Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
εχεις και εσυ pm!
 

kalogekal

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
στειλτε  μου  και  μενα  τα  σχετικα  με  π.μ.,  αυτό  που  μπορω  να προσφερω  αμεσα  ειναι  τηλ.  call girls  στα  χανια  για  χωρο  δικο της  που  βρισκεται  στις  κρητικες  αγγελιες  αλλα  εχει  καποια  ηλικια  και  καποια  κιλα  παραπανω.
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
στειλτε  μου  και  μενα  τα  σχετικα  με  π.μ.,  αυτό  που  μπορω  να προσφερω  αμεσα  ειναι  τηλ.  call girls  στα  χανια  για  χωρο  δικο της  που  βρισκεται  στις  κρητικες  αγγελιες  αλλα  εχει  καποια  ηλικια  και  καποια  κιλα  παραπανω.
πια λες αυτη που το τηλ τελειωνει σε ...404?
αν ειναι αυτη εχω ακουσει οτι ειναι μπαζο και ξενερωτη. παντα με επιφυλαξη τα λεω γιατι δεν εχω προσωπικη εμπειρια ουτε ειμαι σιγουρος αν λες γι αυτη
 

kalogekal

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
εννοω  τα  τηλ  που  τελειωνουν  σε  .....387,  .....385,  .....946
 

kalogekal

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
τα  παραπανω  τηλ τα  εχει  η  ιδια  και  μενει  στην  Ακρωτηριου  το  ....404  ειναι  αλλη  που  δεν  ξερω  η  οποια  δεν  μου  εχει  απαντησει  ποτε  αν  και  της  τηλ  αρκετες  φορες.
επαναλαμβανω  παντως  οτι  αν  καποιος  μπορει  με  ΠΜ  να  μου  στειλει  τηλ  από την  περιπτωση  που  περιγραφετε  παραπανω  θα  ειμαι  ευγνωμων.
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
ΠΡΟΣ TRIXA : Εφυγαν χτες. Αλλα θα ερθουν αλλα, πιο καλα. Το κακο ειναι οτι αυτες ηταν Ελληνιδες. Ο καριολης ο xouzel ετρωγε τωρα και 10 μερες και δεν ειχε πει τιποτα σε κανενα !!! Και μενα μου το'πε τη Δευτερα, και ισα που προλαβα να ριξω ενα. Αλλα φιλε, αλλη αισθηση οι Ελληνιδες. Αλλο πραμα να ακους "σκισε με" και "χτυπα μου τη μητρα" στη γλωσσα σου!!
 

TRIXA

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
:headbang:ποτε περιμενουμε τα φρεσκα τεμαχια?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
λοιπον μετα την μεγαλη-υποστηριξη-θα πω και οχι απλα βοηθεια απο τον bourdelogianno και απο τον xouzel περασα μια ωραια βραδυα στα χανια!
το ραντεβουδακι ηταν αμεσο και μαλιστα στον χωρο μου,σε ξενοδοχειο.
απο θεμα ωρας τυφλα να εχουν οι Αγγλοι με τα ραντεβου τους...ακριβως στην ωρα της με ουτε δευτερολπεπτο καθυστερηση!
η κοπελα ονοματι Μαγκι ηταν φιλικη και καπως ντροπαλη.ελληνιδα δεν ηταν αν και μιλαγε ελληνικα-ρουμανα ηταν 20 με 21 χρονων,ξανθια,αδυνατη με στηθος αρκετα μεγαλο και φυσικο για τον σωματοτυπο της!
ωραια ντυμενη αν και πιο πολυ με ενδιεφερε γυμνη!
ηταν ζεστη στο κρεβατι,με φωνουλες και αναστεναγμους που οπως κια να το κανεις σε φτιαχνουν...γλωσσοφυλα δεν εδινε αν και πιστευω πως αν την ξανασυναντουσα θα το εκανε!
πιπα ρηχη μεν αλλα καλη ισπανικη!
στενη αρκετα και εδειχνει οτι δεν ζοριζοταν σε καμια σταση.
επαιζε και την κλειτοριδα της οσο εγω πηδαγα και τα βυζια της οταν την εγλυφα!

αυτα απο εμενα...θα εφευγε μου ειπε και απο οτι καταλαβα κανει και λεσβιακο με την φιλη της....ελπιζω την επομενη φορα που θα κατεβω Χανια να εχω διαφορετικη εμπειρια απο αλλη κοπελα και να την μοιραστω μαζι σας!
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον μετα την μεγαλη-υποστηριξη-θα πω και οχι απλα βοηθεια απο τον bourdelogianno και απο τον xouzel περασα μια ωραια βραδυα στα χανια!
το ραντεβουδακι ηταν αμεσο και μαλιστα στον χωρο μου,σε ξενοδοχειο.
απο θεμα ωρας τυφλα να εχουν οι Αγγλοι με τα ραντεβου τους...ακριβως στην ωρα της με ουτε δευτερολπεπτο καθυστερηση!
η κοπελα ονοματι Μαγκι ηταν φιλικη και καπως ντροπαλη.ελληνιδα δεν ηταν αν και μιλαγε ελληνικα-ρουμανα ηταν 20 με 21 χρονων,ξανθια,αδυνατη με στηθος αρκετα μεγαλο και φυσικο για τον σωματοτυπο της!
ωραια ντυμενη αν και πιο πολυ με ενδιεφερε γυμνη!
ηταν ζεστη στο κρεβατι,με φωνουλες και αναστεναγμους που οπως κια να το κανεις σε φτιαχνουν...γλωσσοφυλα δεν εδινε αν και πιστευω πως αν την ξανασυναντουσα θα το εκανε!
πιπα ρηχη μεν αλλα καλη ισπανικη!
στενη αρκετα και εδειχνει οτι δεν ζοριζοταν σε καμια σταση.
επαιζε και την κλειτοριδα της οσο εγω πηδαγα και τα βυζια της οταν την εγλυφα!

αυτα απο εμενα...θα εφευγε μου ειπε και απο οτι καταλαβα κανει και λεσβιακο με την φιλη της....ελπιζω την επομενη φορα που θα κατεβω Χανια να εχω διαφορετικη εμπειρια απο αλλη κοπελα και να την μοιραστω μαζι σας!


Αυτος ειναι ο λογος (review) που καποιοι βοηθουνται και καποιοι αλλοι, οχι.
 

camanboy

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καποια ελενα - χριστινα - αννα που ηταν παλια εδω εχει ακουστη οτι ξαναεμφανιστηκαν μηπως ξερει καποιος κατι
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Σχετικα με το τηλ 699....434, ΜΑ-ΚΡΙ-Α. Κοντη, χοντρη, ασχημη. Την εκανα με ελαφρα, χωρις να δοκιμασω. ΟΤΙ και να προσφερει, δε με ενδιαφερει. ΜΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠρρρρρρρρρρρρρρρ  :2funny: :2funny:
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά μετά απο καιρό επανήλθα καθώς λόγω μιας εγχείρησης έμεινα κάμποσο στην απ' έξω (εγχείρηση οχι αλλαγης φύλου μην παρεξηγηθούμε κιόλας). Με μεγάλη μιου χαρά είδα ξανά τον xoyzel και χάρηκα πάρα πολύ ...anyway χρωστάω να γράψω για την Ρωσίδα μασατζου που τελειώνει το κινητό της σε... 717 γνωστή και ως Ζέτα. Η γυναίκα γιατί είναι και μεγάλη, κάνει φιλότιμες προσπάθειες αλλά απο μασάζ δεν το κατέχει, φραπεδάκι καλούτσικο χωρίς να βιάζεται. Με λίγη προσπάθεια τα είχε βγάλει σχεδόν όλα (και καλά το έκανε πρώτη φορά αυτό αλλά δεν μας έπεισε) ενώ συνέχεια με ρωτούσε αν την έβρισκα όμορφη. Στα συν η κουβεντούλα που κάνει αν και κάποιες φορές ειδικά αν βιάζεσε είναι κουραστική. Αυτά προς το παρόν ελπίζω να επανέλθω δριμύτερος καθώς καθότι παντρεμένος πρέπει να προσέοχυμε κιόλας
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Φιλε λεο δεν ξερω αν πηρες την απαντηση στο pm αν ναι στειλε μου ενα οκ γιατι οποτε το εστελνα με πετουσε εξω
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ξερει κανεις κατι για τις παρακατω αγγελιες

ΑΠΟΔΡΑΣΤΕ από την έντασητης καθημερινής ζωής και χαλαρώστε σε ένα κόσμο ολοκληρωτικής γαλήνης. Ξεκουράστε το σώμα σας και ακολούθησε το μονοπάτι προς την εσωτερική γαλήνη, την ψυχική
και σωματική ευεξία. Πληρ. Τηλ. 698.....55

ΚΥΡΙΑ σοβαρή από Ρουμανία, κάνω μασάζ για γυναίκες και άνδρες. Επίσης steam spa - θεραπεία
του ατμού που ενυδατώνει την επιδερμίδα, αυξάνει την μικροκυκλοφορία επιταγχύνει το μεταβολισμό
και εξαλείπτει το επιπλέον λίπος ή άλλες τοξίνες που συσσωρεύονταιστον οργανισμό. Επίσης σας χαλαρώνει και ανανεώνει χαρίζοντάς σας ζωντάνια και ευεξία.
Πληρ. Τηλ. 699.....34

ΜΑΣΑΖ ρεφλεξολογία. Αν έχετεπόνο ή πρόβλημα στον αυχένα,πλάτη, μέση, σπονδυλική στήλη,πόδια, χέρια κ.λπ. Εμπιστευθείτε με και θα νιώσετε ανακούφιση καιευεργεσία από το πρώτο μασάζ.
Υπεύθυνα -άμεσα στον χώρο σας. Κόστος από 15-30 ευρώ με απόδειξη.
Πληρ. Τηλ. 698.....92 από 10π.μ. - 6 μ.μ.(Οχι απόκρυψη)

ΜΑΣΕΡ με άδεια ασκήσεωςεπαγγέλματος, ζητά συνεργασία μεξενοδοχειακή μονάδα για το καλοκαίρι του 2010. Επίσης για τη χειμερινή περίοδο από γυμναστήριο,διαιτολόγο ή φυσιοθεραπευτήριο
(Manual Therapy). Μόνο σοβαρές προτάσεις. Σε κλήσεις με απόκρυψη δεν απαντώ.
Πληρ. Τηλ. 697.....37
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Η πρωτη αγγελια φαινεται πολλα υποσχομενη. Αν εμπαινες στον κοπο να μου στειλεις ολο το τηλεφωνο, μπορω να το ρισκαρω και να σας ενημερωσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom