Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα μας έστειλες ... θέλεις την άδεια του Xouzel για να δημοσιεύσεις κριτική ????

[/quote]

Μαλλον θα υπαρχουν ορθογραφικα και ο Χouzel σαν δασκαλος θα αναλαβει την εγκριση του κειμενου...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε όλους,
μήπως κάποιος έχει φρέσκιες πληροφορίες για την μασέρ από την Πολώνια που δουλεύει στη Αγιά Μαρίνα?
Πέρυσι που την επισκέφτηκα ήταν απαράδεκτη.
Από μασάζ σίγουρα δεν έχει ιδέα, αλλά επί πλέον  το έπαιζε παρθένα.
Τώρα είδα ότι έχει αγγελία στην εφημερίδα και σας ρωτώ αν ξέρετε κάτι για αυτή.
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Ξερει τι λεει ο muffdiver. Aπλα και λογω του παραπανω, απο μενα GAME OVER.
Μην ξενερωνεις ρε προεδρε τοσο κοπο εκανες να ξαναζοντανεψεις τα δυο thread των χανιων καιτωρα μας εγκαταλειπεις.
Δεν ξερω για τους αλλους εγώ παντως δεν κατάφερα να το επισκευτω το κατερινάκι, οπως ειχα προαναγγειλει.
Αν και είμαι χανιωτης εδω και χρονια μένω ηρακλειο, τα χανια τα επισκεφτομαι συχνα αλλα τωρα δεν καταφερα να ερθω 1ον λογω δουλειασ και 2ον γιατι υπαρχει αισθημα και δεν είναι πάντα ευκολο να βρισκω δικαιολογιες.
Παντως όσοι πήγαν και δεν έγραψαν λέξη είναι  :jerking: γιατι δεν σεβαστηκαν τον κόπο το προεδρου τόσο σε αυτό όσο και το αλλο thread.
Αν και η μια και μοναδικη κριτικη που ενεβηκε εμεινε κρυφη. και εδω θα ηθελα εξηγησεις τοσο απο τον προεδρο οσο και απο τον συναγωνιστη που την ανεβασε ,καθως δικό μου pm βγηκε φορα παρτιδα και όχι ότι με χαλασε , ( γι αυτο ειμαι εδω για ν δινω και να περνω απλως λόγω δικιασ μου αφέλειασ εστειλα πμ αντι για δημοσιο review) απλα δεν καταλαβαινω γιατι οχι αυτη τη φορα, ενω τισ προηγούμενεσ μερεσ ο xouzel ενθάρρυνε συνεχως τους συναγωνιστεσ για αναρτηση κριτικων.Τωρα που ηρθε η κριτικη γιατι να μεινει κρυφη :think: ?

Παντως οποια και αν ειναι η αποφαση του xousel, toy οφειλουμε ενα μπραβο για την προσπαθεια του και ελπιζω να συνεχισει να μοιραζεται μαζι μας τις εμπειριες του
 

muffdiver

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Για να μην ανεβηκε η κριτικη καποιος (σοβαρος) λογος θα υπαρχει δεν νομιζετε?

Τεσπα τα κοριτσια εφυγαν οποτε δεν θα ειχε και νοημα.

Στο μεταξυ ο xouzel εχει δικιο να μην θελει να ξαναγραψει οταν τον γραφουν αλλα αυτο δεν σημαιναι οτι πρεπει να σταματησουν να γραφουν και οι υπολοιποι.

Ισως αν δειξουμε καλη διαγωγη απο εδω και περα να αναθεωρησει. Εγω παντως αν και δεν ειμαι συχνος πελατης οποτε εχω κατι καινουριο θα γραφω.
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ενταξει δεν λεω ο χουζελ ειναι ο αρχηγος των αρχηγων εδω μεσα αλλα θα ειναι και ο κριτης για το ποιος θα περνει πληροφοριες εδω μεσα(εννοειται οτι δεν λεω για τον ιδιο αλλα για τους αλλους που θεωρουν οτι χρειαζονται την εγκριση του)στο κατω κατω ειπε οτι ΘΕΛΕΙ να δει κριτικες για 2 λαμογια δεν πρεπει να πληροφορηθουν απτο κοινο οι αλλοι που δεν εμπιστευετε ο χουζελ??????????????????????????(εννοειται οτι δεν κραζω χουζελ αλλα τους υπολοιπους) :jerking:
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
ενταξει δεν λεω ο χουζελ ειναι ο αρχηγος των αρχηγων εδω μεσα αλλα θα ειναι και ο κριτης για το ποιος θα περνει πληροφοριες εδω μεσα(εννοειται οτι δεν λεω για τον ιδιο αλλα για τους αλλους που θεωρουν οτι χρειαζονται την εγκριση του)στο κατω κατω ειπε οτι ΘΕΛΕΙ να δει κριτικες για 2 λαμογια δεν πρεπει να πληροφορηθουν απτο κοινο οι αλλοι που δεν εμπιστευετε ο χουζελ??????????????????????????(εννοειται οτι δεν κραζω χουζελ αλλα τους υπολοιπους) :jerking:


Δεν πολύκατάλαβα γιατί τα πήρε ο χουζελ
Απλά  θα μπορούσε    όταν έχει άλλη πληροφορία  να  αγνόηση αυτούς που τον αγνόησαν 
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
υπαρχει περιπτωση καποιος με pm να μου πει και εμενα τι γινεται στα χανια
ειμαι πωλητης και ειμαι χανια,υπαρχει περιπτωση κποιος που γνωριζει να με κατατοπισει??
συγγνωμη που ρωταω αλλα 2 ημερες θα κατσω!
σας ευχαριστω εκ των προτερων!
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Δεν πολύκατάλαβα γιατί τα πήρε ο χουζελ
Απλά  θα μπορούσε    όταν έχει άλλη πληροφορία   να  αγνόηση αυτούς που τον αγνόησαν   
δικιο εχεισ ρε φιλε απλα προφανος καποιοι παρτακηδες μας γαμησανε τη κατασταση και μας πηρε η μπαλα και μας δεν πειραζει που θα παει θα γυρισει ο τροχος θα γαμησει κ ο φτοχος :sunglasses:
 

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Εμφανίστηκε στην τοπική εφημερίδα και άλλη μασέρ με τηλέφωνο 69……..925.
Γνωρίζει κάνεις κάτι για αυτήν.
Προσπαθώ 4 μέρες να τηλεφωνήσω αλλά καλεί και δεν το σηκώνει.
Αν κάποιος ξέρει ας ενημερώσει
 

stavros84

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
paidia mipws mporei kapios na me enhmerwsei me pm ti paizei sta xania me special katastaseis??? den me niazei to kostos arkei na einai kalo....
sas euxaristww
 

alkyon4

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
118
Like
6
Πόντοι
1
Το Πυθάρι πρέπει να βρήκε προσωπικό :) Ξαναέβαλε αγγελία στα χανιώτικα νέα.
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Το Πυθάρι πρέπει να βρήκε προσωπικό :) Ξαναέβαλε αγγελία στα χανιώτικα νέα.
ετσι ειναι εχει φερει καινουριες κοπελες. πηρε φιλος και τον ενημερωσαν σχετικα .

50ευρω εχει το μασαζ, τωρα αν εκτος απο απλο μασαζ  περιλαμβανει και φραπεδακι θα το διαπιτωσουμε συντομα πιστευω. ο φιλος μου ειπε οτι θα το επισκευτει συντομα. Αν και τωρα τελευταια νιωθω κιεγω λιγο πιασμενος ;) 
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Το Πυθαρι επανηλθε δυναμικα και συστηνεται ανεπιφυλακτα σε βυζολατρες (τορπιλες Νο 4 ! ! ! ! )
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Το Πυθαρι επανηλθε δυναμικα και συστηνεται ανεπιφυλακτα σε βυζολατρες (τορπιλες Νο 4 ! ! ! ! )
γινε πιο σαφης ρε γιαννο . παιζει αυτο που μασ ενδιαφερει? γιατι ο φιλος ειναι λιγο δυστακτικος ακομα να παει
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
γινε πιο σαφης ρε γιαννο . παιζει αυτο που μασ ενδιαφερει? γιατι ο φιλος ειναι λιγο δυστακτικος ακομα να παει

Oταν λεω "επανηλθε δυναμικα", τι αλλο δηλαδη μπορει να εννοω, εκτος απο "αυτο που μας ενδιαφερει?"  ;)
 

TRIXA

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
τι τιμες παιζουν?εχουμε μπριζολα η φραπε..καλημερα φιλε..
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Sorry, αλλα δεν ξερω τι συμβαινει και δε μπορω να σου στειλω πμ. Απο δω θα στο πω. Ο xouzel μου απαντησε οτι ηδη σου εχει δωσει τηλ. Αν δεν το εχεις χρησιμοποιησει, λεει, δεν ειναι πρεπον να σου δωσει κι αλλο για τη συλλογη σου. Αν το εχεις χρησιμοποιησει και δεν εχεις ανεβασει κριτικη, τοτε ουτως ή αλλως δεν θα σου εδινε κι αλλο νουμερο. Αυτα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom