Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

l@lakhs

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
κανα νεο απο το κατερινάκι , ειναι ακομα Χανια ή εχει φυγει ?
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
καλησπερα επειδη θα μαι χανια απο τριτη ,μπορει κανεισ να μου κανει π.μ η και εδω μια ενημερωση τι παιζει?>διαβασα σχεδον ολα τα σχολια αλλα δεν εχω σαφη εικονα τι παιζει και κυριως τι επιλογεσ εχω τωρα που εινα χειμωνας...ευχαριστω εκ των προτερων
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Εμφανίστηκε στην τοπική εφημερίδα και άλλς  μασέρ με τηλέφωνα 69.......925 & 699.....434.
Γνωρίζει κάνεις κάτι για αυτες.

Αν κάποιος ξέρει ας ενημερώσει
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Εμφανίστηκε στην τοπική εφημερίδα και άλλς  μασέρ με τηλέφωνα 69.......925 & 699.....434.
Γνωρίζει κάνεις κάτι για αυτες.

Αν κάποιος ξέρει ας ενημερώσει

ΜΠΑΑΑΑΑ. Μια Ρουμανα ειναι που κανει λεει ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ και σαουνα..... "στο χωρο σας". Πως διαολο θα κανει σαουνα στο χωρο μου, χωρις να εχω σαουνα, ενας Θεος ξερει. Εκτος κι αν εννοει πως θα σε "ιδρωσει" τοσο που θα ειναι σα να βγηκες απο σαουνα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ΜΠΑΑΑΑΑ. Μια Ρουμανα ειναι που κανει λεει ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ και σαουνα..... "στο χωρο σας". Πως διαολο θα κανει σαουνα στο χωρο μου, χωρις να εχω σαουνα, ενας Θεος ξερει. Εκτος κι αν εννοει πως θα σε "ιδρωσει" τοσο που θα ειναι σα να βγηκες απο σαουνα  :2funny: :2funny: :2funny:

Καταλαβα.....Παλι το φουρνο θα αναψει για να το κανει χαμαμ!!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Αντε να κινηθουμε λιγο να γραψουμε και κανα review μπας και επανελθει ο προεδρος.

Συναντηση λοιπον με 20χρονο ρωσιδακι . γενικα δεν εφυγα και με τις καλυτερεσ εντυπωσεις μετρια πραγματα. ειναι μικρη και απειρη  θελει πολυ υπομονη και ειδικη μεταχειρηση για να δωσει το κατι παραπανω.
Παντως μου εκανε εντυπωση το οτι ενω ηταν πολυ ψυχρη στην αρχη, στην πορεια εδειχνε να καβλωνει και να το απολαμβανει. απο πρωτοβουλια ξεχαστε το βεβαια θελει αρκετη καθοδηγηση. στην πιπα θελει πολυ δουλεια,  ενω η σταση που εδειχνε να το απολαμβανει ειναι οταν  αυτη απο πανω.επισης δεν βιαζεται καθολου αλλα φενοταν γενικος αγχομενη καθοτι νεαρη πραγμα που επισης ξεπεραστηκε στην πορεια.

Συμπερασμα, μην περιμενετε να σας βαλει κατω και να σας πηδηξει αλλα αν φερθειτε σωστα εχει πραγματα να δωσει. προσφερεται περισσοτερο για gfe καταστασεις. προσωπικα δεν θα την ξαναεπελεγα καθως προτυμω πιο hardcore καταστασεις και πιο εμπειρες κοπελες.

α μη ξεχασω κατερινα το λενε το μωρο
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Αντε να κινηθουμε λιγο να γραψουμε και κανα review μπας και επανελθει ο προεδρος.

Συναντηση λοιπον με 20χρονο ρωσιδακι . γενικα δεν εφυγα και με τις καλυτερεσ εντυπωσεις μετρια πραγματα. ειναι μικρη και απειρη  θελει πολυ υπομονη και ειδικη μεταχειρηση για να δωσει το κατι παραπανω.
Παντως μου εκανε εντυπωση το οτι ενω ηταν πολυ ψυχρη στην αρχη, στην πορεια εδειχνε να καβλωνει και να το απολαμβανει. απο πρωτοβουλια ξεχαστε το βεβαια θελει αρκετη καθοδηγηση. στην πιπα θελει πολυ δουλεια,  ενω η σταση που εδειχνε να το απολαμβανει ειναι οταν  αυτη απο πανω.επισης δεν βιαζεται καθολου αλλα φενοταν γενικος αγχομενη καθοτι νεαρη πραγμα που επισης ξεπεραστηκε στην πορεια.

Συμπερασμα, μην περιμενετε να σας βαλει κατω και να σας πηδηξει αλλα αν φερθειτε σωστα εχει πραγματα να δωσει. προσφερεται περισσοτερο για gfe καταστασεις. προσωπικα δεν θα την ξαναεπελεγα καθως προτυμω πιο hardcore καταστασεις και πιο εμπειρες κοπελες.

α μη ξεχασω κατερινα το λενε το μωρο

Δεν κανεις καλα που ποσταρεις εδω κι οχι εκει που πρεπει. O antisthenis δημιουργησε για τα Χανια ειδικο section και ΠΡΕΠΕΙ να γραφουμε εκει και οχι οπου λαχει. Παντα φιλικα....
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
που εννοεις ?  και ο xouzel εδω ποσταρε για την συγκεκριμενη πηγη. δεν προκειτε για μπουρδελα παντως
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αντε να κινηθουμε λιγο να γραψουμε και κανα review μπας και επανελθει ο προεδρος.

Συναντηση λοιπον με 20χρονο ρωσιδακι . γενικα δεν εφυγα και με τις καλυτερεσ εντυπωσεις μετρια πραγματα. ειναι μικρη και απειρη  θελει πολυ υπομονη και ειδικη μεταχειρηση για να δωσει το κατι παραπανω.
Παντως μου εκανε εντυπωση το οτι ενω ηταν πολυ ψυχρη στην αρχη, στην πορεια εδειχνε να καβλωνει και να το απολαμβανει. απο πρωτοβουλια ξεχαστε το βεβαια θελει αρκετη καθοδηγηση. στην πιπα θελει πολυ δουλεια,  ενω η σταση που εδειχνε να το απολαμβανει ειναι οταν  αυτη απο πανω.επισης δεν βιαζεται καθολου αλλα φενοταν γενικος αγχομενη καθοτι νεαρη πραγμα που επισης ξεπεραστηκε στην πορεια.

Συμπερασμα, μην περιμενετε να σας βαλει κατω και να σας πηδηξει αλλα αν φερθειτε σωστα εχει πραγματα να δωσει. προσφερεται περισσοτερο για gfe καταστασεις. προσωπικα δεν θα την ξαναεπελεγα καθως προτυμω πιο hardcore καταστασεις και πιο εμπειρες κοπελες.

α μη ξεχασω κατερινα το λενε το μωρο
Η κριτική που εγραψες,έχει καποιο νοημα? :huh: :huh:

την κριτικη την γραφουμε για να περιγραψουμε αν η κοπελα αξιζει να την επισκεπτουμε ή οχι...
Στην συγκεκριμενη περιπτωση  :dunno:
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Η κριτική που εγραψες,έχει καποιο νοημα? :huh: :huh:

την κριτικη την γραφουμε για να περιγραψουμε αν η κοπελα αξιζει να την επισκεπτουμε ή οχι...
Στην συγκεκριμενη περιπτωση  :dunno:
εγω σου δινω καποια στοιχεια θετικα και αρνητικα απο την συναντηση που ειχα, τωρα αν θα πας αυτο ειναι δικο σου θεμα δεν θα σου πω εγω πια θα πηδηξεις. να σου αναλυσω λοιπον την κριτικη μου.

20χρονο ρωσιδακι: ειναι νεαρη που σημαινει ισως απειρη αλλα εχει και τα καλα της η νεοτητα(καλο βυζι,ωραιο δερμα καποια σχετικη αθωοτητα που σε καποιους αρεσει,κλπ) αν δεν σου αρεσουν αυτα ΜΗΝ ΠΑΣ
δεν εφυγα και με τις καλυτερεσ εντυπωσεις μετρια πραγματα[/b:τι  αναλυση θες εδω νομιζω οτι ειναι σαφεστατο οτι δεν μου αρεσε πολυ, δηλαδη εχω περασει και καλυτερα
ειναι μικρη και απειρη : δεν εχει εμπειρια δηλαδη  ειναι νεα στο επαγγελμα με οτι αυτο συνεπαγεται
απο πρωτοβουλια ξεχαστε το βεβαια θελει αρκετη καθοδηγηση: ουτε αυτο το πιανεις?  :think:
στην πιπα θελει πολυ δουλεια,: δεν ξερει να παιρνει καλες πιπες που σημαινει αν σου αρεσουν οι καλες πιπες ΜΗΝ  ΠΑΣ
ενω η σταση που εδειχνε να το απολαμβανει ειναι οταν  αυτη απο πανω.: αν πας να την πηδηξεις και σου αρεσει να το απολαμβανει και αυτη βαλτην απο πανω
επισης δεν βιαζεται καθολου : μην μπερδευεσαι αυτο παει στα θετικα
φενοταν γενικος αγχομενη καθοτι νεαρη πραγμα που επισης ξεπεραστηκε στην πορεια.: ειπαμε νεαρη και αβγαλτη αυτο σημαινει αγχος στην αρχη αλλα οταν  ειδε οτι κι εγω ειμαι ενταξει και οχι κανενας καφρος χαλαρωσε και εβγαλε θετικα στοιχεια οπως περισσοτερη καυλα. αν δεν σου αρεσει στην αρχη να ειναι σφυγμενη και η αποδωση της να εξαρτατε απο το πως θα της φερθεις εσυ ΜΗΝ ΠΑΣ
μην περιμενετε να σας βαλει κατω και να σας πηδηξει: την πρωτοβουλια των κινησεων θα την εχεις εσυ ειναι περισσοτερο παθητικη και περιμενει εσενα να την καθοδηγησεις στισ στασεις(αυτο για καποιους ειναι συν για αλλους μειον)
προσφερεται περισσοτερο για gfe καταστασεις: gfe  girlfriend experience δηλαδη. αν γουσταρεις χαδακια μασαζακια γουτσου γουτσου και οτι ο ορος gfe συνεπαγεται πηγαινε να την πηδηξεις αλλιως ΜΗΝ ΠΑΣ
προσωπικα δεν θα την ξαναεπελεγα καθως προτυμω πιο hardcore καταστασεις και πιο εμπειρες κοπελες.: εδω γινεται αναφορα στο προσωπικο μου γουστο οτι δηλαδη στη φαση που ειμαι θελω επμειρη κοπελα και οχι μια αβγαλτη που δεν ξερει που παν τα τεσσερα και περιμενει μονο απο μενα να κανω παιχνιδι
α μη ξεχασω κατερινα το λενε το μωρο: το ονομα της κοπελας εχουμε εδω, σε οποιον δεν αρεσει ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ

ελπιζω να βοηθησα τωρα  τους  αναποφασιστους αλλα και τους  :uglystupid:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
εγω σου δινω καποια στοιχεια θετικα και αρνητικα απο την συναντηση που ειχα, τωρα αν θα πας αυτο ειναι δικο σου θεμα δεν θα σου πω εγω πια θα πηδηξεις. να σου αναλυσω λοιπον την κριτικη μου.

20χρονο ρωσιδακι: ειναι νεαρη που σημαινει ισως απειρη αλλα εχει και τα καλα της η νεοτητα(καλο βυζι,ωραιο δερμα καποια σχετικη αθωοτητα που σε καποιους αρεσει,κλπ) αν δεν σου αρεσουν αυτα ΜΗΝ ΠΑΣ
δεν εφυγα και με τις καλυτερεσ εντυπωσεις μετρια πραγματα[/b:τι  αναλυση θες εδω νομιζω οτι ειναι σαφεστατο οτι δεν μου αρεσε πολυ, δηλαδη εχω περασει και καλυτερα
ειναι μικρη και απειρη : δεν εχει εμπειρια δηλαδη  ειναι νεα στο επαγγελμα με οτι αυτο συνεπαγεται
απο πρωτοβουλια ξεχαστε το βεβαια θελει αρκετη καθοδηγηση: ουτε αυτο το πιανεις?  :think:
στην πιπα θελει πολυ δουλεια,: δεν ξερει να παιρνει καλες πιπες που σημαινει αν σου αρεσουν οι καλες πιπες ΜΗΝ  ΠΑΣ
ενω η σταση που εδειχνε να το απολαμβανει ειναι οταν  αυτη απο πανω.: αν πας να την πηδηξεις και σου αρεσει να το απολαμβανει και αυτη βαλτην απο πανω
επισης δεν βιαζεται καθολου : μην μπερδευεσαι αυτο παει στα θετικα
φενοταν γενικος αγχομενη καθοτι νεαρη πραγμα που επισης ξεπεραστηκε στην πορεια.: ειπαμε νεαρη και αβγαλτη αυτο σημαινει αγχος στην αρχη αλλα οταν  ειδε οτι κι εγω ειμαι ενταξει και οχι κανενας καφρος χαλαρωσε και εβγαλε θετικα στοιχεια οπως περισσοτερη καυλα. αν δεν σου αρεσει στην αρχη να ειναι σφυγμενη και η αποδωση της να εξαρτατε απο το πως θα της φερθεις εσυ ΜΗΝ ΠΑΣ
μην περιμενετε να σας βαλει κατω και να σας πηδηξει: την πρωτοβουλια των κινησεων θα την εχεις εσυ ειναι περισσοτερο παθητικη και περιμενει εσενα να την καθοδηγησεις στισ στασεις(αυτο για καποιους ειναι συν για αλλους μειον)
προσφερεται περισσοτερο για gfe καταστασεις: gfe  girlfriend experience δηλαδη. αν γουσταρεις χαδακια μασαζακια γουτσου γουτσου και οτι ο ορος gfe συνεπαγεται πηγαινε να την πηδηξεις αλλιως ΜΗΝ ΠΑΣ
προσωπικα δεν θα την ξαναεπελεγα καθως προτυμω πιο hardcore καταστασεις και πιο εμπειρες κοπελες.: εδω γινεται αναφορα στο προσωπικο μου γουστο οτι δηλαδη στη φαση που ειμαι θελω επμειρη κοπελα και οχι μια αβγαλτη που δεν ξερει που παν τα τεσσερα και περιμενει μονο απο μενα να κανω παιχνιδι
α μη ξεχασω κατερινα το λενε το μωρο: το ονομα της κοπελας εχουμε εδω, σε οποιον δεν αρεσει ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ

ελπιζω να βοηθησα τωρα  τους  αναποφασιστους αλλα και τους   :uglystupid:

Άντε να αναλύσουμε τα αυτονόητα.......

Για μια κοπελα που δουλευει σε μπουρδελο ας πουμε, αναφερουμε τις εντυπωσεις μας απο την συνευρεση μαζι της,ώστε να βοηθησουμε τους υπολοιπους(υποψηφιους πελατες),που μπορουν να την επισκεφτουν εκει που την βρηκαμε....

Εσυ καταλαβες πως ειπα ότι δεν εχει νοημα η κριτικη σου,επειδη δεν περιεγραψες αναλυτικά το γαμησι μαζι της??



την κριτικη την γραφουμε για να περιγραψουμε αν η κοπελα αξιζει να την επισκεπτουμε  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: ή οχι...

Επισκεφτουμε => Ξερουμε που να την βρουμε!!

Αν η κριτικη σου λοιπον δεν απευθυνοταν σε ολους,αλλά σε συγκεκριμενα μελη,ας τους την εστελνες με πμ.
Αμα δεν καταλαβες και τωρα,δεν μπορω να βοηθησω.Δεν θα κανουμε μαθημα αναγνωσης εδω περα.
όσο για την ειρωνεία σου?Συγχαρητηρια   :birdman:
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Άντε να αναλύσουμε τα αυτονόητα.......

Για μια κοπελα που δουλευει σε μπουρδελο ας πουμε, αναφερουμε τις εντυπωσεις μας απο την συνευρεση μαζι της,ώστε να βοηθησουμε τους υπολοιπους(υποψηφιους πελατες),που μπορουν να την επισκεφτουν εκει που την βρηκαμε....

Εσυ καταλαβες πως ειπα ότι δεν εχει νοημα η κριτικη σου,επειδη δεν περιεγραψες αναλυτικά το γαμησι μαζι της??



την κριτικη την γραφουμε για να περιγραψουμε αν η κοπελα αξιζει να την επισκεπτουμε  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: ή οχι...

Επισκεφτουμε => Ξερουμε που να την βρουμε!!

Αν η κριτικη σου λοιπον δεν απευθυνοταν σε ολους,αλλά σε συγκεκριμενα μελη,ας τους την εστελνες με πμ.
Αμα δεν καταλαβες και τωρα,δεν μπορω να βοηθησω.Δεν θα κανουμε μαθημα αναγνωσης εδω περα.
όσο για την ειρωνεία σου?Συγχαρητηρια  :birdman:

Γραφει παραπανω οτι βρηκε την κοπελα απο τηλεφωνο του xouzel. Δεν εχετε ολοι αναλογα νουμερα τηλεφωνων ;;
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Άντε να αναλύσουμε τα αυτονόητα.......

Για μια κοπελα που δουλευει σε μπουρδελο ας πουμε, αναφερουμε τις εντυπωσεις μας απο την συνευρεση μαζι της,ώστε να βοηθησουμε τους υπολοιπους(υποψηφιους πελατες),που μπορουν να την επισκεφτουν εκει που την βρηκαμε....

Εσυ καταλαβες πως ειπα ότι δεν εχει νοημα η κριτικη σου,επειδη δεν περιεγραψες αναλυτικά το γαμησι μαζι της??



την κριτικη την γραφουμε για να περιγραψουμε αν η κοπελα αξιζει να την επισκεπτουμε  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: ή οχι...

Επισκεφτουμε => Ξερουμε που να την βρουμε!!

Αν η κριτικη σου λοιπον δεν απευθυνοταν σε ολους,αλλά σε συγκεκριμενα μελη,ας τους την εστελνες με πμ.
Αμα δεν καταλαβες και τωρα,δεν μπορω να βοηθησω.Δεν θα κανουμε μαθημα αναγνωσης εδω περα.
όσο για την ειρωνεία σου?Συγχαρητηρια   :birdman:

βλεπεις που συνεχιζεις να λες  :jerking:



αν ειχες ριξει μια ματια στο thread θα εβλεπες οτι λιγες σελιδες πισω, δηλαδη εδω

ειχα στειλει pm στον συναγωνιστη xouzel (o οποιος μου εδωσε το τηλ της πηγης οπου βρηκα την εν λογω κοπελα) με κριτικη κοπελας απο την πηγη του. αυτο το εκανα γιατι σκεφτηκα κι εγω οτι δεν θα ειχε κανενα νοημα να την κανω δημοσια γιατι δεν θα ηξεραν οι αλλοι γι πια μιλουσα και δεν ηξερα πιοι και ποσοι μπορουν να την βρουν. αυτο τον ενοχλησε και επειτα απο δικη του παρακληση  συμφωνισαμε οι κριτικες τις συγκεκριμενης πηγης να γινονται δημοσια(πολυ σωστα). σιγουρα την πηγη δεν την εχουν ολα τα χανια αλλα προφανως την εχουν και αλλoi  και οχι μονο εγω και ο xouzel αλλα που θες να ξερω ποιοι αλλοι την εχουν και να καθομε να στελνω pm σε ενα ενα

που εισαι ρε xouzel να βαλεις μια ταξη εδωπερα και πηξαμε στους  :jerking:
υ.γ. ευχαριστω  bourdelogiannos για την παρατηρηση
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
επλεον ο συναγωνιστης xouzel αποχορησε γιατι πηγαιναν ολοι και πηδουσαν απο πληροφοριες δικες του και κανεις δεν εγραφε τιποτα πραγμα που τον ενοχλουσε και και ειχε επισημανει επανειλημμενα.
τωρα γινεται μια προσπαθεια να επανελθει και να συνεχισει να μας δινει τα φωτα του
εγω τι θες να κανω απο τη στιγμη που εχει γινει τοσο θεμα να συνεχισω σα μαλακας να στελνω pm

αν ακομα δεν εχεις καταλαβει τι παιζει, πραγμα που θεωρω πολυ πιθανο λογω περιορισμενης ευθυνης :uglystupid:  , σου συνιστω να μην ποσταρεις οπου να ναι και να λες οτι να ναι γιατι εκτιθεσαι
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
εντάξει λοιπον κυριε τρόμπα,άλλη φορα θα μαντευω σε ποια πηγη αναφερεστε ή θα διαβαζω τις προηγουμενες 10 σελιδες του θρεντ που ποσταρετε για να κατανοησω τα σημαντικα ποστ σας!!!


Αυτα.....
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
εντάξει λοιπον κυριε τρόμπα,άλλη φορα θα μαντευω σε ποια πηγη αναφερεστε ή θα διαβαζω τις προηγουμενες 10 σελιδες του θρεντ που ποσταρετε για να κατανοησω τα σημαντικα ποστ σας!!!


Αυτα.....
το να λες μαλακιες δεν ειναι παντα τοσο κακο. το κακο ειναι να αγνοεις οτι τισ λες. το οποιο  μπορει να δικαιολογειται λογω χοζομαρας (η χαζομαρα ειναι παθηση εκ γενετης, το να εισαι χαζος δηλαδη δεν μπορεις να το αλλαξεις γεννιεσαι και ζεις με αυτο)
αυτο που δεν δικαιλογειται ειναι να μην παραδεχεσαι οτι λες μαλακιες  ακομα και οταν οι νοημονες στο αποδεικνυουν. αυτοσ ειναι ο λεγομενος χαζος και κομπλεξικος μαζι, συνδιασμος που σκοτωνει

θα αρκουσε μια συγνωμη για να σωσεις τα προσχηματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom