Νέα

Μικραίνει το μήκος της πούτσας όταν παχαίνουμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eroklis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
δυστυχως το συστημα ανορθωσης του πεους ειναι ενα περιπλοκο κομματι που παιζουν ρολο πολλα πραγματα,οσο και να τα ανλυουμε ακρη δε βγαζουμε εδω δυσκολευονται οι ειδικοι πολλες φορες.το μεγεθος αλλαζει προς το χειροτερο να εισαι σιγουρος
να μικρυνει απο μονο του γινεται να μεγαλωσει απο μονο του δε γινεται :grin:
οταν μι9λησα για θαμμενο πεος μιλαω για κανονικη στυση αν υπαρχει στυτικη δσλειτουργια παμε αλλου τοτε :sunglasses:
απλα οπως ειπα το μεγεθος του πεους αν πριν ηταν 15 εκατοστα πχ παλι ειναι 15 εκατοστα αλλα μπορει τα 2 εκατοστα να μην ειναι εμφανη λογο του λιπους
ε απο καπου πρεπει να ξεκινησεις τοτε.και το ιδανικο ειναι γυμναστικη και διατροφη.οι περισσοτεροι ειδαν σημαντια αποτελεσματα απο αυτο.διατροφη και γυμναστικη ειναι.αλλωστε μην ξεχνας ποως η υγιεινη διατροφη ειναι η διατροφη του διαβητικου...δυστυχως αλλα ετσι ειναι.το λεω γιατι εχω αδυναμια σε γλυκα κρεατα αλλαντικα βρωμικα λαδερα τηγανητα και αλλες μαλακιες που καταστρεφουν κυριολεκτικα την στυση.οποτε διαλεγοπυμε και παιρνουμε μαγκες.δεν γινετια να τα εχεις ολα δυστυχως...εγω προτιμω την καλη στυση γιατι μου αρεσει το καλο σεξ. :grin:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
ε απο καπου πρεπει να ξεκινησεις τοτε.και το ιδανικο ειναι γυμναστικη και διατροφη.οι περισσοτεροι ειδαν σημαντια αποτελεσματα απο αυτο.διατροφη και γυμναστικη ειναι.αλλωστε μην ξεχνας ποως η υγιεινη διατροφη ειναι η διατροφη του διαβητικου...δυστυχως αλλα ετσι ειναι.

Σωστός .....  :)

το λεω γιατι εχω αδυναμια σε γλυκα κρεατα αλλαντικα βρωμικα λαδερα τηγανητα και αλλες μαλακιες[/b] που καταστρεφουν κυριολεκτικα την στυση.

Και ποιος δεν έχει αδυναμία σε αυτά;  :grin:

οποτε διαλεγοπυμε και παιρνουμε μαγκες.δεν γινετια να τα εχεις ολα δυστυχως...εγω προτιμω την καλη στυση γιατι μου αρεσει το καλο σεξ. :grin:

:sunglasses:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
να μικρυνει απο μονο του γινεται να μεγαλωσει απο μονο του δε γινεται :grin:
οταν μι9λησα για θαμμενο πεος μιλαω για κανονικη στυση αν υπαρχει στυτικη δσλειτουργια παμε αλλου τοτε :sunglasses:
απλα οπως ειπα το μεγεθος του πεους αν πριν ηταν 15 εκατοστα πχ παλι ειναι 15 εκατοστα αλλα μπορει τα 2 εκατοστα να μην ειναι εμφανη λογο του λιπους
και φυσικα αν η στυση ειναι καλυτερη πιο σκληρη με μεγαλυτερη διαρκεια και με περισσοτερο αιμα στο πεος αυξανεται το μεγεθος η να το πω κυριολεκτικα επανερχεται στο κανονικο του μεγεθος το πεος.εδω καποιοι που απο μικροι ηταν παχυσαρκοι οτνα για πρωτη φορα αδυνατισουν εχουν την ιδεα οτι μεγαλωσε και μαλιστα πολυ το μεγεθος του πεους τους.λαθος!απλως το πεος τους πλεον ειναι στην κανονικη και φυσιολογικη μορφη που επρεπε να ειναι.στην ουσια βεβαια μεγαλωσε και αυτο ειναι που μετραει.αλλα αρκετα γιατι μου φαινεται οτι πνιγομαστε σε μια κουταλια νερο και χανουμε την ουσια.
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Η ουσία είναι ότι το μέγεθος δεν παίζει τον πρωτεύοντα ρόλο στο σεξ,αλλά η καλή στύση και η καλή φυσική κατάσταση...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ

Οταν ο άντρας παχαίνει
και ο μπούτσος κονταίνει !
Τονε πιάνει το λίπος
που έχει πλέον, το κήτος !

Αδέρφια μου, χάνομαι
κοντός σα να αισθάνομαι,
μεσ΄ σε πλήθος λιπίδια
μ΄αγωνία φωνάζει στ΄αρχίδια !

Κι αυτά στη δουλειά τους
και στη τεμπελιά τους !
Γραμμένο τον έχουν
τον κοντό δεν προσέχουν !

Ο χοντρός είναι θύμα
κι ο κοντός δίνει σήμα :
"ή θα αδυνατίσεις,
ή θα ζεις μ΄ αναμνήσεις !"

:grin:
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
3 ποντους!!!!
αλλα εχασα 25 κιλα και γυμναζομαι ακομα 4-5φορες την εβδομαδα!!
τον ειχα 12-13 και τωρα τον εχω ενα πλουσιο 15 προς 16 με αρκετα αυξημενο και το παχος!!!
Ε γιατί δε χάνεις άλλα 30, να γίνεις 20άρης; :jerking: :jerking:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΑΡΧΙΔΙΑ,... ΤΡΙΑ !

Κονταίνει η πουτσα και φωνάζει
και ο χοντρός τη κάνει χάζι !
Ρε πως κατάντησε, πουτσάκι
μοιάζει να έγινε μπαλάκι !

Ευτυχισμένος ο χοντρός
που κουβαλάει τώρα εμπρός
τρία μπαλάκια κι όχι δύο
χοντρός με μπάλες και φορτίο !

Το λίπος σκότωσε τη πούτσα
ποτάμι ο ιδρώτας, είναι λούτσα
τον έχει φάει η αγωνία,
που τώρα έχει,... αρχίδια τρία !

:cheesy:

 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
3
Like
1.676
Πόντοι
496
3 ποντους!!!!
αλλα εχασα 25 κιλα και γυμναζομαι ακομα 4-5φορες την εβδομαδα!!
τον ειχα 12-13 και τωρα τον εχω ενα πλουσιο 15 προς 16 με αρκετα αυξημενο και το παχος!!!

:jerking:

Αρχηγε..αμα ηταν ετσι ολοι 8α χαμε απο μια μαλαπερδα 25-30 ποντους :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.727
Πόντοι
7.885
Κι εγώ έχω πάρει τους τελευταίους μήνες γύρω στα 15 κιλά(δυστυχώς όλα στην κοιλιά) και δεν βλέπω πλέον όλο το καυλί μου :o :2funny: :2funny:.Αλλά πιστεύω ότι το μέγεθος είναι το ίδιο(αλλά και να μην είναι εγώ και πάλι δεν μπορώ να το δω :rolleyes:)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Κι εγώ έχω πάρει τους τελευταίους μήνες γύρω στα 15 κιλά(δυστυχώς όλα στην κοιλιά) και δεν βλέπω πλέον όλο το καυλί μου :o :2funny: :2funny:.Αλλά πιστεύω ότι το μέγεθος είναι το ίδιο(αλλά και να μην είναι εγώ και πάλι δεν μπορώ να το δω :rolleyes:)
κουράγιο φίλε...τα πρώτα 100 κιλά είναι δύσκολα... :2funny: :2funny:
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Κι εγώ έχω πάρει τους τελευταίους μήνες γύρω στα 15 κιλά(δυστυχώς όλα στην κοιλιά) και δεν βλέπω πλέον όλο το καυλί μου :o :2funny: :2funny:.Αλλά πιστεύω ότι το μέγεθος είναι το ίδιο(αλλά και να μην είναι εγώ και πάλι δεν μπορώ να το δω :rolleyes:)
Καθρεφτάκι στο κατούρημα φίλε; :rockon: :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ε γιατί δε χάνεις άλλα 30, να γίνεις 20άρης; :jerking: :jerking:
τυπε δεν ενοουσε αυτο που λαθος καταλαβες...μου εχει τυχει και εμενα αυτο.δεν ειναι φυσικα οτι αδυνατιζοντας σου μεγαλωνει το πεος.οχι βεβαια.οταν αντι 70 που ειναι το φυσιολογικο σου εοφοσν εχεις κανονικο υψος ομως εισαι 100 κιλα τοτε η στυση σου ειναι πιθανον χαλια συν το γεγονος οτι το εφηβαιο σου ειναι γεματο λιπος και ειναι αυτο που ανεφερε ενας φιλος θαμενο πεος που υπαρχει ως ορος στην ιατρικη δηλαδη σχετικα εμ ανδρολογους ουρολογους και τις συναφεις ειδικοτητες που συσχετιζονται με τα γεννητικα οργανα γενικως.εννοειται πως αυτο ητνα απο την αρχη το κανονικο του μεγεθος το οποιο το απεκτησε οτι απεκτησε την φυσικη κατασταση που επρεπε.εννοειται πως δεν γινετια αδυνατιζοντας και αλλο να αυξανεται το μεγεθος σου αλλα το κανονικο μεγεθος του πεους σε συδνυασμο φυσικα με την ποιοτητα της στυσης ειναι σε πληρη συναφεια με την σωστη φυσικη κατασταση και το σωστο βαρος που πρεπει να εχει καποιος αφου επισης γινεται και καλυτερη σωστοτερη η η μεγιστη αιματωση του πεους οταν υπαρχει το ιδανικο βαρος μαζι με μια πολυ καλη φυσικη κατασταση.ειπαμε βεβαια πως δεν σημαινει οτι οσοσ αδυνατιζεις μεγαλωνει το πεος απλως οτνα εχεις ολα τα ανωτερω εχεις και την ιδανικη στυση και το μεγιστο μεγεθος που κανονικα εχεις.δεν μεγαλωνει το πεος ειπαμε.απλως παιρνει το ιδανικο του μεγεθος οταν ισχυουν τα παραπανω.πιστευω να καταλαβες τι ενοουσε το τυπος τωρα.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Κι εγώ έχω πάρει τους τελευταίους μήνες γύρω στα 15 κιλά(δυστυχώς όλα στην κοιλιά) και δεν βλέπω πλέον όλο το καυλί μου :o :2funny: :2funny:.Αλλά πιστεύω ότι το μέγεθος είναι το ίδιο(αλλά και να μην είναι εγώ και πάλι δεν μπορώ να το δω :rolleyes:)

κονομησες τυπε μου?
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
τυπε δεν ενοουσε αυτο που λαθος καταλαβες...
Πολύ καλή ανάλυση. Φίλε να πας στην Ανατροπή - χρειάζεται βοήθεια το ΠΑΣΟΚ είναι η αλήθεια. :2funny:

3 ποντους!!!!
αλλα εχασα 25 κιλα και γυμναζομαι ακομα 4-5φορες την εβδομαδα!!
τον ειχα 12-13 και τωρα τον εχω ενα πλουσιο 15 προς 16 με αρκετα αυξημενο και το παχος!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Πολύ καλή ανάλυση. Φίλε να πας στην Ανατροπή - χρειάζεται βοήθεια το ΠΑΣΟΚ είναι η αλήθεια. :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
τυπε ημουνα 100 κιλα εφτασα στα 75 με γυμναστικη και λιτη διατροφη και μου συνεβη το ιδιο με τον τυπο.δεν ειναι οτι μου μεγαλωσε το μεγεθος απλως εγινε καλυτερη η στυση μου και το μεγεθος πηρε την μορφη που ειχε.σου λεω πραγματα που εχω ζησει.δεν μιλαω οτι μεγαλωσε το πεος περισοστερο απο αυτο που ειναι φυσιολογικα.
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Νομίζω κάπου το έχεις ξαναναφέρει. Γιατί δεν τα χάνεις τα επιπλέον κιλά; Εγώ έχασα 25 κιλά σε 8 μήνες. Μη λέμε μαλακίες και μην κλαψομουνιάζουμε. Στρώσου στη γυμναστική και άλλαξε. Όλα τα άλλα είναι παπαριές. Να κλαιγόμαστε χωρίς λόγο. Βάλε πείσμα και χάσε τα.
Έχεις απόλυτο δίκιο…και εγώ κλαιγόμουν κάποτε για τα κιλά μου ήμουν 120 στα 16 και το πήρα απόφαση και έφτασα 75 σιγά σιγά και από από τότε είμαι σταθερός στα κιλά μου...
Ρε παιδιά, εγώ που είμαι πλέον στην τρίτη δεκαετία μου, αν χάσω τόσα κιλά, η κοιλιά μου θα κρεμάσει και θα φτάσει μέχρι τα γόνατα. Μετά θα θέλω εγχειρίσεις κλπ. Δεν είναι εύκολα πράγματα. Ήδη δηλαδή με κάποια κιλά που είχα χάσει έχει κρεμάσει η κοιλιά μου. Πλέον ως και στις πουτάνες ψιλοντρέπομαι να εμφανίζομαι γυμνός.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, εγώ που είμαι πλέον στην τρίτη δεκαετία μου, αν χάσω τόσα κιλά, η κοιλιά μου θα κρεμάσει και θα φτάσει μέχρι τα γόνατα. Μετά θα θέλω εγχειρίσεις κλπ. Δεν είναι εύκολα πράγματα. Ήδη δηλαδή με κάποια κιλά που είχα χάσει έχει κρεμάσει η κοιλιά μου. Πλέον ως και στις πουτάνες ψιλοντρέπομαι να εμφανίζομαι γυμνός.

αμα ειναι να χασεις κιλα(αρκετα) χωρις καμια εκγυμναση καλυτερα κρατα τα κιλα τυπε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom