Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
xouzel είναι στα σημερινά Χανιώτικα νεα οι δυο μεσαίες μπορεί να ήταν σε παλιότερο φύλλο η πρώτη
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Γι αυτο ακριβως ζητησα το τηλεφωνο.

Προκειται για το γνωστο "Πυθαρι".  Για να γαμησετε δινετε 100σταρικα, αλλα τα θελετε κι ολα στο πιατο. Καντε και κανα τηλεφωνο.
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Aρχοντα, μαλλον θα ειμαι Χανια για τα Χριστουγεννα.....η φαση στο πιθαρι λεει κατι; Εμφανιση;

Επισης, οποιαδηποτε αλλη πληροφορια για επισκεψη στο χωρο της κοπελας θα ηταν ιδιαιτερα ευπροσδεκτη.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Aρχοντα, μαλλον θα ειμαι Χανια για τα Χριστουγεννα.....η φαση στο πιθαρι λεει κατι; Εμφανιση;

Επισης, οποιαδηποτε αλλη πληροφορια για επισκεψη στο χωρο της κοπελας θα ηταν ιδιαιτερα ευπροσδεκτη.

Τωρα εσυ περιμενεις απαντηση, αλλα κι εμεις περιμενουμε να μαθουμε σε ποιον απευθυνεσαι  :grin: :grin:
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Λοιπόν, χρόνος περιορισμένος αφού είμουνα σκαστός απο το σπίτι, η κοπέλα Λαρίσα απο Ρωσία μου είπε αρκετά ευχάριστη όσον αφορά την παρέα, πολύ καλή πίπα με ποικιλία, μου άρεσε που ήταν γελαστή γενικότερα, απόλαυσα την πίπα της και την έφερα επάνω μου (για να τελειώσω) αφού είχε πολύ όμορφο προσωπάκι και γούσταρα να την βλέπω, στα μείον οτι πήγαμε σε δικό της χώρο και κάτι μαλλον έγινε στραβα έπρεπε να πάμε σε άλλο δωμάτιο και πήγαμε αλλου και έπρεπε να πάρει και άλλος σειρά μάλλον, φύγαμε λίγο νωρίτερα αλλά δεν με ΄πείραξε αφού και εγώ βιαζόμουνα. Thnanks στον xouzel αφού αυτός μου είχε δώσει το τηλέφωνο (λίγο πριν τον χάσουμε και επάνέλθει ξανα΄)
 

Tolis1L

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αν και το εβαλες σε λαθος topic φιλε kkoostas, η Λαρίσα ειναι η Βασίλισσα της πίπας...παιζει χωρις αντίπαλους
Λοιπόν, χρόνος περιορισμένος αφού είμουνα σκαστός απο το σπίτι, η κοπέλα Λαρίσα απο Ρωσία μου είπε αρκετά ευχάριστη όσον αφορά την παρέα, πολύ καλή πίπα με ποικιλία, μου άρεσε που ήταν γελαστή γενικότερα, απόλαυσα την πίπα της και την έφερα επάνω μου (για να τελειώσω) αφού είχε πολύ όμορφο προσωπάκι και γούσταρα να την βλέπω, στα μείον οτι πήγαμε σε δικό της χώρο και κάτι μαλλον έγινε στραβα έπρεπε να πάμε σε άλλο δωμάτιο και πήγαμε αλλου και έπρεπε να πάρει και άλλος σειρά μάλλον, φύγαμε λίγο νωρίτερα αλλά δεν με ΄πείραξε αφού και εγώ βιαζόμουνα. Thnanks στον xouzel αφού αυτός μου είχε δώσει το τηλέφωνο (λίγο πριν τον χάσουμε και επάνέλθει ξανα΄)
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Λοιπόν, χρόνος περιορισμένος αφού είμουνα σκαστός απο το σπίτι, η κοπέλα Λαρίσα απο Ρωσία μου είπε αρκετά ευχάριστη όσον αφορά την παρέα, πολύ καλή πίπα με ποικιλία, μου άρεσε που ήταν γελαστή γενικότερα, απόλαυσα την πίπα της και την έφερα επάνω μου (για να τελειώσω) αφού είχε πολύ όμορφο προσωπάκι και γούσταρα να την βλέπω, στα μείον οτι πήγαμε σε δικό της χώρο και κάτι μαλλον έγινε στραβα έπρεπε να πάμε σε άλλο δωμάτιο και πήγαμε αλλου και έπρεπε να πάρει και άλλος σειρά μάλλον, φύγαμε λίγο νωρίτερα αλλά δεν με ΄πείραξε αφού και εγώ βιαζόμουνα. Thnanks στον xouzel αφού αυτός μου είχε δώσει το τηλέφωνο (λίγο πριν τον χάσουμε και επάνέλθει ξανα΄)

Μια ερωτησουλα μονο... Δεν προσπαθησε να σας πουλησει κατι απο τα καλλυντικα που αντιπροσωπευει ;;;;;;  Καμια κρεμουλα, οδοντοκρεμα, κατι βρε αδερφε...  :2funny: :2funny: Κατα τ'αλλα το κοριτσι ειναι super.
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
T'ωρα που το λες μου έκανε μια κουβέντα για μια εταιρεία που την σπονσονάρει και την επόμενη φορά θα φέρει καταλόγους  να πάρω και την γυναίκα μου μαζί χαχαχαχα
Μια ερωτησουλα μονο... Δεν προσπαθησε να σας πουλησει κατι απο τα καλλυντικα που αντιπροσωπευει ;;;;;;  Καμια κρεμουλα, οδοντοκρεμα, κατι βρε αδερφε...  :2funny: :2funny: Κατα τ'αλλα το κοριτσι ειναι super.
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
αν και το εβαλες σε λαθος topic φιλε kkoostas, η Λαρίσα ειναι η Βασίλισσα της πίπας...παιζει χωρις αντίπαλους
η κοπελα απλα δεν υπαρχει στην πιπα. δεν χρειαζεται να την πηδας, μονο πιπες να σου παιρνει αρκει. μολις καταλαβαινε οτι τελειωνω μου τον εξαφανιζε μεσα στο στομα της και δεν αφηνε σταγονα να παει χαμενη.
η θεα της πιπας :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: 
με μια λεξη:  ΑΨΟΓΗ


 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
καλή χρονιά σε όλους στο thread
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Σ/Κ στα χανια και ειπα να τιμησω την Λαουρα ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΗΓΗ ΤΟΥ XOUZEL (το τονιζω για αποφυγη παρεξηγησεων) για την οποια ειχα ακουσει καλα λογια.
Συνενοηση αψογη και γρηγορη οπως παντα. Η Λαουρα ειναι δεν ειναι 21 χρονων, καταγογη απο αλβανια, με αρκετα καλο σωμα αν εξαιρέσουμε τα μικρα βυζια. Ευχαριστη και ομιλητικη χωρις να ειναι υπερβολικη και να στα πριζει με το μπούρου μπουρου , με αψογα ελληνικα καθως ειναι χρονια ελλαδα οπως μου ειπε.
Στην πραξη τωρα, ειναι λιγο δυστακτικη με την πιπα, σε καμια περιπτωση μην περιμενετε τις επιδοσεις της Λαρισα στο  συγκεκριμενο κομματι. deep throat ουτε κατα διανοια βεβαια καθως ασχολειτε κυριως με το κεφαλι και λιγοτερο με το υπολοιπο εργαλειο. Να πω την αληθεια δεν την παροτρυνα να δωσει το κατι παραπανω καθως προτιμουσα να ειμαι χαλαρος και απολαυσω οτι εχει να μου προσφερει.
Στο κυριως,την απολαυσα περισσοτερο στα 4 καθως οπως ειπαμε εχει κωλαρα και αρκετα καλο στησιμο στην συγκεκριμενη σταση με τελειο σπασιμο μεσης και αψογη θεα και των 2 εισοδων βγαζοντας σου διαθεση για πολυ σκισιμο.
Σε γενικες γραμμες προτεινεται για gfe κατασταση αφου νομιζεις πραγματικα οτι εισαι με την γκομενα σου. δΕν περνει αρκετες πρωτοβουλιες χωρις αυτο να σημαινει οτι βαριεται, καθε αλλο ειναι δεκτικη σε ολα,  καταλαβαινει αμεσως τι θες και το προσφερει με ευχαριστηση και αρκετη ορεξη. μαλιστα μπορω να πω οτι την κουρασα αρκετα καθως ειχα χτυπησει κανα δυο ουισκακια και δεν εχυνα με τιποτα, πραγμα που δεν εδειξε να την χαλαει.
θα την ξαναδοκιμαζα σιγουρα.
ερχεται και μια φιλη της αρκετα καλο μουνι, οπως μου εδειξε στο κινητο της, ξανιθια με μπλε ματια και χειλαρες, σωμα δεν ειδα αλλα μου ειπε οτι ειναι αρκετα καλο.
αυτα, ελπιζω να μην κουρασα αλλα ηθελα να ειμαι κατατοπιστικος.

Α!να ευχηθω κι εγω καλη χρονια σε ολους τους συναγωνιστες, μακρυα απο κακοτοπιες και φολες 
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον τα πραγματα ειναι πολλοι απογοητευτικα εις το Πυθαρι δηλαδη το πενηνταρικο παει ΧΑΡΑΜΙ μετα απο  τηλεφωνικη εποικινωνια το επισκευθηκα χθες  {{στο τηλεφωνο η Ρουλα το  επεζε οτι δεν εχει κενο αλλα λαθος απο την αυτοψια}} τωρα στο ψητο  ειχα ραντεβου ..30 εφτασα ..35 μπαινω στο δωματιο και με ρωταει η κυρια ρ..... τι  προγραμμα θελω  και τις απανταω οχι μονο μασαζ ερχεται η κοπελα αρχιζει το υποτιθεμενο μασαζ {αρχιζουν και βαρανε συνθηματικα τα κουδουνια ανα ΠΕΝΤΕ λεπτα } στο δευτερο κουδουνι μου κανει νοημα να γυρισω , γυρναω μου βαραει μια φραπεδια και αυτο ηταν , κυταω το ρολοι ..50 .
Οσο αφορα την εμφανιση τις κοπελας δεν λεει τιποτα μια κοκαλιαρα  χωρις στηθος και  κωλαρακι ανυπαρκτο βεβαια ψιλοδεκτικη στο χερουκομα
 

nikosggg

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
re palikaria as mou steili kapoios me pm to til gia pithari
thanks
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
αυριο θα γραψω κριτηκη απο κοπελα στα χανια απο παλια πληροφορια του xouzel
ηδη ειχα γραψει μια πριν κατι μηνες η οποια πιστευω να βοηθησε...

αυριο λοιπον θα υπαρξει αλλη μια...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
λοιπον ζητησα απο την επαφη του Χουζελ και του bourdelogianno μια που να ξερει απλα να πηδιεται
οχι ξενερωτη,οχι διεκπεραιωτικη.
ηρθε η Ζανετ.33 χρονων,ψηλη με μετριο στηθος και ομορφο κωλο!
η γυναικα ξερει τι θελει και σε καμια περιπτωση δεν ειναι σαν τα κοριτσακια που θελουν να στα αρπαξουν και αντε γεια μετα!
ξεκινησαμε με ενα ποτακι και τσιγαρακι(εκεινη δλδ αφου πρωτα με ρωτησε)
στην κουβεντα ειναι πρωτη,κανει πλακα και εναι αρκετα πνευματωδης!
στην αρχη νομιζα οτι την μια ωρα που ειχα στην διαθεση μου θα την εβγαζα με κουβεντα ομως επεσα εξω.
εκατσε πολυ παραπανω απο μια ωρα χωρις καν να κοιταξει ρολοι και χωρις καν να μας ενοχλησει κανενας

υστερα απο το πρωτο ποτακι,πηγε για μπανακιη κοπελα βεβαια ειναι τρελλαιρα το τι πλακα καναμε ειναι αλλο πραγμα
ετσι βρεθηκα και εγω μεσα στην ντουζερια μαζι της να κανουμε μαζι μπανακι ενω εκεινη με πιπωνε
η δραση συνεχιστηκες στο κρεβατι οπου η πιπα της ξεπερναει τα ορια του deepthroat....ειναι αλλου...βγαλμενη απο τσοντα!!!εγλυφε μπαλακια,κωλους και οτι αλλο θες
εγω ζητησα να την γλυψω και δεχτηκε αλλα αφου τον εχει και εκεινη στο στομα της,δαχτυλακια στο μουνακι της και φυσικα και στο κωλαρακι της οπου οι φωνουλες που βγαζει απλα σε κανουν να θελεις να χυσεις

στο στοματικο ειναι πρωτη με ολη την εννοια της λεξεως σε οποιαδηποτε σταση την βαλεις.
φυσικα κατεθεσα στο στομα της οπου τα καταπιε κανονικοτατα και χωρις καν να το περιμενω

μπανακι,τσιγαρακι,δευτερο ποτακι και δευτερος γυρος οπου η γυναικα απλα δεν παιζεται...δεν θα μακρυγορησω αλλα το σεξ το ζει και το γουσταρει...βεβαια μου ειπε οτι ειναι αναλογα τον ανθρωπο που εχει απεναντι της αλλα και εγω της φερθηκα σωστα!

θα κατεβει Αθηνα και ανταλαξαμε και τηλεφωνα
λεσβιακα δεν κανει αλλα με 2 αντρες δεν θα εχει κανενα προβλημα μιας και ο κωλος της ειναι καλα δουλεμενος!


στα μειον οτι δεν εχει την ομορφια μιας ρωσιδας οπως την φανταζεστε οι πιο πολλοι και ουτε την λες μινιον

στα συν ολα τα παραπανω...


για αλλη μια φορα ενα μεγαλο ευχαριστω στους 2 παραπανω κυριους και φυσικα και στον κυριο εδω στα χανια!
 

rakakias

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Re paides pou zo ego??
Ginodai tetoia pramata sta xania Kai den to xero??
Sas parakalo doste mou plirofories.

Thanks
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
λοιπον ζητησα απο την επαφη του Χουζελ και του bourdelogianno μια που να ξερει απλα να πηδιεται
οχι ξενερωτη,οχι διεκπεραιωτικη.
ηρθε η Ζανετ.33 χρονων,ψηλη με μετριο στηθος και ομορφο κωλο!
η γυναικα ξερει τι θελει και σε καμια περιπτωση δεν ειναι σαν τα κοριτσακια που θελουν να στα αρπαξουν και αντε γεια μετα!
ξεκινησαμε με ενα ποτακι και τσιγαρακι(εκεινη δλδ αφου πρωτα με ρωτησε)
στην κουβεντα ειναι πρωτη,κανει πλακα και εναι αρκετα πνευματωδης!
στην αρχη νομιζα οτι την μια ωρα που ειχα στην διαθεση μου θα την εβγαζα με κουβεντα ομως επεσα εξω.
εκατσε πολυ παραπανω απο μια ωρα χωρις καν να κοιταξει ρολοι και χωρις καν να μας ενοχλησει κανενας

υστερα απο το πρωτο ποτακι,πηγε για μπανακιη κοπελα βεβαια ειναι τρελλαιρα το τι πλακα καναμε ειναι αλλο πραγμα
ετσι βρεθηκα και εγω μεσα στην ντουζερια μαζι της να κανουμε μαζι μπανακι ενω εκεινη με πιπωνε
η δραση συνεχιστηκες στο κρεβατι οπου η πιπα της ξεπερναει τα ορια του deepthroat....ειναι αλλου...βγαλμενη απο τσοντα!!!εγλυφε μπαλακια,κωλους και οτι αλλο θες
εγω ζητησα να την γλυψω και δεχτηκε αλλα αφου τον εχει και εκεινη στο στομα της,δαχτυλακια στο μουνακι της και φυσικα και στο κωλαρακι της οπου οι φωνουλες που βγαζει απλα σε κανουν να θελεις να χυσεις

στο στοματικο ειναι πρωτη με ολη την εννοια της λεξεως σε οποιαδηποτε σταση την βαλεις.
φυσικα κατεθεσα στο στομα της οπου τα καταπιε κανονικοτατα και χωρις καν να το περιμενω

μπανακι,τσιγαρακι,δευτερο ποτακι και δευτερος γυρος οπου η γυναικα απλα δεν παιζεται...δεν θα μακρυγορησω αλλα το σεξ το ζει και το γουσταρει...βεβαια μου ειπε οτι ειναι αναλογα τον ανθρωπο που εχει απεναντι της αλλα και εγω της φερθηκα σωστα!

θα κατεβει Αθηνα και ανταλαξαμε και τηλεφωνα
λεσβιακα δεν κανει αλλα με 2 αντρες δεν θα εχει κανενα προβλημα μιας και ο κωλος της ειναι καλα δουλεμενος!


στα μειον οτι δεν εχει την ομορφια μιας ρωσιδας οπως την φανταζεστε οι πιο πολλοι και ουτε την λες μινιον

στα συν ολα τα παραπανω...


για αλλη μια φορα ενα μεγαλο ευχαριστω στους 2 παραπανω κυριους και φυσικα και στον κυριο εδω στα χανια!

Λοιπον, για να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους, αλλα και αν η γνωμη μου εχει καποια βαρυτητα, θελω κι εγω να καταθεσω την αποψη μου για την κοπελλα. Κατ' αρχην ειναι 40+ ετων, καλοδιατηρημενη (γι αυτο ξεγελαστηκε ο φιλος), με καλο κορμι, αλλα μικρο βυζι που εχει παρει την κατιουσα. Στο προσωπο, ειναι ΑΣΧΗΜΗ, καμια απολυτως σχεση με ανατολικο μπλοκ. Η υποδοχη ηταν σχετικα ψυχρη (ισως γιατι τη διεκοψα απο ενα τηλεφωνημα), μπηκε αμεσως στο μπανιο και σφαιρα για το κρεββατι. Η πιπα ηταν καλη με προσπαθειες (οχι επιτυχημενες) deep και γλυψιμο στα μπαλακια, αφου το ζητησα. Δαχτυλο στις τρυπες το απεφευγε με εξυπνο τροπο (με μικρα τιναγματα) και σχεδον απαγορευε την εισοδο στη σουφρα. Φωνουλες δεν ακουσα, αλλα χαμηλοφωνα μουγκρητα, ακομα κι οταν δεν τη χαιδευα, πολυ τεχνητα, πολυ προσποιητα, πραγμα που μου εφερε γελιο και με ξενερωσε. Προσπαθησε να μου βαλει σκουφο για να την πηδηξω, αλλα της ειπα οτι θελω να τη χυσω στο στομα. "Δεν εχω αλλη καποτα" μου λεει. ΝΟΜΙΖΑ οτι μου εκανε πλακα, αλλα καλου κακου, εβαλα την ανοιχτη αλλα αφορετη στο κομοδινο για το δευτερο μερος. Τελικα, μετα απο πολλη προσπαθεια, καταθεσα στο στομα, αλλα ΔΕΝ τα καταπιε. Εφυγε σφαιρα να τα φτυσει. Μετα πηρε την καποτα απο το κομοδινο και την πεταξε στα σκουπιδια. Μου αρεσε αυτο, γιατι σκεφτηκα οτι ειναι καθαρη και δεν χρησιμοποιει ανοιχτες. Ετσι ΝΟΜΙΖΑ !!! Τσιγαρακι, ΧΩΡΙΣ να με ρωτησει και βουρ για β' ημιχρονο. Ξανα πιπα, μετρια αυτη τη φορα. Μολις μου σηκωθηκε, της ζητησα σκουφο, αλλα μου επανελαβε οτι ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΟ !!!!!! "Και τοτε γιατι πεταξες αυτη απο το κομοδινο" τη ρωτησα. Αρχισε, τοτε, να μου κανει την τρελλη, "εγω δεν πεταξα τιποτα" και αλλες τετοιες παπαριες, κανοντας με, εξαλλο, γιατι ηθελε να με βγαλει τρελλο. Με αναγκασε να σηκωθω απο το κρεββατι και να ψαξω στα σκουπιδια, οπου φυσικα τη βρηκα, της την πεταξα πανω στο κρεββατι και σηκωθηκα και την εκανα χωρις δευτερη κουβεντα. Ενα μεγαλο, ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ, [size=10pt]Χ[/size] απο μενα. Απο τις λιγες φορες στην "καριερα" μου που λυπηθηκα τα χρηματα ΟΥΣΤ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom