Νέα

Μικραίνει το μήκος της πούτσας όταν παχαίνουμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eroklis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ξέρει κανείς σε πόσες θερμίδες αντιστοιχεί 1 κιλό βάρους;
Γιατί είχα μια διαφωνία προχτές, εγώ έλεγα 7.500, ο συνομιλητής μου 3.500 (μακάρι να χει δίκιο αυτός)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πρωτα απ ολα ξυριζουμε την γυρω περιοχη γουλι(προσοχη οχι το πουλι)
.....Και εκτον , κατα την διαρκεια τηs πραξηs ρουφαμε την κοιλια, ωστε να φαινεται οπτικα μεγαλυτερο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ave.

Επισκέπτης
δεν ξερω αν η πουτσα μικραινει οταν παχαινουμε αλλα σιγουρα μεγαλωνει οταν αδυνατιζουμε και γυμναζομαστε και το λεω απο προσωπικη εμπειρια....
εγω οταν ξεκινησα γυμναστηριο και εχασα 25 κιλα πριν απο 3 χρονια δεν περιμενα την διαφορα που ειδα στην πουτσα!!!!!
 
OP
OP
E

eroklis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
τι διαφορα ειδες δηλαδη , τυπε?
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Το κανονικό μέγεθος του πέους είναι όταν πατήσεις τη βάση για να βγει έξω από το στρώμα λίπους.. Δηλαδή αν όταν την πατάς την έχεις 16 πόντους, τότε αυτό είναι το πραγματικό σου μέγεθος! Ωστόσο ποτέ δεν θα την έχεις τόσο όταν γαμάς λόγω λίπους π μαζέβεται στη βάση.. Για να την έχεις όσο το δυνατόν πιο κοντά στο κανονικό σου μέγεθος πρέπει να είσαι σε πολύ χαμηλό ποσοστό λίπους. Για να πέσεις βέβαια 3 εκατοστά ακούγεται ακραίο, εκτός αν πάρεις του πούστη τα κιλά σ λίπος... Απλά πάλι το μέγεθος σου δεν θα έχει μειωθεί, θα εμφανίζεται όμως μικρότερη στο μάτι!
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
αντζελα μηπως μπορεις να ερθεις στο θρεντ<<ποσους ποντους την εχετε?>>
η αποψη σου θα μας ειναι πολυ χρησιμη.
ευχαριστω για την κατανοηση σου.

δεν εχει τοσο σημασια το μεγεθος οσο η διαρκεια και η τεχνικη και στο λεω εκ πειρας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Νομίζω , πως αυτή δήλωση που έρχεται από τα παλιά , έχει την σημασία της...
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • CarStent_02_Base_300.jpg
    CarStent_02_Base_300.jpg
    76,3 KB · Εμφανίσεις: 57

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ακομα και μερικους πορνοσταρ αμα προσεξετε...στα νιατα τους που ηταν πιο αδυνατοι και γυμνασμενοι ηταν μεγαλυτερα και πιο τουμπανιασμενα τα καυλια τους,σε σχεση με οταν μεγαλωσαν

νατσο βινταλ ας πουμε...κι αλλον εναν εχω προσεξει,δεν ξερω ονομα,που πηρε πολλα κιλα και η πουτσα του καμια σχεση ;)
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Οχι ως προς την ουσία της συζήτησης...
 
OP
OP
E

eroklis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
ωραιος ο τυπος. δηλαδ 1 ποντο το χρονο. κι τωρα 12 εκ. ειμαι κι απο παχος 5,5 εκ. αυτο δεν αλλαξε.

πρεπει να αρχισω γυμναστικη.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
3 ποντους!!!!
αλλα εχασα 25 κιλα και γυμναζομαι ακομα 4-5φορες την εβδομαδα!!
τον ειχα 12-13 και τωρα τον εχω ενα πλουσιο 15 προς 16 με αρκετα αυξημενο και το παχος!!!
συμφωνω και επαυξανω.η παχυσαρκια επηρεαζει πολυ την στυση και κατα συνεπεια το μεγεθος του πεους.κανοντας γυμναστικη και διατροφη βλεπεις μεγαλη διαφορα περισσοτερο στο μηκος αλλα και στο παχος!!επισης περα το εξτρα βαρος εχει καια λλες συνεπειες οπως τριγλυκεριδια υπερταση μην πω χειροτερα οπως το ζαχαρο οι οποιοι επηρεαζουν πολυ την στυτικη λειτουργια και κατα συνεπεια την στυση και ως προς το μεγεθος του πεους κυριως μηκος αλλα και παχος αλλα και ως προς την ποιοτητα της οπως η σκληροτητα του πεους και η διαρκεια της στυσης.οταν εχει και περιττα κιλα πεφτει πιο γρηγορα η στυση.αρκετ απιο γρηγορα θα ελεγα.σας παραθετω ενα προσωπικο μου ποστ απο την δικη μου αληθινη εμπειρια.ειναι το 1188 ποστ στο παρακατω λινκ.

 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Με το παχος εχει καποιος λιγοτερες αντοχες οταν γαμαει αρα και μικροτερη στυση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom