικό. Τέλος πάντων.

Επίσης, ναι, νομίζω πως δεν έχω εγωισμό με τον τρόπο που το εννοείς.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Παντως, μου εκανε εντυπωση το ολο θεμα.....
Τωρα που το σκεφτομαι, ακουγεται λογικο να "μικραινει" η πουτσα σου οταν εχεις πολυ λιπος (σσ να κρυβεται κατω απο το λιπος της γυρω περιοχης), αλλα πραγματικα δεν το 'χα σκεφτει ποτε πριν!
Καντε διαιτα, παιδια!
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Τι να πω, μήπως είσαι ο superman; Δεν είναι εύκολο να ξεκινήσω δίαιτα αλλά είναι ελκυστικό. Τέλος πάντων.

Επίσης, ναι, νομίζω πως δεν έχω εγωισμό με τον τρόπο που το εννοείς.

Δεν χρειάζεται να είσαι ο superman όπως γράφεις. Ένας κανονικός άνθρωπος είμαι. Και σου περιέγραψα ότι και εγώ είχα πάρει πολλά κιλά και τα έχασα. Και επειδή έχω περάσει παρόμοια κατάσταση έγραψα τα post. Για κανένα άλλο λόγο.

Τι ήθελες να σου γράψω δλδ; Κουράγιο φίλε, δεν πειράζει, συνέχισε να κλαίς τη μοίρα σου όλη σου τη ζωή;

Προσωπικά δεν έχω να κερδίσω κάτι. Είτε μείνεις όπως είσαι , είτε πάρεις άλλα 40 κιλά, είτε γίνεις φέτες δικιά σου είναι η ζωή. Εσύ θα χάσεις ή θα κερδίσεις κάτι αντίστοιχα.

Τεσπα αρκετά το ζαλίσαμε το θέμα.

Καλή συνέχεια.

 

Επισκέπτης
Οχι απλα μικραινει αλλα εξαφανιζεται!. . . :2funny:
 

Συνημμένα

  • 3 (6).jpg
    3 (6).jpg
    163 KB · Εμφανίσεις: 49

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
για 1.84 υψος ποιο πρεπει να ειναι το κανονικο βαρος μαγκες?
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
για 1.84 υψος ποιο πρεπει να ειναι το κανονικο βαρος μαγκες?

84 ή λίγα κιλά πιο πάνω ή πιο κάτω (χοντρικά). Αλλά πέρα από αυτό εξαρτάται από τη τρόπο ζωή σου, τη σωματωδομή σου, τις καύσεις που κάνεις (εργασία, άθληση) κλπ.
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
Ρε φίλε έχεις 40 κιλά πάνω από τα βάρος σου και περιμένεις να έχεις καλή ψυχολογία; Η αυτοπεποίθηση σου θα είναι πάντα σκατά. Δεν πα να τρέχεις σε 100 ψυχολόγους.....

Οι περισσότεροι φίλοι, γνωστοί κλπ θα σου λένε να συμβιβαστείς με τον ευατό σου.....και εγώ σου λέω γιατί; ΠΑΠΑΡΙΕΣ είναι αυτά. Αυτή είναι νοοτροπία κακομοίρογλου.

Δεν έχεις εγωισμό ρε;

Κάποια πράγματα σαφώς δεν μπορούμε να τα αλάξουμε, αλλά κάποια άλλα ναι. Και το να χάσεις τα κιλά και να αποκτήσεις ένα γραμμωμένο σώμα είναι εύκολο. Και εγώ ήμουν παχύσαρκος. Και το έκανα. Έχασα 28 κιλά. Αλλά ήμουν ΠΟΛΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ, το μάτι μου γυάλιζε!

Αλλά σου είπα, πρέπει να το θέλεις πολύ!

Δεν κρεμάει η κοιλιά. Μειώνεται η περιφέρεια, εγώ έχασα πρίπου 30 πόντους από την περιφέρεια της κοιλιάς. Μιλάμε για άθλιο θέαμα. Κοίταζα τον ευατό μου στον καθρέφτη και δεν με αναγνώριζα. Και τώρα έχω γράμμωση και 6 pack.

Χάσε τα κιλά και παράλληλα δυνάμωσε του μυς σου για να μην χαλαρώνει το σώμα. Γράψου σε ένα γυμναστήριο και θα δεις σύντομα εκπληκτικά αποτελέσματα. Ή/και βρες ένα γήπεδο και πήγαινε για περπάτημα, ελαφρύ τζόκινγκ. Εμένα με είχε βοηθήσει πολύ αυτό. Θέλει διατροφή και άσκηση παράλληλα.

Άμα στρωθείς κάτω και κάνεις δουλειά σε ένα χρόνο τα έχεις χάσει. Δεν σου μιλάω θεωρητικά. Το κατάφερα εγώ. Μπορούν να το καταφέρουν όλοι.

Κρίμα είναι να λυπάσαι μια ζωή τον ευατό σου (και να σε λυπούνται και οι άλλοι) και να κλαίγεσαι.

Θα γεράσεις και τις ίδιες μαλακίες θα γράφεις.

Άσε που εσύ πρέπει να το κάνεις και για λόγους υγείας όχι μόνο εμφάνισης. Επιβαρύνεις την καρδιά σου με τόσα περιττά κιλά και αυτό είναι πολύ επικίνδυνο.

Θύμωσε λοιπόν και κάτσε και άλλαξε φίλε. Τα υπόλοιπα είναι απλά δικαιολογίες και πίπες. Απίστευτες πίπες.

Βάλε στόχο και στοίχημα μέχρι το επόμενο καλοκαίρι να έχεις γίνει φέτες.  :sunglasses:
μεγαλε πολυ καλα τα λες! :thumbsup: :thumbsup:
εγω βεβαια ημουν το ακριβως αντιθετο απο εσενα...ψηλος αδυνατος γενικα καχεκτικος!
αλλα πλακωθηκα στα γυμναστηρια και εχω φτιαξει κορμι που εμενα μου αρεσει!
οσο για το αλλο τα παντα διορθωνονται-εστω και με πλαστικη χειρουργικη!
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
μεγαλε πολυ καλα τα λες! :thumbsup: :thumbsup:
εγω βεβαια ημουν το ακριβως αντιθετο απο εσενα...ψηλος αδυνατος γενικα καχεκτικος!
αλλα πλακωθηκα στα γυμναστηρια και εχω φτιαξει κορμι που εμενα μου αρεσει!
οσο για το αλλο τα παντα διορθωνονται-εστω και με πλαστικη χειρουργικη!

Aυτός είσαι!  :sunglasses:
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
ΑΡΧΙΔΙΑ,... ΤΡΙΑ !

Κονταίνει η πουτσα και φωνάζει
και ο χοντρός τη κάνει χάζι !
Ρε πως κατάντησε, πουτσάκι
μοιάζει να έγινε μπαλάκι !

Ευτυχεσμένος ο χοντρός (Πάγκαλος)
που κουβαλάει τώρα εμπρός
τρία μπαλάκια κι όχι δύο
χοντρός με μπάλες και φορτίο !

Το λίπος σκότωσε τη πούτσα
ποτάμι ο ιδρώτας, είναι λούτσα
τον έχει φάει η αγωνία,
που τώρα έχει,... αρχίδια τρία !

:cheesy:
    :2funny: :2funny: :2funny:
 

GiwrgosOR

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω κάπου το έχεις ξαναναφέρει. Γιατί δεν τα χάνεις τα επιπλέον κιλά; Εγώ έχασα 25 κιλά σε 8 μήνες. Μη λέμε μαλακίες και μην κλαψομουνιάζουμε. Στρώσου στη γυμναστική και άλλαξε. Όλα τα άλλα είναι παπαριές. Να κλαιγόμαστε χωρίς λόγο. Βάλε πείσμα και χάσε τα.
Πως τα έχασες (σοβαρά ρωτάω); Σε τι % του συνολικού σου βάρους μεταφράζονται τα 25 κιλά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom